Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Webbie szerződését újrastruktúrálták.kinek csinálnak helyet?lehet tényleg trade van készülőben?Peter
A FO 2 éve következetesen vallja, hogy szerződést márpedig nem strukturálunk át, most még is megtették, szerintem valami komolyabb dolog készülődik. CB trade vagy Torrey hosszútávúja adja magát leginkább.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Webbie szerződését újrastruktúrálták.kinek csinálnak helyet?lehet tényleg trade van készülőben?

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Ravens are signing veteran cornerback Derek Cox today, according to a sourcePeter
Cox receives a one-year contract worth $730,000, according to Wilson.


Cox, 27, was a free agent bust signing made by the Chargers last season. Cox received a four-year contract worth $20 million that included $10.25 million guaranteed from San Diego, but was released after one season.

Last year, Cox appeared in all 16 games, but totaled just 38 tackles and an interception. Pro Football Focus rated Cox as the No. 104 cornerback in the league out of 110 qualifying players last year.

-Csodát nem kell várni tőle, de mint 3. corner beválhat, mindenesetre én hoznék még egy hasonló kalibert.

Jobban nem nézek utána, de egy Chargers fan vagy más aki tud róla, hogy mi volt vele mostanság, mit kell róla tudni, stb írhatna. előre kösz.Voice
Biztos tehetséges ha a chargerstől 20 millás szerződést kapott de valami miatt mégis megváltak tőle.a Saints ellen már játszatni akarjuk.nem tudom miért nem bízzák rá Brownra,Franksre meg a Levine,Brooks,Jacobs hármasra.meglátjuk.

A Vikingek is elküldték tehát a 75-ös roster sem sikerült neki ott.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
@RavensInsider: Ravens are signing veteran cornerback Derek Cox today, according to a sourcePeter
Cox receives a one-year contract worth $730,000, according to Wilson.


Cox, 27, was a free agent bust signing made by the Chargers last season. Cox received a four-year contract worth $20 million that included $10.25 million guaranteed from San Diego, but was released after one season.

Last year, Cox appeared in all 16 games, but totaled just 38 tackles and an interception. Pro Football Focus rated Cox as the No. 104 cornerback in the league out of 110 qualifying players last year.

-Csodát nem kell várni tőle, de mint 3. corner beválhat, mindenesetre én hoznék még egy hasonló kalibert.

Jobban nem nézek utána, de egy Chargers fan vagy más aki tud róla, hogy mi volt vele mostanság, mit kell róla tudni, stb írhatna. előre kösz.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Ravens are signing veteran cornerback Derek Cox today, according to a source

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azon gondolkodtam, hogy Blaise nem írt mostanában semmi "pozitív" szezon előtti értékelőt. És a múltkori írásától sem kaptam sírógörcsöt.. Lehet hogy végre elkezdett hinni a csapatban. Nem az nem lehet....
No Offense by the waymalkav
Nem veszem offenznek. Tény, hogy nem vagyok az az optimista típus és ez leszűrődik a hszeimből is. De úgy vagyok vele, hogy inkább csalódjak kellemesen 😊

Egyébként lehet bizakodni a szezon előtt mert: A fal nem lesz olyan szar mint tavaly, nem lesz atombiztos, de a ligaközépmezőnyt megcsíphetjük. Wagner most nekem nem tűnik minden snapnél megvert játékosnak. Csodát nem kell várni tőle, de kellemesen csalódtam benne eddig. Az elkapó gárdánk jobb. Smittyvel elfogult vagyok, de szerintem nagyon jó évet fog lehozni (nem Megatron a szint nála, hanem egy 35 éves karrierje vége felé járó receiver szinten lesz nagyon jó). Kubiak jobb OC mint Caldwell, tartok tőle, hogy az offenzünk gatyába rázása HC posztot fog neki érni, pedig igazából jövőre érhet(ne) be a munkája. Rice jobb kondiban van, Piercre nem merek írni semmit, mert porcelán, bármennyire is ígéretes. Forsett is jó volt eddig a meccseken, lehet majd agyalni, hogy Ő vagy Taliaferro marad Rice visszatérése után.

D oldalon, már sigre tett B-Will pusztítani fog, McPheetől is jó évet lehet várni. Sizzle és Doom adva, szóval a pass rush miatt annyira nem aggódok. A front sevennek brutálisat kell zúznia Panthers módra és szerintem képesek lehetnek rá, mert a sec viszont aggasztó. Ott mindennek nagyon klappolnia kell, mert ha nem... Minden esetre nem reménytelen a dolog. De Elamnak nagyon nagyot kellene javulnia. Webbnek és Smithnek pedig 100%osnak kellene lennie. Asa/Brooks/Hill meglátjuk. Titokban fű alatt merek Hillben reménykedni.

Most, hogy kiírtam magamból az optimizmusom minden visszatér majd a régi kerékvágásba 😛
Mindez persze nem jelenti azt, hogy ne lennének negatív gondolataim is az idény előtt, de azokat most megtartom magamnak.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Néhány frissen draftolt játékos mutogatja oroszlán körmeit, lehet hogy ez is közrejátszik 😀


Baltimore is now 3-0 this preseason.

Bruhahaha :cool:Voice
nem lehet elégszer felhozni a 2008-as Lionst: 4-0 preseason, 0-16 regular season.berger90
Szerintem mi nem fogunk a Lions sorsára jutni, a csapatnál kevés gyenge pont van, egész jónak tűnik mind az O# mind a D# , sérülések minden csapatot sújthatnak, szóval ezzel nem is foglalkoznék. Sőt, még a csereirányítónk teljesítménye/játéka is tetszett, a srác remekül mozog, fürge és a passzai is gyakran találnak célt,

Ha a CB sort kicsit mélyítjük még, akkor jó szereplést várok. Szerintem a 3-0-s pre mérleg is csak jót tesz a játékosoknak :cool:


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Azon gondolkodtam, hogy Blaise nem írt mostanában semmi "pozitív" szezon előtti értékelőt. És a múltkori írásától sem kaptam sírógörcsöt.. Lehet hogy végre elkezdett hinni a csapatban. Nem az nem lehet....
No Offense by the waymalkav
Remélem most már Blaise is kilábal a draft utáni depressziójából ,vannak nála biztató jelek. 😊

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azon gondolkodtam, hogy Blaise nem írt mostanában semmi "pozitív" szezon előtti értékelőt. És a múltkori írásától sem kaptam sírógörcsöt.. Lehet hogy végre elkezdett hinni a csapatban. Nem az nem lehet....
No Offense by the way
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nem tudom te nézed-e preseason mecseket Gerhart berger komám, de az öszes mecsen mig a kezdök voltak a pályán addig is nyerésre áltunk, és nem iszunk a medve börére csak olyan gyenge a csapatunk h probáljuk lelkesiteni egymást mert élesben ugy is 0-16 lesz. te inkább azzal foglalkozz h ilyen rosterel ami nektek van hogy, hogy nem vagytok legalább 2x bajnokok. ja azok mi vagyunk. 😀 5 gyözelemnek? mi nyertünk ugy bajnokságot h az offens feljött négy futásra csak azért h Ray pappa igyon egyet és jöjjön visza terrorizálini. érdekes emlékeid vannak. ja volt negativ szezonunk, de sdabil playoff szereplök voltunk, vagyunk, meg leszünk, ez miatt ne legyenek rosz álmaid.Ravens best defense
1. Bergernek valóban igaza van, a PS nudli. A kezdők pályán vannak... nem túl sokat, egy félidő kb 4 meccsen nem sok, nem egy szezon.
2. 0-16 egy 4-0ás ps után jött, ergo a példa itt helytálló... megint: a Pre nudli.
3. Igen, a franchise volt, hogy örült 5 győzelemnek... igaz az a hőskorban volt, ami a csapatunk kapcsán talán nem is olyan régen volt. 1996, 2007 igy fejből...
4. Itt talán hagyjuk azt, hogy kinek milyen csapata van, a bajnoki gyűrűk száma sem mérvadó ebben a körben, mert ha adott évben számitana, akkor minden évben bajnok lehetne a vasas, vagy előtte a patriarkák, de korábbról a 69ezők is... vagy nyerhetné az összeset az első SB győztese... és nem, nem ő nyeri, a liga a draft rendszert úgy találta ki, hogy egyenlitődjenek a különbségek. 2 gyűrű szép, de nem sok...
5 "szeressük egymást gyerekek...."

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
nem tudom te nézed-e preseason mecseket Gerhart berger komám, de az öszes mecsen mig a kezdök voltak a pályán addig is nyerésre áltunk, és nem iszunk a medve börére csak olyan gyenge a csapatunk h probáljuk lelkesiteni egymást mert élesben ugy is 0-16 lesz. te inkább azzal foglalkozz h ilyen rosterel ami nektek van hogy, hogy nem vagytok legalább 2x bajnokok. ja azok mi vagyunk. 😀 5 gyözelemnek? mi nyertünk ugy bajnokságot h az offens feljött négy futásra csak azért h Ray pappa igyon egyet és jöjjön visza terrorizálini. érdekes emlékeid vannak. ja volt negativ szezonunk, de sdabil playoff szereplök voltunk, vagyunk, meg leszünk, ez miatt ne legyenek rosz álmaid.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Baltimore is now 3-0 this preseason.

Bruhahaha :cool:Voice
nem lehet elégszer felhozni a 2008-as Lionst: 4-0 preseason, 0-16 regular season.berger90
És akkor ezzel most mit is szerettél volna pontosan mondani?
Egy minden évben PO esélyes csapatnál kár minden idők legrosszabb csapatát példaként felhozni, hozzátéve azt is, hogy nem az utolsó percekben a 28. számú csapategység ellen kukázzák össze a W-t. Shame on us, mert örülünk egy W-nek 😊
Peace outFlacco5
Egyrészt a PO esély minden évben, azt talán hagyjuk, emlékszem én még olyan szezonra Flacco előtt, mikor 5 győzelemnek is örülhettetek.
Másrészről pedig a Lions is PO-esélyesnek számított az ominózus 2008-as szezon előtt, 17-ik helyen szerezték meg Kevin Smith-t, Megatron akkoriban lendült bele, persze Kitnával nehéz bármire alapozni, de nem voltak olyan borús kilátások. Az eredményt ismerjük, a bye week alatt rúgták ki a 17 éve ott szolgáló GM-jüket.

Nem tudom, hányszor kell még elmesélni, hogy a preszezon meccsek sok mindenre nem jók, de előre inni rá azért talán a legkevésbé. mennyit is játszottak azon játékosaitok, akik élesben is ott lesznek?

