Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Jo, nem kell a PO. Szarok voltunk. Egy percre sem ereztem a tüzet a csapatban, egyik oldalon sem sajnos. Nem ereztem hogy ezt a meccset megnyerhetjuk. Ez a meccs nem is volt melto a 2 csapat parharcahoz. Vasas siman hozta az eredmeny ellenere.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Rebuild. Viszlát mindenki , LJ time. Modern O HC-t akarok.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
(meg hatravan az utolso 2 perc) HANYADEK,ez a mai produkcio ! Nem a Steelers nyert -nem lebecsulve oket- ,hanem ez a rakas sz(a)erencsetlenseg. Eskuszom orulok,hogy jovo heten nem jatszunk!
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Na,ma sok minden eldol, nagyon kivancsi vagyok, mennyire lesz elszant, es "feszes" a csapat. Lelkiekben foleg. Ha nyerunk, akkor oda-vissza megvan a vasas, es a kello motivacio az ideny masodik felehez. Ha kikapunk, akkor zsinorban 3 L, es melyulhet az a godor tovabb.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Azt csiripelik a madarak, hogy Harbaugh alatt meleg a szék, és ha ma nem nyertek, lehet forró lesz.
PEEtör
Haribó ér annyit,hogy szezon közben ne vágjuk ki,nem gondolnám,hogy van olyan forgatókönyv,amiben kirúgnánk.Jövőre viszont új GM,új rendszer.Ha idén nem megyünk PO-ba,szerintem kereshet új melót,remélem viszi az OC-t is magával a rákba..Harbó nem lenne rossz,ha lenne töke,de ha megnézed a meccsek utáni nyilatkozatait....Közhely parádé és meccseken sem tűnik úgy,hogy teljes gőzzel irányítana.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Azt csiripelik a madarak, hogy Harbaugh alatt meleg a szék, és ha ma nem nyertek, lehet forró lesz.
PEEtör
A cikk azt is írja , amit én is gondolok. Nem fogják elküldeni őt szezon közben. Ugyanez a helyzet Paytonnal is. 10+ év, az 10+ év.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Azt csiripelik a madarak, hogy Harbaugh alatt meleg a szék, és ha ma nem nyertek, lehet forró lesz.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Kovács Sanyi azt mondta közvetítésbe, h Chucky-nak köszönhető h nálunk(Bears) játszik a legjobb 52-es aki valaha volt. Bevallom fájt. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
 www.cbssports.com/nfl/news/delusional-ravens-wasted-the-perfect-opportunity-to-trade-aging-veterans-and-get-better/

huhh
kátrány
Meg volt szabva, hogy legalább 2000 karakter kell? Vagy csak Blaise = Jason La Canfora?


"The Ravens, perpetually in salary-cap purgatory (or Hell) can finally clear the deck like rarely before in 2019"

Na akkor mégis hogy csináltuk volna meg korábban, ha ő is ezt írja...
Igen, Flaccot kibaszni, ez lett volna az egyetlen opció igen.. nem tudom hányan húzták volna meg... (s kurvára nem Brandon Williams 9 misijén, vagy Yanda 7 misijén múlik, hanem Flaccon meg a szar draftokon)

"any of the older Ravens prime candidates to be cut, one could argue their returns might have been highest this week."

"Williams is a stud run stuffer, but teams love to get Baltimore into nickel personnel and spread them out.... They can afford to keep him, with Snacks Harrison, a similar player, fetching just a fifth-round pick for the Giants last week,"

Na most akkor melyik a két pont közül? Kótyavetyéljünk el mindenkit 5-6-7. körösökért?


"I'd purge at least a half dozen of those players, let linebacker C.J. Mosley, who can't stay with backs or tight ends in coverage, leave as a free agent for a comp pick, do what I can to extend edge guys Za'Darius Smith and Matt Judon to take over for Suggs and upgrade at safety in free agency/draft.

Hűű bazmeg...
Van amiben itt-ott igaza van, de azért ez ámokfutás a javából, és nagyon kíváncsi leszek Judon és Zadarius mennyit fog kérni amúgy.

