Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szerintem most offenzre köll költeni:
FAL: -ez a legfontosabb ha maradásra bírjuk ÖZZSÉt akkor is kell ide draftolni.
1. sok év után idén volt Flacco először sérült-persze lehet azt mondani hogy nagy számok törvénye meg ilyenek- ez nálam azt jelenti hogy kell fal a QB elé.
2. Bárki bármit mond nem boldin vagy reed vagy LB52 hiányzott a legjobban a csapatnak hanem BIRK ezt valahogy meg kell oldani. Ha az edzők látnak Ginoban potenciált akkor még egy évet lehet vele szarakodni, de én azért hoznék még egy fiatal centert draftról. Még azt is megkockáztatnám hogy Yandát raknám be centerbe (tudom probowl játékos a saját posztján de idén ez annyira nem látszott), KO mellett meg rotálhatna egy-két fiatal a túloldalon. (MONROE/KO/YANDA/valaki(gino vagy AQ)/kell egy tackle)
3. egy szó mint száz a falat kell rendbe tenni, mert elkapókból nem is vagyunk annyira szarok.malkav
1.mázli,hogy addig megúszta és nem lett komoly sérülés a vége
2.igaz,Gino,AQ kuka,max backupok lesznek .Yandat mozgatni nem szabad max KO-lesz a right tackle Ő már játszott ott sokat bár megmondta,hogy jól érzi magát mint LG
3.sajnos elkapó is kell.elég tré lett volna ha Torrey lesérül pl.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hihi! Suggsot majd felkapjuk olcsón Worilds helyére, ha úgy alakulna. 😀 😀 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Most ért véget a szokásos idény végi state of the ravens sajttáj, idebarmolom gyorsan a fontosabbakat:

- Castillo lesz jövőre az OL coach
- FO szerint a needek: OL közepe, WR v. TE aki 3&7-8 szitukat megoldja és még yardokat is termel elkapás után, FS
- Szerződések nem lesznek átstrukturálva, hosszabbítások elképzelhetőek, franchise tag használata is lehetséges
- Suggs jövője nem biztos
- Pitta-t szeretnénk megtartani
- Haribó szerint Arthur Brown lesz jövőre a WILL
- Aktívak leszünk az FA-npuffin
Ami jó hír,hogy nem meri Harbs meglépni.a Castillo OC legyen,így még van esély egy kreatív,fiatal OC-re.

Ha Arti lesz a will,akkor lehet McClain ideje lejárt ,nem volt jó,amikor visszatért.
Esetleg Darylt visszaigazoljuk,az esetleges hibák esetén is jónak tűnne a Smith/Brown LB duó.Érdekes,hogy nem játszatják McClellant,pedig,nekem tetszett,mikor belül játszott ILB poszton.

FA-ról FS C vagy G ,az jó lenne.

Nem rossz hírek,csak akkor remélem az OL coach eldöntetlen kérdést, megoldják és egy főnök lesz.

Pees bácsi pedig még aktív nyugdíjas szeretne lenni.kátrány
Jézusom Castillo mint OC... azta qwa még belegondolni is horror, az is elég szar, hogy nem b*szták ki a fenébe már év közben arról nem is beszélve, hogy maradhatott, de hogy még elő is léptessék...
Artinak örülök ezt írtam is egy korábbi hszben, hogy jó lenne ha jövőre már kezdőként bizonyíthatna.
Az viszont nem tetszik, hogy az OL közepe a need, a RT nem annyira a közepe a falnak 😀
Sizzle is jó kérdés, nem tudom ki marad a D-ben meg úgy egyáltalán a csapatban aki hangadó lehet. Minden esetre ha megy, akkor rögtön csináltunk egy korai körös needet. Upshaw futás ellen okés, de rusherként...Blaise
az is elhangzott a sajtótájékoztatón, hogy nem lesz szerződés átstruktúrálás, ezért gyanítják, hogy Suggs lesz az idei Boldin. Továbbá az is, hogy Jensen és Wagner is a kezdőbe kerülésért fog harcolni utóbbi valószínű hogy az RT posztért... OC posztot, ha belülről oldanánk meg Hostler nagy esélyes.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Most ért véget a szokásos idény végi state of the ravens sajttáj, idebarmolom gyorsan a fontosabbakat:

- Castillo lesz jövőre az OL coach
- FO szerint a needek: OL közepe, WR v. TE aki 3&7-8 szitukat megoldja és még yardokat is termel elkapás után, FS
- Szerződések nem lesznek átstrukturálva, hosszabbítások elképzelhetőek, franchise tag használata is lehetséges
- Suggs jövője nem biztos
- Pitta-t szeretnénk megtartani
- Haribó szerint Arthur Brown lesz jövőre a WILL
- Aktívak leszünk az FA-npuffin
Ami jó hír,hogy nem meri Harbs meglépni.a Castillo OC legyen,így még van esély egy kreatív,fiatal OC-re.

