Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Persze a verdikt csak évek múlva születik meg a kérdésben. 😊 Amúgy ami biztos, ha a Steelers nem viszi Shaziert, akkor a Boys vitte volna rögtön utánunk, állítólag Jerry Jones épp erről tájékoztatta Shaz ügynökét telón, de mire befejezte a beszélgetést, már elvittük. 😊Soldados
Istenem, hogy kapná be a Vasas akkor... Húzhattatok volna valami CB-t (😀)Jones viheti Shaziert, nekünk megmarad Martin... Bár ez utóbbi csak illuzórikus, szerintem szóba sem került nálunk, de biztosan nem volt Mosley előtt a boardon
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Teljesen rendben van ez a pick. Tipikus Ravens-húzás, ha nincs más, akkor hozzunk egy LB-t, abból baj nem lehet. És őszintén szólva egy ilyen 3-4-es defensive minded gárdánál, mint a tietek és a mienk, ez így is van rendjén. Az LB-corp a Defense szive-lelke, ide mindig kell ember és lehetőleg vezérenyéniség. Jó lesz ez.Soldados
Shazier vs Mosley, ami téged illet Ezredes??Collapo
Fúúú, ez nehéz kérdés. Nem tudom. Mindkettő jó pick, de talán Shazier. Ha megkérded miért, akkor azt mondom, mert imád futballozni, szeretetből csinálja (ez sztem óriási kincs), és gyors, mint az ítélet. Ez a kettő talán egy hangyaf.sznyit előrébb helyezi őt.

Persze a verdikt csak évek múlva születik meg a kérdésben. 😊 Amúgy ami biztos, ha a Steelers nem viszi Shaziert, akkor a Boys vitte volna rögtön utánunk, állítólag Jerry Jones épp erről tájékoztatta Shaz ügynökét telón, de mire befejezte a beszélgetést, már elvittük. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Blaise: Értem a problémád a pick-kel szemben, sőt, bizonyos szinten még egyet is értek Veled, bár többször írtam, ha CJ benn van, no-brainer. Igen, lett volna nagyobb need. Talán trade is lehetett volna. De nem lett és szeretném hinni, hogy azért, mert úgy választ a csapat, hogy többet tud nálunk.
Collapo
Miután Da Costa lehozta, hogy Mosley a 10(!!!) volt a boardon szerintem meg sem fordult a fejükben, hogy felvegyék azt a qwa telefont és mondjuk meghallgassák a trade ajánlatot. De, hogy ne csak pusztítsak Mosley ellen... Én Dennardot húztam volna egyértelműen. A liga elment egy passz happy irányba a csoportunkban sem Lynch Charles v Gore rohangál, hanem Antonio Brown, Josh Gordon A.J Green. Ehhez kellene kicsit megpróbálni alkalmazkodni, de amíg egy ILB a 10. a boardunkon úgy nehéz lesz.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Blaise: Értem a problémád a pick-kel szemben, sőt, bizonyos szinten még egyet is értek Veled, bár többször írtam, ha CJ benn van, no-brainer. Igen, lett volna nagyobb need. Talán trade is lehetett volna. De nem lett és szeretném hinni, hogy azért, mert úgy választ a csapat, hogy többet tud nálunk.

Amit mostantól szertnék az OL/WR/TE/RB/CB, nem sorrendben. illetve ha lehet, akkor a legjobb elérhető FS, de ott még várhatunk 3-4 körig is mostmár, vagy FA-ra is, illetve azért Stewart is kaphatna esélyt, elvégre Őt is hoztuk valamiért.Collapo
Az hogy lehet, hogy Blaise kb azt írja le mint én, vele egyet értesz részben, nekem meg ellentmondasz, rég röhögtem ilyen jót 😀

Ha második körben WR/TE-t húzunk, tuti falhoz vágok valamit ezek után 😀

Van bent néhány jó OT, az egyiket hozni kell.
Aztán CB, vagy S, bár meglepne ha 3. körben érkezne kezdő szintű S....úgy hogy inkább CB-t kérek a másik 3. körössel meg jöhet futó, ha annyira szeretnétek 😀

