Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A jó az egész monroe ügyben az az,hogy ha lesz valaki aki megfizeti Őt akkor jövőre jár nekünk egy 3-as vagy egy 4-es comp pick.ha nem akkor pedig marad jobb áron nálunk.ami rossz az az,hogy ha megy lesz még egy need- ünk amiből már van elég.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Elúszni látszik a 2 pick 😕

@mzenitz Per sources, Eugene Monroe is unlikely to return to the Ravens. Contract talks between Monroe and the Ravens have reached a standstill
@mzenitz Per a source, Monroe wants a long-term deal that averages around $10M annually. The Ravens want him for closer to $8M or $9M per yearpuffin
Én a stabilitásra és kiszámíthatóságra szavazok,szal én nem siratom Monroe-t.Neki is nagy esélye most pénzt keresni.Szerencsés helyzetben van,cap emelkedés és legjobb LT a piacon.Így megy ez.
Akkor szúrom tökön magam,ha Ohert visszaigazoljuk nagy vagy relatív nagy pénzért.kátrány
Én viszont ezzel nem értek egyet. 10 millió sok pénz, de ne az egyik legfontosabb poszton zsidóskodjunk már, főleg ha 1 millió dollár körüli a difi (persze könnyen beszélek nem nekem kell kifizetni)... Sapka alatt lenne helyünk is rá ebben biztos vagyok.
Jelenleg a stabilitás úgy néz ki, hogy stabilan vízszintesben lesz Flacco. Nincs T-ünk, KO kérdéses milyen állapotban tér vissza és ne szépítsük a liga legszarabb kezdő centere is nálunk fut ki a gyepre. Ez pont az az Oline ami minden QB álma.

Oherra pedig nincs olyan kevés pénz amit ha kiadunk érte ne szúrnám tökön magam...
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Elúszni látszik a 2 pick 😕

@mzenitz Per sources, Eugene Monroe is unlikely to return to the Ravens. Contract talks between Monroe and the Ravens have reached a standstill
@mzenitz Per a source, Monroe wants a long-term deal that averages around $10M annually. The Ravens want him for closer to $8M or $9M per yearpuffin
Én a stabilitásra és kiszámíthatóságra szavazok,szal én nem siratom Monroe-t.Neki is nagy esélye most pénzt keresni.Szerencsés helyzetben van,cap emelkedés és legjobb LT a piacon.Így megy ez.
Akkor szúrom tökön magam,ha Ohert visszaigazoljuk nagy vagy relatív nagy pénzért.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most talán itt a legaktuálisabb itt vetem fel, hogy Monroe-nak most úgy tűnik ennyi pénz sem elég, de lehet ezzel Cap emelkedéssel el is számították magukat a tulajok. Mert az egy dolog, hogy egyik oldalon levegőhöz jutottak, a másik oldalon a játékosok simán mondják, több a hely, több pénz juthat nekünk ide vele. Hiába irreálisak az elvárások.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Elúszni látszik a 2 pick 😕

@mzenitz Per sources, Eugene Monroe is unlikely to return to the Ravens. Contract talks between Monroe and the Ravens have reached a standstill
@mzenitz Per a source, Monroe wants a long-term deal that averages around $10M annually. The Ravens want him for closer to $8M or $9M per year
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nem vagyok biztos abban, hogy Mandró 9 alatt / év aláír.... első blikkre úgy kb 9,5/5 év, vagy ilyesmi a tippem...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Újabb rossz hírek Monroe felől... Veldheer elé (állítólag) betoltak egy 5 év (6. opciós) 55 milliós szerződést 23 garantálttal.
Monroe>VeldheerBlaise
Oakland a végletek városa,így a város csapata a Raiders sem kivétel.Nem az első játékos,akit túláraznak,most Asomugha jut hirtelen eszembe.
Vagy a Bengals-tól Palmer,akiért jó csomó draftpicket adtak,köztük asszem 1 vagy 2 első köröset.
Szerződése is magas ,túlárazott volt.

Ez az a kategória,amit nem tudunk és akarunk bevállalni,szerintem a Jake Long szerződés,4 év 34M/16 garantált( 2014: $8 million, 2015: $9.25 million, 2016: $8.75 million, 2017: Free Agent)számai lesznek a mérvadóak,kicsit persze a magas cap miatt megemelve.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Újabb rossz hírek Monroe felől... Veldheer elé (állítólag) betoltak egy 5 év (6. opciós) 55 milliós szerződést 23 garantálttal.
Monroe>Veldheer
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Variálnak a bónusz fizetéssel,amit el lehet osztani X évre,ami máris könnyíti cap helyet.Peter
idén... de később meg több lesz neki... ami gáz is lehet, mert pl. Flacco is egyre többet foglal majd... még akkor is, ha gyakorlatilag csak 3 éves a szerződése 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 www.overthecap.com/cap.php?Name=Dennis%20Pitta&Position=TE&Team=Ravens

Pitta szerződése lebontva. Cap számokkal ügyesen bántunk, de én még mindig kicsit sokallom. Reméljük rászolgál a szerződésére.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Csak nem mindegy,mennyi szabad cap helyet foglal el a pénze.
Variálnak a bónusz fizetéssel,amit el lehet osztani X évre,ami máris könnyíti cap helyet.



persze,hogy nem mindegy.sosem az.jó játékos,monopol helyzetben van.kénytelenek leszünk megfizetni.

