Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Október 10-én Wilson–Rosen jövök 😀

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
A cutok után veterán wr érkezését várom leginkább, egy sérülésre vagyunk a nukleáris sivatagtól azon a poszton
peach
is.

Közben ránéztem. Szóval így nézki a DC WR poszton:
Russell Gage, Olamide Zaccheaus, Tajae Sharpe, Trevor Davis, Frank Darby, Austin Trammell

😀
Kenny
Na szóval: wr1 ridley, wr2 gage, wr3 blake 😂, wr4 zaccheus 😂, wr5 sharp 😂 wr6 rowland ( ki? 🤔) úgy érzem vannak bajok... 😀

Egyéb finomságok:
Patterson rb2 😀
Pitts csak TE 3
Willi Beavers a kezdő RT. Na, őt megintcsak nemtudom kicsoda 😊
Mariner kezdő olb 💪

Persze ez még semmit nem jelent, de azért vicces, na!
peach
Beavers az egyik kedvenc OL prospectem volt a 2016-os drafton, ki is választotta a Vikes a 4. körben, azóta se tudta megvetni a lábát a ligában. 😀
empty taxi
Ez a projekt sem idén érik be 😀




Sculthorpe-ot és Dwayne Johnsont hozzuk vissza PS-be!

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
Ez most ilyen, új stáb, bennevolt, mondjuk igen, olyan szempontból szar, hogy meccshelyzetben se láttuk a kezdőket legalább megpróbálni megvalósitani amit Smith akar, de az 53as keretet is valami alapján ki kellett alakitani.. mondjuk meccsenként 1-1 drive-ot azért kaphatott volna a kezdő is legalább két meccsen.
A következő éles lesz, ott majd kiderül, hol is tartunk, mert a preseason most be lett áldozva a keretszűkitésre.

A kérdésedre válaszolva az alapján amit láttam... a támadóknak idő kell, a fal nem néz ki jobbnak, sőt, de a védelem lehet nem lesz közröhej tárgya idén. Úgy ennyit tudtam leszűrni.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Nem láttam a 3 preseason meccsből összesen többet 10 percnél, azokat is a fantasztikus rövid összefoglalók formájában. Nemtudom van e valaki aki kínozta magát vele, vélt e felfedezni bármit is ami valami hangyafasznyi pozitívumra vagy negatívumra utalt?
Az viszont nem tetszik évek óta, hogy ennyire botrányosan szarunk bele az egészbe. Persze nem azt mondom, hogy ryant, ridleyt stb muszáj lenne agyonveretni ps szökevények ellen, de annak sem kéne törvényszerűnek lennie, hogy hülyére ver minket boldog-boldogtalan ilyenkor. Kurva isten, hogy a morálnak nem használ, hogy olyan messze vagyunk attól, hogy legalább meccsben legyünk mint ide lacháza.
Tudom, hogy semmi jelentősége elvileg, de szerintem ennyi pici mégis van. Aztán reméljük mégsem 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Bortlesnak jobban örültem volna, de ha huzamosabb ideig kellene beállnia valamelyiknek akkor úgyis mindegy...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött Matty Ice utódja!!!
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Baszok én a passzokra, szegény ember lamarja 2.0. 💪



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Gerichill Denver Broncos 522
Falcons become first NFL team to have every player vaccinated.
Klaci79
Ezen már csak rontani lehet. 😶😅
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Falcons become first NFL team to have every player vaccinated.
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Kettő dolgot tudok kiemelni éjjelről

-Felipe Franks tök jól nézett ki, szurkolok érte, hogy a brazil Mahomes megnyerje a backup csatát. McCarron se volt feltétlen szar, amit az elején kellett, azt megdobta, de azzal, hogy a fal előtte folyamatosan elkúrt mindent, sajnos nem tudott mit kezdeni (végtelen miscommunication, false startok, illegal formation Mayfieldtől...)

-Pees nagyon beleverte a 92. random védő fejébe is, hogy mit akar kihozni ebből a unitból és hát úristen, volt pass rush. de tényleg, az hogy ennyire harapósan játszottak a fiúk (főleg az első félidőben), az nagyon bíztató - főleg úgy, hogy a kezdő környékéről senkit nem láttunk a pályán.

Számítottam egyébként rá, hogy az előszezon meccsek nagyon akadozóak és sloppyk lesznek, de arra nem, hogy ennyire.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
A cutok után veterán wr érkezését várom leginkább, egy sérülésre vagyunk a nukleáris sivatagtól azon a poszton
peach
is.

Közben ránéztem. Szóval így nézki a DC WR poszton:
Russell Gage, Olamide Zaccheaus, Tajae Sharpe, Trevor Davis, Frank Darby, Austin Trammell

😀
Kenny
Na szóval: wr1 ridley, wr2 gage, wr3 blake 😂, wr4 zaccheus 😂, wr5 sharp 😂 wr6 rowland ( ki? 🤔) úgy érzem vannak bajok... 😀

Egyéb finomságok:
Patterson rb2 😀
Pitts csak TE 3
Willi Beavers a kezdő RT. Na, őt megintcsak nemtudom kicsoda 😊
Mariner kezdő olb 💪

Persze ez még semmit nem jelent, de azért vicces, na!
peach
Beavers az egyik kedvenc OL prospectem volt a 2016-os drafton, ki is választotta a Vikes a 4. körben, azóta se tudta megvetni a lábát a ligában. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
A cutok után veterán wr érkezését várom leginkább, egy sérülésre vagyunk a nukleáris sivatagtól azon a poszton
peach
is.

