Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát LJ nem túl pontos srác,bár a lábaival megvett kilóra.Ha megtanulna passzolni,lehetne belőle bármi IS. Canady halászott egy óriási picket,a nézésétől kettétört a hátam. Még Perrimannek is volt egy kivételesen szép elkapása,fura 😀 A többi szokásos,a védelem tud harapni,ha akar,a zseb nagyon hamar összeomlik,jönnek a sackek. Ennyit láttam a Rams ellen,félálomban.
LeviPoki
Ja ez kicsit low octane meccs volt... Védelem jónak tűnik (persze cserecsapatok mellett de ez is valami)
Nekem Rákfa elkapása 30yardos elkapása jött be nagyon ahogy megalázta a védőt... bitang ügyes volt. Ami még nagyon megsüvegelendő, hogy kicsi Zeusz nincs elveszve RT-poszton sőt.. egy nyomást engedett két meccs alatt ....
Tim williams is nagyon faszányosan játszik ...
Lehet reménykedni, bár ezek akkor is B csapatok ellen jöttek össze..
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Hát LJ nem túl pontos srác,bár a lábaival megvett kilóra.Ha megtanulna passzolni,lehetne belőle bármi IS. Canady halászott egy óriási picket,a nézésétől kettétört a hátam. Még Perrimannek is volt egy kivételesen szép elkapása,fura 😀 A többi szokásos,a védelem tud harapni,ha akar,a zseb nagyon hamar összeomlik,jönnek a sackek. Ennyit láttam a Rams ellen,félálomban.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Igen azert irtam mert mar mindenki temette a sracot tavalyig...

több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 845
Lasd Agholor
Janek
Ha ez Perriman-re vonatkozik mint pozitív példa hát kicsit szkeptikus vagyok, de azért a próféta szóljon belőled 😊
(bár Agholor azért 50% felett kapott el passzokat, és javuló tendenciát mutatott... ezek közül egyik sem mondható el Perrimanről és ezt a szezont is egy INT-el kezdte elkapás helyett)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Lasd Agholor

több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 845
Az első félidő után vissza aludtam.Azon túl,hogy semmi értelme semmiféle következtetést levonni két hasonlóan gyenge B csapat meccséből csak egy kérdésem van: Perriman mi a f*szért tagja még a csapatnak?!
LeviPoki
Az első aktív éve óta várom, hogy menjen a levesbe. De külföldi forumokon rendre azt látom, hogy sok rajongó még mindig a pártját fogja, mondván, hogy volt egy nemolyangeciszar éve és biztos csak a coaching team nem tudja megadni neki a támogatást a fejlődésre...
nekem mondjuk oly mindegy, ha ő a következő Jerry Rice de mi nem tudjuk megfelelően kiképezni/játszatni akkor a végeredmény ugyan az számunkra. Persze Elam után kínos beismerni egy újabb mellényúlást, de így hogy folyton erőltetik csak még inkább előtérben van mekkorát hibázott valaki anno...
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Az első félidő után vissza aludtam.Azon túl,hogy semmi értelme semmiféle következtetést levonni két hasonlóan gyenge B csapat meccséből csak egy kérdésem van: Perriman mi a f*szért tagja még a csapatnak?!
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 845
Hát nem volt olyan rossz meccs, olyan metadon jellegű volt nekem...
Szóval én nem tudom mi történt Correaval idén, de ez a srác eddig csak specteamben volt bevethető most pedig szétgyalázta a pályát... ILB és OLB poszton is (egy INT három Sack egy Fumbli) szerintem ha így folytatja akkor Mcclellannek búcsút lehet inteni.. és ha már itt tartunk .. Perriamnnak is lefőtt a kávé, első labdaérintéséből int lett... a krokodil kezek nem változtak... szerintem White lesz a 6. elkapó ...
Hurst is jól nézett ki, sajnálom hogy Andrewst nem láttuk őt is megnéztem volna... egyelőre LJ nem fogja megváltani a világot... kell neki még idő hogy belejöjjön a dolgokba.
malkav
Perriman-t nem tudom meddig fogjuk még roosteren tartani, csak azért, hogy kevésbé legyen nyilvánvaló egy újabb elsőkörös ordas nagy bust (azt most mellőzük, hogy vajon a team mennyire hibás abban, hogy sosem lett belőle semmi, ill. hogy a szerencsétlen sérülések a kezdő éveiben mennyire tették tönkre - bár ezutóbbit nem gondolom relevánsnak hiszen látszólag a labdakezelés a legfőbb problémája az meg nem hiszem, hogy sérülés specifikus)

