Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Quinn-nél jobb HC-t találni nem könnyű, de nem is lehetetlen, Dimitroffnál jobb GM-et meg még nehezebb.
empty taxi
Most komolyan: Dimitroff-t aláírom, voltak hülyeségei, meg nem a legjobb depth menedzselésben, de a kulcsjátékosok megtalálása, megszerzése, megtartása végett tényleg top GM, ezt bármikor aláírom.

De mondj egy olyan meccset, szituációt, helyzetet az elmúlt évekből, amikor Quinn, mint jó HC megfordította a meccset, visszahozta a csapatot, kritikus pillanatban, kiemelten fontos meccsen.

És ha azt kérdezem, hogy mondj olyat, ahol fordítva volt? Quinn érdemei szerintem inkább, mint koordinátor tudnak kiteljesedni. Nem állítom, hogy rossz HC, de ehhez egy egyértelmű-lehetetlen skálán az előbbihez van közelebb egy új HC, még ha nem is éri el azt.
Gyurma Pappa
Szerintem nem mondtunk ellen egymásnak. Quinn rosszabb HC, mint amilyen GM Dimitroff, de a liga felének kb. sztem szarabb HC-ja van Quinn-nél.
Plusz továbbra is úgy érzem h Blank továbbra is csomagban kezeli ezt a duót, de ne legyen igazam ha úgy alakul, legyen 3. HC a Dimitroff-érában.
empty taxi
Es attol a Falcons helyzete jobb lesz, hogy a liga felenel jobb Quinn? Nem. Szerintem ez lenyegtelen. Abban meg egyetertek, hogy Quinn nem jo HC. Nem fos, nem Pagano-szint, hogy orbitalis hibai vannak szinte minden heten, de Quinn meglatasom szerint nem is tud mit hozzatenni a csapatahoz. En azt gondolom, hogy o tipikusan olyan, aki nagyszeru koordinator, de egy teljes keret, mindenre odafigyelni, az neki tul sok.

Szoval szarnak nem szar, de a kerdes az, hogy tud-e vele meg fejlodni a Falcons? Mert en ezt nem latom. Volt egy csodalatos ideny, ott mindenkinek osszejott minden, de azota igazabol kis tulzassal konstans kozepmezony.
Stez
Innentől fogva az a kérdés h kockáztatsz-e egy random találati pontért a Pagano-Belichick-skálán.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Quinn-nél jobb HC-t találni nem könnyű, de nem is lehetetlen, Dimitroffnál jobb GM-et meg még nehezebb.
empty taxi
Most komolyan: Dimitroff-t aláírom, voltak hülyeségei, meg nem a legjobb depth menedzselésben, de a kulcsjátékosok megtalálása, megszerzése, megtartása végett tényleg top GM, ezt bármikor aláírom.

De mondj egy olyan meccset, szituációt, helyzetet az elmúlt évekből, amikor Quinn, mint jó HC megfordította a meccset, visszahozta a csapatot, kritikus pillanatban, kiemelten fontos meccsen.

És ha azt kérdezem, hogy mondj olyat, ahol fordítva volt? Quinn érdemei szerintem inkább, mint koordinátor tudnak kiteljesedni. Nem állítom, hogy rossz HC, de ehhez egy egyértelmű-lehetetlen skálán az előbbihez van közelebb egy új HC, még ha nem is éri el azt.
Gyurma Pappa
Szerintem nem mondtunk ellen egymásnak. Quinn rosszabb HC, mint amilyen GM Dimitroff, de a liga felének kb. sztem szarabb HC-ja van Quinn-nél.
Plusz továbbra is úgy érzem h Blank továbbra is csomagban kezeli ezt a duót, de ne legyen igazam ha úgy alakul, legyen 3. HC a Dimitroff-érában.
empty taxi
Es attol a Falcons helyzete jobb lesz, hogy a liga felenel jobb Quinn? Nem. Szerintem ez lenyegtelen. Abban meg egyetertek, hogy Quinn nem jo HC. Nem fos, nem Pagano-szint, hogy orbitalis hibai vannak szinte minden heten, de Quinn meglatasom szerint nem is tud mit hozzatenni a csapatahoz. En azt gondolom, hogy o tipikusan olyan, aki nagyszeru koordinator, de egy teljes keret, mindenre odafigyelni, az neki tul sok.

Szoval szarnak nem szar, de a kerdes az, hogy tud-e vele meg fejlodni a Falcons? Mert en ezt nem latom. Volt egy csodalatos ideny, ott mindenkinek osszejott minden, de azota igazabol kis tulzassal konstans kozepmezony.

több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Ismael készülhet a pályára lépésre! Hacsak nem Nash lesz a választott. Neal karrierjének szerintem vége is lett!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Quinn-nél jobb HC-t találni nem könnyű, de nem is lehetetlen, Dimitroffnál jobb GM-et meg még nehezebb.
empty taxi
Most komolyan: Dimitroff-t aláírom, voltak hülyeségei, meg nem a legjobb depth menedzselésben, de a kulcsjátékosok megtalálása, megszerzése, megtartása végett tényleg top GM, ezt bármikor aláírom.

