Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Ez IGEEEEN !!!
Kicsit egyszerubben muxik,mint "odaat" ! 😉
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Visszakaptuk az oldalt....jeeee
malkav
Ugye hogy nem kellett a kezdőcsapattal szenvedni. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Visszakaptuk az oldalt....jeeee
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
...szoval,bezar a bazar ! 😕
Megyunk (?) at a FK-ra ?
Ray_bp_Lewis
Itt mindig ilyen tolongas van. Dobj fel egy kozkedvelt temat, hogy ujraepites vagy retool. JH jo edzo-e? Lesz itt forgalom mint Delhiben a fopalyaudvaron
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
...szoval,bezar a bazar ! 😕
Megyunk (?) at a FK-ra ?
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Ha van ami tetszik a mostani DC ben az az, hogy Koreat olb poszton próbálgatja... Remélem ott le tud tenni vmit az azstalra..
malkav
oda lett draftolva, de szar volt. tavaly adta az elet az ILB-t, de Onsu?! kiszoritotta. barmi lehet vele de inkabb kuka ( csak a draftpozi miatt nehezebb elfogadni es utolso utani pillanatig fognak eselyt kapni Perimannal, de csak a melegvizet pazaroljak).
Wink nem az elso valasztasom lett volna, de csak nezhetobb lehet a jatekunk. Amitol tartok, hogy be ne gorcsoljon a bukas lehetosegetol ( neki annyi akkor), a keret jo es jo play-ekkel ( ami rajta all) ujra epitheti magat.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha van ami tetszik a mostani DC ben az az, hogy Koreat olb poszton próbálgatja... Remélem ott le tud tenni vmit az azstalra..
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát ilyenkor még harmatos fingja sincs az embernek ki lesz a kezdő csak tippelgetunk.. nekem tetszik böszmeman és bízom az ól kócsban
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nincs bizalom hiány csak nem biztos hogy ép marad szezonra... Hurst nem volt rossz lgben ... Szerintem böszmeman kiszorítja skurat
malkav
A kerdes szamomra a leheto legerosebb felallast jelentette. De ha igy nezem JS kb 4.-5. CB a rosteren. Tovabb menve meg ha eluszott a szezon akkor Flacco-t picsan rugni es a beigert uj Vick-et akarom nezni.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Én nem igazán értem ezt a nagy bizodalmat Alkesz (Boozeman) iránt, pláne hogy Skura nem volt rossz.. de az hogy ki lesz mindegy, csak legyen egy min átlagos belső G+C kombónk Yanda mellett, és akkor van remény idén.
Igor
Bama.0
sutianap
Láttam az utóbbi hét szezon nagyjából összes Bama-meccsét. Ezalatt számtalan olyan játékos megfordult a Tide OL-jében, aki legrosszabb esetben is három-négycsillagos recruitként érkezett a csapathoz, ergo az egyetemre kerülő társainak (nem csak az Alabamáról van szó, hanem összességében arról a több ezer student athlete-ről) nagy százalékánál jobbnak számított, elit coaching, elit supporting cast volt mögötte/mellette, így nyilván egyetemi szinten átlagon felüli színvonalon játszott, de ahhoz már nem volt egyénileg elég jó futballista és/vagy atléta, hogy NFL-viszonylatban is minőséginek mondható játékos váljon belőle. Nem láttam, hogy Bozeman mivel tudna többet ezeknél a játékosoknál.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Én nem igazán értem ezt a nagy bizodalmat Alkesz (Boozeman) iránt, pláne hogy Skura nem volt rossz.. de az hogy ki lesz mindegy, csak legyen egy min átlagos belső G+C kombónk Yanda mellett, és akkor van remény idén.
Igor
Bama.0


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Én nem igazán értem ezt a nagy bizodalmat Alkesz (Boozeman) iránt, pláne hogy Skura nem volt rossz.. de az hogy ki lesz mindegy, csak legyen egy min átlagos belső G+C kombónk Yanda mellett, és akkor van remény idén.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nincs bizalom hiány csak nem biztos hogy ép marad szezonra... Hurst nem volt rossz lgben ... Szerintem böszmeman kiszorítja skurat
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Szezon elején vagy playoffra? 😊
Engem csak az utóbbi érdekel.. és az ez lesz:

Stanley, Siragusa, Skura, Yanda, Brown

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Lewisban mar nincs bizodalom? o a jolly joker elvileg. tortent valami?
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
igen ez elég brutál sor.... még etetni sem lenne könnyű
Szerintem Stanley, Hurst, Boozeman, Yanda, picizeusz lessz a fal.

Elgondolkodtam, mi lenne ha jővőre elcserélnénk Flaccot: Hova mehetne ?
Első gondolatom a Jags, ahol megvan minden csak Bortles nem egy bevállalós QB.
Esetleg Denverbe...
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Mit tippeltek kezdő OL-nek ?
malkav
Sztenli, Szirakuza, Bözsmen, Janda, Örlándo/Szenát
1750 élőfont

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mit tippeltek kezdő OL-nek ?
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Csakhogy mindenki megnyugodjon...
Elkezdődtek az OTA-k és érdekes módon Flacco, Jackson és RG3 mind együtt nevetgéltek és pacsiztak az oldalvonal mellett...
Mellesleg: Young, Lewis, Siragusa szintén megjelentek az edzéseken.... szóval a rehabbal úgy tűnik jól állnak...
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem tudom ki mennyire beszél angolul, de ez a faszi egész jól szokta elemezni a támadófal embereket és most kicsi Zeuszt is megvizslatta ... elég pozitív..
 russellstreetreport.com/2018/05/11/filmstudy/filmstudy-podcasts/orlando-brown-jr-pod/
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
kiváncsi vagyok meddig lesz periman rosteren.. azért Flacco olyan elkapókat is naggyá tett mint Aiken vagy Marlon Brown... egyikből sem lett semmi a ravensen szezonjuk után
malkav
HAHAHA!!

Amugy teljesen a kivansagod szerint draftoltunk. Remeljuk bejon. En Derwin-t vagy Edmunds-ot vittem volna hiaba D playak de bluchip-eseknek voltak irva.
( mellesleg Kave elmondasa szerint az elso napon az elso 16-ot egy hijan telibe talaltak 😊 )
new orl
örültem volna én is derwinnek, bár ő nem igazi centerfielder ha jól tudom, nekünk pedig egy olyan safety lenne a király... mindegy most, ha Flacco nem teljesít, akkor el is engedhetjük a kezét, mert ez az elkapó brigád meg a két TE elég kellene hogy legyen...
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
kiváncsi vagyok meddig lesz periman rosteren.. azért Flacco olyan elkapókat is naggyá tett mint Aiken vagy Marlon Brown... egyikből sem lett semmi a ravensen szezonjuk után
malkav
HAHAHA!!

Amugy teljesen a kivansagod szerint draftoltunk. Remeljuk bejon. En Derwin-t vagy Edmunds-ot vittem volna hiaba D playak de bluchip-eseknek voltak irva.
( mellesleg Kave elmondasa szerint az elso napon az elso 16-ot egy hijan telibe talaltak 😊 )
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
kiváncsi vagyok meddig lesz periman rosteren.. azért Flacco olyan elkapókat is naggyá tett mint Aiken vagy Marlon Brown... egyikből sem lett semmi a ravensen szezonjuk után
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
eszembe jutott a srác neve.. Butler
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem mindenki tudja, hogy helyén kell kezelni ezeket...
Periman óta legalábbis