Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
A vasárnapi meccsel kapcsolatban az elemzők azzal biztatnak, hogy gyenge a NO passz elleni védelme. Az igaz, de a futás elleni meg jó. Ráadásul ha nem tudunk futni, baromi nehezen tudjuk kontrollálni az órát. Felrémlenek a Flacco 40+ passzkísérlet, 250 yard, 2 int statisztikák... Ha sok drive lesz, inkább valószínű, hogy kijön a NO nagyobb támadó potenciálja. Szóval a NO gyengesége szerintem nem jó match up nekünk. De lehet, csak nem hiszek eléggé a Ravens kiválónak tűnő passz elleni védekezésében és szerzünk 3 pick six-et.
lucio
20 ponttal nem fogunk tudni nyerni,a kulcs az O. A vedelemben bizok,nem fogunk 40 pontokat kapni,viszont 17 ponton sem fogjuk a Szenteket tartani.Annal ők jobbak. Nagyon jó lenne egy W, de en szemely szerint mar elkonyveltem az L-t. Csalodni csak akkor fogok,ha ertekelhetetlen jatekkal felteszunk 12 pontot.Vagy max pozitivan,ha Brees papi is tobbet fog fekudni,mint allni. Eredmenytol függetlenül remelem jo meccs lesz, szeretnék latni egy igazi derbit, két jó csapattal.
LeviPoki
Én is jó meccset vàrok.
Bweek utàn jövünk vissza, kivàncs vagyok mire képes a csapat ellenetek.
Amit kiemelt pàrharcként lehetne említeni a Ti DL a mi OL ellen, mert az OL nàlunk most nagyon egyben van, remélem így is marad és nem kiabàlom el.. Mert jelenleg ez az egységünk Top5-ben van. Ti pedig múlt héten durvàn toltàtok sietetés terén. 😀
A màsik Flacco és a mi SEC-ünk, mert szerintem nem titok 😀, hogy az a leggyengébb pontunk 😀. Ezt hogyan tudja kihasználni Flacco, és van-e reményünk ezen a téren hosszabb tàvon.
Illetve ez fordítva is igaz, mert Brees INT nélküli meccseket jàtszott eddig, még tudjàtok-e törni ezt a sorozatot. Remélem nem.😀
+1 hogyan játszik Snead.
Egyébként nàlunk minden meccs szerintem a védelem fejlődésének lehetőségéről szól. Főleg a passz ellen. Mert ugye a szezon előtt sokan SB vàromànyos csapatként kezelték, de a védelem tett róla az első két meccsen, hogy kikerüljünk ebből a felhozatalból.😀
Most ugyan megindult az egység felfelé, de meglàtjuk...
A SB esélyeségről Én még csak akkor beszélnék, ha ott vagyunk a kapujàban.
Első célpont a PO-ba jutàs, oda kell eljutni. Mert a sorsolàsunk nem könnyű.
Remélem Ti és Mi is ott leszünk...