Ha Arti lesz a will,akkor lehet McClain ideje lejárt ,nem volt jó,amikor visszatért.
Esetleg Darylt visszaigazoljuk,az esetleges hibák esetén is jónak tűnne a Smith/Brown LB duó.Érdekes,hogy nem játszatják McClellant,pedig,nekem tetszett,mikor belül játszott ILB poszton.

FA-ról FS C vagy G ,az jó lenne.

Nem rossz hírek,csak akkor remélem az OL coach eldöntetlen kérdést, megoldják és egy főnök lesz.

Pees bácsi pedig még aktív nyugdíjas szeretne lenni.kátrány
Jézusom Castillo mint OC... azta qwa még belegondolni is horror, az is elég szar, hogy nem b*szták ki a fenébe már év közben arról nem is beszélve, hogy maradhatott, de hogy még elő is léptessék...
Artinak örülök ezt írtam is egy korábbi hszben, hogy jó lenne ha jövőre már kezdőként bizonyíthatna.
Az viszont nem tetszik, hogy az OL közepe a need, a RT nem annyira a közepe a falnak 😀
Sizzle is jó kérdés, nem tudom ki marad a D-ben meg úgy egyáltalán a csapatban aki hangadó lehet. Minden esetre ha megy, akkor rögtön csináltunk egy korai körös needet. Upshaw futás ellen okés, de rusherként...
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Most ért véget a szokásos idény végi state of the ravens sajttáj, idebarmolom gyorsan a fontosabbakat:

- Castillo lesz jövőre az OL coach
- FO szerint a needek: OL közepe, WR v. TE aki 3&7-8 szitukat megoldja és még yardokat is termel elkapás után, FS
- Szerződések nem lesznek átstrukturálva, hosszabbítások elképzelhetőek, franchise tag használata is lehetséges
- Suggs jövője nem biztos
- Pitta-t szeretnénk megtartani
- Haribó szerint Arthur Brown lesz jövőre a WILL
- Aktívak leszünk az FA-npuffin
Ami jó hír,hogy nem meri Harbs meglépni.a Castillo OC legyen,így még van esély egy kreatív,fiatal OC-re.

Ha Arti lesz a will,akkor lehet McClain ideje lejárt ,nem volt jó,amikor visszatért.
Esetleg Darylt visszaigazoljuk,az esetleges hibák esetén is jónak tűnne a Smith/Brown LB duó.Érdekes,hogy nem játszatják McClellant,pedig,nekem tetszett,mikor belül játszott ILB poszton.

FA-ról FS C vagy G ,az jó lenne.

Nem rossz hírek,csak akkor remélem az OL coach eldöntetlen kérdést, megoldják és egy főnök lesz.

Pees bácsi pedig még aktív nyugdíjas szeretne lenni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Most ért véget a szokásos idény végi state of the ravens sajttáj, idebarmolom gyorsan a fontosabbakat:

- Castillo lesz jövőre az OL coach
- FO szerint a needek: OL közepe, WR v. TE aki 3&7-8 szitukat megoldja és még yardokat is termel elkapás után, FS
- Szerződések nem lesznek átstrukturálva, hosszabbítások elképzelhetőek, franchise tag használata is lehetséges
- Suggs jövője nem biztos
- Pitta-t szeretnénk megtartani
- Haribó szerint Arthur Brown lesz jövőre a WILL
- Aktívak leszünk az FA-n
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A legjobb elérhető C vagy RG -vel pedig variálhatunk,akár Yanda C-be mozgatásával is.
Nem kizárt egy C FA sem vagy Jensen ,akit valamiért nem tettünk IR-re pedig nem játszott egy percet sem.Ő is lehet C.kátrány
Szerintem nagy hiba lenne a legjobb falemberünket kimozgatni a "természetes" pozíciójából. Nagyon mély az OT felhozatal idén, ha most nem sikerül/próbáljuk megoldani a RT kérdést (feltételezve, hogy Monroe marad amiért szerintem minden tőlünk telhetőt meg kell és meg is fog Oz tenni) akkor nem tudom mikor.