"Ravens fans should adjust their expectations accordingly"
Már régóta mások a várakozások... azért mert Weddle optimistán nyilatkozgat, ugyanmár.
Igor
Maga a trade resze nem erdekes, mert nem fogjak meg feladni az evet, nem tehetik meg, szinte meg Keksz sem ( hitelesen ).
En nagyon bizok benne hogy vegre megtalaljuk a megfelelo oldalakat es tudunk vegre futassal segiteni Flacco-nak, a D-nek, a WR-knek a csapatnak.

Ettol fuggetlenul a problema adott. Teny hogy az elmult 2 evben teljesen mindegy lett volna ki van itt, sokkal rosszabb nem lett volna.
A jatekosok akik itt fel vannak sorolva egy reszuknel a mostani penz nem is olyan veszes, de amit eddig kaptak a produkcioert az verlazito. Yanda 7m nemhogy elkuldve hanem hosszabbitani kell vele, mert tavaly RW helyettese 5m-t csinalta a nagy szart. Flacco nehez ugy Kubiak alatt siman megerte a penzet, a vasasban nem lenne rosszabb BB-nel es sokkal jobb szamai lennenek ami emelne az erteket ( koszonhetne a csapattarsaknak ) igy hogy DBrees-t jatszatunk vele igy meg tul van fizetve. JS a ravens legrosszabb ar-erteku a nagyfizetesuek kozott. Mosley-tol felek egy kicsit hogy tulfizetjuk es belep JS melle a klubba. Valoszinuleg az erteken nem marad es lesz aki tulfizeti.

De kar meg errol beszelgetni, viszont az iranyt jo lenne legalabb megallapitani. A cikk felvazolt egyet es szerintem ez volt a celja vele....
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Es uresjaratbol van dogivel es a passzoknal pihen a D 1 percet.
new orl
Ezt egy kicsit nem értem... akkor ha 3 and out van futással vagy passzal akkor is ugyanannyit pihen a védelem... (3x 40s támadóidő+3-4 másodperc a play)... Annyi a különbség, hogy egyik esetben a játékidőből elmegy ugyanennyi míg a masik esetben kb. 10 sec. Szóval abban nincs különbség hogy mennyit tud a védelem piheni, abban van különbség, hogy hány drivot kell fent karcolniuk a játék végére.
malkav
Passzjátéknál ,ha földet ér a labda megáll az óra,futásnál tovább pörög.
kátrány
Igen Vágom, de attól függetlenül a védelem ugyanannyit pihen, csak ép a játékidőből nem telt el semmi ennyi a különbség.... a végén annyi lesz, hogy nem 10 drive-nál kell a védelemnek fent lenni hanem 15nél... De az nem magyarázza azt hogy a védelem a 2. negyedben bekap 21 pontot (pl a pnathers ellen)..... Azt magyarázná, ha a negyedik negyedben leolvad (Saints vagy az összes tavalyi meccs)...
malkav
Az a baj hogy teljesen letevedtunk az utrol, mert most visszaolvasva te 3and out-rol beszelsz es akkor is szamit, mert egy Brees-nek, vasasnak nem engedsz +2-3 tobb tamadasi lehetoseget. De a lenyeg hogy legyen ertekelheto futojatekunk hogy ne legyen 3 and out, mert Flacco kezebol tobb ilyen fog elsulni.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
 www.cbssports.com/nfl/news/delusional-ravens-wasted-the-perfect-opportunity-to-trade-aging-veterans-and-get-better/

huhh
kátrány
Meg volt szabva, hogy legalább 2000 karakter kell? Vagy csak Blaise = Jason La Canfora?


"The Ravens, perpetually in salary-cap purgatory (or Hell) can finally clear the deck like rarely before in 2019"

Na akkor mégis hogy csináltuk volna meg korábban, ha ő is ezt írja...
Igen, Flaccot kibaszni, ez lett volna az egyetlen opció igen.. nem tudom hányan húzták volna meg... (s kurvára nem Brandon Williams 9 misijén, vagy Yanda 7 misijén múlik, hanem Flaccon meg a szar draftokon)

"any of the older Ravens prime candidates to be cut, one could argue their returns might have been highest this week."