Hátul meg marad egy lyuk azt ez van, hozzá kell szokni.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
lucio 323
A draft értékelése egy jó játék, lehet okoskodni, de igazából évek alatt a pályán dől el, egy-egy játékos jó választás volt-e.
Ez a pick valóban A. Brown miatt érdekes - de talán még mindig jobb egy tavalyi hibát beismerni, mint makacsul ragaszkodni hozzá. Ezt mi nem látjuk, lehet, csupán arról van szó, hogy Brown lassabban fejlődik (Pitta még a tarcsiban volt, amikor Gronk már sztár volt, most meg nem lehet eldönteni, melyik volt jobb pick), D Smithben meg nincs már sok, és Mosley volt a BPA.
Én úgy érzem, ez a pick előre látható volt, mivel tulajdonképpen Oz ezt el is mondta egy interjúban. Én azt érzem, a vezetőség azt látta, hogy a 2 szóba jöhető S a legjobb S volt, de egy nem erős S classból. Emellett többször nyilatkoztak arról, hogy vezéregyéniségekre is szükség van, Reed, Lewis stb. távozásával nem csak játéktudás távozott - erről a srácról az a vélemény, hogy tud vezér lenni, a szóba jöhető S és OT játékosokról kevésbé olvastam ilyet.
A továbbiakban a középső körökben- ha Oz nyilatkozataira hagyatkozunk - jönni fog egy WR, RB. Viszont a 2. körben nekem fura lenne, ha nem a legjobb bennmaradó OT jönne. A falról sokat beszéltek, sok változás is volt, de nem hiszem, hogy Zutah-Gino csere és Oher elengedése (aki helyett nem jött senki) megoldotta volna a gondokat, bár megint csak nem tudjuk, hol tart pl. Wagner. Bár lehet, amennyi T pick volt, a draft után lesznek igazolható/cserélhető játékosok, és erre játszunk.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Teljesen rendben van ez a pick. Tipikus Ravens-húzás, ha nincs más, akkor hozzunk egy LB-t, abból baj nem lehet. És őszintén szólva egy ilyen 3-4-es defensive minded gárdánál, mint a tietek és a mienk, ez így is van rendjén. Az LB-corp a Defense szive-lelke, ide mindig kell ember és lehetőleg vezérenyéniség. Jó lesz ez.Soldados
Shazier vs Mosley, ami téged illet Ezredes??

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Blaise: Értem a problémád a pick-kel szemben, sőt, bizonyos szinten még egyet is értek Veled, bár többször írtam, ha CJ benn van, no-brainer. Igen, lett volna nagyobb need. Talán trade is lehetett volna. De nem lett és szeretném hinni, hogy azért, mert úgy választ a csapat, hogy többet tud nálunk.

Amit mostantól szertnék az OL/WR/TE/RB/CB, nem sorrendben. illetve ha lehet, akkor a legjobb elérhető FS, de ott még várhatunk 3-4 körig is mostmár, vagy FA-ra is, illetve azért Stewart is kaphatna esélyt, elvégre Őt is hoztuk valamiért.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Én továbbra sem tudom megemészteni ezt a picket. Tavaly húztuk Brownt, idén hosszabbítottunk Smithel. Igen lehet két éves megoldás csak. Akkor 2016-ra draftoltunk a 14es első körünkkel játékost? Egy 8-8as csapatba? Egy olyan pozícióra, ahol középső körös játékosok nfl kezdők és teljesítenek már újonc évükben jól? (Wagner/Alonso így hirtelen).Minimális impact értéke a posztnak ha nem egy zsák krumpli játszik eredetileg, nálunk pedig nem ez a helyzet. UDFA kezdőink voltak az elmúlt években. Ráadásul sikerült egy injury prone játékost húzni egy olyan programból ahol legendáson jól teljesítenek az nfl-be érkező védők.

Igen kimentek az OT-k. James reach tényleg vicces, az rosszabb lett volna, FS-ket többször is leírtam, hogy nem szeretem, de HaHa legalább egy ordas nagy needre jött volna. FS maradt kb Joyner, ha egyáltalán számol vele a csapat, Bailey, Huff, Books, meg néhány nagyra nőtt CB és ennyi.

