Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 2 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
1 kérésem van: ne reacheljünk. Ha Fields bent van 1/4-en akk ő kell, egyébként csak az 1. Mondatban szereplő dolog az 1etlen kívánságom.
empty taxi
1 kérésem van: ne Clelin Ferrell legyen a választásunk.
shawnka
Ja, inkább egy jó jamaal anderson 1/6-on 💪
peach
1/6ra cserélhetnénk, ott Julio és Matthews volt pickelve, azok azért ültek (plusz "valami" Deion Sanders 😀), 1/8on viszont Beasley és Jamaal Anderson.. pls no

Szerkesztette: svin
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
1 kérésem van: ne reacheljünk. Ha Fields bent van 1/4-en akk ő kell, egyébként csak az 1. Mondatban szereplő dolog az 1etlen kívánságom.
empty taxi
1 kérésem van: ne Clelin Ferrell legyen a választásunk.
shawnka
Ja, inkább egy jó jamaal anderson 1/6-on 💪



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
1 kérésem van: ne reacheljünk. Ha Fields bent van 1/4-en akk ő kell, egyébként csak az 1. Mondatban szereplő dolog az 1etlen kívánságom.
empty taxi
1 kérésem van: ne Clelin Ferrell legyen a választásunk.

Szerkesztette: shawnka
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
1 kérésem van: ne reacheljünk. Ha Fields bent van 1/4-en akk ő kell, egyébként csak az 1. Mondatban szereplő dolog az 1etlen kívánságom.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
Sziasztok. Ritkán irok, inkább csak olvasom a fórumot, aztán lehet a jövőben ez változni fog 😊
Fontenot szavaiból itélve fog QBt draftolni a csapat, én is megelégednék egy középső körös választással, talán Trask a leginkább szimpatikus, laikusként úgy gondolom, ő hasonlithat a leginkább Ryanre. Persze lehet, hogy pont egy teljesen más QBban kéne gondolkodni és Newmant favorizálni. Kérdés hogy Trask elérhető lenne e 3/68 picken. Egy Pitts - Trask páros érdekes lenne a jövőre nézve. köztük második körben egy DB.

Sok helyen láttam első két napra RB picket, de nekem nem tetszene, maximum egy sorozatos hátracsere után első kör közepe/vége felé, de akkor értelemszerűen nincs Pitts, viszont van jópár extra pick, amivel lehet foltozni a védelmet.

Úgy összességében az elmúlt évek legérdekesebb draftja lesz Falcons szempontból, pont amiatt, hogy rengeteg opció kinálkozik Smith és Fontenot előtt, és még csak saccolni se lehet, hogy merre akarnak elindulni. Ha tippelnem kéne, már be van tárazva egy ajánlat top10-es csapattól, ami a 49ers pickjétől függ (akár a Denvertől), és ha bent marad az a QB, akit akar a cserepartner, akkor aktiválják, az új pozicióban pedig BPA (kivéve WR).
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Érdekes draft lesz annyi szent, rohadt sok felé elindulhatunk. Ha azt veszem figyelembe, hogy baromi ritka, hogy 4-5 blue chip qb jöjjön a draftra akkor nyílván a második sorból 36 éves első számú pilótával az autóban illene befektetni az utódba. Nem igazán szoktunk ennyire elől draftolni, de ha mégis sikerülne pár éven belül ezt a bravúrt újra összehozni az sem garancia arra, hogy megint hullik egy ilyen lehetőség az ölünkbe, nem szoktak a frencsi qb potenciálú gyerekek 4esével rohangálni a draftokon. Persze ez csak akkor, ha valamelyik elérhető qb-t a board tetejére scoutoltuk. Csak azért mert van lehetőség de nincs konszenzus baromság lenne.

A pitts választást is eltudnám fogadni, de az csak akkor lesz évek múlva is valid, ha a srácból tényleg egy kelce/gonzo stb kaliber lesz. A lényeg, hogy a draft legjobb non qb játékosát mi tudjuk kiválasztani ha akarjuk, talán elbaszni látványosan ezt nem lehet.

Nyomkodtan a draft simulatort kicsit, jöttek is az offerek szép számmal. Nagyjából az jött ki nekem, hogy a 13. helyig "lehet" hátramenni, ott még biztos, hogy top talent jutna. Vagy OT vagy CB, esetleg Pitts vagy WR is tuti marad. Más kérdés, hogy a wr pick az amire előzetesen azt mondom, hogy meh, viszont el is tudnám fogadni. OT vagy Cb viszont simán jöhet, a mcgary projekt sztem halva született, a corner meg olyan h mindig jó ha van. Nyílván egymás után 2 évben cornert húzni az első körben nem a legideálisabb, viszont valaki kelleni fog mert oliverből nem lesz közepesen szar játékos se már ebben a ligában. Gyűjteni a pickeket nem hülyeség, lehetne velük visszamozogni akár az első végébe ha lejön valaki akit nagyon szeretünk. Akár egy edge, akár moehrig, esetleg harris pl.

