Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Kicsit fázok a "maitól" elég jól passzol a CAR 10-ek 259 yarddal, nekünk meg lyukas a hátulja...nem mertem megtenni a meccset kivételesen.

Remélem keveset lesz fent a védelmünk.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az ilyen jellegű mozgásokat megmondom őszintén nem értettem sose, hiszen egyik se kezd, így max smoke-nak jó, de rengeteg csapat csinálja, illetve van amikor azért veszem PS-re, mert másnak ne lehessen, csak aktív rosterre, de itt nem ez a szitu szerintem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Helyreállt a rend Tussaint ps.
Plusz Deonte cut és jött egy új D lineman.Lawrence Guy

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem kell aggódni... OZZIE TIME.. most kell elkezdeni kukázni....amúgyis akkor nyertünk legutóbb SB-t amikor a kezdő LT-ket átrakták RT-be (Oher) és valami teljesen új emrert raktunk LT-nek (MCkinnie) lehet ez most is bejön
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Na elkezdődött itt is sajnos.

Néhány húzóembert elvesztettünk...Rice, Pitta, Monroe...nem fontos posztok.....RB-TE-LT.....


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
@jeffzrebiecsun Eugene Monroe had minor knee surgery. He's out for several weeks.
@jeffzrebiecsun Harbaugh said James Hurst is next man up.puffin
Szar ügy, de biza én kíváncsi vagyok HörsztreCollapo
Én a szar ügynél tovább nem tudtam lépni... Még opció (szerintem sokkal rosszabb), hogy KO-t kidobjuk szélre és cigányolunk valakit LG-nak... Áhh b*ssza meg. Ráadásul 4 idegenbeli meccs lesz a következő 5 fordulóban.
Viszont kiderült Monroe miért volt "gyenge" a Browns ellen.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
@jeffzrebiecsun Eugene Monroe had minor knee surgery. He's out for several weeks.
@jeffzrebiecsun Harbaugh said James Hurst is next man up.puffin
Szar ügy, de biza én kíváncsi vagyok Hörsztre

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@jeffzrebiecsun Eugene Monroe had minor knee surgery. He's out for several weeks.
@jeffzrebiecsun Harbaugh said James Hurst is next man up.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Toussaint kuka?

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tight end Phillip Supernaw was called up from the practice squad to the active roster, and Pitta was placed on season-ending injured reserve. ... To take Supernaw’s spot of the practice squad, the Ravens signed tight end Emmanuel Ogbuehi.baltimoreravens.com
Ogbuehi nem jobb, mint Supernaw 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Közben meglestem a pff statisztikáit, ott 10 snapet írnak.puffin
LINKELD BE LÉGYSZIVES.kösziPeter
 imgur.com/QpZu8zy
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
nemCollapo
Igaz ugyan, hogy csak egy gyenge streamen tudtam követni a meccset, de esküdni mernék, hogy láttam a pályán 😊puffin
Láttam egy statot miszerint 9 snapet kapottPeter
Közben meglestem a pff statisztikáit, ott 10 snapet írnak.puffin
LINKELD BE LÉGYSZIVES.köszi

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Akkor volt palyan csak statot nem generalt. 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
nemCollapo
Igaz ugyan, hogy csak egy gyenge streamen tudtam követni a meccset, de esküdni mernék, hogy láttam a pályán 😊puffin
Láttam egy statot miszerint 9 snapet kapottPeter
Közben meglestem a pff statisztikáit, ott 10 snapet írnak.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Lehet csak ST blokkolásnál volt fenn,sok vizet nem zavart

 russellstreetreport.com/filmstudy-ravens-at-browns-defensive-analysis/

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
nemCollapo
Igaz ugyan, hogy csak egy gyenge streamen tudtam követni a meccset, de esküdni mernék, hogy láttam a pályán 😊puffin
Láttam egy statot miszerint 9 snapet kapott

több mint 9 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
nemCollapo
Igaz ugyan, hogy csak egy gyenge streamen tudtam követni a meccset, de esküdni mernék, hogy láttam a pályán 😊
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nem

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
És mi van KiaBilivel játszott hétvégén?
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tüsszentet waiveltük, várhatóan PS, így talán Pírsz már gyógyul.
DeonteThompsont igazoltuk, valamint Patai Lalit, aki DT igazoltuk PS-be
Bynes valóban kifelé néz, de még nincs döntés a sorsáról...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
futót hoztak fel a ps-ból... valami toffifi vagy mi
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: The Ravens are working out tight ends Emmanuel Ogbuehi and Jake Murphy today, according to sources:  t.co/3tbpLoarL5

Náluk nem jobb Supernaw?

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nem volt véletlen, hogy ennyi futó volt rosteren, ahogy TE is, Ricenál tudták, hogy bármikor lehet komolyabb belőle, ahogy Pittanál is lattak akkor, hogy benne van egy ujabb serules, mert nem volt teljes a gyogyulas.

Remelem Daniels nem serul meg, mert Gilmore, mint target szerintem még nincs kész.

Taliaferro melle kell Pierce, mert az elso felidoben 11 probalkozasbol futott 81 yardot, addig a masodik felidoben valami 7bol 10et (most nem nezek utana), szoval a lenyeg, hogy elfaradt, Forsett pedig nagy playekre jo, de a biztos 3-4 yard nem varhato tole, ugy nez ki. Taliaferro pedig elfaradt.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Úgy hírlik James Harrison is visszatér a Steelershez

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Coach Harbaugh announced today that Dennis Pitta is out for the season.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8