És a legszebb az egészben: In recent weeks, the Ravens had gotten calls from teams interested in trading up to acquire the pick, and they received calls for the first four minutes they were on the clock Thursday. But eventually, the phone stopped ringing.
Igen ha a telefont nem veszik fel akkor az egy idő után abbahagyja a csörgést.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Kb30 defensive snap után ne írjátok le még Brownt.

több mint 9 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Daryl Smith szerződése
A szezon után el lehet zavarni, ha a Brown,Mosley páros jól teljesít.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amugy szvsz Mosley nem maradt volna bent 25-ig.. Es ha mondjuk a Steelers kiviszi elottunk, jott volna az atkozodas.

A safety-erveket amugy megertem, es benne van a pakliban, hogy Dix vagy Pryor sokszoros Pro Bowler lesz (bar en ezt nem latom bennuk, nem az a kategoria szvsz mint az elmut 5-6 ev elit safetyjei) - de annyit mondok, Collapoval reszben egyetertve hogy a LB poszt igenis eleg nagy need volt.

Sajnos Artur B miatt is, neki azert iden meg van egy eve.. Aztan lehet hogy kuka lesz o is, bar en remelem, hogy inkabb a ket fiatal marad meg 2016 utan.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
En spec nagyon orulok, hogy nem huztunk tulertekelt safetyt.. Ertelmes OL ott nem volt (Jawuant bereachelni, looool) ha makunk van Mozes csuszik meg picit..Igor
Így van!

Daryl meg akarmilyen orokifju,szerintem a 4 evbol max kettot fog meg nalunk tolteni.Igor
Pedig össze se beszéltünk.

2. korben johet Moses vagy egy WR, safetyt pedig hozzunk a comp pickek valamelyikevel.Igor
De jó lenne...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mosley sanszosan 25 körül is bent lett volna és akkor legalább nem reach.Voice
Csak ott már nem húzod ki csak akkor, ha van trade-d rá, és kérdés, hogy volt-e trade ajánlat 25 körülre... Szvsz ráadásul ha 25-ön húzza OZ Mosley-t egy trade után, akkor is savanyú lenne az előbb felsorolt érveid miatt az a húzás is... Az érveid elfogadom, még ha nem is értünk egyet, most logikát keresek a pickben, mert szerintem nem csak arról szól, hogy:
Nekem nem szimpatikus ez a draft szisztéma, főleg úgy hogy az almamateréből szemezget, mert van személyes kötődése...Voice
Még ha ez is lenne a helyzet, kétlem, hogy sokáig csinálhatná... azért nem mindenható a csapatnál Ő sem.

Még egy dolog, jelenleg 3 'Bama játékosunk van, Mosley-t is beleértve. Cody és Upshaw. Cody 4 év alatt valóban nem ért el annyit, mint szerettük volna, Második körös "rare 2gap DT", futás ellen, tehát megvolt a szisztéma és az illesztés is. Upshaw szintén második körben jött, ahol már tudtuk, hogy JJ nem marad, mert elviszik. Ráadásul abban eddig itt mind egyetértettünk, hogy a legjobb cserénk, akár kezdő potenciállal a poszton. Jelenleg rotációs játékos az öregedő sztárok mögött/mellett. Ott is szisztéma volt mögötte... azért túl sokat nem húzunk 'Bamást, csak mert szép a szeme és mert OZ almamáteréből van.

Ha már ott tartunk, hogy rizikós húzás, akkor találhatunk sokkal érdekesebb húzásokat, de inkább hátul, mintsem elöl. Elöl a tutit akarja húzni OZ.

Végül: 3-4-ben sokkal több LB kell, mint mondjuk falember, mert több szerepük van. Kell a depth. Jelenleg:
ArthurBrown, DarylSmith, AlbertMcClellan, JoshBynes, DJBryant volt és most jött Mosley. OLB-ből jelenleg 6 van... szerintem kell Mosley ide, pláne ha tényleg olyan érzelmi többletet tud adni a csapatnak, amitől újra a Sugar érában érezhetjük magunkat. Derül valóban jó játékos, de 32 éves és nem biztos, hogy Ő is itt lesz 37 éves koráig, még akkor se, ha papírja van rá, viszont rengeteg tudást tud átadni a többieknek... és ez kulcskérdés.