"Williams is a stud run stuffer, but teams love to get Baltimore into nickel personnel and spread them out.... They can afford to keep him, with Snacks Harrison, a similar player, fetching just a fifth-round pick for the Giants last week,"

Na most akkor melyik a két pont közül? Kótyavetyéljünk el mindenkit 5-6-7. körösökért?


"I'd purge at least a half dozen of those players, let linebacker C.J. Mosley, who can't stay with backs or tight ends in coverage, leave as a free agent for a comp pick, do what I can to extend edge guys Za'Darius Smith and Matt Judon to take over for Suggs and upgrade at safety in free agency/draft.

Hűű bazmeg...
Van amiben itt-ott igaza van, de azért ez ámokfutás a javából, és nagyon kíváncsi leszek Judon és Zadarius mennyit fog kérni amúgy.

"Ravens fans should adjust their expectations accordingly"
Már régóta mások a várakozások... azért mert Weddle optimistán nyilatkozgat, ugyanmár.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha a 3 csoport meccset hozzuk,a Steelers valszeg még mindig megelőz,nálam ez a realitás.Szóval maradt egy WC hely,hisz vagy a KC vagy a Chargers tuti viszi az egyiket,ezért az utóbbit gyakorlatilag teljesen mindegy,hogy verjük-e,legalább egy 1-2 W-vel előttünk lesznek.Maradt a második WC hely,amiért ott van a Miami,a Bengals,meg talán a Jags,de ők elég szarok,mondjuk mi is 😀 Korán van még ehhez,az idei esélyünket szerintem eljátszottuk ezzel az eddigi 4 vereséggel.De persze belehet mákolni,nincs kizárva.
LeviPoki
Nem lennék abban biztos, hogyha hozzuk a 3 mecset akkor is megelőz a steelers... ők eddig a Falcons-t és a TB verték meg nem játszottak még sem a panters-szel sem a NO-szel.... azt még ők is simán bebukhatják.... Sőt még lesz egy NE és LAC elleni mecsük is... szóval ha mi megverjük őket (Steelers) és a cicákat és hozzuk a kötelezőket (L csak a KC és a LAC ellen) akkor simán lehetünk csopielsők.
Mondjuk a mostani meccs alapján egy nickel-t sem raknék a PO-ra... de ki tudja ???
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Es uresjaratbol van dogivel es a passzoknal pihen a D 1 percet.
new orl
Ezt egy kicsit nem értem... akkor ha 3 and out van futással vagy passzal akkor is ugyanannyit pihen a védelem... (3x 40s támadóidő+3-4 másodperc a play)... Annyi a különbség, hogy egyik esetben a játékidőből elmegy ugyanennyi míg a masik esetben kb. 10 sec. Szóval abban nincs különbség hogy mennyit tud a védelem piheni, abban van különbség, hogy hány drivot kell fent karcolniuk a játék végére.
malkav
Passzjátéknál ,ha földet ér a labda megáll az óra,futásnál tovább pörög.
kátrány
Igen Vágom, de attól függetlenül a védelem ugyanannyit pihen, csak ép a játékidőből nem telt el semmi ennyi a különbség.... a végén annyi lesz, hogy nem 10 drive-nál kell a védelemnek fent lenni hanem 15nél... De az nem magyarázza azt hogy a védelem a 2. negyedben bekap 21 pontot (pl a pnathers ellen)..... Azt magyarázná, ha a negyedik negyedben leolvad (Saints vagy az összes tavalyi meccs)...
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
2 kulcsmeccs jon, ha abbol hozunk kettot, akkor szerintem meglesz a lendület boven a Raiders-Falcons duo ellen is. Utana Chiefs, ami a mostani tendenciát elnezve kalkulalhato L. De mindegy is, ha otthon nem verjuk a vasast, akkor kb lehuzhatjuk a rolot. 😀
Vrij6
Csak azt tudom mondani mint tavaly es tavalyelott........nincs ertelme a PO-rol beszelgetni. Lehet ott leszunk lehet nem, de nem vagyunk odavalok jelen pillanatban ( es mar feltavnal vagyunk ). Ha legalabb javulnank lassan de biztosan, de meg az sem.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
 www.cbssports.com/nfl/news/delusional-ravens-wasted-the-perfect-opportunity-to-trade-aging-veterans-and-get-better/

