Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem a gyuru vagy a PO minositi a jatekost, ha neked egyenlo a 2 QB Flacco-val es a csapatok jateka akkor legyen. Jimmy G akkor jobb mindharomnal. 😊 A mai meccs ekes pelda Flacco-ra. Kepes barmire de meg egy meccsen sem kepes tartani a format egy jo szinten.

LJ engem sem zavar, sem az 5/1 meg a 10/1 sem. De 3 szituban hasznaljuk Flacco palyan es 1. futokent, kar hasznalni. 2. csalinak, erosen hatareset. 3. ahol Flacco nincs es akkor futni fog vagy o vagy az RB- ez meg kifejezetten szar. Lehetunk tokosek es legyen QB, de egy ket play miatt ne legyen se WR se RB hacsak nem az a focel, amit ketlek.
new orl
Most úgy értettem, hogy nem a statisztikai lapokat kell böngészni, és Flacco van annyira jó irányító, hogy el lehesen vele jutni SB-be... (Ahogy egyébként szerintem Bortels is)
Annyira nem jó Flacco mint a fizetése az tény, de nem azért nem voltunk PO-ba mostanság mert Flaccoval nem lehet PO-ba jutni.... Szar draftok, szar kisegítő személyzet körülötte, szar edzők...
Most gondold el Flacco, hogy játszott volna ha marad Kubiak, ne adj isten Mcvay itt lenne támadókoordinátor....
Jelenleg egy jó elkapóval (Brown) és egy tehetséges TE-vel tudunk pontokat gyártani...
Olyan elkapóink voltak mint Marlon Brown, vagy Kamar Aiken vagy Perriman.... Ez az alja...Ezzel a gárdával valszeg Rodegrs sem hozna űrszámokat..
Tavaly, ha lett volna egy mecsen két drop, akkor tuti bukó a meccs most még ez is belefért, mert nem csak egy célpontnak meri odabaszni Flacco 3&5-re...

Szerintem meg nem árt neki ha kicsit szokja a légkört, amíg ez nem bassza fel nagyon Flaccot addig ok. Azért a heti 3-4 futóplaybe nem kellene belehalni, szóval azt sem érzem, hogy agyonveretjük. Szerintem egyébként már rég be tanult 2-3 passz playt is, csak nem akarják ellőni a puskaport. És eddig nem is lett volna értelme..

Azért illik szerintem megdicsérni MM-et, aki eddig nagyon jó gameplant rak össze, nem fél használni egzotikus játékokat....
Kíváncsi vok meddig tudja ezt a jó playhívást és kreativitást megtartani, de egész nézhetők lettek a meccseink.

Ez csak mellékesen de a ligában kb. 5 irányító van akirért elcserélném Flaccot (Rodgers, Ryan, Wilson, Stafford és nagyon rossz ezt leírni, de ha megerőszakolom magam akkor TB )
több mint 5 éve
gedam 5 692
Komolyan mondom,nem ertelek - tobbsegben- benneteket!!!!!???? RAVENS/STEELERS es GYOZELEM ,raadasul IDEGENBEN ,es erre nyafogtok,hibat kerestek,”ez nem volt jo,az nem volt jo”,stb. 🙈🙈🙈🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
Miert nem tudtok orulni,csak egy kicsit es - csak egy kicsit - nem NEGATIV ,minusz arcok lenni ????
Ezt kellene atvenni ,megtanulni (?) az amcsiktol (de nem csak ok tudjak) POZITIVAN allni mindennek es foleg annak aminek aztan lehet is !!!!!
Nem azt mondom,hogy nincsen javitani valo,de hol,mikor volt vmi tokeletes????
De ez...
🤷‍♂️💩🤷‍♂️💩
Ray_bp_Lewis
én ezt nagyon adom, ráadásul ha jól játszunk, akkor látványosan irányítjuk az adott negyedet, meccset. és 16 negyedből 13-ban sokkal jobbak voltunk, mint az ellen, ami elég biztató. persze ez az nfl, bármikor, bárki lesérülhet, de ha nem, akkor jók leszünk.
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Komolyan mondom,nem ertelek - tobbsegben- benneteket!!!!!???? RAVENS/STEELERS es GYOZELEM ,raadasul IDEGENBEN ,es erre nyafogtok,hibat kerestek,”ez nem volt jo,az nem volt jo”,stb. 🙈🙈🙈🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
Miert nem tudtok orulni,csak egy kicsit es - csak egy kicsit - nem NEGATIV ,minusz arcok lenni ????
Ezt kellene atvenni ,megtanulni (?) az amcsiktol (de nem csak ok tudjak) POZITIVAN allni mindennek es foleg annak aminek aztan lehet is !!!!!
Nem azt mondom,hogy nincsen javitani valo,de hol,mikor volt vmi tokeletes????
De ez...
🤷‍♂️💩🤷‍♂️💩
Ray_bp_Lewis
En pozitiv dolgokat irok. Idei fogadalom szerint mert meg a sikerek mellett is latszanak lyukak. De iden bem irom le. 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem a gyuru vagy a PO minositi a jatekost, ha neked egyenlo a 2 QB Flacco-val es a csapatok jateka akkor legyen. Jimmy G akkor jobb mindharomnal. 😊new orl
Amúgy is 😊