több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
A vasárnapi meccsel kapcsolatban az elemzők azzal biztatnak, hogy gyenge a NO passz elleni védelme. Az igaz, de a futás elleni meg jó. Ráadásul ha nem tudunk futni, baromi nehezen tudjuk kontrollálni az órát. Felrémlenek a Flacco 40+ passzkísérlet, 250 yard, 2 int statisztikák... Ha sok drive lesz, inkább valószínű, hogy kijön a NO nagyobb támadó potenciálja. Szóval a NO gyengesége szerintem nem jó match up nekünk. De lehet, csak nem hiszek eléggé a Ravens kiválónak tűnő passz elleni védekezésében és szerzünk 3 pick six-et.
lucio
20 ponttal nem fogunk tudni nyerni,a kulcs az O. A vedelemben bizok,nem fogunk 40 pontokat kapni,viszont 17 ponton sem fogjuk a Szenteket tartani.Annal ők jobbak. Nagyon jó lenne egy W, de en szemely szerint mar elkonyveltem az L-t. Csalodni csak akkor fogok,ha ertekelhetetlen jatekkal felteszunk 12 pontot.Vagy max pozitivan,ha Brees papi is tobbet fog fekudni,mint allni. Eredmenytol függetlenül remelem jo meccs lesz, szeretnék latni egy igazi derbit, két jó csapattal.
több mint 5 éve
lucio 323
A vasárnapi meccsel kapcsolatban az elemzők azzal biztatnak, hogy gyenge a NO passz elleni védelme. Az igaz, de a futás elleni meg jó. Ráadásul ha nem tudunk futni, baromi nehezen tudjuk kontrollálni az órát. Felrémlenek a Flacco 40+ passzkísérlet, 250 yard, 2 int statisztikák... Ha sok drive lesz, inkább valószínű, hogy kijön a NO nagyobb támadó potenciálja. Szóval a NO gyengesége szerintem nem jó match up nekünk. De lehet, csak nem hiszek eléggé a Ravens kiválónak tűnő passz elleni védekezésében és szerzünk 3 pick six-et.
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Crab a Browns ellen a purgatóriumban volt,úgy tűnik megtisztult és nagyot játszott.Remélem megteszi a további lépéseket a mennyország felé...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Zadarius Smith úgy nézz ki jó szezont tol. Asszem a szerződése is lejár, bízom benne h nem értékelik túl.
KeyG
Judonnak viszont a nyakára kéne lépni, mert a taplóság mutatója az egeket veri...És annyira nem is jó,hogy ezt megtehesse.
LeviPoki
Nem jó. Nem is hiszem h itt lesz jövőre.
KeyG
Judonnak ez a 3. Éve. Jövőre tuti itt lesz, gyanítom, hogy utána is.
cikesz
Jövőre még.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Zadarius Smith úgy nézz ki jó szezont tol. Asszem a szerződése is lejár, bízom benne h nem értékelik túl.
KeyG
Judonnak viszont a nyakára kéne lépni, mert a taplóság mutatója az egeket veri...És annyira nem is jó,hogy ezt megtehesse.
LeviPoki
Nem jó. Nem is hiszem h itt lesz jövőre.
KeyG
Judonnak ez a 3. Éve. Jövőre tuti itt lesz, gyanítom, hogy utána is.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Zadarius Smith úgy nézz ki jó szezont tol. Asszem a szerződése is lejár, bízom benne h nem értékelik túl.
KeyG
Judonnak viszont a nyakára kéne lépni, mert a taplóság mutatója az egeket veri...És annyira nem is jó,hogy ezt megtehesse.
LeviPoki
Nem jó. Nem is hiszem h itt lesz jövőre.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Zadarius Smith úgy nézz ki jó szezont tol. Asszem a szerződése is lejár, bízom benne h nem értékelik túl.
KeyG
Judonnak viszont a nyakára kéne lépni, mert a taplóság mutatója az egeket veri...És annyira nem is jó,hogy ezt megtehesse.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Zadarius Smith úgy nézz ki jó szezont tol. Asszem a szerződése is lejár, bízom benne h nem értékelik túl.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Nem tudok rosszat mondani, szep estet okoztak nekem. Ez sima volt, remelem Lewisnak nem lesz komolyabb baja es jatszhat 1 2 heten belul. Orultem volna ha az utolso 5-10 percet LJ tolja le.
KeyG
Az utolsó negyedet én már nem néztem meg, annyira esélytelen volt ez a Titans, viszont reggel csak arra voltam kíváncsi, hogy volt e annyi esze a stábnak hogy az utolsó negyedet a rookie nyomja végig, sajnos nem volt.
Voice
Pedig megerdemelte volna a 22 yardos futasa utan. Ilyenkor lehetne tapasztalatot gyujtetni vele tetmeccsen. En vartam vegig hatha latok 2 3 passzt is tole.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nem tudok rosszat mondani, szep estet okoztak nekem. Ez sima volt, remelem Lewisnak nem lesz komolyabb baja es jatszhat 1 2 heten belul. Orultem volna ha az utolso 5-10 percet LJ tolja le.
KeyG
Az utolsó negyedet én már nem néztem meg, annyira esélytelen volt ez a Titans, viszont reggel csak arra voltam kíváncsi, hogy volt e annyi esze a stábnak hogy az utolsó negyedet a rookie nyomja végig, sajnos nem volt.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pozitívum: 0 points against