huhh
kátrány
5 ev....
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
2 kulcsmeccs jon, ha abbol hozunk kettot, akkor szerintem meglesz a lendület boven a Raiders-Falcons duo ellen is. Utana Chiefs, ami a mostani tendenciát elnezve kalkulalhato L. De mindegy is, ha otthon nem verjuk a vasast, akkor kb lehuzhatjuk a rolot. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.cbssports.com/nfl/news/delusional-ravens-wasted-the-perfect-opportunity-to-trade-aging-veterans-and-get-better/

huhh


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Én így számolok alapesetben.

Steelers W
Bengals W
(ha nem így lesznek, rolót húzzuk le)
Raiders W
Falcons L
KC L
TB W
LAC L
Browns W

Ez így 9-7. Ha a 3 Div. meccsünket nem nyerjük elsők nem leszünk. És az azt jelentené h a 10-6 tuti Playoffhoz a 3 nálam L-nek feltüntetett mérkőzésből 2-öt fogni kell. A 3 L-ből viszont szinte biztos vagyok h egyet hozni fogunk. A LAC elleni meccs a WC helyért fog menni, és nagy a valószínűsége h TV által közvetített meccs lesz. Én abban bízom. A Falcons is fogható, bár ha így folytatják mire odaérünk ők is Playoffért küzdenek majd. Azért is fontos a 3 Div meccs, mert a LAC mellett az én megítélesem szerint a mi csoportunkból fog vki bejutni WC helyre.
KeyG
Ebben az a jó,ha a Vasas ellen szopunk,akkor már számolgatni sem kell és hátra lehet dőlni,hogy idén sem.Tehát December végén már senkit nem ver szét az ideg 😊

Ha a 3 csoport meccset hozzuk,a Steelers valszeg még mindig megelőz,nálam ez a realitás.Szóval maradt egy WC hely,hisz vagy a KC vagy a Chargers tuti viszi az egyiket,ezért az utóbbit gyakorlatilag teljesen mindegy,hogy verjük-e,legalább egy 1-2 W-vel előttünk lesznek.Maradt a második WC hely,amiért ott van a Miami,a Bengals,meg talán a Jags,de ők elég szarok,mondjuk mi is 😀 Korán van még ehhez,az idei esélyünket szerintem eljátszottuk ezzel az eddigi 4 vereséggel.De persze belehet mákolni,nincs kizárva.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Én így számolok alapesetben.

Steelers W
Bengals W
(ha nem így lesznek, rolót húzzuk le)
Raiders W
Falcons L
KC L
TB W
LAC L
Browns W

Ez így 9-7. Ha a 3 Div. meccsünket nem nyerjük elsők nem leszünk. És az azt jelentené h a 10-6 tuti Playoffhoz a 3 nálam L-nek feltüntetett mérkőzésből 2-öt fogni kell. A 3 L-ből viszont szinte biztos vagyok h egyet hozni fogunk. A LAC elleni meccs a WC helyért fog menni, és nagy a valószínűsége h TV által közvetített meccs lesz. Én abban bízom. A Falcons is fogható, bár ha így folytatják mire odaérünk ők is Playoffért küzdenek majd. Azért is fontos a 3 Div meccs, mert a LAC mellett az én megítélesem szerint a mi csoportunkból fog vki bejutni WC helyre.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Van még hátra 8 forduló,ha a Steelerst verjük 5-4-el megyünk bye weekre.
Jön a Bengals ,a következő 6 pontos hazai mérkőzés.
Most az Oakland sebezhető.
Falcons,sz*r a védelmük.
Chiefs,nekik is lehet rossz napjuk,a védelmük nekik is gyenge,Joe akár formában is lehet.
Bucks,nyerhetünk jönnek a floridai nyárból a baltimorei fagyba.
Chargers,Kaliforniában sz*rok vagyunk,megyünk a fagyból a nyárba.
Browns otthon verhető.