Correa kellemes meglepetés volt, sokan már most Peas számlájára írják, hogy nem vette észre a benne rejlő potenciált de én azért kivárnék, hogy vajon egy kezdő O ellen is tudna ilyen dominánsan játszani.

Orlando kellemesen nézett ki, főleg a fal túloldalához képest volt éles a kontarszt, de Correahoz hasonlóan nála is érdekelne egy kezdő D-vel is lesz ennyire fasza?

Lamar és "Peter" Griffin III számomra meglepetés volt. LJ inkább kellemetlen GIII pedig kellemes meglepetés. LJ-nál jó volt nézni Flacco C3PO mozgás után ezt a sebességet és, hogy nem fél kimozogni a zsebből de érzésem szerint ezt mintha kicsit túl tolná. Az volt az érzésem, hogy ha nem talál instant szabad elkapót akkor azonnal futni akar, viszont az NFL-be félek semmi perc alatt lezúzzák - a korai RGIII -re hasonlított, de félek a karrier útja is hasonló lesz ha sokat fut (ráadásul az ütközésekbe is bele ment). Passzolni viszont, ahogy azt már előzetesen is említették nem annyira tud még. Nem tudom mennyit számít de elég randa spirálokat dobált. Bár nem volt teljesen fogalmatlan de még sokat kellene fejlődnie és nem tudom a ravens edzői stáb alkalmas lesz arra, hogy belőle egy jó irányítót faragjanak. RGIII ellenben nekem pozitív meglepetés volt az elmúlt évek viszontagságai után. Korrekt passzokat adott és nem félt egy-egy futásba is belemenni de persze csak ésszel 😊 Részemről nem bánnám ha 3 QB-val mennénk neki a szezonnak.

Hurst személyében még a végén egy jó TE -ünk is lesz.

Félkómásan hajnalban kb ennyit szűrtem le 😊

Szerkesztette: Snagal
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát nem volt olyan rossz meccs, olyan metadon jellegű volt nekem...
Szóval én nem tudom mi történt Correaval idén, de ez a srác eddig csak specteamben volt bevethető most pedig szétgyalázta a pályát... ILB és OLB poszton is (egy INT három Sack egy Fumbli) szerintem ha így folytatja akkor Mcclellannek búcsút lehet inteni.. és ha már itt tartunk .. Perriamnnak is lefőtt a kávé, első labdaérintéséből int lett... a krokodil kezek nem változtak... szerintem White lesz a 6. elkapó ...
Hurst is jól nézett ki, sajnálom hogy Andrewst nem láttuk őt is megnéztem volna... egyelőre LJ nem fogja megváltani a világot... kell neki még idő hogy belejöjjön a dolgokba.
malkav
Ebben a szezonban rajtatok kívül még senki nem tudott meccset nyerni 😊
bcsarli
Banyek az pont nem lényeges... 😀 csak végre láttam meccset, és nem volt katasztrofálisán rossz...
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hát nem volt olyan rossz meccs, olyan metadon jellegű volt nekem...
Szóval én nem tudom mi történt Correaval idén, de ez a srác eddig csak specteamben volt bevethető most pedig szétgyalázta a pályát... ILB és OLB poszton is (egy INT három Sack egy Fumbli) szerintem ha így folytatja akkor Mcclellannek búcsút lehet inteni.. és ha már itt tartunk .. Perriamnnak is lefőtt a kávé, első labdaérintéséből int lett... a krokodil kezek nem változtak... szerintem White lesz a 6. elkapó ...
Hurst is jól nézett ki, sajnálom hogy Andrewst nem láttuk őt is megnéztem volna... egyelőre LJ nem fogja megváltani a világot... kell neki még idő hogy belejöjjön a dolgokba.
malkav
Ebben a szezonban rajtatok kívül még senki nem tudott meccset nyerni 😊

