Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Aspect 87
Ez nem igaz...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Upshaw mellett Sizzle is kapott egy 5K-s csekket a ligától, a vasalósok elleni bevonulása miatt. Aki lemaradt volna róla, egy fasza gladiátor sisakban süvített be 😀
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Akkor jöhet TaligaFeró :hellyeah:

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@AKinkhabwala Not looking good for #Ravens RB Bernard Pierce. Team source just told me "95% he doesn't play" today vs #Browns
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Érdemes megnézni a csapat statisztikáit (bár sok mindent két meccs után nem szabad levonni)... ami jól mutat az mosley tackle mennyisége illetve az interceptions: 1 Haloti Ngata 😀malkav
Pees részére egy dolog írható fel pozitívumként,hogy egy TD-t engedtünk.remélem ez így is marad ma is.fontos ez a meccs nagyon,mivel a Cinci ellen kikaptunk és otthon nehéz lesz őket elpáholni,a Pit-et szintén így meg kell vernünk a Brownst ha meg akarjuk nyerni a csoportot.persze messze még a szezon vége,lehet bármi.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Upshawt megbüntették Big Ben elleni contact miatt. Egyre biztosabb hogy Godell nem kedvel minket.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Érdemes megnézni a csapat statisztikáit (bár sok mindent két meccs után nem szabad levonni)... ami jól mutat az mosley tackle mennyisége illetve az interceptions: 1 Haloti Ngata 😀
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Részünkről a sérültlista:
Flacco-probable (vírus)
Webb- probable (hátsérülés)
Asa-probable (agyrázkódás)
Monroe-probable (térdsérülés)
Priece-questionable (combsérülés)
Jernigan-doubtful (térdsérülés)

Szóval Piercenél nem lehet tudni, Jernigan biztosan nem lesz helyette valszeg Bilikili lesz nevezve a többiek állítólag mehetnek a pályára.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szép

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Joe Flacco missed practice today.

Quarterback Joe Flacco missed the afternoon practice because of an illness. Head Coach John Harbaugh did not reveal whether his quarterback will miss much time.

“I don’t know. We’ll see,” Harbaugh said when asked if Flacco would return this week. Flacco simply “had a cold.”

Rookie Jernigan Injures Knee

While Flacco isn’t a major injury problem, the Ravens reportedly have a bigger cause for concern with rookie defensive lineman Timmy Jernigan.


Remélem nem kezd az amúgy is vékony D falunk sérülgetni, az O fal sem vastagabb, de na...😕Voice
az a csapatrész ami a trainingcamp kezdetén a legvastagabb volt mára elvékonyodott.állítólag 1-2 meccs biztos,de lehet műtét.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Joe Flacco missed practice today.

Quarterback Joe Flacco missed the afternoon practice because of an illness. Head Coach John Harbaugh did not reveal whether his quarterback will miss much time.

“I don’t know. We’ll see,” Harbaugh said when asked if Flacco would return this week. Flacco simply “had a cold.”

Rookie Jernigan Injures Knee

While Flacco isn’t a major injury problem, the Ravens reportedly have a bigger cause for concern with rookie defensive lineman Timmy Jernigan.


Remélem nem kezd az amúgy is vékony D falunk sérülgetni, az O fal sem vastagabb, de na...😕


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ha Welker amfetaminját eltörölték teljesen, Hill füvezését is elnyomhatnák...röhejes.

