Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Állítólag Matt Ryan vasárnap óta csak arról tud beszélni, hogy 17 mérfölddel futott 😀
shawnka
Julio leoltotta azért szépen, hogy 4 versenyzőből az 5. lenne. 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állítólag Matt Ryan vasárnap óta csak arról tud beszélni, hogy 17 mérfölddel futott 😀
shawnka

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Állítólag Matt Ryan vasárnap óta csak arról tud beszélni, hogy 17 mérfölddel futott 😀
több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Colin mindenkirasszistatérdrerogyok Kaepernick érkezik közös edzésre!
több mint 4 éve
mcm4a1 Atlanta Falcons Alabama Crimson Tide 53
Hoop egy hónapot fog kihagyni....
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Koo jött, látott, győzött, ő lett a hét NFC ST játékosa.
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
A zsiráfbébi sérült bokával azért szépen repesztett. 😀
 twitter.com/sryan03/status/1193893769847943168?s=19
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
DQ

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
😊 😊 😊
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Végre öröm volt idén falcons meccset nézni 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!

több mint 4 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
ez kurva jó volt. ha ennyit értünk csak el az idén, már aláírom.

Mindig jövőre
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
You all deserve this. You've got busy lives and a lot going on, and cheering for a losing football team isn't easy in light of that. Hope you enjoyed today.

Minden szavával.
több mint 4 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Ez nekem annyira édes, hogy áh..... 😀
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Ulbrich hívja a playeket mától.
Már mindenfele kapálódzik a kopasz 😀

több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
És ismét staff mozgás!
Nem értém miért gondolják ha megcukrozzák a szart akkor az majd habcsók lesz?
6atos
Most épp ki?
több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
És ismét staff mozgás!
Nem értém miért gondolják ha megcukrozzák a szart akkor az majd habcsók lesz?
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Köszi az írást helmut!
Sajnos kb az van leírva benne amit eddig is sejtettünk, gondoltunk. DQ berogyott a hc feladatok alatt, ezzel együtt az egész fr egy olyan spirálba került ahonnan sztem ő már nem tudja kikormányozni a hajót. Ez amúgy a pályán is visszaköszön.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
ez kurvajó volt Helmut, köszi ezt a hszt!
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Na sziasztok!

Még múlt héten beszélgettem néhány sör mellett pár georgiai (mindig atlantait írok, pedig nem azok) kollegával, mert van közös projekt, és bár őket nyilván jobban érdekli a Baroness, hogy mikor áll össze újra a Daath, a Yellow Jackets vs. Bulldogs téma, de szóba került a Falcons is.
Szóval a Falcons bajairól ...

Szerintük (fontos, hogy ez egy baráti beszélgetés mellett elhangzott spekulációs gondolatment):
Óriási boom volt a házépítés, lakásvásárlás piacán, prémium management ásta ki a HD-t a válság idején a bajból, az utóbbi 6-7 évben a cégének forgalma felrobbant, most olyan 100-110 mrd USD a forgalom, ezt a számot ízlelgessük, konkrétan pénzgyár. Szóval megy ez AB nélkül is, felszabadult némi idő (mondjuk óriási kalapemelés, mert a család az első, csak kérdés, hogy az meddig terjed).

1.Az Öreg valójában szerves része a csapat életének. Ez nem feltétlenül baj, de állítólag van véleménye a döntésekről, a dolgokról. Ez egyrészt tök jó, mert self made man, óriási rutinnal, de nem feltétlenül ez a dolgok menete egy profi football csapatnál. Hozzátartozik, nem minden beosztottja hagyja ezt, vannak akik autonómok, és sikeresek (lásd előző bekezdés). Ez fontos lesz, mert az Öreg látott már jó időket, rossz időket, óriási értéke, hogy meg tud bízni az arra érdemesekben. Sokakkal ellentétben, akik fix piacon, vagy manipulált piacon gazdagodtak, ismeri a turnaround fogalmát, látott is, és csinált is, tehát tudja, hogy kell egy szervezetet kihúzni a kátyúból.

2. Inkább család a Falcons, mint profi NFL csapat, több az érzelem a kelleténél, kevesebb a hideg fej, és ebből állítólag DQnak kicsit elege van. Ebből fakad a fel nem dolgozott gyász az elvesztett SB, és főleg annak hogyansága miatt. Azt is hozzá kell tenni, hogy a játékosok jelentős részben valszeg jórészt túl vannak rajta, ahogy DQ is próbálja túltenni magát, de maga a szervezet nem tud megszabadulni a billogtól.

