Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nyilván vannak akik annak örülnek ha nyernek egy PS4-est a kedvenc reggeli zabpelyhükkel, miközben az otp épp árverezi a házat a fejük felett.
De vettem a lapot, nem rombolom tovább a "jogos" hurrá hangulatot a "letargiámmal".
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Blasie út kell olvasni, hogy közben azt képzeled el, hogy olyan fejet vág közben mint a róka az üvegtigrisből, és akkor nem zavar 😀. A profil képe kicsit szar ehhez, de mondjuk én már megszoktam... akkor esik ki a sör a kezemből ha valami pozitívat ír 😀

Meg érezni kell az öniróniát az írásaiban... ott van az aláírásában 120*300 pixelben Brandon Williams, de most mégis a túlfizetésről és a Flacconak nincs fegyvere dologról picsog. Olyan mint mindenki nyugdíjas szomszédja 😀
Sikerült a műtét, egyik szemére lát, de bassza meg most zavar hogy a másikra nem láttok...
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
oké évi több mint 10 B-Will évi 9 Jefferson... de elengedjük ugyanezért/ kevesebbért Wagnert. 2019.ben ki is vághatjuk Flaccot, felesleges megtartani, magasról szarik Oz rá. Nem tudom, hogy csalódott vagyok jobban vagy mérges. Szomorú, hogy még csak meg sem próbálunk úgy tenni mintha rá akarnánk építeni a csapatot.
Blaise
Szia Blaise! Tisztelettel kérdezem, muszáj mindig negatív hangvételű kommentet írnod szeretett fórumunkra? Csak a panaszkodás, kritika, semmi sem jó mentality. Tudom, hogy ez az igazi magyaros és bárki, bármit írhat, de zavaró. Lehet csak engem, de mégis.
Szeretem ezt a fórumot, mert sok jó meglátás, eszmecsere, beszélgetés alakul ki, de mindig jössz egy negatív, lehangoló beírással. Persze lehet megoldás az is, hogy átugrom a hozzászólásodat, de régen értelmesebbeket is írtál, olyan kritikát ami érdekes, vagy építő jellegű.
Bocsánat a személyesebb írásért.

Személy szerint én örülök B-Willnek, meg kell tartani a fiatalabb jó játékosokat és a Capet pedig elkezdeni üríteni. Jöhetnek a többiek, akiket kivágunk, vagy a strukturálások.
horipapa92
Semmi, gond. A hsz box jobb alsó sarkában fogaskerék és némítás 😊
több mint 7 éve
Aspect 87
oké évi több mint 10 B-Will évi 9 Jefferson... de elengedjük ugyanezért/ kevesebbért Wagnert. 2019.ben ki is vághatjuk Flaccot, felesleges megtartani, magasról szarik Oz rá. Nem tudom, hogy csalódott vagyok jobban vagy mérges. Szomorú, hogy még csak meg sem próbálunk úgy tenni mintha rá akarnánk építeni a csapatot.
Blaise
Szia Blaise! Tisztelettel kérdezem, muszáj mindig negatív hangvételű kommentet írnod szeretett fórumunkra? Csak a panaszkodás, kritika, semmi sem jó mentality. Tudom, hogy ez az igazi magyaros és bárki, bármit írhat, de zavaró. Lehet csak engem, de mégis.
Szeretem ezt a fórumot, mert sok jó meglátás, eszmecsere, beszélgetés alakul ki, de mindig jössz egy negatív, lehangoló beírással. Persze lehet megoldás az is, hogy átugrom a hozzászólásodat, de régen értelmesebbeket is írtál, olyan kritikát ami érdekes, vagy építő jellegű.
Bocsánat a személyesebb írásért.

Személy szerint én örülök B-Willnek, meg kell tartani a fiatalabb jó játékosokat és a Capet pedig elkezdeni üríteni. Jöhetnek a többiek, akiket kivágunk, vagy a strukturálások.

Szerkesztette: Aspect
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Na, ezt vartam.. bar meg mindig eleg gyenge. 😊 Aszittem a ket tulfizetesen is jobban fogsz porogni. 😊
Igor
Amit viszont nem tud bevenni a gyomrom, az az, hogy milyen irányba próbálunk építkezni. Nem fogom részletezni, mert unalomig ismételtem magam. Elköltöttünk részben Flacco kárára 20 milliót két kb másodrendű védőposztra.
Blaise
2008-ban Willie Anderson az utolsó hetekben jött és RT-ben nyomott egy utolsó klasszis szezont. 😊 Addig senki nem tudta hogy lesz a fal.Aztán jó kis OL-volt.
Easy ,majd a draft után
kátrány
Hat Mangold sokat segithetne, mint anno Birk ( ha elerheto egyaltalan meg).

Szerintem amugy nem biznak Flacco-ban, de magasan a legjobb gamemanager QB a ligaban ( siman lehetunk bajnokok vele). Szerencsetlen Trestman elhitte hogy F elit annyit mondogattak.
no
A WCO sémában tökéletes QB.Konstans futójáték,sok play-action .Ez az ő játéka.
Ha Bradyt vagy Breest akarnak belőle csinálni,akkor bukta,mint láttuk...
Idén király lesz,itt van Greg Romain,új OL coachot kapott,akit empty taxi dícsért,hogy elit falat rakott össze SD-ben.
kátrány
Uazt mondjuk, pontosan ezert nem ra epitik a csapatot, a tehetsegehez a leheto legjobb kornyezet elerese a cel ( amihez azert a legjobb elerheto OL nagyon fontos lenne).
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Na, ezt vartam.. bar meg mindig eleg gyenge. 😊 Aszittem a ket tulfizetesen is jobban fogsz porogni. 😊
Igor
Amit viszont nem tud bevenni a gyomrom, az az, hogy milyen irányba próbálunk építkezni. Nem fogom részletezni, mert unalomig ismételtem magam. Elköltöttünk részben Flacco kárára 20 milliót két kb másodrendű védőposztra.
Blaise
2008-ban Willie Anderson az utolsó hetekben jött és RT-ben nyomott egy utolsó klasszis szezont. 😊 Addig senki nem tudta hogy lesz a fal.Aztán jó kis OL-volt.
Easy ,majd a draft után
kátrány
Hat Mangold sokat segithetne, mint anno Birk ( ha elerheto egyaltalan meg).

Szerintem amugy nem biznak Flacco-ban, de magasan a legjobb gamemanager QB a ligaban ( siman lehetunk bajnokok vele). Szerencsetlen Trestman elhitte hogy F elit annyit mondogattak.
no
A WCO sémában tökéletes QB.Konstans futójáték,sok play-action .Ez az ő játéka.
Ha Bradyt vagy Breest akarnak belőle csinálni,akkor bukta,mint láttuk...
Idén király lesz,itt van Greg Romain,új OL coachot kapott,akit empty taxi dícsért,hogy elit falat rakott össze SD-ben.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Na, ezt vartam.. bar meg mindig eleg gyenge. 😊 Aszittem a ket tulfizetesen is jobban fogsz porogni. 😊
Igor
Amit viszont nem tud bevenni a gyomrom, az az, hogy milyen irányba próbálunk építkezni. Nem fogom részletezni, mert unalomig ismételtem magam. Elköltöttünk részben Flacco kárára 20 milliót két kb másodrendű védőposztra.
Blaise
2008-ban Willie Anderson az utolsó hetekben jött és RT-ben nyomott egy utolsó klasszis szezont. 😊 Addig senki nem tudta hogy lesz a fal.Aztán jó kis OL-volt.
Easy ,majd a draft után
kátrány
Hat Mangold sokat segithetne, mint anno Birk ( ha elerheto egyaltalan meg).

Szerintem amugy nem biznak Flacco-ban, de magasan a legjobb gamemanager QB a ligaban ( siman lehetunk bajnokok vele). Szerencsetlen Trestman elhitte hogy F elit annyit mondogattak.
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
közben Dixon ugyanazt a kokszot szedte mint Boyle, őt is elmeszelte a liga 4 meccsre...
malkav
görgess lentebb. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
közben Dixon ugyanazt a kokszot szedte mint Boyle, őt is elmeszelte a liga 4 meccsre...
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Na, ezt vartam.. bar meg mindig eleg gyenge. 😊 Aszittem a ket tulfizetesen is jobban fogsz porogni. 😊
Igor
Amit viszont nem tud bevenni a gyomrom, az az, hogy milyen irányba próbálunk építkezni. Nem fogom részletezni, mert unalomig ismételtem magam. Elköltöttünk részben Flacco kárára 20 milliót két kb másodrendű védőposztra.
Blaise
2008-ban Willie Anderson az utolsó hetekben jött és RT-ben nyomott egy utolsó klasszis szezont. 😊 Addig senki nem tudta hogy lesz a fal.Aztán jó kis OL-volt.
Easy ,majd a draft után


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért szerintem ez nem teljesen van igy, mert pl Matty Ice-nak megvan minden fegyvere mégis a elúszott az SB győzelem.... ha a védelmet építik fel, akkor teljesen korrekt hogy megfizetik a védelem tengelyét, ahogy ez régen is volt... Most az NT és egy S lett kifizetve, az ILB megvan, gyakorlatilag már csak egy jó OLB kellene és akkor a védelem fel van építve Flacco mellett. És azért hoztak neki játszótársakat... 1. körben WR, Wallace mélységi célpontnak, LT első körben, TE 2. körben. Ha MM végre összekalapál valami értelmes playbookot, akkor azért a támadó oldalnak is kellene hasítani. Ha oyan teljesítményt ér el kb. a támadó oldal mint tavaly a védelem (értsd közepesen jó), akkor be kellene jutni a PO-ba .
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Na, ezt vartam.. bar meg mindig eleg gyenge. 😊 Aszittem a ket tulfizetesen is jobban fogsz porogni. 😊
Igor
Az, hogy túlfizetünk valakit a francokat sem érdekli. Mennek fel az árak ezzel együtt kell élni, de a cap is nő. Ez van. Nem is érdekel túlságosan mert legalább fiatal játékosokat fizettünk túl akik kétségtelenül jók, nem pedig veterán sz*rokra vertük el. Nyilván B-Will szerződése irracionálisan sok, de nem az én pénzem verik el. Jeffersonért sem adtam volna ennyit mert - ha már Berryhez hasonlítottad a pénzét - fasorban sincs Berryhez képest.

Amit viszont nem tud bevenni a gyomrom, az az, hogy milyen irányba próbálunk építkezni. Nem fogom részletezni, mert unalomig ismételtem magam. Elköltöttünk részben Flacco kárára 20 milliót két kb másodrendű védőposztra.
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
B-Will marad,ez jó.Ő egy nagyon jó srác,az öltözőben is hangadó.
Mélyről jött,szegénységből,már fiatalon dolgoznia kellett.Így is megtartotta a derűt,a hitét.Példaképnek is alkalmas és a franchise arca szerepet is rá lehet osztani.
El voltunk kényeztetve ,Ray,Reed,Suggs,Ngata,Rice,Q,csupa vezéregyéniség .Mióta nincs egyik sem,ill.Suggs korosodik nincs igazi arca a csapatnak.
Anno Q-t azért bántam annyira.
Hasznosság terén Wagnert kellett volna,viszont egy klasszis NT-t nehezebb találni,mint egy G-t vagy RT-t.

Kicsit sok a Jeff deal,viszont így ki lesz használva Weddle futball IQ-ja,ahogy FS-ként játszhat,a backfielden fog járőrözni,mint Reed anno.
Weddle nagyon örült Jeffnek,üzent azonnal a twitteren.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, ezt vartam.. bar meg mindig eleg gyenge. 😊 Aszittem a ket tulfizetesen is jobban fogsz porogni. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
oké évi több mint 10 B-Will évi 9 Jefferson... de elengedjük ugyanezért/ kevesebbért Wagnert. 2019.ben ki is vághatjuk Flaccot, felesleges megtartani, magasról szarik Oz rá. Nem tudom, hogy csalódott vagyok jobban vagy mérges. Szomorú, hogy még csak meg sem próbálunk úgy tenni mintha rá akarnánk építeni a csapatot.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mondjuk pont Harrison szerződése volt az azta kategória... akkor még 7M/ev körül tippeltük a fizuját aztán hoppá kapott 9.3évet.. szóval ezen elindulva min. 10-11M/év lesz Williams fizetése, ha kikerül a piacra. Wagnernek szerintem szintén 9-10M/év lesz a piacon, de majd visszanézhetitek mit írtam, ha már elmentek.
malkav
Na Holnap megyek lottót venni 😀
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
szerintem, eddig a vártakhoz képest jól alakul ez az FA... a legjobb játékost itt tartottuk és hoztunk egy elitet a sec-be... jöhet a draft... CB passrusher WR
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
 pplscrt79.files.wordpress.com/2015/03/531529_10151393804578801_1912740452_n.jpg

Innentol valszeg nagy FA akkor mar nem jon (Claiborne-nak orulnek, de nem hiszem hogy belefer), johet a kukazas.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
fodi91 196
 twitter.com/RapSheet/status/840016765971226624
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kicsit dragabb lett Jefferson, 36M / 4 evet latok... egy hajszallal tobb mint szerettem volna, de Berryhez kepest nem veszes.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elkezdodott a verengzes, jo hogy ebbol egyelore kimaradtunk (ugy kb az egesz divizio is) - viszont elment Whitworth, ami eleg jo hir... ugy nezem a Cincy valoban teljesen szetesik (tobben pedzegettek az egyik podcasten, amit hallgatok, hogy van kulonbseg a nem tulfizetes, es a senkit nem igazolunk kozott, es ugy tunik a Bengals egyszeruen csak tul smucig)

A CLE jol csavargatja a dolgokat, kivancsi vagyok el tudjak-e passzolni Osweilert, vagy cutolni kell a vegen..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Jason La Canfora‏Verified account @JasonLaCanfora 1m1 minute ago
More
NFL announces 4 game suspension for Ravens running back Kenneth Dixon. We're very high on the then rookie coming into last season
Klaci79
Erre nem számítottunk... 😕


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Jason La Canfora‏Verified account @JasonLaCanfora 1m1 minute ago
More
NFL announces 4 game suspension for Ravens running back Kenneth Dixon. We're very high on the then rookie coming into last season
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Calibornet is szóba hozták velünk...vélemény?
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Aaron Wilson‏Hitelesített felhasználó @AaronWilson_NFL 14 p14 perccel ezelőtt
Tovább
Eagles make it official, announce their three-year deal for Torrey Smith
0 válasz 7 retweet 9 kedvelés
Válasz Retweet 7
Tetszik 9


Aaron Wilson‏Hitelesített felhasználó @AaronWilson_NFL 2 ó2 órával ezelőtt
Tovább
Eagles cut Connor Barwin, team announces

Torrey nem jön,viszont Barwint nagyon bírtam texasiként,ő rendszerfitt lenne.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related