vagy ha ki is marad, remélem már csak a következőt, mert utána jönnek a komoly irányítók - komoly passzai, ami ellen Hill jól jönne.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tud valaki valamit Will Hill-ről?Peter
Ha elfogadják az új policyt akkor sanszosan csökkentik majd az eltiltását.Blaise
Azért kérdezem mert már elfogadták.Welkernek,Gordonnak csökkentették.bár nemtudom egyáltalán mi a terv vele.Peter
Pees dicsérte a TC alatt és egy nyilatkozatában említette, hogy nagyon sajnálja az eltiltását, mert nagy segítség lenne a csapatnak már az idény elején is. Ebből nekem az jön le, hogy ha visszatér csak idő kérdése mikor veszi át a kezdő Fs pozíciót. Tehetsége megkérdőjelezhetetlen, ha egyenesbe jön akkor nagy nyereség lehet idénre. Mondjuk ha egyenesbe kerül akkor mi nem fogjuk tudni megtartani az év végén szerintem.Blaise
Nekem az a furcsa,hogy nagyon keveset játszatták a pre meccseken.Peter
Mivel 6 meccsre elvmeszelve érkezett a többiek pedig elég nagy kérdőjelek a poszton ezért nem meglepő, hogy inkább azoknak adtak lehetőséget akiktől nem tudták, hogy mire számíthatnak, de játszani fognak már év elején.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tud valaki valamit Will Hill-ről?Peter
Ha elfogadják az új policyt akkor sanszosan csökkentik majd az eltiltását.Blaise
Azért kérdezem mert már elfogadták.Welkernek,Gordonnak csökkentették.bár nemtudom egyáltalán mi a terv vele.Peter
Pees dicsérte a TC alatt és egy nyilatkozatában említette, hogy nagyon sajnálja az eltiltását, mert nagy segítség lenne a csapatnak már az idény elején is. Ebből nekem az jön le, hogy ha visszatér csak idő kérdése mikor veszi át a kezdő Fs pozíciót. Tehetsége megkérdőjelezhetetlen, ha egyenesbe jön akkor nagy nyereség lehet idénre. Mondjuk ha egyenesbe kerül akkor mi nem fogjuk tudni megtartani az év végén szerintem.Blaise
Nekem az a furcsa,hogy nagyon keveset játszatták a pre meccseken.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tud valaki valamit Will Hill-ről?Peter
Ha elfogadják az új policyt akkor sanszosan csökkentik majd az eltiltását.Blaise
Azért kérdezem mert már elfogadták.Welkernek,Gordonnak csökkentették.bár nemtudom egyáltalán mi a terv vele.Peter
Pees dicsérte a TC alatt és egy nyilatkozatában említette, hogy nagyon sajnálja az eltiltását, mert nagy segítség lenne a csapatnak már az idény elején is. Ebből nekem az jön le, hogy ha visszatér csak idő kérdése mikor veszi át a kezdő Fs pozíciót. Tehetsége megkérdőjelezhetetlen, ha egyenesbe jön akkor nagy nyereség lehet idénre. Mondjuk ha egyenesbe kerül akkor mi nem fogjuk tudni megtartani az év végén szerintem.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tud valaki valamit Will Hill-ről?Peter
Ha elfogadják az új policyt akkor sanszosan csökkentik majd az eltiltását.Blaise
Azért kérdezem mert már elfogadták.Welkernek,Gordonnak csökkentették.bár nemtudom egyáltalán mi a terv vele.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tud valaki valamit Will Hill-ről?Peter
Ha elfogadják az új policyt akkor sanszosan csökkentik majd az eltiltását.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tud valaki valamit Will Hill-ről?

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
HOF szavazason:

Jamaal Lewis RB a tobbiek Baltimore-i kotodeserol nem tudok... edit: ja de, Priest Holmes is volt nalunk

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Az Eaglesnek szüksége van kezdő szintű játékosra LB poszton, mert mindenki lesérült ott, tehát kényszerhelyzetben vannak, normális FA már nincs.

Jöhet persze A.Brownért pick is, ha megfelelő a mostani secondary, Webbel én sem hoznék, de ha nem jön Webb rendbe akkor inkább cornert kérnék érte, mint picket.Voice
Szerencsénkre Kendricks sérülése nem komoly. (ha minden igaz) Szval nekünk is csak csere kellene Goode kiesése miatt. Nem hinném, hogy nagyon mélyen a zsebükbe nyúlnának a trade miatt.... Brownnak azért örülnék.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Szóval én hoznék egy olyan CB-t aki jól fogdossa a labdákat, S poszton nem félek, lassan lepörög Will Hill eltiltása és érkezik oda egy top S.Voice
az új szabályozás várhatóan lecsökkenti a 6 meccses eltiltását.deyell
Remek, akkor a két S poszt néhány meccs múlva bivaly erős lesz, már csak Webbnek kellene sportolásra alkalmasnak lennie és a védelmünk az egyik legjobb lenne a ligában (még az is lehet hogy top3)


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 446
Szóval én hoznék egy olyan CB-t aki jól fogdossa a labdákat, S poszton nem félek, lassan lepörög Will Hill eltiltása és érkezik oda egy top S.Voice
az új szabályozás várhatóan lecsökkenti a 6 meccses eltiltását.

choose life
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan
Itt a CB kérdéssel ne úgy gondolkodjatok, hogy nickelbe jönne vagy padra, Webb állandóan sérült, hiába a legjobb CB-nk, ha gyakran sérül le...és egy valag pénzt visz el.