Ha első körben skippeljük a qb húzást akkor viszont nagyon szeretném, hogy középső körök valamelyikében draftoljunk egy projektet. Sőt, mondhatnám, hogy kötelező. Davis Mills, Newman, Trask, nekem m1, de próbáljuk meg kinevelni akkor a következő kormányost és ne ilyen udfa jeff matthews féle totál outsiderekkel ökörködjünk. (Amúgy van egyáltalán olyan back up qb most kereten aki látott már közelről füvet nfl pályán?)

Egy biztos, ha maradunk ryan mellet és skippeljük a qb húzást az elsőben akkor itt 2 éven belül belül contender csapatot kell varázsolni, vagy megbaszta a ló az egészet, ő is meg julio is addigra már az út végén lesz, lejár deboo és grady is, a gerinc kb erre az időre van kalibrálva.

Nekem az a megérzésem, hogy hátra fogunk menni, begyűjtünk extra jövő évi első, illetve ide 2. és/vagy 3. körös pickeket és minél több magasra scoutolt azonnal impactot adó rookieval igyekszünk turbózni a keretet, hogy jövőre pár erős fa és két első körös tehetséggel megpróbáljunk menni a trófeáért.

Ennyi mélyen szántó magvas, ugyanakkor mindenki számára egyértelmű gondolat után nektek van e megérzésetek, véleményetek? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Egyre tobb helyen Pitts-et irjak hozzank. Mit szolnatok?
Tdog
én már kezdem elfogadni. mondjuk az emberünk korszakos játékos lehet tényleg, azt tudja, ami miatt Kittle és Kelce is retrospektív top5-ös pick lenne.

plusz 3 különböző pozícióban tudod játszatni. én benne lennék. de Lance miatt se leszek szomorú 2 nap múlva.
több mint 2 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Egyre tobb helyen Pitts-et irjak hozzank. Mit szolnatok?
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
nyugtasson meg valaki, hogy a vezetés nem komolyan gondolkodik a Julio-traden.
Légyszi!
bergerdani
Hát max akkor gondolkodhatnak benne komolyan, ha van valami komoly sérülése, más ésszerű magyarázat nincs rá. Ennyire nem kell a cap space.
Kenny
Ha eltradeljük akkor viszont megbocsáthatatlan lenne nem qb-t húzni. Sztem amúgy maradni fog, a csapat történetének az egyik, ha nem a legjobb játékosa és legnagyobb ikonja
peach

shawnka
Chris Owens? 😔

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
nyugtasson meg valaki, hogy a vezetés nem komolyan gondolkodik a Julio-traden.
Légyszi!
bergerdani
Hát max akkor gondolkodhatnak benne komolyan, ha van valami komoly sérülése, más ésszerű magyarázat nincs rá. Ennyire nem kell a cap space.
Kenny
Ha eltradeljük akkor viszont megbocsáthatatlan lenne nem qb-t húzni. Sztem amúgy maradni fog, a csapat történetének az egyik, ha nem a legjobb játékosa és legnagyobb ikonja
peach
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
nyugtasson meg valaki, hogy a vezetés nem komolyan gondolkodik a Julio-traden.
Légyszi!
bergerdani
Hát max akkor gondolkodhatnak benne komolyan, ha van valami komoly sérülése, más ésszerű magyarázat nincs rá. Ennyire nem kell a cap space.
Kenny
Ha eltradeljük akkor viszont megbocsáthatatlan lenne nem qb-t húzni. Sztem amúgy maradni fog, a csapat történetének az egyik, ha nem a legjobb játékosa és legnagyobb ikonja



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
nyugtasson meg valaki, hogy a vezetés nem komolyan gondolkodik a Julio-traden.
Légyszi!
bergerdani
Viszitek helyette Chaset
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
nyugtasson meg valaki, hogy a vezetés nem komolyan gondolkodik a Julio-traden.
Légyszi!
bergerdani
Hát max akkor gondolkodhatnak benne komolyan, ha van valami komoly sérülése, más ésszerű magyarázat nincs rá. Ennyire nem kell a cap space.

több mint 2 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
nyugtasson meg valaki, hogy a vezetés nem komolyan gondolkodik a Julio-traden.
Légyszi!

Mindig jövőre
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ti jake-et hova helyeznétek el a ligában a top lt felsorolásban? Én komolyan nemtudom, top10, top15?
peach
TOP10 vége.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ti jake-et hova helyeznétek el a ligában a top lt felsorolásban? Én komolyan nemtudom, top10, top15?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Jött patterson, oké hordjunk vissza. Jött harmon, oké kell darabra ember. De ito, ó pont őt miért...?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 744


empty taxi
Rivers kapcsán volt egy diskurzus talán a cbs-en (de nem esküszöm meg rá) hogy Hof lesz-e Ryan ha nem nyer SB-t, és hogy megérdemli-e vagy neki jobban járna-e mint Riversnek. Ott az jött ki, hogy hof lesz. Szerintem egyébként joggal. Riversnél közel sem lennék ilyen megengedő.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek


Szerkesztette: shawnka
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!

Beki

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Oktoberben London game😊
Kenny
New England, Jets, Philadelphia. Washington........................... Detroit

közülük lesz az ellenfél Londonban.
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Oktoberben London game😊

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ohio State pro day-en ott lesz ma tőletek: Falcons GM Terry Fontenot, HC Arthur Smith, OC Dave Ragone.