Wagner esetleg, de én amondó vagyok, ha lesz OT aki csúszik, szerintem lesz már csak a mély class miatt is akkor Oz be fogja húzni.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Byrd, hát ha ki akarnak baszni vele mégeccer rádobják a teget és úgy mennek neki valami alkudozásnak. De ha kinn lesz FA-n akkorse nagyon lehet szerintem évi 8M alatt megúszni és contractvalueban tutter 50M fölé kúszik. Mongyuk 15-re van zsozsó, de gyüvőre akkor ez egy Szagkapitányba kerül, dea Billznek több a lovettája.sutianap
Hiába van több pénze a Billsnek Byrd viselkedése és nyilatkozatai nem azt mutatták idén, hogy nagyon ott akarna maradni Buffaloban. Ez persze ne azt jelenti, hogy lehet rá esélyünk, mert szerintem nincs.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Valamint a D prioritás nálam a free safety poszt megoldása.Leginkább FA-ról .Byrd a Bills-ből ideális lenne,feltéve,ha befér a cap alá,ill.ha Webb behúzódik és vagy draftról vagy FA-ről hozni egy stabil CB-t.Jimmy mutatta jeleit,hogy akár a shutdown cornerünk is lehet,nickel CB-nek pedig Asa Jackson lehet a megfelelő.akkor pedig Webby is tolható FS-nek.
kátrány
Webby bemozgatását már tavaly is érdekes intrikának tartottam, viszont akkor bazi jó CB kell... de talán kevesebb sérülse lenne Webbynek, a CB poszt azért kikészíti minden évben kicsit...

A strong safety végre megoldott ,szinte lubickolt Elam,mikor a LOS környékén kellett portyáznia,nem a backfielden.Főleg,hogy az elit WR-ek szivatták rendesen.😥 Ed után átvenni a posztot,nem egyszerű.
Az SS pozició az övé és,ha ösztönösen játszhat,nagy vezére lesz a D-nek.
kátrány
eeegen, Elem bitang jó SS, közepes, vagy kicsit rosszabb FS... Byrd szerintem drága, de most nem is lesz rajta kívül olyan akit mindenképp ide szeretnék.... csakhát Ő áldozatokkal járna... draft, harmadik kör, talán jöhet, de az meg nem instant-impact... viszont a Homár/LeBor/TarVick trio sorsa is idén dől el... Sáki és Ássa párharca érdekes lesz, szerintem a nikkelbolháért idén, talán returner bevethetősége miatt Ássa jobb esélyekkel indul...

Wájárként mellette ott van Mellette... ő is villanthatna sérülésen kívül mást, de a wájár poszt még akkor is kell... hamar 😀

Lííícs pótolható, Juci veszi át a helyét és akkor nyerhetünk némi péézet.... izgi OS lesz ez 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Byrd, hát ha ki akarnak baszni vele mégeccer rádobják a teget és úgy mennek neki valami alkudozásnak. De ha kinn lesz FA-n akkorse nagyon lehet szerintem évi 8M alatt megúszni és contractvalueban tutter 50M fölé kúszik. Mongyuk 15-re van zsozsó, de gyüvőre akkor ez egy Szagkapitányba kerül, dea Billznek több a lovettája.sutianap
Ilyenkor még álmodik a nyomor.
Érkezik Byrd diszkont áron,Elam Polamalu csúcsszezonjait játssza stb.
Szagkapitányt pedig lehet már idén a tengerbe dobják.Messze elmarad a gempa/ teljesítmény egymástól.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Byrd, hát ha ki akarnak baszni vele mégeccer rádobják a teget és úgy mennek neki valami alkudozásnak. De ha kinn lesz FA-n akkorse nagyon lehet szerintem évi 8M alatt megúszni és contractvalueban tutter 50M fölé kúszik. Mongyuk 15-re van zsozsó, de gyüvőre akkor ez egy Szagkapitányba kerül, dea Billznek több a lovettája.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Prioritás nálam is az 1.kör WR vagy TE
2.kör OL,sztem Wagner lesz az RT,Monroe-t megtartjuk,ha már 2 picket adtunk ért,ráadásul így,hogy 16.-ok vagyunk,értékes is lett az a 2 pick.A legjobb elérhető C vagy RG -vel pedig variálhatunk,akár Yanda C-be mozgatásával is.
Nem kizárt egy C FA sem vagy Jensen ,akit valamiért nem tettünk IR-re pedig nem játszott egy percet sem.Ő is lehet C.

