Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 308 — Így remélem megfelelek nektek.....
Perrimannél eddig tartott a türelem...
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 845
A szezon közeledtével a következő kérdésekre vagyok kíváncsi jelenleg:
1) LJ bár javuló tendenciát mutat azért nem gondolom, hogy valaha egy Brady vagy Brees lesz belőle. Az atletikusságával ötvözve persze kevesebb tehetséggel is érvényesülhet, de ehhez megfelelő playbook is kell. Mornhinweg eddig nem igazán az az OC volt aki nagyon fantáziadús játékhívásokkal kápráztatott volna el minket. Van benne annyi vér és fantázia, hogy LJ-ből később kihozzon valami használhatót? Ennyire eltérő irányítóknál külön playeket írnak rá vagy a playbookba benne vannak az ilyen játékok is csak egy C3PO mozgású Flaccoval nincs értelme erre playeket építeni?
2) Martindale-től mire lehet számítani? Pees féle langyos húgy vagy esetleg Rex Ryan féle agresszívabb Ravens D-ben lehet reménykedni?
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
na elkezdődnek a kipakolások eddig semmi megelepő nem volt csak a rostertöltlékeket rakták ki.. egyelőre Senat (T) Elliot (S) Jean-baptiste (CB) és Scott (WR) vannak IR-en.. ha jól emlékszem akkor ha év közben vissza szeretnénk őket hozni, akkor aktív keretben kell lenniük egy napot, szóval ők valszeg nem térnek vissza ... Abban lehet még bízni, hogy Vedvikért vagy pl. Kaufusiért valaki ad egy 7. körös picket, aki a waiver lista végén van...
Emelett kellene egy csere LT/RT szerezni, mert Hurst azért nem egy életbiztosítás, másnak meg nincs tapasztalata ott...
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nem mintha számítana, de kíváncsi vagyok 5-0 után mit fogunk alakítani
LeviPoki
Shakespeare-t ( | mar csak a darab a kerdes 😊 | )
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem mintha számítana, de kíváncsi vagyok 5-0 után mit fogunk alakítani az alapszakaszban. Összességében tetszett,amit láttam,az O-tol nagyobb javulást várok idén, tavaly nagyon ratyi volt. Remélem lesz belőlünk valami.Januarban is jó lenne Ravens meccseket nézni 😀
LeviPoki
A Lions és a Browns 4–0 utáni 0–16-ja után 0–17-et :d

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na Senat és Scott IR Kórea meg elcserélve... tisztázodnak a roszterhelyek így a végére... Még Griffint meg Perrimant kellene elcserélni ....
malkav
Perrimant támogatom,de Griffint? Azért,hogy Flacco esetleges sérülése miatt 0 esélyünk legyen idén? 😊
LeviPoki
szerintem sem szabad, kell ő még lj mellé mentornak
gedam
Majd megláttjuk mi lesz, mindenesetre én úgy gondolom, hogy kár őt azért roszteren tartani, hogyha megsérül Flacco akkor legyen egy fokkal jobb backup mint Lamar.. 2 évig Mallett volt a csere .. azért ővele sem voltunk biztonságban és mégsem borult annyira a bili...
több mint 5 éve
gedam 5 692
Na Senat és Scott IR Kórea meg elcserélve... tisztázodnak a roszterhelyek így a végére... Még Griffint meg Perrimant kellene elcserélni ....
malkav
Perrimant támogatom,de Griffint? Azért,hogy Flacco esetleges sérülése miatt 0 esélyünk legyen idén? 😊
LeviPoki
szerintem sem szabad, kell ő még lj mellé mentornak
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Nem mintha számítana, de kíváncsi vagyok 5-0 után mit fogunk alakítani az alapszakaszban. Összességében tetszett,amit láttam,az O-tol nagyobb javulást várok idén, tavaly nagyon ratyi volt. Remélem lesz belőlünk valami.Januarban is jó lenne Ravens meccseket nézni 😀
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Na Senat és Scott IR Kórea meg elcserélve... tisztázodnak a roszterhelyek így a végére... Még Griffint meg Perrimant kellene elcserélni ....
malkav
Perrimant támogatom,de Griffint? Azért,hogy Flacco esetleges sérülése miatt 0 esélyünk legyen idén? 😊
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na Senat és Scott IR Kórea meg elcserélve... tisztázodnak a roszterhelyek így a végére... Még Griffint meg Perrimant kellene elcserélni ....
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
#Ravens are trading LB Kamalei Correa to the #Titans, source confirms @jeffzrebiec report. Former second-rounder heads to Tennessee.