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Nem tudok rosszat mondani, szep estet okoztak nekem. Ez sima volt, remelem Lewisnak nem lesz komolyabb baja es jatszhat 1 2 heten belul. Orultem volna ha az utolso 5-10 percet LJ tolja le.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Jó meccs volt,11 sack az brutalis.Csori Mariota tobbet volt a földön,mint a lábán.Frencsajz rekord,arra kivancsi vagyok hogy volt e ennel tobb barkinek is..


LeviPoki
12 a ligarekord, 2x a Cowboys, 1-1x a Cardinals, a Bears és a Giants mutatta be.
empty taxi
Ejjj, akkor majd a Saints ellen megdöntjük, eh, ehh. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Jó meccs volt,11 sack az brutalis.Csori Mariota tobbet volt a földön,mint a lábán.Frencsajz rekord,arra kivancsi vagyok hogy volt e ennel tobb barkinek is..


LeviPoki
12 a ligarekord, 2x a Cowboys, 1-1x a Cardinals, a Bears és a Giants mutatta be.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Brutalisak voltunk. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Jó meccs volt,11 sack az brutalis.Csori Mariota tobbet volt a földön,mint a lábán.Frencsajz rekord,arra kivancsi vagyok hogy volt e ennel tobb barkinek is..

Crab is osszeszedte magát,az O annyit hozott,amennyi kell egy sima winhez,a játék nyomokban tartalmazott futojatekot is,voltak negativumok,de oruljunk most ennek.

Es akkor felkészülnek a Szentek... kemény lesz,szerintem szopunk,nem áll még azon a szinten ez az O,hogy 30+ pontot felrakjunk nekik.Annyit saccolok a győzelemhez.De azért Brees papa dolgat majd valahogy megnehezitjuk, ellenünk ugy sem nyert még,jo lenne ha igy is maradna.
Lewisrol vannak hírek? Remelem nem carrer ending... szegény.- közben olvasom hogy kiengedték a kórházból,hazament a csapattal.

Szerkesztette: LeviPoki
több mint 5 éve
lucio 323
A Titansnak láthatóan vannak gondjai. Erényünk, hogy (végre) ezeket tökéletesen kihasználtuk. Ritkán néztem így Ravens meccset, mint ma, a harmadik negyed közepétől nem volt izgalom (addig se sok).
Viszont: a mai játékhívás megerősített abban, hogy a Browns elleni fogalmatlan játékban bizony elsősorban a rá nem készülés a ludas.
Továbbá: nem lennénk Ravens, ha meglovagolnánk azt, hogy három idegenbeli meccsből kettőt hoztunk. Az inkább Ravenses, hogy most azt gondoljuk, a Saint elleni meccs innen vállalható vereség, a CAR szintén, készüljünk a Bengals és a Steelers ellen, az így is úgy is kell, megütjük még hazai pályán a Browns-Raiders-Tampa hármast, az 9W, még egy valahol csak összejön - dőljünk hátra. De ne legyen igazam.
Legyenek bármilyen jók a védelem statisztikái, szerintem az igazi teszt a jövő héten jön.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg az a Wentz nevű csóka is visszatért, most már egészen jó is volt. Szóval azért lesz az jobb

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Mit vártok a Titans elleni meccstől Ravenek?
KeyG
Ha nem javul az O,akkor én azt,hogy 11kor aludhatok,nem fogom végig szenvedni. 😀 A Titán offense elméletileg a miénknél is sokkal szarabb,5 meccsből egyszer csináltak 26pontot,többi 20,vagy az alatti ha jól nézem.
A védelmünk is jobb,szal ha nem nyerünk,az atom cink.Az előttünk álló 4 meccsből én ezt tartom a leginkább nyerhetőnek.

