Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mi a faszé’ nem közvetítenek 19 órás sàvban sporttv-n?
gedam
Gulácsiék Frankfurtban játszanak

több mint 5 éve
gedam 5 692
mi a faszé’ nem közvetítenek 19 órás sàvban sporttv-n?

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Velek némi párhuzamot C Ronaldo és tb12 között... 😁
malkav
Mindkettő sportága legjobbja? 😀
Wyatt
mindketto egy | kiegett | kocsog?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Velek némi párhuzamot C Ronaldo és tb12 között... 😁
malkav
Mindkettő sportága legjobbja? 😀

több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Crabtree milyen eddig?
JayB
szerintem Brown jobb, de ez valószínűleg annak köszönhető, hogy Crabtree is fenn van a pályán és Snead is

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Velek némi párhuzamot C Ronaldo és tb12 között... 😁
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Crabtree milyen eddig?
JayB
Mint az iranyitonk, joooo atlagos.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Crabtree milyen eddig?
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát nagy hiány Mosley, de next man mantra most fog látszódni...
Mellesleg nincs még veszve semmi.. idegenben kikaptunk a cicáktól...nem is emlékszem mikor sikerült őket idegenben megverni...
Vasas még nem nyert mecset, és nem volt túl meggyőző a denver sem...
Én amíg élek remélek...
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ne legyen igazam de Devonta Freeman kis terdserulese 3-4 het lesz... Nozi annyi idore hianyozna meg akkor is ha Young a kovetkezo Godemperor.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Mosley #57 -ről van hír?
kg0412
Csak ez
Collapo
Remélem nem lesz probléma és játszik a Broncos ellen, mert ha nem akkor érdemes Lindsay-re rakni a Fantasyban. Ravens szempontból meg sok múlhat a meccsen, 4. forduló Heinz Field.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mosley #57 -ről van hír?
kg0412
Csak ez

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Mosley #57 -ről van hír?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Nem gondoltam, hogy ilyet írok, de léeeht el kellene cserélni Flaccot Fitzpatrickre...
malkav
Bortlesre inkább,adjuk mellé LJ-t is,jövőre SB win.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem gondoltam, hogy ilyet írok, de léeeht el kellene cserélni Flaccot Fitzpatrickre...
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Mosley visszatérése kérdéses, csodás hír a következő meccsekre nézve. Kemény szezonunk lesz így.Lj erolteteset én sem értem,kb mintha felsőbb utasitasra muszajbol kéne játszatni,ha mar kukaztunk egy "sztár" qb-t,csak egy ertelmeset nem tud dobni,de legalabb első körös..
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 846
Kicsit korán jött a Bills utáni kijózanító meccs, de remélem nem csak engem vert állon hanem a csapatot is.
Persze tudtam, hogy a Bengals más kávéház lesz de ez a szintű visszaesés ennek ellenére meglepett. Elejtett passzok, rosszul megdobott labdák, lyukas fal... ezt már láttuk tavaly de nem hiányzik.
De alapvetően optimista vagyok, sok apróság volt amiben pechünk volt, így nem érzem olyan kilátástalannak a helyzetet.
Amik viszont zavartak:
- LJ -t szerintem baromira szarul használjuk, kb annyit ér a jelenléte taktikai szempontból, mintha 2 RB lenne fenn. Értem én, hogy nem tud passzolni de ha ezt mindenki tudja akkor sokat nem tudunk "trükközni" vele. El kéne dobatni vele néha egy-egy rövid passzt, hogy tényleg legyen valami minimális nyomás a D-n, hogy azért számolni kell a futás mellett más opcióval is.
Ebben a formában úgy érzem csak Flacco downjait pazaroljuk.
- Rövid yardos szituációknál többször is úgy álltunk fel, hogy nem volt RB Flacco mögött - azért Collins és Allen is bizonyította már, hogy a D-nek figyelni kell rájuk mert veszélyesek. Nem lett volna egyszerűbb ezeket a passzokat úgy megjátszani ha nem nyilvánvaló, hogy passzjáték lesz?
- Az utolsó 2 perces drive mi a töcs volt? Időkérés nélkül csupa 5-10yardos passz középre esélyt sem adva egy onside-nak. Ennyi erővel ki is térdelhettük volna. Ezt csak én nem értem mi volt ott a terv, vagy nem is volt?
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát nem tudom....
Én is úgy éreztem, hogy azért a félidő után előrelépés volt mind támadó mind védőoldalon... ami pozitív..
Egyébként közben arra is gondoltam, hogy lehet hogy nem baj ha most kikapunk, mert akkor még elején jön a pofon. De tény hogy ritka pechesek voltunk ezen a meccsen a fumblival meg az inttekkel is. V
Támadófal nagyon gyengusz volt, de azok is betliztek akiktől nem vártam... Yanda, Stanley, Sőt Boyle nem tudom mit szedett be meccs előtt de vagy 2 False startot hozott az elején.
Mosley nélkül meg elég nehezen indult be a védelem is.
Hát nem lettem okosabb......
Ez kb. olyan volt mint a tavalyi meccsünk a cicák ellen, csak ott nekik nem jött össze semmi..
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
egyébként nem volt ez rossz... az első két negyedet leszámítva védő oldalon.... és némileg támadón.
370yard és két olyan int, aminél megütnek, meg a fumbli ahol széttaposnak nem Flaccon múlt.

