Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
2014 projected line-up...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Suggs will have a $1 million base salary for this season for a total compensation of $12 million, including his $11 million signing bonus. Suggs has the following base salaries and corresponding salary-cap figures after next season: $4 million base salary in 2015, $6.6 million salary-cap figure; $4.5 million base salary in 2016, $6.7 million salary-cap figure; $4 million base salary in 2017, $6 million salary cap figure; $4 million base salary in 2018, $6 million salary cap figure.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
+4év szag mesterrel...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mi a nagyobb need - WR/TE vagy OT?Flacco5
WR/TE, OT need szerintem nem is igazán van. Én Monroe hosszútávúját biztosra veszem, RT-nek meg ott van házon belül K.O vagy Wagner, FA-ról meg Eric Winston adja magát.puffin
TE szerintem nem lesz korai körös , mert ezen a poszton nagyobb eséllyel halászol egy playát a hátsó középső körökben akikből aztán impact játékos lehet. Húzol egy kosarast egy évet rászánsz, hogy megtanítsd focizni és van is TE-d (persze kicsit túlzó ez, de nem példa nélküli). Oda vannak pl:Ebronért, de az elmúlt években túl sok TE jött középső, hátsó körből és lett solid starter vagy több is annál, hogy első kört használjanak el TE-re. Plusz Pistát is megtartjuk. Ami szivattyú lesz, hogy ha tageljük akkor WR tegért benyújthatja a kérelmet és mivel legtöbbet slotból indult ezért a WR tag lesz rá majd érvényes ami valami 4,5 millával drágább (TE:6,7 és WR: 11,5 rémlik). Ebron meg ugyanezt a szerepet játszotta egyetemen. Amaroval együtt kb nem is voltak blokkolásra használva. Seferian Jenkins pont ezért lenne szimpibb, de ő sem fog 2 kör alá jelenlegi állás szerint csúszni.

K..O mint RT azért nem volt valami meggyőző, Ő inkább guard és most van egy rahedli OT aki simán NFL szint, én egyet behúznák mert ma már a RT is egyre fontosabb poszt. Winston tényleg f-szányos lenne, nem tudom egészségileg mennyire kerek, de a legjobb zone-block RT-nek tartják.

WR nem is kérdés. Személy szerint én Watkinsért nem vagyok oda, de Őt amúgy is kiviszik bőven előttünk. Inkább Robinson/Evans/Landry/Matthews körből választanék. (Kb ilyen sorrendben)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem is tudtam, hogy van nőnemű topiklakó itt 😛 😀 XD
puffin
Ennek ellövésén én is gondolkodtam, de vagy tényleg lány és akkor semmi pláne nincs benne, vagy nem és akkor meg félnék tőle, h rámtalál és levadász 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Oher miatt lettem Ravens, de úgy is fogalmazhatnék amerikai foci rajongó. Lehet ez lerágott csont már, de én is egy vagyok a "Blind Side" miatti rajongóknak 😊 A film előtt is szerettem volna szeretni ezt a sportot, de valahogy nem volt az igazi. Egy-egy meccset megnéztem, de valami nem stimmelt. És jött villámcsapásként a film. Annyira magával ragadott, hogy elkezdtem kutakodni Oher után, rátaláltam a Csapatra. Első Ravens meccsem a 2010-es Indy elleni Div round pofon volt. Szerelem első látásra?!
Őszintén szólva fogalmam nem volt, hogy ki az a Flacco, ki az a Rice, stb. Alig haladtunk, kínlódás volt az egész. (Frincskaként említendő, hogy ez a kínlódó támadójáték azóta se változott 😊 ) De mégis tetszett. Ott és akkor valami elkezdődött. Lett csapatom, megértettem a szabályokat, tudtam valakikkel azonosulni, valakikhez tartozni. Tényleg szerelem volt első látásra.
Sajnálom, hogy el fog menni Oher, de az ember csapathoz ragaszkodik, nem a játékosokhoz. 80/80 alapszakasz kezdés, megbízható játék, SB győzelem. Ugyan ez itt még nem a búcsú ideje, de ha mégis "so long" lesz, akkor nyugodt szívvel fogom elengedni, hiszen gyönyörű éveket töltött itt.