Valamint a D prioritás nálam a free safety poszt megoldása.Leginkább FA-ról .Byrd a Bills-ből ideális lenne,feltéve,ha befér a cap alá,ill.ha Webb behúzódik és vagy draftról vagy FA-ről hozni egy stabil CB-t.Jimmy mutatta jeleit,hogy akár a shutdown cornerünk is lehet,nickel CB-nek pedig Asa Jackson lehet a megfelelő.akkor pedig Webby is tolható FS-nek.
A strong safety végre megoldott ,szinte lubickolt Elam,mikor a LOS környékén kellett portyáznia,nem a backfielden.Főleg,hogy az elit WR-ek szivatták rendesen.😥 Ed után átvenni a posztot,nem egyszerű.
Az SS pozició az övé és,ha ösztönösen játszhat,nagy vezére lesz a D-nek.

Így utólag okoskodva,ha vagy Edet vagy Q-t még 1-2 évre megfizetjük,most a PO-ban vagyunk,pont annyi kellett volna a sikerhez.A Spears+ Huff + Stockley pénze majdnem fedezte volna egyiküket.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
3. egy szó mint száz a falat kell rendbe tenni, mert elkapókból nem is vagyunk annyira szarok.malkav
1, 2 nagyjából egyet értünk, a fal fontos, de csak OL/DL nem lehet az első 3 körben, mert van még vékony poszt máshol is nem is kicsit. Ginonak meg erősebb konkurencia kell, mint Sípli, aki nem rossz, de nem annyira jó.

3, na itt nem értünk egyet... idén csak néhány meccsen volt rendes separation és az bizony kevés, láttuk.
Tórit kettőzve le lehet venni a pályáról, bár még így is kimagasló az idei teljesítménye,
MarlonBrowndó lehet Q/Maze szerű, de neki idő kell, viszont Ő se jövőre lesz Q, míg JJ inkább returner, mint sztárelkapó.
Doss/Thompson nem volt igazán nagy súlyú, Stokley sem, de ő legalább visszavonul, sztárt a cap miatt nem tudunk hozni.
A TE-ek mind FA-k, szóval az elkapóknál koránt sincs minden rendben.Collapo
Azzal én is egyet értek hogy kell egy épkézláb elkapó amit korai körben kell szerezni (1-3.), de egynél nem hiszem hogy kellene több. Pistát meg kell tartani ,Diksón mehet a levesbe... ezzel egy épkézláb TE-ünk is van és azért chekdown passra jó Rice, Pierce, Juszczyk, és még FISTenburgból is lehet valami. Szerintem most érdemesebb OL-re költeni mert kevesebb az OL nídes csapat mint tavaly volt.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
3. egy szó mint száz a falat kell rendbe tenni, mert elkapókból nem is vagyunk annyira szarok.malkav
1, 2 nagyjából egyet értünk, a fal fontos, de csak OL/DL nem lehet az első 3 körben, mert van még vékony poszt máshol is nem is kicsit. Ginonak meg erősebb konkurencia kell, mint Sípli, aki nem rossz, de nem annyira jó.