Az érkező CB kb kezdene, mert sosem lehet tudni, Webb mikor dől ki fél-teljes szezonra..eddig 2 meccset hagyott ki...

Szóval én hoznék egy olyan CB-t aki jól fogdossa a labdákat, S poszton nem félek, lassan lepörög Will Hill eltiltása és érkezik oda egy top S. Elemmel együtt faszák lesznek.

Azt sem hinném, hogy az FO nem draftol elől WR-t, szerintem idén az első 3-ban fog hozni, CB pick mellett. Falak megvannak, szerződés alatt állnak még jövőre is, lehet erősíteni elkapó és corner poszton.Voice
Én értelek csak:
-nincsa piacon olyan aki jobb lenne és nem drágább mint ami rosteren van
-senki sem cseréli el a kezdő cornerét és arra nincs is pénzünk (pláne jövőre)
-max akkor próbálunk meg cornert tradelni ha Webbie ko,Asáék bénáznak és a szezonunk múlik rajta,a szezon vége felé akinek már mindegy lehet elcserélne egy cornertPeter
A szezon vége felé már nem lehet tradelni, csak a 8. hétig.

Az nem túl logikus, hogy odaadnánk az egyik kezdő cornert egy beugrónak szánt LB-ért, lyuk helyett lyukat csinálnánk, csak másik poszton.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Itt a CB kérdéssel ne úgy gondolkodjatok, hogy nickelbe jönne vagy padra, Webb állandóan sérült, hiába a legjobb CB-nk, ha gyakran sérül le...és egy valag pénzt visz el.

Az érkező CB kb kezdene, mert sosem lehet tudni, Webb mikor dől ki fél-teljes szezonra..eddig 2 meccset hagyott ki...

Szóval én hoznék egy olyan CB-t aki jól fogdossa a labdákat, S poszton nem félek, lassan lepörög Will Hill eltiltása és érkezik oda egy top S. Elemmel együtt faszák lesznek.

Azt sem hinném, hogy az FO nem draftol elől WR-t, szerintem idén az első 3-ban fog hozni, CB pick mellett. Falak megvannak, szerződés alatt állnak még jövőre is, lehet erősíteni elkapó és corner poszton.Voice
Én értelek csak:
-nincsa piacon olyan aki jobb lenne és nem drágább mint ami rosteren van
-senki sem cseréli el a kezdő cornerét és arra nincs is pénzünk (pláne jövőre)
-max akkor próbálunk meg cornert tradelni ha Webbie ko,Asáék bénáznak és a szezonunk múlik rajta,a szezon vége felé akinek már mindegy lehet elcserélne egy cornertPeter
Az Eaglesnek szüksége van kezdő szintű játékosra LB poszton, mert mindenki lesérült ott, tehát kényszerhelyzetben vannak, normális FA már nincs.

Jöhet persze A.Brownért pick is, ha megfelelő a mostani secondary, Webbel én sem hoznék, de ha nem jön Webb rendbe akkor inkább cornert kérnék érte, mint picket.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Itt a CB kérdéssel ne úgy gondolkodjatok, hogy nickelbe jönne vagy padra, Webb állandóan sérült, hiába a legjobb CB-nk, ha gyakran sérül le...és egy valag pénzt visz el.

Az érkező CB kb kezdene, mert sosem lehet tudni, Webb mikor dől ki fél-teljes szezonra..eddig 2 meccset hagyott ki...

Szóval én hoznék egy olyan CB-t aki jól fogdossa a labdákat, S poszton nem félek, lassan lepörög Will Hill eltiltása és érkezik oda egy top S. Elemmel együtt faszák lesznek.

Azt sem hinném, hogy az FO nem draftol elől WR-t, szerintem idén az első 3-ban fog hozni, CB pick mellett. Falak megvannak, szerződés alatt állnak még jövőre is, lehet erősíteni elkapó és corner poszton.Voice
Én értelek csak:
-nincsa piacon olyan aki jobb lenne és nem drágább mint ami rosteren van
-senki sem cseréli el a kezdő cornerét és arra nincs is pénzünk (pláne jövőre)
-max akkor próbálunk meg cornert tradelni ha Webbie ko,Asáék bénáznak és a szezonunk múlik rajta,a szezon vége felé akinek már mindegy lehet elcserélne egy cornert