3. A nagy fehér Yeti kergetése. A nagy fehér Yeti az a tökéletesre programozott támadórendszer, ami képes súlypontáthelyezésre, akár driven belül. Rengeteg diplomamunka, kutatás támasztja alá, hogy lehetséges, de még nem látta senki, akkor amikor azonos képességű erők harcolnak. Ez konkrétan beragadt, azokkal a programsorokkal együtt, amelyeket még KS hagyott itt. Ezzel próbál kezdeni valamit DQ, eg yolyan csapat alapjain, ami erre épült. pl. Matty esszerint kapta élete legfontosabb programsorait... csak a vesztett SB-n a rendszer nem bírt ki 4 negyedet, 3-at sem. Nem könnyű újra-írni egy víziót, hát még konkrét pozíció-szintű feladat-leosztássá, játékhívássá konvertálni, és ehhez keresik a kompetens szakikat, ami egy újabb ketyegő bomba. (lásd: 4.b)
3.b KS -DQ párosban megvolt a kémia, munkamegosztás, ami azóta sincs.

4. DQ elfáradt a "gyász", a helyzet, a coachnig staff és TD kezelgetésébe. TD nincs feltétlenül a helyén évek óta, DQ rajta tartja a fél szemét mindig, "nagy haverság" ide-oda. Ők egy csónakban ülnek, de nem tudják, hogy, ha nagyobbat mozdulnak, akkor felborul-e a csónak, és ki esik a vízbe.
4b.A coaching staff egyszerűen nem tud beállni, és megy a vetésforgó-szerintem ez tök fontos. Konkrétan DQ nincs azzal kisegítve hogy x. frusztrált egykori HC van a csapatában mint pozíciós edző, mivel azoknak is megvan a játszmájuk, és mindig nagyobb szeletet akarnak a tortából, mint amit a konkrét feladatuk megkíván. Hogy AB ezt miért hagyja azt nem tudom, de hasonló történt a HD életében is, ott is csak félig meddig volt sikeres. Állítólag ebben van egyet nem értés, mert van aki úgy érzi, hogy steal, van aki úgy, hogy burden.
4c. DQ nincs egyszerűen ideje arra, hogy a saját dolgával foglalkozzon, mert incidens szinten old meg problémákat, és nem a vízióval foglalkozik. Lehet, kicsit el is vesztette a személyes kapcsolatot az öltözőben sokakkal, lehet megkopott a varázsa. Ha ez így van az azt jelentheti, hogy DQ az egészet rosszul kezeli, és borítania kéne, meg kéne törnie a kört de nem teszi, mert..... .

5. … valójában nem is elég tökös, hogy felvállalja a belichicki-carrolli állapotot és azt mondja, én vagyok a góré, majd én eldöntöm, a kedves tulajdonossal egyeztetek a meghatározott időpontokban, a GM meg tegye a feladatát. Lehet, hogy nem is menne, mert már nincs ekkora bizalom iránta. Az is lehet, hogy beleszocializálódott (istenem de hülye szó ez) a helyzetbe, és valójában szereti is az öregurat, és az ő pihepuha baráti támogatását, nem akar ő forradalmat csinálni. Régebben, őt azért pl.: PCl mindig mindentől megvédte (egyébként ez baj minden PC nevelttel, hogy, amikor már nem csak a melóra kell figyelni, hanem jönnek az ütések mindenfelől, akkor elkezdenek besokallni.)

(4c.,5 pontokat a viselkedéstudományi tanszékről egy doktorandusz spekulálta- ebben nem volt teljes egyetértés, viszont a csaj 5-ből 5 alkalommal bullseyet lőtt a közös munka során, szóval nagyon nem hülye)

Fontos, hogy amíg TDnak, és DQ-nek lesz olyan reorganizációs terve, amiben az Öreg hisz, addig nem rúg ki senkit!!!!!!

Nagyjából ezeket a tényezőket szedték össze a srácok. Ami nagyon meglepő, hogy mennyi pletyka a csapatról, ami igazán "nem is számít" az államban.

Na üdv.
több mint 4 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 189
 www.atlantafalcons.com/news/falcons-announce-trio-of-coaching-changes

Minden probléma elhárítva...
mcm4a1
Ez kurva jó 😀
tenorx
Túl későn húztuk meg a mester tervet, 9-7el nem lesz po
peach
Be sírok ha még is 🤣
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
 www.atlantafalcons.com/news/falcons-announce-trio-of-coaching-changes

Minden probléma elhárítva...
mcm4a1
Ez kurva jó 😀
tenorx
Túl későn húztuk meg a mester tervet, 9-7el nem lesz po



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
 www.atlantafalcons.com/news/falcons-announce-trio-of-coaching-changes

Minden probléma elhárítva...
mcm4a1
Ez kurva jó 😀
több mint 4 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Na van új punterünk is, minden gond megoldva 😀
De viccet félretéve örülök Allennek, jó lehet
több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Mozgás a staff-ban! Na most aztán a D guru megbukott rendesen!