6. kört kaptok.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
LJ-ről vélemény?
steelwolf
Lábon erős,passzolni nem tud. Nagyon korai lenne még akár Flacco utódjaként gondolni rá,rengeteget kell fejlődnie. Jelenleg nálam Griffin a 2. számú QB-nk,sokkal biztosabb a játéka,lehet benne bízni, ha esetleg Flakon idén is belefut a puska lábaival egy Alonso féle lángosba.Ahogy Malkav is írja,vagy bejön,vagy nem,jövőre kiderül.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Igazából akik kitűntek kicsit az idei draft classból azok hátsókörbe jöttek: Averett, Sieler, Senat, meg tavalyi draftoltak: Tim williams, Bowser, Ricard
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát ő igazi Boom or Boost...
A HOF meccsen nem volt rossz, de a Rams és a Colts ellen enyhénszólva is rookie volt... most a Miami ellen már egész korrekt volt a játéka, szerintem őt jövő preseasonban tudjuk majd megítélni, idén korai bármint is mondani... kb. mint Mahomes esetében neki is kell minimum egy év. (A potenciál megvan benne)
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
LJ-ről vélemény?
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Igen, sajnos a dropokkal korábban is volt gondja, de remélem, kijön belőle azért a potenciál 😊
Wyatt
Szerintem idén semmiképen nem fog játszani... de lehet egy év neki is jót tesz mint tim williamsnak
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, sajnos a dropokkal korábban is volt gondja, de remélem, kijön belőle azért a potenciál 😊

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát elég project még Lasley... kezébe kerül a labda akkor jó, de elég sok volt a dropja azt hiszem.. Nem igazán emelkedett ki az előszezonban.. szerintem IR lesz belőle, mert PS-ből el fogják vinni... de aktív keretbe nem fog beférni...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, Ricardot csak visszaraktátok DT-be? Mondjuk amilyen first stepje van a csókának (ha minden igaz, 1.48-as 10 yardja volt, de ha 1.58 lenne, 300 fontosan az is cseszett durva, de még az 1.68 is bőven kiemelkedő), elképesztően robbanékony és agilis is, nem csodálom, hogy egy próbát megér nektek ott is, csak azért lepődtem meg, mert az előző szezonban a liga egyik legjobbja volt fullbackként, azt hittem, ott tartjátok most már 😊

Akik nézegették a meccseket, mi a vélemény Jordan Lasleyről eddig?

több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Na kezdodik,Hurst (Thor) 3-4 het !! B.... meg !
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A Colts ellen szinte csak Flakont tudnám kiemelni,ha van életképes WR,akinek dobhatja,akkor azért jönnek azok a passzok..Annyira most a D sem tetszett,Brissettnek elég jól ültek a passzai,a futást mondjuk szépen fogtuk,Luck is kapott 1-2 lángost, ilyen kis aranyos welcome back feelinggel..Az LJ draftot viszont kezdem egyre jobban nem érteni.Vele mi lesz az elképzelés? Egy Flacco szintű szerződésnél tuti,hogy letiltjuk a futásról,passzolni meg nem tud és ezek tehetségbeli problémák.Urbannak lesz vele dolga.Most egyelőre nem tudom ezt a srácot beleképzelni a Ravens játékába.Főleg úgy,hogy Marty M. is egy igazi nyomorék.És egy kis off: ha az alapszakaszban is ennyire szarráfújják a zebrák a meccseket,akkor én elkezdek sakkot nézni,végem van ezeken a sárgákon.
LeviPoki
Adom az offot, de szerintem csak a preseasonban lesz ennyire éles a sípjuk... alapszakaszt csak nem szennyesezik össze..