Közben ránéztem. Szóval így nézki a DC WR poszton:
Russell Gage, Olamide Zaccheaus, Tajae Sharpe, Trevor Davis, Frank Darby, Austin Trammell

😀
Kenny
Na szóval: wr1 ridley, wr2 gage, wr3 blake 😂, wr4 zaccheus 😂, wr5 sharp 😂 wr6 rowland ( ki? 🤔) úgy érzem vannak bajok... 😀

Egyéb finomságok:
Patterson rb2 😀
Pitts csak TE 3
Willi Beavers a kezdő RT. Na, őt megintcsak nemtudom kicsoda 😊
Mariner kezdő olb 💪

Persze ez még semmit nem jelent, de azért vicces, na!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
A cutok után veterán wr érkezését várom leginkább, egy sérülésre vagyunk a nukleáris sivatagtól azon a poszton
peach
is.

Közben ránéztem. Szóval így nézki a DC WR poszton:
Russell Gage, Olamide Zaccheaus, Tajae Sharpe, Trevor Davis, Frank Darby, Austin Trammell

😀

Szerkesztette: Kenny

több mint 2 éve
zom_falcons Atlanta Falcons 19


empty taxi
Hmm... Kivágjuk Devonta Freemant, és jön helyette... D'Onta Foreman?
😊
 www.youtube.com/watch?v=AoMlgTzO7JI
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
A cutok után veterán wr érkezését várom leginkább, egy sérülésre vagyunk a nukleáris sivatagtól azon a poszton



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri Falcons szezonelőzetese.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Where the fuck is Grady Jarrett?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
csak nem még egy instas catfish?
Kenny
az a baj, hogy simán csak pénzért, nagyjából 346 NFL játékost találnál meg előbb, mint Mingót. egy ilyen sztorit random nem raksz össze 17 éves srácként (Mingo unokatesójának legjobb barátja az áldozat)

According to the document, “The victim was then woken by [Mingo] pulling at his underwear. This occurred for a few minutes until the suspect got more and aggressive and pulled the victim’s underwear down to his shins. The victim advised that when this was occurring, he was scared and pretended to be asleep. [Mingo] put a lotion on that made the victim’s skin burn and … rubbed his penis up and down, in between the victim’s butt crack.”

nagyon durva egyébként. ugye 2020 márciusában kb együtt vacsiztunk Mingóval, meglepően értelmes és kedves arc, sajnálom, hogy az ő sötét oldala így jelentkezett.
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
csak nem még egy instas catfish?

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
The Atlanta Falcons released linebacker Barkevious Mingo on Saturday after he was arrested in Texas on a charge of indecency with a child-sexual contact. Arlington police said that Mingo was arrested Thursday on the second-degree felony charge, which carries a maximum penalty of 20 years in prison under Texas state law. According to the state penal code, the charge relates to engaging in sexual contact with someone younger than 17 years of age or causing the child to engage in sexual contact.


Rohadjon rá a műanyag lakat...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Atlanta Falcons linebacker Barkevious Mingo was arrested in Texas this week on a charge of indecency with a child, sexual contact, according to Arlington Police Department records.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Höri a Julio cseréről.

iktriad
Próbáltam magam becsapni, hogy jobb ez így, de mostmár az sem megy... 😕
Kenji
pedig jobb ez így.

hosszútávon.
shawnka
Hosszútávon mennyire jó TE-t draftolni 1/4-re, és nem elcserélni Ryant?

Számomra így eléggé érthetetlen ez az offseason revékenység.
gabokocka
miért kellett volna elcserélni Ryant? egy újabb második körért, ami azonnali QB pótlás szempontjából szart se ér? ha Julionál belementek abba....
ha meg most elhúzzuk 1/4-re a maradék QB-t, akkor kiemelkedő elkapója nem maradt volna, Ridleyt szinte be is duplázhatták volna minden meccsen, cap spaceszel meg olyan szarul állunk, hogy top erősítést nem tudtunk volna hozni valószínűleg.
nem Ryan miatt vagyunk szarok.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Höri a Julio cseréről.

iktriad
Próbáltam magam becsapni, hogy jobb ez így, de mostmár az sem megy... 😕
Kenji
pedig jobb ez így.

hosszútávon.
shawnka
Hosszútávon mennyire jó TE-t draftolni 1/4-re, és nem elcserélni Ryant?

Számomra így eléggé érthetetlen ez az offseason revékenység.
gabokocka
Szerintem ha julio nem kéri nem tradeltük volna el. Tett annyit a csapatért, hogy ha menni akar akkor ne szivassuk, pláne, hogy cap ügyileg jól is jártunk vele.
Sharpe akciója más kérdés, hogy benne volt e és tudott e róla, mert ha igen az eléggé gusztustalan lenne
peach
Ezt nem vitatom, viszont ő már korábban jelezte, hogy menne. Ennek fényében szamomra nem a Julio csere gaz, hanem minden mas.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.