De mondj egy olyan meccset, szituációt, helyzetet az elmúlt évekből, amikor Quinn, mint jó HC megfordította a meccset, visszahozta a csapatot, kritikus pillanatban, kiemelten fontos meccsen.

És ha azt kérdezem, hogy mondj olyat, ahol fordítva volt? Quinn érdemei szerintem inkább, mint koordinátor tudnak kiteljesedni. Nem állítom, hogy rossz HC, de ehhez egy egyértelmű-lehetetlen skálán az előbbihez van közelebb egy új HC, még ha nem is éri el azt.
Gyurma Pappa
Szerintem nem mondtunk ellen egymásnak. Quinn rosszabb HC, mint amilyen GM Dimitroff, de a liga felének kb. sztem szarabb HC-ja van Quinn-nél.
Plusz továbbra is úgy érzem h Blank továbbra is csomagban kezeli ezt a duót, de ne legyen igazam ha úgy alakul, legyen 3. HC a Dimitroff-érában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Quinn-nél jobb HC-t találni nem könnyű, de nem is lehetetlen, Dimitroffnál jobb GM-et meg még nehezebb.
empty taxi
Most komolyan: Dimitroff-t aláírom, voltak hülyeségei, meg nem a legjobb depth menedzselésben, de a kulcsjátékosok megtalálása, megszerzése, megtartása végett tényleg top GM, ezt bármikor aláírom.

De mondj egy olyan meccset, szituációt, helyzetet az elmúlt évekből, amikor Quinn, mint jó HC megfordította a meccset, visszahozta a csapatot, kritikus pillanatban, kiemelten fontos meccsen.

És ha azt kérdezem, hogy mondj olyat, ahol fordítva volt? Quinn érdemei szerintem inkább, mint koordinátor tudnak kiteljesedni. Nem állítom, hogy rossz HC, de ehhez egy egyértelmű-lehetetlen skálán az előbbihez van közelebb egy új HC, még ha nem is éri el azt.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Nem hinném, hogy dimmyt piszkálni kéne ha úgy alakul. A keret adott, mégha depth kellene is. A kulcs emberek mind évekre lekötve, nem kéne ezt a részét baszogatni. Az eagles elleni D meg a tegnapi második félidei O az int utáni ryannel contender csapat lenne. Ezt kéne kihozni belőlük, mert bennük van. Ha nem megy quinnek akkor szvsz mással kell próbálkozni.
Grady sérülése meg imádkozzunk, hogy nem súlyos, a kiválásával gyakorlatilag a D megszűnt létezni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Mindkét idegenbeli meccsünkön adtunk 1 félidő előnyt az ellenfélnek.
A Vikings ellen az O, itt most a Colts ellen a D csődölt be.
Tény és való h ez jó eséllyel coachingra vezethető vissza. Mindenesetre ha szezon közben kirúgnánk Quinnt ugyan ki lenne az interim HC? Koetter? Mularkey? Morris? Ink. kösz nem.
Mindenesetre ha meg a szezon végén repülne Quinn akk meg gyanítom menne vele Dimmy is annyira nyomatják ezt a co-leading dumát velük kapcs. Quinn-nél jobb HC-t találni nem könnyű, de nem is lehetetlen, Dimitroffnál jobb GM-et meg még nehezebb.
Szal ink szerepeljünk jól, pláne h idén úgy tűnik h "vakok közt a félszemű a király" jeligével is behúzható a csoport.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
k bye

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1175891426560892930
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
 twitter.com/c_avery2/status/1175865261095870470?s=21

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Nagyon írják twitteren, hogy forrósodik DQ széke és hogy ha ez így megy tovább, akkor a bye-t se fogja túlélni.

Én nagyon bírom a csávót, de lassan kezd kiderülni róla, hogy koordinátornak jó, HC-nak meg brainfart.
shawnka
Sztem ez már legkésőbb tavaly kiderült.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó meccs volt, a 3. negyed után egy patákot sem adtam volna azért, hogy meg tudjuk tartani a vezetést. Nagyon elkapta a Falcons offense a ritmust.

Ez a csapat - főleg az offense - egyébként borzasztóan tehetséges. Ha sikerülne fejben rendbe szedni a társaságot, akkor bármeddig eljuthatna. Azt meg nem mondom, hogy hogyan, hogy ezzel a stábban van-e rá esély, vagy új kell, de nem a tehetséggel van gond, hanem az összeszedettséggel, tudatossággal. A "tudom miért jöttem és megcsinálom" hiányzik.