Azt hittem 14–14-nél, hogy megint jön, hogy a gyengén kezdő Vasas, és megint nyer majd, úgyhogy nem semmi, hogy a második felesben még csak pontot sem engedtetek.

Persze, ha lenne Jordan Lasley, akkor nem mezőnygólokkal haladnátok, de most ez még belefért

több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 846
Szomorúan nézem a Falcons összefoglalókat, hogy Ridley milyen szép kis pick lett volna... remélem Hurst hamarosan feledteti majd ezt és nem a következő Perriman -t igazoltuk le.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Komolyan mondom,nem ertelek - tobbsegben- benneteket!!!!!???? RAVENS/STEELERS es GYOZELEM ,raadasul IDEGENBEN ,es erre nyafogtok,hibat kerestek,”ez nem volt jo,az nem volt jo”,stb. 🙈🙈🙈🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
Miert nem tudtok orulni,csak egy kicsit es - csak egy kicsit - nem NEGATIV ,minusz arcok lenni ????
Ezt kellene atvenni ,megtanulni (?) az amcsiktol (de nem csak ok tudjak) POZITIVAN allni mindennek es foleg annak aminek aztan lehet is !!!!!
Nem azt mondom,hogy nincsen javitani valo,de hol,mikor volt vmi tokeletes????
De ez...
🤷‍♂️💩🤷‍♂️💩
Ray_bp_Lewis
11.Szezonom Holló fanként.Elnézést,de én már nem kiáltok SB-t egy Vasas elleni siker után.Volt itt már annyi csalódás,hogy két lábbal a földön maradtam.Mindenki örül szerintem a W-nek,én is boldogan keltem most fel,de azért vannak tények és hibák,amiket javítani kell.Majd PO-ban dicsérjük őket,addig meg várjuk meg mit hoz ez az alapszakasz,benne van a 7-9 is meg a 11-5 is.
több mint 5 éve
lucio 323
Meccs közben, úgy a harmadik negyedben azon gondolkodtam, hogy ezt a teljesítményt majd az eredmény tükrében fogjuk értékelni, mert a teljesítményünkből nem mertem volna akkor következtetni az eredményre. Az O jól játszott, de a kezdeti lendületet megtörte a fumble, majd 2-3 érthetetlenül elejtett labda meg büntetés. De: kétségtelenül jobb ez az O, mint tavaly volt, és az eredmény tükrében azt is mondhatjuk, hogy ha nem hibázunk nagyokat a drive-ok jelentős részében, pontzuhatag lehetett volna. Az O falunk viszont briliáns volt. Tuckert meg nem tudjuk eléggé értékelni...
A D-t meg nem tudom megítélni, tiszteletet parancsolóak a statisztikai adatok, a második félideiek különösen. De az volt az érzésem, hogy ha Big Ben nem ennyire formán kívül dob, akkor bajban lennénk.Tán a NO meccs majd megvilágosít.
Ami aggasztó a győzelem ellenére: meccsek óta rossz a puntok, mezőnygólok védése, rendszeresen odaér az ellen, míg a mi játékunkból tavaly óta ez kiveszett. Továbbá visszahordás nem létezik (mer' biztos bízunk az O-ban hogy bárhonnan beviszi), ellenben nekem úgy tűnik rosszul védjük a visszahordásokat.
A Browns meccs most lett igazán fontos: ha nyerünk, kezdhetünk PO-ban gondolkodni. Ha nem, ismerve az ellenfeleink játékerejét és a Bengals formáját jó eséllyel marad a számolgatás a Wild Card körért.
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Komolyan mondom,nem ertelek - tobbsegben- benneteket!!!!!???? RAVENS/STEELERS es GYOZELEM ,raadasul IDEGENBEN ,es erre nyafogtok,hibat kerestek,”ez nem volt jo,az nem volt jo”,stb. 🙈🙈🙈🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
Miert nem tudtok orulni,csak egy kicsit es - csak egy kicsit - nem NEGATIV ,minusz arcok lenni ????
Ezt kellene atvenni ,megtanulni (?) az amcsiktol (de nem csak ok tudjak) POZITIVAN allni mindennek es foleg annak aminek aztan lehet is !!!!!
Nem azt mondom,hogy nincsen javitani valo,de hol,mikor volt vmi tokeletes????
De ez...
🤷‍♂️💩🤷‍♂️💩
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 846
Na akkor így egy kiadós alvás után,egy kicsit szebbnek látom ezt a hajnalit,de még mindig nem tudom eldobni az agyam ettől.Álomszerűen kezdtünk,28-0-ra kellett volna lezárnunk az első félidőt,ehelyett 14-0-nál jöttek az idegesítő szokásos fogalmatlan hibáink és playhívások,teljesen leolvadtunk.Ekkor a Vasas úgy ment át rajtunk,ahogy akart,ezzel az O-val,ezzel a Bigbennel..Aztán a 3. negyed vége felé felébredt a D,és hála Tuckernek jöttek is a szenvedve lehozott FG-k.