3, na itt nem értünk egyet... idén csak néhány meccsen volt rendes separation és az bizony kevés, láttuk.
Tórit kettőzve le lehet venni a pályáról, bár még így is kimagasló az idei teljesítménye,
MarlonBrowndó lehet Q/Maze szerű, de neki idő kell, viszont Ő se jövőre lesz Q, míg JJ inkább returner, mint sztárelkapó.
Doss/Thompson nem volt igazán nagy súlyú, Stokley sem, de ő legalább visszavonul, sztárt a cap miatt nem tudunk hozni.
A TE-ek mind FA-k, szóval az elkapóknál koránt sincs minden rendben.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem most offenzre köll költeni:
FAL: -ez a legfontosabb ha maradásra bírjuk ÖZZSÉt akkor is kell ide draftolni.
1. sok év után idén volt Flacco először sérült-persze lehet azt mondani hogy nagy számok törvénye meg ilyenek- ez nálam azt jelenti hogy kell fal a QB elé.
2. Bárki bármit mond nem boldin vagy reed vagy LB52 hiányzott a legjobban a csapatnak hanem BIRK ezt valahogy meg kell oldani. Ha az edzők látnak Ginoban potenciált akkor még egy évet lehet vele szarakodni, de én azért hoznék még egy fiatal centert draftról. Még azt is megkockáztatnám hogy Yandát raknám be centerbe (tudom probowl játékos a saját posztján de idén ez annyira nem látszott), KO mellett meg rotálhatna egy-két fiatal a túloldalon. (MONROE/KO/YANDA/valaki(gino vagy AQ)/kell egy tackle)
3. egy szó mint száz a falat kell rendbe tenni, mert elkapókból nem is vagyunk annyira szarok.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
asszem kb ez várható
1,
2,
3,
3 kompenzációs pick Krueger
4 kompenzációs pick Ellerbe
5 kompenzációs pick C.Williams
6,
7,B-mac trade

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
-Pitta-val jó lenne megegyezni.a sérülése miatt keveset játszott túl sokat nem kérhet
-Dickson nem fog beleférni ,elkel Freeagency-ben,
-Cody sokat volt sérült max depth-nek jó
-Art nem fog beleférni elkel FA-ben
-JJ "sokreménynincsrá"
-Graham nem fog beleférni sajna,elkel FA-ben
-Diggz nem fog beleférni elkel FA-ben
-Miles:ST-es safety rengeteg van
-Monroe marad remélem
-Oher remélem nem marad lévén egy teljesen közepes OT-ről van szó aki túl sokat szabálytalankodik
-Scott sok lehetőséget nem kapott-passz
-Daryl jó lenne ha maradna.Jameel Mcclain-t elküldik ezen spórolnak pár millát hátha belefér így Daryl.plusz Rolando Mcclain játékjogai a Ravensé így lesz depth a poszton állítólag visszatér
-Leach-et elküldik
-Koch (2M) elküldik

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
The Ravens UFAs (14) are:
TE: Dennis Pitta TAG, Dallas Clark, Ed Dickson apróér
NT/DT: Terrence Cody, Arthur Jones ezt muszájjj
WR: Jacoby Jones sokreménynincsrá, Brandon Stokley
CB: Corey Graham
S: James Ihedigbo, Jeromy Miles
T: Eugene Monroe mennyiazannyi, kurvanehéz lesz, Michael Oher sír az asszony
RB: Bernard Scott
LB: Daryl Smith

The Ravens RFAs (two) are:
WR: Tandon Doss marad
LB: Albert McClellan

The Ravens exclusive rights free agents (six) are:
Safety Omar Brown, Anthony Levine, Brynden Trawick
LB: D.J. Bryant, Adrian Hamilton, Josh Bynes
sutianap
Amúgy a kihúzásokkal elég logikus az eredmény, de akkor LB-nk az nem lesz, szóval Graham/Smith, vagy Artúró/Smith csere lehet még... 😊
CicaScott szerinted kell ide?! vagy ott már nem huzigattad a tollasokat? 😀Collapo
Figyi belül mosmán bevethetőnek kék lenni Artúrónak, mer Robi infarktust kap, ott van MegCella és valami project, ám legyen akkor Graham-zsemle a morzsába és maragyon Derült Smitt, végülis végülis impakt CéBét előbb horgász középen-hátul, mint ILB-t. Cicaskót -ott mán nem huzigattam, ha Caldwell megy úgyis repülőgép lesz az összes check-down alibizőnek, mer gyünnek az új bekáppok tartani a gátörédes vedret.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
The Ravens UFAs (14) are:
TE: Dennis Pitta TAG, Dallas Clark, Ed Dickson apróér
NT/DT: Terrence Cody, Arthur Jones ezt muszájjj
WR: Jacoby Jones sokreménynincsrá, Brandon Stokley
CB: Corey Graham
S: James Ihedigbo, Jeromy Miles
T: Eugene Monroe mennyiazannyi, kurvanehéz lesz, Michael Oher sír az asszony
RB: Bernard Scott
LB: Daryl Smith