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát nem volt olyan rossz meccs, olyan metadon jellegű volt nekem...
Szóval én nem tudom mi történt Correaval idén, de ez a srác eddig csak specteamben volt bevethető most pedig szétgyalázta a pályát... ILB és OLB poszton is (egy INT három Sack egy Fumbli) szerintem ha így folytatja akkor Mcclellannek búcsút lehet inteni.. és ha már itt tartunk .. Perriamnnak is lefőtt a kávé, első labdaérintéséből int lett... a krokodil kezek nem változtak... szerintem White lesz a 6. elkapó ...
Hurst is jól nézett ki, sajnálom hogy Andrewst nem láttuk őt is megnéztem volna... egyelőre LJ nem fogja megváltani a világot... kell neki még idő hogy belejöjjön a dolgokba.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
LJ játszik ,ma'?
steelwolf
Elvileg ja

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
LJ játszik ,ma'?
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Itt is rég jártunk már úgyhogy az öreg Ray apropóján ezennel frissítem a topikot 😀
 www.nfl.com/videos/all-time-greats/0ap3000000942669/Ray-Lewis-Career-Highlights-NFL-Legends

van közte jó pár ritkább play is, nem csak a "szokásosak" 😊
Snagal
Tudta osztani a lángosokat a vén Holló...Nem tudom mikor lesz még egy ilyen kaliberű játékosunk,vagy csak az emlékek szépülnek? Nem hiszem, tényleg egy állat volt 😊
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 845
Itt is rég jártunk már úgyhogy az öreg Ray apropóján ezennel frissítem a topikot 😀
 www.nfl.com/videos/all-time-greats/0ap3000000942669/Ray-Lewis-Career-Highlights-NFL-Legends

van közte jó pár ritkább play is, nem csak a "szokásosak" 😊
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jimmy elég gyorsan meggyógyult... Már volt edzésen..
Bowsernek és TJnek is volt intje.. Tim Williams és Henry is jól nézett ki.. Lewis hatssrulessel küzd és Brown is sérült
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ubiszezon .... Fazs kivan
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
sikerült megint bedurvuli edzésen -2 OTA.....
 russellstreetreport.com/2018/06/06/ravens-press-releases/ravens-violate-cba/
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Lamar eléggé felkészült erre a CHEERleader szerepkörre... de legalább egy éve van hogy padozzon és tanuljon...
malkav
javítottam.
empty taxi
köszi 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Lamar eléggé felkészült erre a CHEERleader szerepkörre... de legalább egy éve van hogy padozzon és tanuljon...
malkav
javítottam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Lamar eléggé felkészült erre a leader szerepkörre... de legalább egy éve van hogy padozzon és tanuljon...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van még valahol ebből a cuccból? Nem illik stoppolni az árut...

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Lamar aláírt. (Hurst még nem..)
Nem mintha ez meglepő lenne, pláne késői elsőkörös pickeknél.. de én ebből azt olvasom ki hogy a srác nagyon akar, és 2020-ban SB győzelemre vezet minket!!!
😀

Ubiszezon... *ásít*

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most mi a tököm van??? Van ez még most vmi fd fórum ... Mi van itt?
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Ez IGEEEEN !!!
Kicsit egyszerubben muxik,mint "odaat" ! 😉