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Megvagyunk 75-en.Laquan és Omar nélkül immár.sajnálom őket,fura,hogy az első körben lettek elküldve.Peter
Omár várható volt, nos, azért egy customize it mezt megérdemel... nekem 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
összeírtam pár QB-nak a cap hitjét 2014, 2015
Flacco (1 MVP, 1 gyűrű, 29 év ):
14: 14,8M
15: 14,5M
Big Ben (2 gyűrű, 32 év):
14: 18,9M
15: 18,4M
Eli M (2 MVP 2 gyűrű, 33év):
14: 20,4M
15: 19,8M
Aaron Rodgers (1MVP 1 gyűrű, 30 év):
14: 17,6M
15: 18,2M
Drew Brees (1MVP, 1 gyűrű, 35 év):
14: 18,4M
15: 26,4M
Matt Ryan( 29 év):
14: 17,5M
15: 19,5M
Nyílván azokat írtam be akik hasonló időszakban kötöttek szerződést mint Joe. Szerintem erős túlzás azt mondani hogy Joe szerződése sakkban tartja a csapatot és hogy a teljesítményéhez képest magas a fizuja (Eli számaihoz képest pl.). Persze lehet azt mondani hogy nem ő volt a húzóember meg a védelem milyen kimagasló volt.malkav
engem az zavar(a számokon túl),hogy ez újra és újra téma.Cutler,Dalton,Ryan caphitje tök ok igaz?senkit sem zavar?ha tud a tisztelt td magazin szerkesztősége olcsóbb vagy/és jobb megoldást légyszi írjanak Ozzie-éknak.köszi.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
összeírtam pár QB-nak a cap hitjét 2014, 2015
Flacco (1 MVP, 1 gyűrű, 29 év ):
14: 14,8M
15: 14,5M
Big Ben (2 gyűrű, 32 év):
14: 18,9M
15: 18,4M
Eli M (2 MVP 2 gyűrű, 33év):
14: 20,4M
15: 19,8M
Aaron Rodgers (1MVP 1 gyűrű, 30 év):
14: 17,6M
15: 18,2M
Drew Brees (1MVP, 1 gyűrű, 35 év):
14: 18,4M
15: 26,4M
Matt Ryan( 29 év):
14: 17,5M
15: 19,5M
Nyílván azokat írtam be akik hasonló időszakban kötöttek szerződést mint Joe. Szerintem erős túlzás azt mondani hogy Joe szerződése sakkban tartja a csapatot és hogy a teljesítményéhez képest magas a fizuja (Eli számaihoz képest pl.). Persze lehet azt mondani hogy nem ő volt a húzóember meg a védelem milyen kimagasló volt.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
 tdmagazin.hu/hirek/szezonertekelo-baltimore-ravens#

"Flacco fizetése sakkban tartja a franchise-t". ezek is jól beleásták magukat a számokba.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Megvagyunk 75-en.Laquan és Omar nélkül immár.sajnálom őket,fura,hogy az első körben lettek elküldve.Peter
A legjobbakat Omarnak! 😊


Nem igazán vágom minek 6 elkapó, hacsak Danielssel nem számolunk. Egyébként Jacobyt sem nagyon fogjuk használni. Smith-Smith-Pitta- (Brown-Daniels) - [JJ] és kb ennyi. Thompson jobb visszahordó mint Campanaro. Pont. Az, hogy jobb elkapó most ebben a relációban nem számít (ha egyáltalán jobb). Csak azért mert draft pick volt nem hiszem, hogy fenn kellene tartani egy helyet. Hja, hogy jövő évi picket adtunk érte a barnáknak? Nah ez a szar ügy...Blaise
Mondjuk ez teljesen jogos! Sokadik számú elkapó nagy valószínűséggel úgyse fog pályát látni (ne is legyen rá szükség). Szerencsére most el vagyunk rendesen látva elkapókkal, akik valóban hozzá is tudnak tenni a játékhoz: 2xSmith, Pitta, és egyre inkább úgy tűnik, hogy Juci is. JJ ugye visszahordások és X faktor playek, M.Brown egy nagy kérdőjel. Daniels/Gillmore duó meg összehozhat egy Dickson féle teljesítményt. Mindenki aki pluszba jön ehhez az [illusztris!] társasághoz, az max ST-ben fog tevékenykedni.Flacco5
nagyon remélem,hogy Marlon nem egy oneyearwonder volt,az meg sanszos,hogy Daniels kihullik a sorból

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Megvagyunk 75-en.Laquan és Omar nélkül immár.sajnálom őket,fura,hogy az első körben lettek elküldve.Peter
A legjobbakat Omarnak! 😊


Nem igazán vágom minek 6 elkapó, hacsak Danielssel nem számolunk. Egyébként Jacobyt sem nagyon fogjuk használni. Smith-Smith-Pitta- (Brown-Daniels) - [JJ] és kb ennyi. Thompson jobb visszahordó mint Campanaro. Pont. Az, hogy jobb elkapó most ebben a relációban nem számít (ha egyáltalán jobb). Csak azért mert draft pick volt nem hiszem, hogy fenn kellene tartani egy helyet. Hja, hogy jövő évi picket adtunk érte a barnáknak? Nah ez a szar ügy...Blaise
Mondjuk ez teljesen jogos! Sokadik számú elkapó nagy valószínűséggel úgyse fog pályát látni (ne is legyen rá szükség). Szerencsére most el vagyunk rendesen látva elkapókkal, akik valóban hozzá is tudnak tenni a játékhoz: 2xSmith, Pitta, és egyre inkább úgy tűnik, hogy Juci is. JJ ugye visszahordások és X faktor playek, M.Brown egy nagy kérdőjel. Daniels/Gillmore duó meg összehozhat egy Dickson féle teljesítményt. Mindenki aki pluszba jön ehhez az [illusztris!] társasághoz, az max ST-ben fog tevékenykedni.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Late-For-Work-825-Ravens-Players-Sneak-In-Awesome-Dancing-Behind-John-Harbaugh/1720eba5-1328-4b50-b910-e8077fd1d5b7

Most azt tippelik, hogy 6 WR-t tartunk rosteren, amiből az utolsó 2 helyre Aiken, Campanaro és Thompson pályázik. Butlernek úgy tűnik búcsút is inthetünk, pár napos fellángolás volt csak :/Flacco5
Nem igazán vágom minek 6 elkapó, hacsak Danielssel nem számolunk. Egyébként Jacobyt sem nagyon fogjuk használni. Smith-Smith-Pitta- (Brown-Daniels) - [JJ] és kb ennyi. Thompson jobb visszahordó mint Campanaro. Pont. Az, hogy jobb elkapó most ebben a relációban nem számít (ha egyáltalán jobb). Csak azért mert draft pick volt nem hiszem, hogy fenn kellene tartani egy helyet. Hja, hogy jövő évi picket adtunk érte a barnáknak? Nah ez a szar ügy...
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Megvagyunk 75-en.Laquan és Omar nélkül immár.sajnálom őket,fura,hogy az első körben lettek elküldve.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Late-For-Work-825-Ravens-Players-Sneak-In-Awesome-Dancing-Behind-John-Harbaugh/1720eba5-1328-4b50-b910-e8077fd1d5b7

Most azt tippelik, hogy 6 WR-t tartunk rosteren, amiből az utolsó 2 helyre Aiken, Campanaro és Thompson pályázik. Butlernek úgy tűnik búcsút is inthetünk, pár napos fellángolás volt csak :/Flacco5
A maradék egy-két helynél a ST többet nyom a latban.

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Late-For-Work-825-Ravens-Players-Sneak-In-Awesome-Dancing-Behind-John-Harbaugh/1720eba5-1328-4b50-b910-e8077fd1d5b7

Most azt tippelik, hogy 6 WR-t tartunk rosteren, amiből az utolsó 2 helyre Aiken, Campanaro és Thompson pályázik. Butlernek úgy tűnik búcsút is inthetünk, pár napos fellángolás volt csak :/
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
The Ravens also waived-injured rookie offensive tackle Brett Van Sloten, according to a source.

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Baltimore is now 3-0 this preseason.

Bruhahaha :cool:Voice
nem lehet elégszer felhozni a 2008-as Lionst: 4-0 preseason, 0-16 regular season.berger90
És akkor ezzel most mit is szerettél volna pontosan mondani?
Egy minden évben PO esélyes csapatnál kár minden idők legrosszabb csapatát példaként felhozni, hozzátéve azt is, hogy nem az utolsó percekben a 28. számú csapategység ellen kukázzák össze a W-t. Shame on us, mert örülünk egy W-nek 😊
Peace out
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Baltimore is now 3-0 this preseason.

Bruhahaha :cool:Voice
nem lehet elégszer felhozni a 2008-as Lionst: 4-0 preseason, 0-16 regular season.

Mindig jövőre