A defense őszintén megmondom nem tetszik. Nem a játékosok, ők jók, de efölött a seattle lite koppintás séma fölött eljárt az idő. Legalábbis ilyen tisztán játszva. Fel kéne turbózni kicsit, beemelni több elemet, mert ezt sok OC megoldja ma már a ligában. Még közepes irányítóval is. (A Coltsnál egyébként ugyanez a feladat, és titkon ugyanattól tartok, ami nálatok is van, hogy mi is megrekedünk itt.)

Julio a 22 milliójának minden pennyjét megéri. Elképesztő játékos. Nealt pedig nagyon sajnálom. 😕 Szörnyű amikor a sérülés tesz be egy ilyen szimpatikus, tehetséges játékos karrierjének. Átéltem Bob Sanders-el ugyanezt, tudom hogy szurkolóként is milyen sz*r érzés. 😕

A szezon hátralevő részére sok szerencsét. Akármi is lesz a vége, ezt a csapatot érdemes nézni! Én is nézni fogom semlegesként amikor lehet, mert (jó értelemben) szórakoztató csapat! Az eredmény mellett ez sem mellékes szempont szerintem annak, aki szereti a tojásfocit általában is!

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Nagyon írják twitteren, hogy forrósodik DQ széke és hogy ha ez így megy tovább, akkor a bye-t se fogja túlélni.

Én nagyon bírom a csávót, de lassan kezd kiderülni róla, hogy koordinátornak jó, HC-nak meg brainfart.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
az ilyen meccsek meg sérülések után fáj méginkább a 28-3

egyszerűen nem látom magam előtt, hogy ebben a mezőnyben ez a csapat a bárhova is eljutna a következő sok évben.
shawnka
Értelmes hc és staff kell hozzá. Ennyi a titok. Talent bőven van a csapatban, de quinnék konstans nem bírják kihozni belőlük. És igen köszi shannyi, hogy akkora fasz voltál.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
az ilyen meccsek meg sérülések után fáj méginkább a 28-3

egyszerűen nem látom magam előtt, hogy ebben a mezőnyben ez a csapat a bárhova is eljutna a következő sok évben.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
grat sracok, es jobbulast a serulteknek, sok sikert az ideny tovabbi reszere

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
ostoba büntetések,ostoba vereség.

több mint 4 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Érkezett Matt Wile, aki tavaly a Vikings puntere volt, 2016-ban már 1 meccs erejéig pótolta Boshert, akkor akkor 38-19-re vertük a Cardsot, ezzel az eredménnyel ma is kiegyeznék 😊
empty taxi
A lényeg, hogy Matt, mindegy hogyan játszik. Egyszámjegyűink csak Mattek lehetnek ezek szerint.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Érkezett Matt Wile, aki tavaly a Vikings puntere volt, 2016-ban már 1 meccs erejéig pótolta Boshert, akkor akkor 38-19-re vertük a Cardsot, ezzel az eredménnyel ma is kiegyeznék 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Bosher out...bár remélem sokat nem kell puntolnunk vasárnap 😊


több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
És tényleg bébi zsiráfra hasonlít, amikor fut. 😀
 twitter.com/freetrain24/status/1174755008354672640?s=19
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Missed tackle % through two weeks

1. Patriots - 3%
2. Buccaneers - 8%
t3. Falcons - 9%
t3. Bills - 9%

32. Titans - 26%

Ha nem lett volna a minnesotai balfaszkodás, akkor akár még másodikak is lehetnénk!
shawnka
Szexi



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Missed tackle % through two weeks

1. Patriots - 3%
2. Buccaneers - 8%
t3. Falcons - 9%
t3. Bills - 9%

32. Titans - 26%

Ha nem lett volna a minnesotai balfaszkodás, akkor akár még másodikak is lehetnénk!
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Matty hívta a 2 TD playt? Nice.
 twitter.com/JasonHButt/status/1173708711673638912?s=19
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/70316844_922540454781822_1941131824004595712_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=UBuNqXK-XX0Ab6Y2YoW&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBXrEGUzZnS74hmprjfu4Yajw7HXexmGZ5Pj1AEx-Cx4A&oe=662D30A3
go off y’all 😂😂😂 | By Atlanta FalconsFacebook
go off y’all 😂😂😂


Bárcsak az öreg duke focizni is úgy tudna, mint örömködni és táncolni 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Most értem a meccs végére, sikerült elkerülni az összes spoilert..hát azért vertem az asztalt néha, de elismerem, a múlt heti csérogásom kicsit sok volt. Az utolsó Philly drivenál volt egy érzésem, hogy ezt nem bukjuk el. Olyan érzésem volt, mint 2015-ben, akkor is szenvedve nyertünk.

Tudja valaki, Matty mit kiabált és kinek az utolsó TD után?

Ez pedig összefoglalja, amit érzek a meccsel kapcsolatban:
 twitter.com/FalcoholicDW/status/1173623331863584768?s=19