JJ elengedésébe viszont bele szakadna a szívem. 2 mezem van: Flacco és Jones. A 2 kedvenc játékosom. Érzékenyen érintene, nem is szívesen gondolok bele még a lehetőségbe se, inkább próbálom elütni viccel: ha el kellene mennie, akkor legalább ne a gópeccbe, hogy továbbra is rajonghassak érte 😀Flacco5
Nem is tudtam, hogy van nőnemű topiklakó itt 😛 😀 XD

Mi a nagyobb need - WR/TE vagy OT?Flacco5
WR/TE, OT need szerintem nem is igazán van. Én Monroe hosszútávúját biztosra veszem, RT-nek meg ott van házon belül K.O vagy Wagner, FA-ról meg Eric Winston adja magát.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Stimmel, így lehet lesz helyünk a többiekre is... no nem mindre, de minél többre.Collapo
Majd ha meglesznek a pontos számok okosabbak leszünk, de szerintem Artira így sem lesz meg a pénz, és ha választanom kellene akkor inkább Grahamet és a Sírásót szeretném. Közben kicsi Rizsa némi összetűzésbe került a törvénnyel... :/
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Stimmel, így lehet lesz helyünk a többiekre is... no nem mindre, de minél többre.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Csapatközeli hírek szerint megindultak a tárgyalások Sizzlel a hosszabbítás (cap space teremtés) ügyében és várható a közeljövőben a hosszabbítás. 5-6 millió dollár sapkahelyről lehet olvasniBlaise
Tegnap szóban megköttetett az egyezség, aláfirkálás és sajtótájékoztató ma lesz.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
"The three left tackles this year – [Auburn's] Greg Robinson, [Michigan's] Taylor Lewan and [Texas A&M's] Jake Matthews – all three will have a higher grade than the three we talked about from last year that went at the top of the board," ESPN's draft expert Mel Kiper said on a national conference call last week.
Flacco5
Akkor egy negyedik OT, Kouandjio fog kikötni nálatok, Ozzie úgyis imádja az Alabama prospecteket. 😊
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Csapatközeli hírek szerint megindultak a tárgyalások Sizzlel a hosszabbítás (cap space teremtés) ügyében és várható a közeljövőben a hosszabbítás. 5-6 millió dollár sapkahelyről lehet olvasni

JJ-vel már nem ilyen jó a helyzet. Ő többet akar mint amit mi szánunk rá, szóval elég nagy a valószínűsége, hogy új állomáshelyen kezdi a jövő évet. Returnerként playmaker, de WR-ként már nem, ez nem ér évi 4 milliót.

Oher-t konkrétan nem piroritásként tegelte a Baltimore Sun szóval neki már most sok sikert lehet kívánni következő csapatában.

Daryl Smith maradni szeretne, és a FO is megtartaná.

Egy hét és indul a kombájn. A legtöbb mockban TE/WR/OT/(S) amit hozzánk irogatnak. Lehet majd figyelni a prospecteket. Szerencsére a támadó oldali need pozíciókban igen mély a felhozatal.Blaise
Oher miatt lettem Ravens, de úgy is fogalmazhatnék amerikai foci rajongó. Lehet ez lerágott csont már, de én is egy vagyok a "Blind Side" miatti rajongóknak 😊 A film előtt is szerettem volna szeretni ezt a sportot, de valahogy nem volt az igazi. Egy-egy meccset megnéztem, de valami nem stimmelt. És jött villámcsapásként a film. Annyira magával ragadott, hogy elkezdtem kutakodni Oher után, rátaláltam a Csapatra. Első Ravens meccsem a 2010-es Indy elleni Div round pofon volt. Szerelem első látásra?!
Őszintén szólva fogalmam nem volt, hogy ki az a Flacco, ki az a Rice, stb. Alig haladtunk, kínlódás volt az egész. (Frincskaként említendő, hogy ez a kínlódó támadójáték azóta se változott 😊 ) De mégis tetszett. Ott és akkor valami elkezdődött. Lett csapatom, megértettem a szabályokat, tudtam valakikkel azonosulni, valakikhez tartozni. Tényleg szerelem volt első látásra.
Sajnálom, hogy el fog menni Oher, de az ember csapathoz ragaszkodik, nem a játékosokhoz. 80/80 alapszakasz kezdés, megbízható játék, SB győzelem. Ugyan ez itt még nem a búcsú ideje, de ha mégis "so long" lesz, akkor nyugodt szívvel fogom elengedni, hiszen gyönyörű éveket töltött itt.