Amúgy SZVSZ kezdő, vagy a kezdőt szintet elérő ILB-nk csak kettő van... és Artúró még így is kell, hogy bizonyítson... ha véletlenül Ő lenne bust, akkor csak Derül van.... az meg kevés. Bynes jó csere, szerintem Meklelán meg nem. Bryant meg... nos... oké, ennyi, van.

Azt mondom, hogy a classban még mindig van, aki komoly értéket tud hozzánk tenni és a hiányolt posztokon van. Várjunk kicsit ki vele, hogy máglyára küldjük OZ-t.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Látom azért vannak rajtam kívűl is olyanok akik örülnek! Ennek meg én örülök 😀
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
En spec nagyon orulok, hogy nem huztunk tulertekelt safetyt.. Ertelmes OL ott nem volt (Jawuant bereachelni, looool) ha makunk van Mozes csuszik meg picit..

Szoval WR, vagy front seven volt a pakliban.. Daryl meg akarmilyen orokifju,szerintem a 4 evbol max kettot fog meg nalunk tolteni.

Mosley jobb mint Upshaw, foleg sokoldalusag teren, en alapbol orultem.
2. korben johet Moses vagy egy WR, safetyt pedig hozzunk a comp pickek valamelyikevel.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Nagyon szép pick BPA alapon. Mosley 😍
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Amúgy ami még érdekes lehet Mosley kapcsán az a leadership... mert az van benne, bőven... és az most nincs a csapatban... egyáltalán.

Voice, az, hogy valakiből kijön-e az a tehetség, ami benne van eredendően nem OZ-on múlik, az edzőkön, a csapaton és a menetrenden is. Lehet, hogy akit most bustnak gondolunk más sedli mellett, vagy pont a behúzott játékosokkal együtt olyan kemisztrit hoz, hogy onnantól kezdve aztán II. Ray / Boulware / Sharper lesz. OZ a potenciált és az illeszthetőséget látja a rendszerben, nem a jövőt.Collapo
Nem érdekelne a dolog, ha ezt úgy tenné, hogy legalább needre húz és a needek közül a BPA-t, mert ha úgy nem jön ki a tehetség, akkor azt mondom rajta nem múlott, de nem ezt csinálja, hanem needtől függetlenül húz, a szerinte legjobbat és teszi ezt úgy hogy az elmúlt években egy húzóembert sem sikerült ezzel a zseni gondolatsorral elővarázsolnia, ellenben másoknak igen, látszólag az Alabama játékosok közül választja valamelyiket ha még bent vannak és ez van, hozzá kell szokni.....

Oké, értem én hogy 3-4es D# ben az ILB-k fontosak, ellenben tavaly sem ott volt a nagy gáz, sőt ha cserélt volna hátra, mert ugye volt csere mögöttünk is, ergo ajánlat volt, Mosley sanszosan 25 körül is bent lett volna és akkor legalább nem reach.

Nekem nem szimpatikus ez a draft szisztéma, főleg úgy hogy az almamateréből szemezget, mert van személyes kötődése... sokkal szimpatikusabb a Packers draft szisztémája, lenne kitől tanulnia. Az első körös választásunkat B-re értékelem 1/16-nál. (Jó játékos, akár probowler is lehet, ellenben korai és sérülékeny)

Legalább lehet olvasni eleget, mert sokan nem elégedettek ezzel a választással:  www.baltimoreravens.com/news/article-1/Round-1-Ravens-Select-LB-CJ-Mosley/408510ab-b185-4ab6-a63d-521844b36313

Tehetséges játékos Mosley, hisz a klassz legjobb ILB-je, nem ezzel van most a bajom, hanem hogy korai választás 1/16-ra és még rizikós is a sérülés miatt, mert ha 1/28ra húzza ugyanezt mint ahogy eddig tette, akkor azt mondom rendben (bár nem need, így nem örülök neki, de elfogadom), de azt hogy korai is, sérülékeny is és el nem tudom képzelni, hogy oldja meg az FS posztot, az már inkább gond, mert ezek után nálam kötelező az OT pick 2 körben, hisz még mindig rengeteg jó OT van, igaz második vonalasok, de még instant kezdő így is: Cyrus Kouandjio, Morgan Moses, Jack Mewhort.