Ami pozitív,hogy a 4.negyedben ellentmondást nem tűrően az O le menedzselte az órát,szinte hibátlanul,ez tőlünk nem megszokott,jó volt látni,hogy ilyet is tudunk és nem 3and outtal hagyunk esélyt az ellennek.

Összességében ez egy nagyon fontos W volt,örülök neki,viszont ha a Steelers formában lett volna,a mi teljesítményünk kevés a győzelemhez.Köszönjük meg nekik,hogy szarok.Ettől függetlenül öröm látni,hogy a tavalyinál jobbak vagyunk,valami elkezdett működni,de van itt azért sok meló.

Aki meg futó QB-t akar,az kezdjen el Panthers meccset nézni,aztán rájön arra,hogy milyen a kidobott pénz.Egészen addig jó egy mobilis QB,amíg van mellé falad meg plusz futód,ha nincs,akkor úgy jársz,mint csóri Newton,össze-vissza vernek.Isteni szerencse,hogy eddig nem kapott be csóri gyerek egy karrier endinget.Lj-nek is ez lesz a sorsa,mivel dobni nem tud,csak futna,az ellenfelek meg nem olyan hülyék,előbb utóbb elküldik lángosért.

A következő 5 meccsünk halál lesz,már a Brownsra se lehet simát mondani,szerintem ez az öt derbi eldönti a PO-t.Ha lehozzuk 3-2-re,nagy baj nem lehet..
LeviPoki
Browns szerintem L lesz... kemény passrushra számítok ami az utóbbi időben nem Flacco kedvence. Fosok attól a meccstől.

Ami LJ-t illeti minden héten értetlenül vakarom a fejem, hogy tényleg ennyi? Beküldik futni oszt jó napot? Összetörjük mielőtt a karrierje elkezdődne. Ha sosem ereszt el egy passzt sem (legalább valami kis fost a LOS-re) nem értem meddig lesz benne threat. Ha csak futtatjuk, miért nem küldjük be többször inkább Allent és Colinst egyszerre ahelyett hogy az első körös irányítót a kamion alá dobnánk?
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pozitívum:
7 ember futott (30 futás), 11 kapott passzt (42 dobás). Szokatlan

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Na akkor így egy kiadós alvás után,egy kicsit szebbnek látom ezt a hajnalit,de még mindig nem tudom eldobni az agyam ettől.Álomszerűen kezdtünk,28-0-ra kellett volna lezárnunk az első félidőt,ehelyett 14-0-nál jöttek az idegesítő szokásos fogalmatlan hibáink és playhívások,teljesen leolvadtunk.Ekkor a Vasas úgy ment át rajtunk,ahogy akart,ezzel az O-val,ezzel a Bigbennel..Aztán a 3. negyed vége felé felébredt a D,és hála Tuckernek jöttek is a szenvedve lehozott FG-k.

Ami pozitív,hogy a 4.negyedben ellentmondást nem tűrően az O le menedzselte az órát,szinte hibátlanul,ez tőlünk nem megszokott,jó volt látni,hogy ilyet is tudunk és nem 3and outtal hagyunk esélyt az ellennek.

Összességében ez egy nagyon fontos W volt,örülök neki,viszont ha a Steelers formában lett volna,a mi teljesítményünk kevés a győzelemhez.Köszönjük meg nekik,hogy szarok.Ettől függetlenül öröm látni,hogy a tavalyinál jobbak vagyunk,valami elkezdett működni,de van itt azért sok meló.

Aki meg futó QB-t akar,az kezdjen el Panthers meccset nézni,aztán rájön arra,hogy milyen a kidobott pénz.Egészen addig jó egy mobilis QB,amíg van mellé falad meg plusz futód,ha nincs,akkor úgy jársz,mint csóri Newton,össze-vissza vernek.Isteni szerencse,hogy eddig nem kapott be csóri gyerek egy karrier endinget.Lj-nek is ez lesz a sorsa,mivel dobni nem tud,csak futna,az ellenfelek meg nem olyan hülyék,előbb utóbb elküldik lángosért.

A következő 5 meccsünk halál lesz,már a Brownsra se lehet simát mondani,szerintem ez az öt derbi eldönti a PO-t.Ha lehozzuk 3-2-re,nagy baj nem lehet..
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
GRATULÁLOK srácok!!! El kell ismerni, hogy ma jobbak voltatok.
Gergőke
Köszi, a túloldalon írt gondolatom továbbra is tartom.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 648 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
GRATULÁLOK srácok!!! El kell ismerni, hogy ma jobbak voltatok.

" class="embed">
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Vasasok a csoport végén 4 forduló után, kevés szebb reggel van ennél 😀


Def a 2. legjobb a ligában Total yardok alapján, ehhez persze kell egy működőbb #O is.
Passzok ellen 4. legjobb, futás ellen 5.