JJ elengedésébe viszont bele szakadna a szívem. 2 mezem van: Flacco és Jones. A 2 kedvenc játékosom. Érzékenyen érintene, nem is szívesen gondolok bele még a lehetőségbe se, inkább próbálom elütni viccel: ha el kellene mennie, akkor legalább ne a gópeccbe, hogy továbbra is rajonghassak érte 😀

Draft: Ti kit és mikor? Mi a nagyobb need - WR/TE vagy OT? Lenne-e értelme a feltradenek?
O linemenek közül hármat reklámoz nagyon most a csapat honlap:
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Mel-Kiper-Breaks-Down-Top-Offensive-Tackles/728117e0-1a53-4350-afa9-b11d37b7d6c9
"The three left tackles this year – [Auburn's] Greg Robinson, [Michigan's] Taylor Lewan and [Texas A&M's] Jake Matthews – all three will have a higher grade than the three we talked about from last year that went at the top of the board," ESPN's draft expert Mel Kiper said on a national conference call last week.
WR/TE-k közül pedig a Sammy Watkins, Mike Evans, Eric Ebron trió sokat emlegetett.
Wizard of Ozt ismerve feltrade nem lesz persze. Első kör közepén jó helyen is vagyunk, hogy ebből a 6 úriemberből valaki lecsússzon hozzánk. WR/TE-ért nem is venném szívesen a feltradet, mély ez a class, viszont ha lehetőség lenne a 3 linemen közül elhozni valakit (és feltéve, hogy tényleg ekkora tehetségek, mint ahogy írják), akkor azon érdemes lenne elgondolkozni. Vélemények?
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Csapatközeli hírek szerint megindultak a tárgyalások Sizzlel a hosszabbítás (cap space teremtés) ügyében és várható a közeljövőben a hosszabbítás. 5-6 millió dollár sapkahelyről lehet olvasni

JJ-vel már nem ilyen jó a helyzet. Ő többet akar mint amit mi szánunk rá, szóval elég nagy a valószínűsége, hogy új állomáshelyen kezdi a jövő évet. Returnerként playmaker, de WR-ként már nem, ez nem ér évi 4 milliót.

Oher-t konkrétan nem piroritásként tegelte a Baltimore Sun szóval neki már most sok sikert lehet kívánni következő csapatában.

Daryl Smith maradni szeretne, és a FO is megtartaná.

Egy hét és indul a kombájn. A legtöbb mockban TE/WR/OT/(S) amit hozzánk irogatnak. Lehet majd figyelni a prospecteket. Szerencsére a támadó oldali need pozíciókban igen mély a felhozatal.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Már biztos, Engram a WR kócs

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Már hivatalos a Hammock igazolás

Engram pedig a WR posztot viheti, amivel meglenne a stábCollapo
Elvileg Engram kinevezése is biztos,Harbs Közel-Keleten haknizik,visszaérkezése után de facto wr coach.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nincs bajom Tuckerrel, de sok sikert Isaac Lufkinak, hogy beteljesüljön az álma.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Várhatóan idén is 4 kompenzációs pikkünk lesz. Kettő a 4. körben (Kruger, Ellerbe) és kettő az 5. körben (Reed és C-Will)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Már hivatalos a Hammock igazolás

Engram pedig a WR posztot viheti, amivel meglenne a stáb

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224

több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mase klasszikus part2:
Nem gondoltam,hogy ezt összeszedi valaki:
 www.youtube.com/watch?v=V8zcATPSDis


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Illetve szó van Mason szerződtetéséről,mint WR coach.
Hihetetlen lenne,ha egy ekkora kedvenc szerephez jutna az edzői stábban.Intelligens,munkamorál csillagos 5-ös,az egyébként is szorgalmas Smith/Brown duóhoz arany lenne,
Ismeri Kubiakot is,ahogy a Ravens belső életét is.
Egy Mase klasszikus :


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@JoeWedra 9m BREAKING: The Ravens add Thomas Hammock to coaching staff. Thomas was the RB coach at Wisconsin.

