Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 2 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
London óta nagy a csend, de azért ma csak lesz kis móka Miamiban 😊 McGary covid-ir, Fowler rendes IR, utóbbi sokmindenen nem változtat, előbbi még akár. Remélem Ridley visszatértével se lesz kevesebbet használva Pitts, a védelem meg lesz amilyen lesz. Volt két hét egy nem túl acélos ellenfél ellen felkészülni, kivételesen most elvárnék egy győzelmet.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Az ilyen meccseken mindig felcsillan a remény, hogy talán, TALÁN sikerült levetkőzni a choker szerepet.
Én szezon végén 5-6 győzelemmel elégedett leszek, a többi ajándék.
Kenny
Szerintem 3 éve nem volt egálos vagy plusszos mérlegünk szezon közben. Remélem idén ha csak egy kis ideig is, de lesz olyan, hogy nem leszünk negatívban. Tudom, hogy sok értelme nincs de szeretném 😊
peach
2018-ban miután nyertünk Washingtonban lett 4-4 a mérleg, utána csak negatív.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Az ilyen meccseken mindig felcsillan a remény, hogy talán, TALÁN sikerült levetkőzni a choker szerepet.
Én szezon végén 5-6 győzelemmel elégedett leszek, a többi ajándék.
Kenny
Szerintem 3 éve nem volt egálos vagy plusszos mérlegünk szezon közben. Remélem idén ha csak egy kis ideig is, de lesz olyan, hogy nem leszünk negatívban. Tudom, hogy sok értelme nincs de szeretném 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Az ilyen meccseken mindig felcsillan a remény, hogy talán, TALÁN sikerült levetkőzni a choker szerepet.
Én szezon végén 5-6 győzelemmel elégedett leszek, a többi ajándék.

több mint 2 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
"Ryan has been near perfect over his past three games, throwing for 868 yards, eight TDs and no picks." nfl.com
Azért ez igy nem annyira rossz, mint aminek kinéz úgy az egész támadó oldal.
A mai meccs nekem tetszett, végre be volt vonva Pitts, remélem a következőkben nem csak kényszerből lesz igy. Viszont Blake és Zaccheus se mutatott semmi extrát. Zaccheus egyszer hozott egy 3and13-at, de azon kivül inkább csak dropok, Blake szintén. Patterson nagyon kellemes csalódás eddig, Davis már kevésbé kellemes, sőt. Terrell buta DPI-ért kár volt, ahogy a két fumble-ért is, de az hogy még igy is sikerült nyerni, ahhoz nem vagyok hozzászokva 😀 most BYE, aztán MIA. CAR. NO... addigra remélem AS kitalálja, hogy tud egyszerre hatékony lenni Pitts, Patterson és Ridley.
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Pitts 2 TD 120 yard.
Kenny
Hány meccs alatt?
empty taxi
119 lett, szkúzi.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Legyőztük a mormon Manzielt. Kezeljük helyén, de becsüljük is meg, nem sok W lesz ebben a szezonban a nevünk mellett.






És mit gondol errő edző bá?



Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
easy win. Pitts 2 TD 120 yard.
Kenny
Közel! 😀
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pitts 2 TD 120 yard.
Kenny
Hány meccs alatt?
empty taxi
fél

[fingers crossed]
kaszo
De kb 😀

több mint 2 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Pitts 2 TD 120 yard.
Kenny
Hány meccs alatt?
empty taxi
fél

[fingers crossed]
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Pitts 2 TD 120 yard.
Kenny
Hány meccs alatt?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
easy win. Pitts 2 TD 120 yard.

Szerkesztette: Kenny

több mint 2 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
hát meglepő lesz olvasni a Sharpe - Zaccheus kezdő WR páros nevét azok után, hogy a szemem még az inséges időkben is Jenkins, Finneran szinthez szokott hozzá, Julioról, Roddyról vagy Ridleyről már nem is beszélve 😀 Mondom, én kiváncsi leszek, erre mit lép, remélem nem egysikú fost fogunk lerakni az asztalra...
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Gyakorlatilag mindenidők leghitványabb kezdő wr sora lesz olvasható a képernyőn mikor kiírják az atlanta kezdő offense-t. Pedig voltak idők mikor roddy whiteok meg julio jonesok rohangáltak falcons mezben egyszerre a pályán...
peach
dehát ott lesz még Cordarrelle és Kyle Pitts is, hiába nincs WR tag a nevük mellett.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Gyakorlatilag mindenidők leghitványabb kezdő wr sora lesz olvasható a képernyőn mikor kiírják az atlanta kezdő offense-t. Pedig voltak idők mikor roddy whiteok meg julio jonesok rohangáltak falcons mezben egyszerre a pályán...