Ha jön másik körben egy WR-pick, letépem az arcom.....


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
A.Brown a második körben is bust volt, mivel most adott 4 éves szerződést Daryl Smithnek, másra nem tudok gondolni.Voice
Na igen, pont a tavalyi A. Brown pick miatt kicsit érthetetlen ez a pick. Nem szokása Ozzienak "elértékteleníteni" az előző évi pickjeit. Brown alig kapott még esélyt. Most úgy jött ez a pick, hogy nem is a legnagyobb need, ember is van bőséggel, meg meg kell mondani az őszintét nem igazán jöttek be az elmúlt évek LB pickjei (Upshaw, Brown).

Ozzie ismét meghúzta a váratlant 😀Flacco5
nem Ozien múlt bevállalta harmadszorra is a redfleg-es sérült játékost, úgynéz ki Brown nem jön ki, nem akar ezzel szívni, abszte érthető lenne a pick, ha mi is tudnánk pontosan miaz állás Artúróval


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Amúgy ami még érdekes lehet Mosley kapcsán az a leadership... mert az van benne, bőven... és az most nincs a csapatban... egyáltalán.

Voice, az, hogy valakiből kijön-e az a tehetség, ami benne van eredendően nem OZ-on múlik, az edzőkön, a csapaton és a menetrenden is. Lehet, hogy akit most bustnak gondolunk más sedli mellett, vagy pont a behúzott játékosokkal együtt olyan kemisztrit hoz, hogy onnantól kezdve aztán II. Ray / Boulware / Sharper lesz. OZ a potenciált és az illeszthetőséget látja a rendszerben, nem a jövőt.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Itt egy video a srácról:

 www.baltimoreravens.com/videos/videos/2014_Draft_Profile_LB_CJ_Mosley_Alabama/14d8c3e5-6c7e-4842-a405-34f41f666d5f

Egyénként egy sérülékeny srácról van szó, így ha rásérül komolyabban Ozz-t megpecsételem mint rosszul draftoló GM, mázlija hogy cserélni tud.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Azért azt nektek is be kell látnotok hogy eléggé hülyén nézett volna ki ha két elsőkörös safetyn lett volna. Azért a S-nek nincs akkora impact érték,e hogy a két kezdőt is elsőkörben húzzuk, akkor már inkább CB-t húztam volna de abból már kimentek e jók az elején.

Azért azt meg nem állítanám róla hogy gyengén draftol... mégis csak 15 pro bowler akaszotott le eddig. Igaz az utóbbi időben nem jöttek olyan kiemelkedő játékosok de végig 28 feletti draft pickjeink voltak.malkav
Jó hát felőlem védhetitek, de az elmúlt 3 évben gyengén draftolt Ozz és sanszosan ez a választás is egy nagy reach 1/16-ra.

Szerintem a legjobban tradelő GM Ozz és egyben az egyik átlagosan/gyengén draftoló GM is.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Minden a folytatáson múlik...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Safety pick pedig annyira nem égető szükség, azért nem olyan ellenfeleink csoportban akikhez egy legion of boom kell. Dalton , Manziel és Big Ben sem fogja szétdobálni a secondaryt. Legalábbis remélem (Josh Gordont meg A.J. Meg majd triplázzuk 😀
)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért azt nektek is be kell látnotok hogy eléggé hülyén nézett volna ki ha két elsőkörös safetyn lett volna. Azért a S-nek nincs akkora impact érték,e hogy a két kezdőt is elsőkörben húzzuk, akkor már inkább CB-t húztam volna de abból már kimentek e jók az elején.

Azért azt meg nem állítanám róla hogy gyengén draftol... mégis csak 15 pro bowler akaszotott le eddig. Igaz az utóbbi időben nem jöttek olyan kiemelkedő játékosok de végig 28 feletti draft pickjeink voltak.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Egyébként amennyire jól tradel Ozz azt ellensúlyozza, hogy szerintem gyengén draftol...

Az meg hogy direkt az Alabama-ból draftolgat, kicsit idegesítő..

Remélem lesz néhány S cut, mert ha nem akkor ott majd nyaljuk a sót.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8