@JoeWedra 8m Hammock had two of the nation's top RB's at Wisconsin last season, James White and Melvin Gordon. He joins the #Ravens per WISC-U sources

Szerk.: hivatalos
Szerk 2.: Mégse hivatalos xD
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
2014 NFL projected team-by-team salary cap space

1) Oakland Raiders -- $63,633,401
2) Jacksonville Jaguars -- $50,399,782
3) Cleveland Browns -- $46,220,904
4) Indianapolis Colts -- $33,552,464
5) Miami Dolphins -- $32,013,542
6) Green Bay Packers -- $27,264,983
7) Minnesota Vikings -- $23,943,670
8) Cincinnati Bengals -- $23,345,599
9) New York Jets -- $22,297,475
10) Carolina Panthers -- $20,998,273
11) Philadelphia Eagles -- $20,957,239
12) Buffalo Bills -- $19,283,662
13) Washington Redskins -- $14,759,124
14) Atlanta Falcons -- $13,661,973
15) Denver Broncos -- $12,414,394
16) Baltimore Ravens -- $11,497,810
17) Tampa Bay Buccaneers -- $11,192,698
18) New York Giants -- $9,277,474
19) Chicago Bears -- $7,304,912
20) Tennessee Titans -- $6,521,842
21) New England Patriots -- $5,619,465
22) San Francisco 49ers -- $5,166,959
23) Houston Texans -- $3,319,618
24) Seattle Seahawks -- $2,551,491
25) Arizona Cardinals -- $2,302,549
26) St. Louis Rams -- $888,840
27) Kansas City Chiefs -- $333,457
28) San Diego Chargers -- -$2,754,251
29) Detroit Lions -- -$5,313,331
30) Pittsburgh Steelers -- -$10,502,280
31) New Orleans Saints -- -$13,741,318
32) Dallas Cowboys -- -$24,117,913

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
detto, de azért álmodozom artival 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ramon Harewood (T) Reserve/Future (reserve/future).

Sokat nem csinált, lehet visszajön?! Mofndjuk 'bigger interior' az tény 😊 Csakhát T a posztja... ami mondjuk hamar változhat... nem tudom... ha Oher elmegy kell valaki, de Ő-e?! XDCollapo
Oher tuti megy, ilyen teljesítményre ha adunk neki szerződést... Egy hátsó körös rookie hozza azt a szintet amit Ő, csak fillérekért.Blaise
Egy csomo hollo anyo szurkolot hozott a muviha az smafu?!

Viszont szten jj lics es nagy banatomra kocs is utti megy.

Talan arti de graham majdnem tuti. Diccson is. Igy talan marad daralszisz pista es (legyszilegszi) arti s mandroCollapo
Nem számít hányan szurkolnak a csapatnak, ha sikeres a frencsájz és szerintem most ehhez az (is) kell, hogy megoldjuk az oline gonjait. Nem Oher a legnagyobb gond, de az időpont alkalmas. Azért Kocs elég tré volt idén Net yardban alsóház, átlag visszahordott yardban ezüstérem... Utobbi nem csak az Ő sara, hanem a coverage teamé, de akkor is. Mellette viszont az szól, hogy csak 700K-t spórolnánk. JJ 4 milla Graham 2 ha kivágjuk őket. Artira szerintem nem lesz sanszunk, ahhoz túl jó volt az elmúlt két évben, nem hinném, hogy tudnánk meccselni más csapatok ajánlatait. Monroe Pista és Daryl szerintem a fő prioritás, ha őket megtartjuk akkor már nem leszek elégedetlen.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ramon Harewood (T) Reserve/Future (reserve/future).

Sokat nem csinált, lehet visszajön?! Mofndjuk 'bigger interior' az tény 😊 Csakhát T a posztja... ami mondjuk hamar változhat... nem tudom... ha Oher elmegy kell valaki, de Ő-e?! XDCollapo
Oher tuti megy, ilyen teljesítményre ha adunk neki szerződést... Egy hátsó körös rookie hozza azt a szintet amit Ő, csak fillérekért.Blaise
Egy csomo hollo anyo szurkolot hozott a muviha az smafu?!

Viszont szten jj lics es nagy banatomra kocs is utti megy.

Talan arti de graham majdnem tuti. Diccson is. Igy talan marad daralszisz pista es (legyszilegszi) arti s mandro

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!