Pozitívum is van, jó volt a halftime adjustment 😀 😛

Ha nem mennek el 21-0-ra, az elején, akkor ez vállalható meccs volt.

Amúgy hazai pályán a Cicák most nagyon haraptak, jobban rákészültek erre mint mi... Szóval még midig nem vonnék le semmilyen következtetést... a szezon eleje inkább a védelmekről szól a ligában, mint a támadókról, kivéve minket, mi mindig szezon közben erősödük... mindkét oldalon... valamelyest

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
gedam 5 692
Hát így visszanézve, azért Marty nem rossz OC, csak az volt a pechje, hogy eddig nem volt egészséges Flaccoja meg egy darab elkapója sem...
(Nekem legalábbis nagyon tetszett a gameplan....)
Azért paszjátékban ilyen jól muzsikáló Ravenst csak akkor láttam, amikor Q még itt játszott. Azóta nem tudok olyan meccset mondani ahol ilyen jól mentek volna a passzok...
Szóval ez több mint bíztató, de azért várjunk még az SB-vel...
malkav
Szerintem jó irányítóval és relatíve értelmesebb elkapókkal azért nem egy atomtudomány ez az OC dolog..Ha megnézzük a tavalyi play hívásokat,legtöbbször harmadik és hosszúra,azok nem Flacco fejéből pattantak ki,kegyetlen volt. Persze fejlődhet Marty is,az tény..Na de mindegy, 2-3 év óta most várom kifejezetten ezt a csütörtöki meccset,tavaly fel sem keltem rájuk. Sokmindent megfogunk tudni.Ha meg fogjuk ezt a teljesen felszopott Bengalst, akkor lesz keresni valónk ebben a szezonban. Persze most úgy vagyok vele, hogy tőlük nem is lesz szégyen kiszopni,csak játsszunk jól.
LeviPoki
csak jó irányítóból nincs 10 a ligában, úgyhogy 22 oc vakarhatja a fejét.
sajnos ez a mai meccs az első félidőben elment, a védelem totál betli volt+az értelmetlen vagy kamu büntik miatt 2 td szopó lett. de ami nekem a legmeglepőbb volt az az, hogy a támadófal mennyire qrvagyenge volt. ezt nem vártam. mind1, talán ez a vereség belefér még és helyre rakja a srácokat.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Annyi a közepes csapat idén, hogy akár rájátszás is lehet ebből 😀
Voice
Ez gyorsan jott 😊
new orl
Gyorsan ment?
ulpianus
???
OK akkor csak en latom gyors kovetkeztetesnek 1 fordulo utan, hogy rengeteg kozepes csapat van.
new orl
Szerintem Ulpi a rájátszás esélyekre gondolt
kolok1972
Akkor ertheto, bar az is korai es ha engem olvasott volna errol akkor en azt mondom, ha tobbiek szarok es ezert bejutnank akkor azt ugy inkabb nem. Lasd az ev mikor AB 7cm hires jatekanal ok jutottak tovabb.
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Annyi a közepes csapat idén, hogy akár rájátszás is lehet ebből 😀
Voice
Ez gyorsan jott 😊
new orl
Gyorsan ment?
ulpianus
???
OK akkor csak en latom gyors kovetkeztetesnek 1 fordulo utan, hogy rengeteg kozepes csapat van.
new orl
Szerintem Ulpi a rájátszás esélyekre gondolt

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
nem igazán értettem azt a dolgot, hogy minek erőltetni LJ játékát...ok, hogy így eléggé egzotikussá vált a támadójáték és lehet ha bejön, akkor most mindenki erről beszélne, de nekem úgy tűnt ez inkább a Ravens szerkezetét bontotta meg...jó, Flacco nem volt valami nagy formában, bár a 2. int-hez nem sok köze volt, de szerintem lehetett volna csak vele haladni és nem erőltettem volna ezeket az opciós játékokat...
Klaci79
LJ nem egzotikus, a jateka sem. Egy kicsit inkabb PR, mert a rajongoknak el kell adni valamit a hosszu evek ota tarto nezhetetlenseg utan. De semmi ujdonsag nincs benne, de a gyerek "electified", ami jo, de elobb meg kell tanulnia dobni hogy hasznos is legyen egyben. De a lenyeg hogy Flacconak mennie kell vagy sem ev vegen, hiaba sokkal eredmenyesebb. De erre meg van ido es nem LJ miatt lesz ha lesz.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Annyi a közepes csapat idén, hogy akár rájátszás is lehet ebből 😀
Voice
Ez gyorsan jott 😊
new orl
Gyorsan ment?
ulpianus
???
OK akkor csak en latom gyors kovetkeztetesnek 1 fordulo utan, hogy rengeteg kozepes csapat van.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
nem igazán értettem azt a dolgot, hogy minek erőltetni LJ játékát...ok, hogy így eléggé egzotikussá vált a támadójáték és lehet ha bejön, akkor most mindenki erről beszélne, de nekem úgy tűnt ez inkább a Ravens szerkezetét bontotta meg...jó, Flacco nem volt valami nagy formában, bár a 2. int-hez nem sok köze volt, de szerintem lehetett volna csak vele haladni és nem erőltettem volna ezeket az opciós játékokat...