Szerintem a kezdetektől egyértelmű volt hogy LJ-nek idő kell nem is kevés, abban bíztam, hogy korrekt csereszintre összerakják szeptemberre, de most úgy gondolom RG3-at is roszteren kellene tartani...
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
A Colts ellen szinte csak Flakont tudnám kiemelni,ha van életképes WR,akinek dobhatja,akkor azért jönnek azok a passzok..Annyira most a D sem tetszett,Brissettnek elég jól ültek a passzai,a futást mondjuk szépen fogtuk,Luck is kapott 1-2 lángost, ilyen kis aranyos welcome back feelinggel..Az LJ draftot viszont kezdem egyre jobban nem érteni.Vele mi lesz az elképzelés? Egy Flacco szintű szerződésnél tuti,hogy letiltjuk a futásról,passzolni meg nem tud és ezek tehetségbeli problémák.Urbannak lesz vele dolga.Most egyelőre nem tudom ezt a srácot beleképzelni a Ravens játékába.Főleg úgy,hogy Marty M. is egy igazi nyomorék.És egy kis off: ha az alapszakaszban is ennyire szarráfújják a zebrák a meccseket,akkor én elkezdek sakkot nézni,végem van ezeken a sárgákon.
több mint 5 éve
gedam 5 692
Hát LJ nem túl pontos srác,bár a lábaival megvett kilóra.Ha megtanulna passzolni,lehetne belőle bármi IS. Canady halászott egy óriási picket,a nézésétől kettétört a hátam. Még Perrimannek is volt egy kivételesen szép elkapása,fura 😀 A többi szokásos,a védelem tud harapni,ha akar,a zseb nagyon hamar összeomlik,jönnek a sackek. Ennyit láttam a Rams ellen,félálomban.
LeviPoki
Ja ez kicsit low octane meccs volt... Védelem jónak tűnik (persze cserecsapatok mellett de ez is valami)
Nekem Rákfa elkapása 30yardos elkapása jött be nagyon ahogy megalázta a védőt... bitang ügyes volt. Ami még nagyon megsüvegelendő, hogy kicsi Zeusz nincs elveszve RT-poszton sőt.. egy nyomást engedett két meccs alatt ....
Tim williams is nagyon faszányosan játszik ...
Lehet reménykedni, bár ezek akkor is B csapatok ellen jöttek össze..
malkav
a két meccs alapján, amit láttam elég jól nézünk ki. lamar még elég ruki passzokat nyom, fasz tudja, jelenleg rg3 is jobb sztem. flacconak meg van végre egy közepes elkapógarnitúrája, ki is fog jönni a csődör bigdick-je és megbasz vele mindenkit, csak el ne meszeljék nemi erőszakért, akkor mvp lesz.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jelenleg én jobban izgulok Stanley sérülése miatt...
JS-t most tudjuk pótolni, de a fal kevés lesz az LT nélkül..
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 845
több hetes eltiltás vár állítólag J. Smith-re a personal conduct policy megsértése miatt


Update:

NFL suspended Ravens’ CB Jimmy Smith four games for violating league’s personal conduct policy.

 pbs.twimg.com/media/DlJ6nnzUUAAJJDZ.jpg:large

Update 2....a válasz:

 pbs.twimg.com/media/DlJ8ivZWsAAuLzz.jpg:large
Klaci79
Reméljük nem kerül elő egy felvétel, hogy áll csúcson vágja...