Az tuti,hogy TD nélkül nem fogunk nyerni.Kell a W mindenképp,hisz ha a Cicák megütik a Vasast, és mi kikapunk,akkor valszeg be is nyaltuk az esélyt az esetleges első helyre idén(persze most elég naiv vagyok).
LeviPoki
A 4 meccs közül vszínű nem sértve a Titanst ez a leghozhatóbb, én nagyon csalódott lennék ha meg fogna minket az a Titans, akit a Bills is megfogott, azelőtt viszont megfingatták az Eaglest. Picit olyan mintha a Titans egy gyengébb keretű Ravens lenne, egyik héten megy a ,másik héten elmegy. 😀
KeyG
Már az előzőben is gondolkodtam,hogy pirítsam e a Sasokat,de most hogy felhoztad,Őket azért nem olyan nagy erény idén megfingatni.Elég alacsonyan repül az a brigád idén.
LeviPoki
Van bowl másnaposság náluk, és a bajnokot valóban mindenki megakarja fingatni. Engem ettől függetlenül meglepett h a Titansnek sikerült. Bitang gyenge az NFC East, szóval a Playoffban ott lesznek ismét.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Mit vártok a Titans elleni meccstől Ravenek?
KeyG
Ha nem javul az O,akkor én azt,hogy 11kor aludhatok,nem fogom végig szenvedni. 😀 A Titán offense elméletileg a miénknél is sokkal szarabb,5 meccsből egyszer csináltak 26pontot,többi 20,vagy az alatti ha jól nézem.
A védelmünk is jobb,szal ha nem nyerünk,az atom cink.Az előttünk álló 4 meccsből én ezt tartom a leginkább nyerhetőnek.

Az tuti,hogy TD nélkül nem fogunk nyerni.Kell a W mindenképp,hisz ha a Cicák megütik a Vasast, és mi kikapunk,akkor valszeg be is nyaltuk az esélyt az esetleges első helyre idén(persze most elég naiv vagyok).
LeviPoki
A 4 meccs közül vszínű nem sértve a Titanst ez a leghozhatóbb, én nagyon csalódott lennék ha meg fogna minket az a Titans, akit a Bills is megfogott, azelőtt viszont megfingatták az Eaglest. Picit olyan mintha a Titans egy gyengébb keretű Ravens lenne, egyik héten megy a ,másik héten elmegy. 😀
KeyG
Már az előzőben is gondolkodtam,hogy pirítsam e a Sasokat,de most hogy felhoztad,Őket azért nem olyan nagy erény idén megfingatni.Elég alacsonyan repül az a brigád idén.
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
1-1 td 2-1 fg

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
13-10 ide szenvedes magasfokon. Ezt varom. Es 65446754 /2444335 lesz a vernyomasom.
Collapo
3 Tucker FG , 2 Safety? 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
13-10 ide szenvedes magasfokon. Ezt varom. Es 65446754 /2444335 lesz a vernyomasom.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Mit vártok a Titans elleni meccstől Ravenek?
KeyG
Ha nem javul az O,akkor én azt,hogy 11kor aludhatok,nem fogom végig szenvedni. 😀 A Titán offense elméletileg a miénknél is sokkal szarabb,5 meccsből egyszer csináltak 26pontot,többi 20,vagy az alatti ha jól nézem.
A védelmünk is jobb,szal ha nem nyerünk,az atom cink.Az előttünk álló 4 meccsből én ezt tartom a leginkább nyerhetőnek.

Az tuti,hogy TD nélkül nem fogunk nyerni.Kell a W mindenképp,hisz ha a Cicák megütik a Vasast, és mi kikapunk,akkor valszeg be is nyaltuk az esélyt az esetleges első helyre idén(persze most elég naiv vagyok).
LeviPoki
A 4 meccs közül vszínű nem sértve a Titanst ez a leghozhatóbb, én nagyon csalódott lennék ha meg fogna minket az a Titans, akit a Bills is megfogott, azelőtt viszont megfingatták az Eaglest. Picit olyan mintha a Titans egy gyengébb keretű Ravens lenne, egyik héten megy a ,másik héten elmegy. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers