Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Kösz tucker hogy elment rajtad a mecs, béna balfék hogy a szarba lehet kihagyni egy extra pontot vicc.
Norbi180
Fanként azért Tuckerre dobni egy ilyen hsz-t...Most erre mit mondjak? Inkább semmit
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Jó meccs volt, szerintem ezt bármelyik, független néző nagyon élvezte, ha én ennyire tudtam élvezni végig. Jó ez a csapat, Flaccot nem láttam játszani kb. a Super Bowl óta (najó persze túlzok, de nem sok AFC meccset nézek), és felülmúlta az elvárásaimat.

Kitartás, köszi srácok a jó eredménykövetőzést.
Gyurma Pappa
jo alacsonyak voltak az elvarasaid. 😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Kösz tucker hogy elment rajtad a mecs, béna balfék hogy a szarba lehet kihagyni egy extra pontot vicc.
Norbi180
Alig néhány meccset nyert meg Tucker az elmúlt években a Ravensnek. Úgy évente 4-5-öt biztos. Kicsit több tiszteletet biztosan megérdemelne. 😉
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
St-ben tényleg óriási nagy problémák vannak és távolról sem Tuckerre gondolok.Lewis óta a legbiztosabb,legjobb játékosunk...Sima L-ként könyveltem,szal fel sem baszom magam rajta,de kicsit azért dühítő,hogy ezt megnyerhettük volna,relatíve simán is akár..Kár,hogy ezeken a "majdnem" meccseken mennek el a szezonok. Voltak ma edzői hibák is dögivel,az O playhívásokat nem értem,ezek a los előtt induló Collins futások semmit sem érnek.Tömjük Sneadet 5 yardos passzokkal,miközben a legjobb elkapónk ott szotyizik elől,várva a csodát.2 pontosra nem megyünk rá,miközben tudjuk,hogy OT-ban Brees simán hozza a kötelezőt.Vannak bajok továbbra is.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
A mecsen a lenyeg a D jo volt Brees ellen is, de az O nem. En nem banom mert NO a szivem csucske.

Mosley nem er nagy penzt, a rookie szerzodese rendben volt ez a 5.eves mar a maximum a teljesitmenyehez hasonlitva. Aki nala is rosszabb az JS. Kb egy jo kozepes CB2, amit az emberere dobtak az elkapas. Evek ota mondom hogy a legtulertekeltebb Raven. Flacco szokasos hol jo hol szar dobasai/dontesei.

4.44 indulunk neki kell egy TD es nem visszaadni a labdat. Erre a hatalmas tudosok nalunk JH-MM nem hiv 20 yardnal kisebb dobast. Annyi idot hagyunk hogy belefert egy Saints mezonygol + egy Ravens TD. Gyalazatos volt. Amugy en ramentem volna a ketpontosra, mert mar a D-ben sem ereztem az erot hogy tudnank nyerni hosszabbitasban, de azt nem gondoltam hogy Tucker kihagyja.

ST tovabbra is szar.

SP edzoi zsenije, vagy Brees-e hianyzott nalunk O oldalrol. De nincs es egyelore nem is lesz.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Jó meccs volt, szerintem ezt bármelyik, független néző nagyon élvezte, ha én ennyire tudtam élvezni végig. Jó ez a csapat, Flaccot nem láttam játszani kb. a Super Bowl óta (najó persze túlzok, de nem sok AFC meccset nézek), és felülmúlta az elvárásaimat.

Kitartás, köszi srácok a jó eredménykövetőzést.

több mint 5 éve
gedam 5 692
Jó is volt meg rossz is a mai meccs. Egyrészt jól játszottunk, másrészt kikaptunk. (Most hagyjuk Tuckert. A Ravens legnagyobb baja, hogy a legjobb játékosa a rúgó.)
Egyrészt látszott, tényleg jó a védelmünk. Másrészt az is, nem eléggé. Az utolsó három drive beárazta.
A támadóink jobbak, mint tavaly. Ugyanakkor max. egy közepes védelem ellen hatékonyak.
Ha innen nézem, sokat fejlődtünk, és ott tartunk, hogy a liga topcsapataival is ki-ki meccset tudunk játszani. Van miért izgulni. Nézhető a játékunk. Ha onnan nézem, akkor ez a keret kb. ennyit tud, mint amit ma láttunk, amikor nagyon keveset hibáztunk.
Nincsenek playmakereink. Kevés az igazi nagy játék. Nem tudom, mi a rosszabb, ha van pár baromi jó játékosod, de gond van a keret mélységével (pl. Steelers) vagy ez, hogy „csak” a klasszisok hiányoznak.
Kb. úgy lehet leülni most egy Ravens meccsre, mintha nagyon ügyes fiad játszana a nálánál nagyobbak között. Csinál nagyon szép dolgokat, de ennyi. Hogy csak egyelőre ennyi, vagy ez a max, kérdés, de idén szerintem ennyi. (Mindenesetre pl. 2018-as első körös draftjaink eddigi teljesítménye nem azt mutatja, hogy ők lesznek a playmakereink.)
lucio
nekem is pont ez jutott eszembe. de egy ki-ki meccset, hogy nyersz meg playmakerek nélkül?
több mint 5 éve
lucio 323
Jó is volt meg rossz is a mai meccs. Egyrészt jól játszottunk, másrészt kikaptunk. (Most hagyjuk Tuckert. A Ravens legnagyobb baja, hogy a legjobb játékosa a rúgó.)
Egyrészt látszott, tényleg jó a védelmünk. Másrészt az is, nem eléggé. Az utolsó három drive beárazta.
A támadóink jobbak, mint tavaly. Ugyanakkor max. egy közepes védelem ellen hatékonyak.
Ha innen nézem, sokat fejlődtünk, és ott tartunk, hogy a liga topcsapataival is ki-ki meccset tudunk játszani. Van miért izgulni. Nézhető a játékunk. Ha onnan nézem, akkor ez a keret kb. ennyit tud, mint amit ma láttunk, amikor nagyon keveset hibáztunk.
Nincsenek playmakereink. Kevés az igazi nagy játék. Nem tudom, mi a rosszabb, ha van pár baromi jó játékosod, de gond van a keret mélységével (pl. Steelers) vagy ez, hogy „csak” a klasszisok hiányoznak.
Kb. úgy lehet leülni most egy Ravens meccsre, mintha nagyon ügyes fiad játszana a nálánál nagyobbak között. Csinál nagyon szép dolgokat, de ennyi. Hogy csak egyelőre ennyi, vagy ez a max, kérdés, de idén szerintem ennyi. (Mindenesetre pl. 2018-as első körös draftjaink eddigi teljesítménye nem azt mutatja, hogy ők lesznek a playmakereink.)
több mint 5 éve
gedam 5 692
Kösz tucker hogy elment rajtad a mecs, béna balfék hogy a szarba lehet kihagyni egy extra pontot vicc.
Norbi180
az a baj, hogy tépjük itt a szánkat, hogy ilyan a difenz meg olyan az ofenz a meccseink meg kábé a speciális egységen ment el 3-ból 3. bbeszopott fékpánt, kihagyott extrapont, blokkolt fieldgoal kísérletek, béna visszahordások. így minden szoros meccsen szopni fogunk.
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Kösz tucker hogy elment rajtad a mecs, béna balfék hogy a szarba lehet kihagyni egy extra pontot vicc.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 931
Inaktívok:

QB Robert Griffin III
WR Jordan Lasley
CB Anthony Averett
CB Marlon Humphrey
G Alex Lewis
T-G James Hurst
DL Zach Sieler

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Hanykor kezdodik a meccs ma?
Voice
22:05
LeviPoki
Köszi


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Hanykor kezdodik a meccs ma?
Voice
22:05
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Hanykor kezdodik a meccs ma?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 931
Este Raven Time gyerekek. Én már lenyomtam egy Chargers-Titanst, illetve most meglesem a Bears-Patriotsot, a mi meccsünk után meg vagy iszok és bulizok pár órát, vagy Kansas-Cincinnati. Remélem nyerünk. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gedam 5 692
kivágták pryort. el kéne hozni és akkor lenne egy wr qb-nk is. oszt felraknám undercenterbe egymás mellé tornasorba flekot, 3. griffet, lamart, pryort. a variációs lehetőség végtelen, indulhat a trükközés.
több mint 5 éve
gedam 5 692
A vasárnapi meccsel kapcsolatban az elemzők azzal biztatnak, hogy gyenge a NO passz elleni védelme. Az igaz, de a futás elleni meg jó. Ráadásul ha nem tudunk futni, baromi nehezen tudjuk kontrollálni az órát. Felrémlenek a Flacco 40+ passzkísérlet, 250 yard, 2 int statisztikák... Ha sok drive lesz, inkább valószínű, hogy kijön a NO nagyobb támadó potenciálja. Szóval a NO gyengesége szerintem nem jó match up nekünk. De lehet, csak nem hiszek eléggé a Ravens kiválónak tűnő passz elleni védekezésében és szerzünk 3 pick six-et.
lucio
20 ponttal nem fogunk tudni nyerni,a kulcs az O. A vedelemben bizok,nem fogunk 40 pontokat kapni,viszont 17 ponton sem fogjuk a Szenteket tartani.Annal ők jobbak. Nagyon jó lenne egy W, de en szemely szerint mar elkonyveltem az L-t. Csalodni csak akkor fogok,ha ertekelhetetlen jatekkal felteszunk 12 pontot.Vagy max pozitivan,ha Brees papi is tobbet fog fekudni,mint allni. Eredmenytol függetlenül remelem jo meccs lesz, szeretnék latni egy igazi derbit, két jó csapattal.
LeviPoki
Nem a Redskinsszel játszotok, hanem a Saintscel 😊
Amúgy én nem értem ezt a negatív hozzáállást itt. Otthon játszotok, otthon még nem kaptatok ki. Kiemelkedően a liga legkevesebb pontját engedtétek eddig, a védelem ellen Breesnek sem lesz könnyű dolga.

Az ellentétes párharcnál viszont a Saints kapja a 7. legtöbb pontot a ligában (oké, ez mondjuk inkább két meccs miatt van), várhatóan a ti támadósorotoknak relatíve könnyebb dolga lesz, mint az ellenfélnek.

A tippversenyünkben amúgy 8 Ravens-jóslat volt és 5 Saints-voks
Wyatt
én is egy elég kedvező matchupnak látom a szenteket összességében, nagy csavar nincs a sztoriban. ez a 8-5-ös arány a reális kb., 13 hazaiból ennyit nyernénk köbö, meglátjuk. ha az eredmény után kell futnunk, akkor inkább saints, ráadásul nagyon kikaphatunk, de ha kontrollálunk végig, akkor benne van egy sima hazai. a csapatok ellenkező arculata miatt a meccs képe alakulhat úgy, hogy amelyik előbb megbénítja a másik játékát az 2td+-al nyer.
mindenestre nagy tesztje lesz ez a védelemnek, ha nem csak a gyengébb qb-k ellen tudnak villantani, akkor tényleg elit, ha nyeljük majd a yardokat, akkor a szépen mutató statokkal kitörölhetjük. de bizakodó vagyok, mert a titans elleni produkció sztem minden idők top5-ös ravens csapatmunkájába befér, oktatófilm volt.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 931
Számomra aki pozitív a Ravens idei szezonjával kapcsolatban, még nálam is meglepő h a Tippmix 1.6-ra adja a Ravens-t és 2-re a Saints-set. Ezt nem gondoltam volna, de úgy vélem 10 meccsből 4-6 az arany a Saints fele. Bízom az 1 meccses Ravens W-be, és úgy is ülök le, h nem 12 pontot várok a csapattól. Ha igen, csalódott leszek, egy szoros jó meccses vereség benne van, de ez ide is jöhet.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
A tippversenyünkben amúgy 8 Ravens-jóslat volt és 5 Saints-voks
Wyatt
A próféta szóljon belőletek akkor 😀
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Total Defense (YPG)
1. Baltimore Ravens 270.8
Passing (YPG)
1. Jacksonville Jaguars 187.8
2. Baltimore Ravens 188.0

Rushing (YPG)
1. New Orleans Saints 71.4
2. Philadelphia Eagles 79.8
3. Baltimore Ravens 82.8

Baltimore Ravens, Baltimore Ravens, Baltimore Ravens!

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A vasárnapi meccsel kapcsolatban az elemzők azzal biztatnak, hogy gyenge a NO passz elleni védelme. Az igaz, de a futás elleni meg jó. Ráadásul ha nem tudunk futni, baromi nehezen tudjuk kontrollálni az órát. Felrémlenek a Flacco 40+ passzkísérlet, 250 yard, 2 int statisztikák... Ha sok drive lesz, inkább valószínű, hogy kijön a NO nagyobb támadó potenciálja. Szóval a NO gyengesége szerintem nem jó match up nekünk. De lehet, csak nem hiszek eléggé a Ravens kiválónak tűnő passz elleni védekezésében és szerzünk 3 pick six-et.
lucio
20 ponttal nem fogunk tudni nyerni,a kulcs az O. A vedelemben bizok,nem fogunk 40 pontokat kapni,viszont 17 ponton sem fogjuk a Szenteket tartani.Annal ők jobbak. Nagyon jó lenne egy W, de en szemely szerint mar elkonyveltem az L-t. Csalodni csak akkor fogok,ha ertekelhetetlen jatekkal felteszunk 12 pontot.Vagy max pozitivan,ha Brees papi is tobbet fog fekudni,mint allni. Eredmenytol függetlenül remelem jo meccs lesz, szeretnék latni egy igazi derbit, két jó csapattal.
LeviPoki
Nem a Redskinsszel játszotok, hanem a Saintscel 😊
Amúgy én nem értem ezt a negatív hozzáállást itt. Otthon játszotok, otthon még nem kaptatok ki. Kiemelkedően a liga legkevesebb pontját engedtétek eddig, a védelem ellen Breesnek sem lesz könnyű dolga.

Az ellentétes párharcnál viszont a Saints kapja a 7. legtöbb pontot a ligában (oké, ez mondjuk inkább két meccs miatt van), várhatóan a ti támadósorotoknak relatíve könnyebb dolga lesz, mint az ellenfélnek.

A tippversenyünkben amúgy 8 Ravens-jóslat volt és 5 Saints-voks

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
A vasárnapi meccsel kapcsolatban az elemzők azzal biztatnak, hogy gyenge a NO passz elleni védelme. Az igaz, de a futás elleni meg jó. Ráadásul ha nem tudunk futni, baromi nehezen tudjuk kontrollálni az órát. Felrémlenek a Flacco 40+ passzkísérlet, 250 yard, 2 int statisztikák... Ha sok drive lesz, inkább valószínű, hogy kijön a NO nagyobb támadó potenciálja. Szóval a NO gyengesége szerintem nem jó match up nekünk. De lehet, csak nem hiszek eléggé a Ravens kiválónak tűnő passz elleni védekezésében és szerzünk 3 pick six-et.
lucio
20 ponttal nem fogunk tudni nyerni,a kulcs az O. A vedelemben bizok,nem fogunk 40 pontokat kapni,viszont 17 ponton sem fogjuk a Szenteket tartani.Annal ők jobbak. Nagyon jó lenne egy W, de en szemely szerint mar elkonyveltem az L-t. Csalodni csak akkor fogok,ha ertekelhetetlen jatekkal felteszunk 12 pontot.Vagy max pozitivan,ha Brees papi is tobbet fog fekudni,mint allni. Eredmenytol függetlenül remelem jo meccs lesz, szeretnék latni egy igazi derbit, két jó csapattal.
LeviPoki
Én is jó meccset vàrok.
Bweek utàn jövünk vissza, kivàncs vagyok mire képes a csapat ellenetek.
Amit kiemelt pàrharcként lehetne említeni a Ti DL a mi OL ellen, mert az OL nàlunk most nagyon egyben van, remélem így is marad és nem kiabàlom el.. Mert jelenleg ez az egységünk Top5-ben van. Ti pedig múlt héten durvàn toltàtok sietetés terén. 😀
A màsik Flacco és a mi SEC-ünk, mert szerintem nem titok 😀, hogy az a leggyengébb pontunk 😀. Ezt hogyan tudja kihasználni Flacco, és van-e reményünk ezen a téren hosszabb tàvon.
Illetve ez fordítva is igaz, mert Brees INT nélküli meccseket jàtszott eddig, még tudjàtok-e törni ezt a sorozatot. Remélem nem.😀
+1 hogyan játszik Snead.
Egyébként nàlunk minden meccs szerintem a védelem fejlődésének lehetőségéről szól. Főleg a passz ellen. Mert ugye a szezon előtt sokan SB vàromànyos csapatként kezelték, de a védelem tett róla az első két meccsen, hogy kikerüljünk ebből a felhozatalból.😀
Most ugyan megindult az egység felfelé, de meglàtjuk...
A SB esélyeségről Én még csak akkor beszélnék, ha ott vagyunk a kapujàban.
Első célpont a PO-ba jutàs, oda kell eljutni. Mert a sorsolàsunk nem könnyű.
Remélem Ti és Mi is ott leszünk...

több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
A vasárnapi meccsel kapcsolatban az elemzők azzal biztatnak, hogy gyenge a NO passz elleni védelme. Az igaz, de a futás elleni meg jó. Ráadásul ha nem tudunk futni, baromi nehezen tudjuk kontrollálni az órát. Felrémlenek a Flacco 40+ passzkísérlet, 250 yard, 2 int statisztikák... Ha sok drive lesz, inkább valószínű, hogy kijön a NO nagyobb támadó potenciálja. Szóval a NO gyengesége szerintem nem jó match up nekünk. De lehet, csak nem hiszek eléggé a Ravens kiválónak tűnő passz elleni védekezésében és szerzünk 3 pick six-et.
lucio
20 ponttal nem fogunk tudni nyerni,a kulcs az O. A vedelemben bizok,nem fogunk 40 pontokat kapni,viszont 17 ponton sem fogjuk a Szenteket tartani.Annal ők jobbak. Nagyon jó lenne egy W, de en szemely szerint mar elkonyveltem az L-t. Csalodni csak akkor fogok,ha ertekelhetetlen jatekkal felteszunk 12 pontot.Vagy max pozitivan,ha Brees papi is tobbet fog fekudni,mint allni. Eredmenytol függetlenül remelem jo meccs lesz, szeretnék latni egy igazi derbit, két jó csapattal.
több mint 5 éve
lucio 323
A vasárnapi meccsel kapcsolatban az elemzők azzal biztatnak, hogy gyenge a NO passz elleni védelme. Az igaz, de a futás elleni meg jó. Ráadásul ha nem tudunk futni, baromi nehezen tudjuk kontrollálni az órát. Felrémlenek a Flacco 40+ passzkísérlet, 250 yard, 2 int statisztikák... Ha sok drive lesz, inkább valószínű, hogy kijön a NO nagyobb támadó potenciálja. Szóval a NO gyengesége szerintem nem jó match up nekünk. De lehet, csak nem hiszek eléggé a Ravens kiválónak tűnő passz elleni védekezésében és szerzünk 3 pick six-et.
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Crab a Browns ellen a purgatóriumban volt,úgy tűnik megtisztult és nagyot játszott.Remélem megteszi a további lépéseket a mennyország felé...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related