The Ravens RFAs (two) are:
WR: Tandon Doss marad
LB: Albert McClellan

The Ravens exclusive rights free agents (six) are:
Safety Omar Brown, Anthony Levine, Brynden Trawick
LB: D.J. Bryant, Adrian Hamilton, Josh Bynes
sutianap
Amúgy a kihúzásokkal elég logikus az eredmény, de akkor LB-nk az nem lesz, szóval Graham/Smith, vagy Artúró/Smith csere lehet még... 😊
CicaScott szerinted kell ide?! vagy ott már nem huzigattad a tollasokat? 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Akkor a capre is gondolván:

Jones - egyik se - nem fog beférni... sőt vesztjük Grahamet is ahogy én látom... akár azért mert áldozzuk, akár mert elvihetik... végülis Ő azért tud halászni

S poszton két ütköző típus van, szerintem viszont Levine-Trawick-Brown mellett nem húzunk oda... (Ha marad Ihedigbo, ha elmegy, akkor is-a-must a poszt)

Mandró kötelező, Oher árán is, max néhány lányzó nem marad meg a szurokoló csapatban 😛 szerzünk újakat!! 😀

PisTAG.... háát, nem tudom szerintem hosszútávú kell... mormon a srác, legyen irgalmas 😀 (de neki zsákpénzt)

Ha már itt vagyunk, akkor körökben kb:
1. - O# (WR/OT)
2. - O# (OT/WR/TE)
3. - D# (NT/DT/CB/LB)
4. - Csapat (C/CB//LB/S (ha kell))
5. - Csapat (C/WR/LB/CB)
akármi jöhetnek utána, de ha előbb nincs, itt már legyen LB mert középen nem vagyunk elegen...

ez most még csak hozzávetőleges lista, mivel pontos helyek és körök és akármi nincs még...

napsütéses, nem baj, ha előttünk húztok, úgyis kell már a rozsdásoknak franchise K, P, LS és FB... 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
The Ravens UFAs (14) are:
TE: Dennis Pitta TAG, Dallas Clark, Ed Dickson apróér
NT/DT: Terrence Cody, Arthur Jones ezt muszájjj
WR: Jacoby Jones sokreménynincsrá, Brandon Stokley
CB: Corey Graham
S: James Ihedigbo, Jeromy Miles
T: Eugene Monroe mennyiazannyi, kurvanehéz lesz, Michael Oher sír az asszony
RB: Bernard Scott
LB: Daryl Smith

The Ravens RFAs (two) are:
WR: Tandon Doss marad
LB: Albert McClellan

The Ravens exclusive rights free agents (six) are:
Safety Omar Brown, Anthony Levine, Brynden Trawick
LB: D.J. Bryant, Adrian Hamilton, Josh Bynes


az a főkérdés mit lehet varázsolni Szag kapitánnyal meg Rizs apóval, nem tudom Flakon ügynökével lehet-e, kurvamagas a garantáltja. Ami a pikantériája a dolgoknak, hogy végig előttetek fogjuk kihúzgálni az embereket 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
The Ravens UFAs (14) are:
TE: Dennis Pitta, Dallas Clark, Ed Dickson
NT/DT: Terrence Cody, Arthur Jones
WR: Jacoby Jones*, Brandon Stokley (plans to retire)
CB: Corey Graham
S: James Ihedigbo, Jeromy Miles
T: Eugene Monroe, Michael Oher
RB: Bernard Scott
LB: Daryl Smith

The Ravens RFAs (two) are:
WR: Tandon Doss
LB: Albert McClellan

The Ravens exclusive rights free agents (six) are:
Safety Omar Brown, Anthony Levine, Brynden Trawick
LB: D.J. Bryant, Adrian Hamilton, Josh Bynes

dőlt, akit én szeretnék, hogy mindenképp maradjon, aláhúzott, aki jó lenne.
Most még nem számolok a cap-helyzettel... ráadásul ennyit tuti nem tudunk megtartani.
* - szeritem Ő nem marad itt...

Ebből az jön ki nekem, hogy WR, TE, NT/DT, T és CB kellene szerintem a drafton mindenképp.... jó lenne még LB is, és az se lenne szar, ha a korábbi húzások (praktikusan akik még sérülés miatt nem játszottak) beválnának... (Kapor, Simon, etc.).

Valamint szerintem a Rizsa, Pííísz, Ciceró trió szerintem jó lehet.

Érdekes off-season kérdés Líícs és Tóri... bár a hírek szerint Tóri jól elvan hosszabbítás nélkül idén, míg Lííícs inkább jövőre eshet ki tőlünk... ha vissza nem vonul... van gyűrű, nem fiatal és nem is használtuk idén jól, apróbb sérülései minden évben vannak.... Csere az ő korában már szerintem nem érné meg nekünk, hacsak a cap miatt nem...Collapo
Szerintem Artit sem tudjuk megtartani, bármennyire is szeretem, szerintem csatlakozik a Ravensben qwa jó, majd elmegy és máshol nem lesz annyira jó ex-ravenses védők táborához. A többi aláhúzás, dőlt betűzés nálam is így nézne ki.

A draftot kicsit másképpen látom. OT/RT mindenképpen kell, ha nem tudjuk Monroet maradásra bírni akkor meg egyenesen kötelező, én szeretnék centert is mert se Gradko se Sipli nem megoldás és egyébként is jó lenne valami domináns O falat összetákolni. Szerencsére a WR klassz is elég mély, ha marad Monroe akkor RT ráérünk akár a második körben is húzni így rámehetnénk valamelyik top elkapóra. TE, ha marad Pitta ráérős a hátsó körökben, lehet ott is gyémántot találni, de ha megy... szerencsére a TE-ből is elég jónak tűnik a felhozatal.

A D-re én most nem áldoznék annyit, egyrészt ha már ekkora fizuja van Joenak akkor ne a D-vel akarjunk meccset nyerni. Jó lenne ha KLM bevállna és Brownt is szívesen látnám már jövőre kezdőként. Amit viszont jó lenne a drafton az egy ballhawk S.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
The Ravens UFAs (14) are:
TE: Dennis Pitta, Dallas Clark, Ed Dickson
NT/DT: Terrence Cody, Arthur Jones
WR: Jacoby Jones*, Brandon Stokley (plans to retire)
CB: Corey Graham
S: James Ihedigbo, Jeromy Miles
T: Eugene Monroe, Michael Oher
RB: Bernard Scott
LB: Daryl Smith

The Ravens RFAs (two) are:
WR: Tandon Doss
LB: Albert McClellan

The Ravens exclusive rights free agents (six) are:
Safety Omar Brown, Anthony Levine, Brynden Trawick
LB: D.J. Bryant, Adrian Hamilton, Josh Bynes

dőlt, akit én szeretnék, hogy mindenképp maradjon, aláhúzott, aki jó lenne.
Most még nem számolok a cap-helyzettel... ráadásul ennyit tuti nem tudunk megtartani.
* - szeritem Ő nem marad itt...

Ebből az jön ki nekem, hogy WR, TE, NT/DT, T és CB kellene szerintem a drafton mindenképp.... jó lenne még LB is, és az se lenne szar, ha a korábbi húzások (praktikusan akik még sérülés miatt nem játszottak) beválnának... (Kapor, Simon, etc.).

Valamint szerintem a Rizsa, Pííísz, Ciceró trió szerintem jó lehet.

Érdekes off-season kérdés Líícs és Tóri... bár a hírek szerint Tóri jól elvan hosszabbítás nélkül idén, míg Lííícs inkább jövőre eshet ki tőlünk... ha vissza nem vonul... van gyűrű, nem fiatal és nem is használtuk idén jól, apróbb sérülései minden évben vannak.... Csere az ő korában már szerintem nem érné meg nekünk, hacsak a cap miatt nem...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
vágom, hogy a hátra térdelés volt a kérdés, de a véleményem tartom... széles és mély a class, szerintem nem kapunk megfelelő mennyiséget a cserével... 1/16-on már aki feljön, jó eséllyel olyat vihet, aki nekünk kell... persze Oz bármire képes 😊Collapo
abból indulok ki,hogy OZ nemcsak a minőséget hanem a mennyiséget is szereti (Monroe,AQ trade),ezért elképzelhetőnek tartom,hogy az 1/16-17-es picket elcseréli 2 esetleg 3 későbbire.bár amennyit a rookie-k játszottak idén.......

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
vágom, hogy a hátra térdelés volt a kérdés, de a véleményem tartom... széles és mély a class, szerintem nem kapunk megfelelő mennyiséget a cserével... 1/16-on már aki feljön, jó eséllyel olyat vihet, aki nekünk kell... persze Oz bármire képes 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!