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
Ridley és Gage nélkül utazik a csapat Londonba, védelemből Davidson nincs... utóbbi mondjuk nem annyira releváns, de a kezdőnek szánt WR páros nélkül kiváncsi leszek. Ha ebből főz valami értelmes támadójátékot, kreativ hivásokkal, nem az lesz, hogy patterson/davis kap mindent, negyedenként 1 labda pittsnek, akkor azt jó jelként fogom fel, még ha ki is kapunk.
több mint 2 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Érdekes ez, mert ridleynek volt 3 dropja a meccsen. Oké, ebből kettő hosszú és nehéz catch volt, de elvileg az a kabát van rászabva, hogy az ilyeneket húzza be
peach
Julio mögött könnyebb volt villogni, mert kisebb volt a teher. 😕
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Érdekes ez, mert ridleynek volt 3 dropja a meccsen. Oké, ebből kettő hosszú és nehéz catch volt, de elvileg az a kabát van rászabva, hogy az ilyeneket húzza be



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
PFF értékek a WAS meccsről, 10+ snapet játszó playák:

Támadók:
1. Matt Ryan 92.0
2. Cordarrelle Patterson 91.5
3. Wayne Gallman 73.9
4. Chris Lindstrom 70.6
5. Calvin Ridley 70.3
...
12. Tajae Sharpe 54.6
13. Kaleb McGary 51.5
14. Olamide Zaccheaus 50.6
15. Hayden Hurst 44.2
16. Jalen Mayfield 29.8

Védők:
1. Erik Harris 89.9
2. A.J. Terrell 70.2
3. Deion Jones, Dante Fowler Jr. 69.4
5. Grady Jarrett 64.3
...
13. Jonathan Bullard 46.3
14. Brandon Copeland 41.9
15. Foyesade Oluokun 41.1
16. Fabian Moreau 36.8
17. Jaylinn Hawkins 28.9


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
Irigylem az optimizmusod, nekem kurvára elvette a kedvem az, hogy ugyanúgy kaptunk ki megint, mint ahogy quinnel is kb 36szor az elmúlt 3 évben...
peach
Pesszimista voltam már eleget, most megpróbáljuk másképp 😀
Amúgy meg nem mondom, hogy be fog válni, láttunk már OCkat csúnyán megégni, simán lehet hogy AS alkalmatlan HCnek úgy ahogy van, de ezt nem 4 meccs alapján akarom eldönteni, hanem egy egész szezont nézve. Az hogy szarul indult, az egy dolog, az hogy nem látszik rajta hogy leader lenne (amint azt shawnka irta), ez tény, ezzel nem tudok vitatkozni, csak remélni hogy lesz változás. Aztán maximum nem és kész, úgyis kap még egy offseasont, hacsak nem csinál ordas nagy baromságokat, amit azért kétlek, aztán maximum következő szezonban majd végig rage-elek miatta 😀
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az a baj az eddigi 4 meccs alapján, hogy Arthur Smith egy túlsúlyos Adam Gase benyomását kelti. Hülye döntések meccs közben, csúnya szakáll növesztése a könnyebb elfogadhatóság érdekében, lesütött szemes sajtótájékoztatók minden héten a sült mögé bújva. De ami a legfájóbb számomra az az, hogy a csávó testbeszédéről sajnos a leadership az utolsó, ami eszembe jut.

Fontenotra majd visszatérünk 3 év múlva, őt elég nagy szarban hagyta Dimmy.
shawnka
Matt Rakétamérnök te vagy az?

több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Az a baj az eddigi 4 meccs alapján, hogy Arthur Smith egy túlsúlyos Adam Gase benyomását kelti. Hülye döntések meccs közben, csúnya szakáll növesztése a könnyebb elfogadhatóság érdekében, lesütött szemes sajtótájékoztatók minden héten a sült mögé bújva. De ami a legfájóbb számomra az az, hogy a csávó testbeszédéről sajnos a leadership az utolsó, ami eszembe jut.

Fontenotra majd visszatérünk 3 év múlva, őt elég nagy szarban hagyta Dimmy.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Irigylem az optimizmusod, nekem kurvára elvette a kedvem az, hogy ugyanúgy kaptunk ki megint, mint ahogy quinnel is kb 36szor az elmúlt 3 évben...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
Szarok vagyunk még mindig, bár vártam egy meglepetés szezont, az újdonság varázsa, vagy valami, de maradt a "még mindig szar minden" szitu. Mondjuk a védelem nem lett jobb, emberanyagban sem, igy nem tudom mit is vártam igazából.
Ettől függetlenül nem vagyok teljesen elégedetlen, emlékszem, első szezonjában Shanahant már-már Petrino szinten utáltam, és mégis mi lett belőle. AS nem kezdett jól és igen, ezt a meccset is sikerült elb.szni, mert nyerhető lett volna, de ettől függetlenül még mindig inkább ez a meccs mint az első forduló pl. A Bucs ellen se volt már annyira kilátástalan mint az első fordulóban mutatott semmi, és támadó oldalon ez is kezd már valahogy kinézni, még nem jó, még nem szép, még bőven van benne potenciál (Pitts-re már értelmes játékok is vannak hivva, nem csak az 5 méter magasan dobott labdák, Darby-t még nem is láttam, benne lehet meglepetés), de lehet belőle valami, a védelem meg olyan amilyen, de ott az emberanyag is erősen kérdőjeles.
Persze csalódott vagyok én is, mert szerettem volna egy jobb szezont mint tavaly, de ez csak egy tanulóév lesz, ASnek is, Fontenotnak is és úgy az egész keretnek.
A jelen még kuka, de a közeljövőt nem látom teljesen elveszettnek.
több mint 2 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 189
Én szeretem Ryan-t nagyon sokkan alulértékelik, de így szegényt nagyon lefogják húzni pedig többet érdemelne