Közben a támadósor a kanyarban sincs az elittől, de így megvan a harmónia.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Úgy gondolom, h kijelenthetjük h a játék képe alapján ez egy magabiztos győzelem. A 2. negyedet leszámítva a Steelers nem volt partiba, és akkor is csak improvizálták a játékokat tehetségből, a Ravens viszot csapatként megkomponálva játszott. Offense oldalon nagyon jó úton járunk, Defense oldalon viszont hiányolom a szorító érzést az ellenfél részére. De egyébként a D a liga felső harmadába van. LJ nekem nagyon tetszik, ő 1 minimum 2-3 éves project a Ravens számára, én bízom benne h mint QB lehet a Ravens következő frencsíje , régi vágyam bevallom egy futó irányító.
KeyG
Volt itt ilyen... McNair. Vele én szerettem a játékunkat, de azért nem Vele lett a csapat ligaelit | na persze mert nem is lett az később se 😊 |
Collapo
Mr 9 a palyafutasa vegen volt itt es az egy bitang csapat volt, mert vegre a D ( | akit ma a nemzetbiztonsagi hivatal terrorszervezetkent azonositana | ) mellett volt O is
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Úgy gondolom, h kijelenthetjük h a játék képe alapján ez egy magabiztos győzelem. A 2. negyedet leszámítva a Steelers nem volt partiba, és akkor is csak improvizálták a játékokat tehetségből, a Ravens viszot csapatként megkomponálva játszott. Offense oldalon nagyon jó úton járunk, Defense oldalon viszont hiányolom a szorító érzést az ellenfél részére. De egyébként a D a liga felső harmadába van. LJ nekem nagyon tetszik, ő 1 minimum 2-3 éves project a Ravens számára, én bízom benne h mint QB lehet a Ravens következő frencsíje , régi vágyam bevallom egy futó irányító.
KeyG
Volt itt ilyen... McNair. Vele én szerettem a játékunkat, de azért nem Vele lett a csapat ligaelit | na persze mert nem is lett az később se 😊 |
Collapo
08 óta vagyok Ravens fan, akkor draftolták Flacco-t, de tény h e korszakban lett ligaelit a csapat.
KeyG
😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Úgy gondolom, h kijelenthetjük h a játék képe alapján ez egy magabiztos győzelem. A 2. negyedet leszámítva a Steelers nem volt partiba, és akkor is csak improvizálták a játékokat tehetségből, a Ravens viszot csapatként megkomponálva játszott. Offense oldalon nagyon jó úton járunk, Defense oldalon viszont hiányolom a szorító érzést az ellenfél részére. De egyébként a D a liga felső harmadába van. LJ nekem nagyon tetszik, ő 1 minimum 2-3 éves project a Ravens számára, én bízom benne h mint QB lehet a Ravens következő frencsíje , régi vágyam bevallom egy futó irányító.
KeyG
Volt itt ilyen... McNair. Vele én szerettem a játékunkat, de azért nem Vele lett a csapat ligaelit | na persze mert nem is lett az később se 😊 |
Collapo
08 óta vagyok Ravens fan, akkor draftolták Flacco-t, de tény h e korszakban lett ligaelit a csapat.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Úgy gondolom, h kijelenthetjük h a játék képe alapján ez egy magabiztos győzelem. A 2. negyedet leszámítva a Steelers nem volt partiba, és akkor is csak improvizálták a játékokat tehetségből, a Ravens viszot csapatként megkomponálva játszott. Offense oldalon nagyon jó úton járunk, Defense oldalon viszont hiányolom a szorító érzést az ellenfél részére. De egyébként a D a liga felső harmadába van. LJ nekem nagyon tetszik, ő 1 minimum 2-3 éves project a Ravens számára, én bízom benne h mint QB lehet a Ravens következő frencsíje , régi vágyam bevallom egy futó irányító.
KeyG
Volt itt ilyen... McNair. Vele én szerettem a játékunkat, de azért nem Vele lett a csapat ligaelit | na persze mert nem is lett az később se 😊 |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Úgy gondolom, h kijelenthetjük h a játék képe alapján ez egy magabiztos győzelem. A 2. negyedet leszámítva a Steelers nem volt partiba, és akkor is csak improvizálták a játékokat tehetségből, a Ravens viszot csapatként megkomponálva játszott. Offense oldalon nagyon jó úton járunk, Defense oldalon viszont hiányolom a szorító érzést az ellenfél részére. De egyébként a D a liga felső harmadába van. LJ nekem nagyon tetszik, ő 1 minimum 2-3 éves project a Ravens számára, én bízom benne h mint QB lehet a Ravens következő frencsíje , régi vágyam bevallom egy futó irányító.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/42100155_1720447768064958_4330311175568251074_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=GGI7FkKh0sEAb4X34Dk&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDpGHk7yGKJTT5AF4e08QGNfYx-N5ifML1YiHf6ZC4Bcg&oe=662589FD
NFL on Instagram: "The @ravens fly out of Pittsburgh with a W! 😈 #RavensFlock #BALvsPIT"
132K likes, 601 comments - nflSeptember 30, 2018 on : "The @ravens fly out of Pittsburgh with a W! 😈 #RavensFlock #BALvsPIT".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Sosem volt elit, ebben nincs vita, de szerintem nem is rajta múlt. Bármikor belehibázik és betlizhet, de igazán éles helyzetben is teljesít. Lehet csak azért, mert szelektív a memóriám, de a legnagyobb csalódást okozó meccseknél csak lehozta a game winning drive-ot, aztán a védelmen múlt, hogy mégsem lett az. (2xPIT, 1xCIN az elmúlt két évből.)
Az, hogy a szerződését úgy ütemezték, hogy meredeken emelkedett és magasan tetőzött az elmúlt években, az megint nem az ő hibája. Lett volna lehetőség jobban szerepelni, ezt jól példázta Kubiak éve, de szerintem mondjuk max 10-15% ebben Flacco teljesítményének és pénzének a része. Ehhez képest, nagyon komolyan kapott hazai és külföldi fórumokon.
A sok elhibázott első-második napos pick, az edzői hibák, a rosszul kiosztott szerződések mind nagyobb súllyal esnek latba nálam. És azért még mindig nem arról van szó, hogy idehoztak egy clear cut no1 elkapót, csak három közepeset és a fal sem kiemelkedő, csak nem vágják földhöz minden playben. Ez is motiválhatja, nem csupán Jackson érkezte. Szóval én bízom benne, hogy legalább két évig marad és sikerül még megmutatnia, hogy januárban nincs párja. 😊
James Twelvetrees
A csapat bajait sokszor hosszan atragtuk es en hagyom is.
Flacco mint QB egy mas kerdes, pont mint a csapat eseteben, kifogas mindig van. En nem vagyok Flacco ellen es lobogtattam en is a "hiszunk benned Joe" tablat, hozta is amit kellett. De egy perc alatt kivagnam vagyis en a szerzodes hosszabbitasa elott kivagtam volna. Semmi ertelme volt neki a legnagyobb penzt adni ha nem epitettunk kore csapatot es foleg egy jo OC-t. Igen o nem kapott az OC-tol, csapattol segitseget, de a legnagyobb zsugasnak kialtottuk ki, es ugy gondolom egy AR-Brees es meg paran ugyanezzel a tarsasaggal sokkal jobb lett volna. A penze felhatalmazta az embereket hogy nagy legyen az elvaras is.
Egesz egyszeruen a +40 dobas/meccs egesz ideny hosszan meg a kozepes szintet sem utotte meg. Egy korlatozott kaliber akivel lehet nyerni, de o nem fog neked egy even at klasszist hozni. Egyszer megtette 4 meccsen at. Koszonjuk. MM megmutathatja hogy kibirja hozni belole a max-ot. Amig nem rakjuk rendbe a futasunkat es a runD-t akkor Flacco kezeben lesz a labda es remelem neked lesz igazad, mert en nem latom hogy konzisztensen jol jatszon egy even ( meccsen ) at.

TB-nek nincs parja Januarban.
new orl
LJ sztorihoz csak azt akartam jelezni, hogy azért 10/1 átírhatjuk 5/1-re mert azért nem mindig ő kapta a labdát... De mindegy is... engem nem zavar ha meccsenként kap 2-5 playt...

Azért Rodgers és Brees is egy gyűrűvel rendelkezik.....
Tudom unalmas, hogy mindig ezt hozom fel, de azért 2012 óta Brees-zel kétszer volt rájátszásban a NO, mint mi...
Igaz Rodgers, mindjuk minden évben PO-ba vitte a packerst, csak tavaly csúsztak le...
malkav
Nem a gyuru vagy a PO minositi a jatekost, ha neked egyenlo a 2 QB Flacco-val es a csapatok jateka akkor legyen. Jimmy G akkor jobb mindharomnal. 😊 A mai meccs ekes pelda Flacco-ra. Kepes barmire de meg egy meccsen sem kepes tartani a format egy jo szinten.

LJ engem sem zavar, sem az 5/1 meg a 10/1 sem. De 3 szituban hasznaljuk Flacco palyan es 1. futokent, kar hasznalni. 2. csalinak, erosen hatareset. 3. ahol Flacco nincs es akkor futni fog vagy o vagy az RB- ez meg kifejezetten szar. Lehetunk tokosek es legyen QB, de egy ket play miatt ne legyen se WR se RB hacsak nem az a focel, amit ketlek.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Sosem volt elit, ebben nincs vita, de szerintem nem is rajta múlt. Bármikor belehibázik és betlizhet, de igazán éles helyzetben is teljesít. Lehet csak azért, mert szelektív a memóriám, de a legnagyobb csalódást okozó meccseknél csak lehozta a game winning drive-ot, aztán a védelmen múlt, hogy mégsem lett az. (2xPIT, 1xCIN az elmúlt két évből.)
Az, hogy a szerződését úgy ütemezték, hogy meredeken emelkedett és magasan tetőzött az elmúlt években, az megint nem az ő hibája. Lett volna lehetőség jobban szerepelni, ezt jól példázta Kubiak éve, de szerintem mondjuk max 10-15% ebben Flacco teljesítményének és pénzének a része. Ehhez képest, nagyon komolyan kapott hazai és külföldi fórumokon.
A sok elhibázott első-második napos pick, az edzői hibák, a rosszul kiosztott szerződések mind nagyobb súllyal esnek latba nálam. És azért még mindig nem arról van szó, hogy idehoztak egy clear cut no1 elkapót, csak három közepeset és a fal sem kiemelkedő, csak nem vágják földhöz minden playben. Ez is motiválhatja, nem csupán Jackson érkezte. Szóval én bízom benne, hogy legalább két évig marad és sikerül még megmutatnia, hogy januárban nincs párja. 😊
James Twelvetrees
A csapat bajait sokszor hosszan atragtuk es en hagyom is.
Flacco mint QB egy mas kerdes, pont mint a csapat eseteben, kifogas mindig van. En nem vagyok Flacco ellen es lobogtattam en is a "hiszunk benned Joe" tablat, hozta is amit kellett. De egy perc alatt kivagnam vagyis en a szerzodes hosszabbitasa elott kivagtam volna. Semmi ertelme volt neki a legnagyobb penzt adni ha nem epitettunk kore csapatot es foleg egy jo OC-t. Igen o nem kapott az OC-tol, csapattol segitseget, de a legnagyobb zsugasnak kialtottuk ki, es ugy gondolom egy AR-Brees es meg paran ugyanezzel a tarsasaggal sokkal jobb lett volna. A penze felhatalmazta az embereket hogy nagy legyen az elvaras is.
Egesz egyszeruen a +40 dobas/meccs egesz ideny hosszan meg a kozepes szintet sem utotte meg. Egy korlatozott kaliber akivel lehet nyerni, de o nem fog neked egy even at klasszist hozni. Egyszer megtette 4 meccsen at. Koszonjuk. MM megmutathatja hogy kibirja hozni belole a max-ot. Amig nem rakjuk rendbe a futasunkat es a runD-t akkor Flacco kezeben lesz a labda es remelem neked lesz igazad, mert en nem latom hogy konzisztensen jol jatszon egy even ( meccsen ) at.

TB-nek nincs parja Januarban.
new orl
LJ sztorihoz csak azt akartam jelezni, hogy azért 10/1 átírhatjuk 5/1-re mert azért nem mindig ő kapta a labdát... De mindegy is... engem nem zavar ha meccsenként kap 2-5 playt...

Azért Rodgers és Brees is egy gyűrűvel rendelkezik.....
Tudom unalmas, hogy mindig ezt hozom fel, de azért 2012 óta Brees-zel kétszer volt rájátszásban a NO, mint mi...
Igaz Rodgers, mindjuk minden évben PO-ba vitte a packerst, csak tavaly csúsztak le...
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Esti meccsre irtam egy jo hosszut, mit varok Wink-tol, MM-tol de kitoroltem vegul, mert meg korai. Mint minden csoportrangado keteselyes de a Vasas az eselyesebb. A certain eshetoseget el kell kerulni es akkor van esely. Ok a jobbak, de ugy erzem nyerunk es a semlegesek miatt remelem nem az otvarszar arcukat mutatjak a csapatok.
new orl
Én úgy vagyok ezzel,ha ótvarszar is lesz,csak nyerjünk,nem izgat.Egy Stellers elleni W idegenben nagyon sokat lendítene rajtunk.A Tampa elleni meccsüket nem néztem meg,de ha nem javultak számottevően azóta,akkor sztem mi vagyunk az esélyesebbek.Mikor,ha nem most? Különben sem azért kértem holnapra szabit,hogy kiszopjunk 😀 Nyerünk és kész!
LeviPoki
De te nem is vagy semleges. 😊

Remelem a vasas szurkolok nem kertek szabit holnapra. 😊
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Esti meccsre irtam egy jo hosszut, mit varok Wink-tol, MM-tol de kitoroltem vegul, mert meg korai. Mint minden csoportrangado keteselyes de a Vasas az eselyesebb. A certain eshetoseget el kell kerulni es akkor van esely. Ok a jobbak, de ugy erzem nyerunk es a semlegesek miatt remelem nem az otvarszar arcukat mutatjak a csapatok.
new orl
Én úgy vagyok ezzel,ha ótvarszar is lesz,csak nyerjünk,nem izgat.Egy Stellers elleni W idegenben nagyon sokat lendítene rajtunk.A Tampa elleni meccsüket nem néztem meg,de ha nem javultak számottevően azóta,akkor sztem mi vagyunk az esélyesebbek.Mikor,ha nem most? Különben sem azért kértem holnapra szabit,hogy kiszopjunk 😀 Nyerünk és kész!
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Esti meccsre irtam egy jo hosszut, mit varok Wink-tol, MM-tol de kitoroltem vegul, mert meg korai. Mint minden csoportrangado keteselyes de a Vasas az eselyesebb. A certain eshetoseget el kell kerulni es akkor van esely. Ok a jobbak, de ugy erzem nyerunk es a semlegesek miatt remelem nem az otvarszar arcukat mutatjak a csapatok.