több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szerintem nem engedjük ki Monroet a piacra,főleg azért,mert vannak csapatok,akik túl tudnak minket licitálni.Monroe top5-10 LT,bevált,26 éves,jó munkamorállal.
Viszont most van esélye nagy szerződést kapni.
Egy progresszív,PO,SB esélyes csapatban játszani.
A felesége marylandi .
A Jags-nek odaadott draftpickekkel együtt drága lenne elengedni.Az FO tudta -szerintem-,hogy a legjobb LT lesz a piacon és megvan rá a scenario.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szerintem tag előtt meglesz Mandró... csak a megfelelő struktúra kell hozzá... illetve Daryl is segíthet, ha vele előbb jutnánk dűlőre... a halacskák bejelentkezése meg várható volt... pontosabban, hogy valaki be fog jelentkezni... Oz nem fogja egyszerűen elengedni, varázsol valamit, a két pick fél szezonra nem az Ő stílusa...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Közeleg a tag határidő és Monroeról nem sok hír. Ami hír, hogy nem nagyon haladunk. Kösz Miami Dolphins (elcseszett egy frencsájz de sapkahelyük bőven van)...
Ha tag akkor 11,6 millió, amivel kb be is zárulnának az esélyeink bármilyen jelentősebb FA manőverre. Kinti fórumon Alex Mackre vannak rátekeredve (jogosan) de szerintem nincs olyan scenario, amiben hozzánk kerülne. Én még mindig Anthony Collinst szeretném nálunk látni, de egy Monroe taggel ez (is) kb kivitelezhetetlenné válna.Blaise
szerintem nincs akkora különbség a Monroe tag-price és aközött amit kérhet.(nyilván nem pár százerre gondolok énsem)
tuti maradni fog így vagy úgy.a 10-ik legjobb LT volt tavaly jól játszott, ahhoz képest meg pláne,hogy évközben került ide.plusz nem volt olcsó a trade sem,jó LT meg nincs minden bokorban.

ami feltünt,hogy Birk már nem először futtatja Ginot.csak nem próbálkoznak vele megint.Peter
Csak nem mindegy,mennyi szabad cap helyet foglal el a pénze.
Variálnak a bónusz fizetéssel,amit el lehet osztani X évre,ami máris könnyíti cap helyet.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Közeleg a tag határidő és Monroeról nem sok hír. Ami hír, hogy nem nagyon haladunk. Kösz Miami Dolphins (elcseszett egy frencsájz de sapkahelyük bőven van)...
Ha tag akkor 11,6 millió, amivel kb be is zárulnának az esélyeink bármilyen jelentősebb FA manőverre. Kinti fórumon Alex Mackre vannak rátekeredve (jogosan) de szerintem nincs olyan scenario, amiben hozzánk kerülne. Én még mindig Anthony Collinst szeretném nálunk látni, de egy Monroe taggel ez (is) kb kivitelezhetetlenné válna.Blaise
szerintem nincs akkora különbség a Monroe tag-price és aközött amit kérhet.(nyilván nem pár százerre gondolok énsem)
tuti maradni fog így vagy úgy.a 10-ik legjobb LT volt tavaly jól játszott, ahhoz képest meg pláne,hogy évközben került ide.plusz nem volt olcsó a trade sem,jó LT meg nincs minden bokorban.

ami feltünt,hogy Birk már nem először futtatja Ginot.csak nem próbálkoznak vele megint.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Közeleg a tag határidő és Monroeról nem sok hír. Ami hír, hogy nem nagyon haladunk. Kösz Miami Dolphins (elcseszett egy frencsájz de sapkahelyük bőven van)...
Ha tag akkor 11,6 millió, amivel kb be is zárulnának az esélyeink bármilyen jelentősebb FA manőverre. Kinti fórumon Alex Mackre vannak rátekeredve (jogosan) de szerintem nincs olyan scenario, amiben hozzánk kerülne. Én még mindig Anthony Collinst szeretném nálunk látni, de egy Monroe taggel ez (is) kb kivitelezhetetlenné válna.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
napláne

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 946 — Jó ötletnek tűnt!
Lesz, ahol bevethető lesz, mert amikor Lewis nem volt stabilat játszott, de idén nem igazán volt lehetősége a nagy szezonra, lévén csak 10 meccsen játszott, átlagos, de nem jó teljesítménnyel... kezdőt nem bíznék rá. Talán a Jets lehet neki irány, ha Scott visszavonul, vagy elkerül onnan...Collapo
Scott már tavaly óta nincs nálunk 😊

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
16 millió garantált Pitta szerződéséből
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/a-milliomos-nfl-es-sportboltban-fog-dolgozni-a-holt-idenyben-2318775

Figyelemre méltó! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem simán jó ez a topten alja, valszeg tíz körül lesz a garantáltja. Pistapistapistapista


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
6,4 millió per év, majd a cap számokra leszek kíváncsi... Sajnos túl jó alkudozási helyzetben nem voltunk, hiába 28 éves és komoly sérülésből jött vissza, egyszerűen annyira nincs receiverünk, hogy Joe to go guyát nem engedhettük el (ismét...) Tag meg nem nagyon játszhatott hiszen leginkább a slotból indult szóval akár kiharcolhatta volna a WR taget is ami jóval drágább. Jöhet Monroe majd Daryl.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Pitta meg van, jöhet Monroe 😊

‏@RavensInsider Ravens have reached a five-year deal with tight end Dennis Pitta, according to league sources
@RavensInsider Dennis Pitta's five-year contract is worth $32 million, according to a league source.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Lesz, ahol bevethető lesz, mert amikor Lewis nem volt stabilat játszott, de idén nem igazán volt lehetősége a nagy szezonra, lévén csak 10 meccsen játszott, átlagos, de nem jó teljesítménnyel... kezdőt nem bíznék rá. Talán a Jets lehet neki irány, ha Scott visszavonul, vagy elkerül onnan...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Fog találni csapatot magának meklén?