Ebből akár 10-5 is lehet.Nem lehetetlen küldetés,a Chiefs per pillanat más kávéház,a többi,ha hozunk egy átlagot -a Panthers elleni alatta volt mindennek-verhető.
kátrány
Amit leirsz az igaz. A baj hogy ok rolunk hasonloan velekednek joggal es ki is kaphatunk mindenkitol.
De ha be is kerulunk a PO-ba ott olyanokkal kell jatszani akinel itt irtad hogy: ha, ott szarok vagyunk, mas kavehaz

Rendbe kell tenni magunkat eloszor es utana be kell jutni, addig csak a szar tologatasara adunk indokot.
new orl
Nyilván,így van a Rams az,ami kiegyensúlyozott,a D is erős az O is.A Chiefs D gyenge,a Pats is kétarcú.
A PO az más,ott új időszámítás kezdődik.Mi vagyunk a legjobb példa,h a Pats és a Broncos ,49ers is jobb volt papíron,mégis győztünk.

Azt remélem,h a Monty szerződés is már a Romain bácsi boszorkány konyhájához jött , nem pótcselekvés JH részéről, ő már Dacosta embere.
Én nem szerettem igazán soha JH-t ,jó főedző ,csak túl vaskalapos,túl konzervatív.Bármi lesz ,Dacosta hozza a saját stábját.
kátrány
Az nem baj ha van erosebb csapat nalunk ha mi is jok vagyunk. Jelenleg mi nem vagyunk azok, futas nelkul hiaba nem rossz az OL pass protection-ben Flacco egyszer tudott 4 meccsen folyamatosan jol jatszani es se azota se elotte. Ha tudnank futni akkor bizhatnank a D-ben, de igy az O ures jarataiban kikesziti a D-t is. Es uresjaratbol van dogivel es a passzoknal pihen a D 1 percet.

Remelem-Remelem, mert mar 5 evet kidobtunk es csak helyben menetelunk mint egy koreai felvonulason
new orl
Joenak akkor megy igazán,ha megy a futás,ezzel a play action.Az airflacco besült vállalkozás.
kátrány
Ezért is érthetetlen , h az O Line miért nem próbáljuk berendezni Run-ra is, vagy ha nem azzal van a baj, miért egy Montgomery-ért cserélünk. Anno amikor a Ravens-nek ment, Rice volt az RB-nk, és kimondva kimondatlanul, ő liga egyik legjobbja volt a posztján, playmaker volt. Ezen is el lehetne gondolkodni az FO-nak amennyiben Flaccoval képzelik el a jövőt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Van még hátra 8 forduló,ha a Steelerst verjük 5-4-el megyünk bye weekre.
Jön a Bengals ,a következő 6 pontos hazai mérkőzés.
Most az Oakland sebezhető.
Falcons,sz*r a védelmük.
Chiefs,nekik is lehet rossz napjuk,a védelmük nekik is gyenge,Joe akár formában is lehet.
Bucks,nyerhetünk jönnek a floridai nyárból a baltimorei fagyba.
Chargers,Kaliforniában sz*rok vagyunk,megyünk a fagyból a nyárba.
Browns otthon verhető.

Ebből akár 10-5 is lehet.Nem lehetetlen küldetés,a Chiefs per pillanat más kávéház,a többi,ha hozunk egy átlagot -a Panthers elleni alatta volt mindennek-verhető.
kátrány
Amit leirsz az igaz. A baj hogy ok rolunk hasonloan velekednek joggal es ki is kaphatunk mindenkitol.
De ha be is kerulunk a PO-ba ott olyanokkal kell jatszani akinel itt irtad hogy: ha, ott szarok vagyunk, mas kavehaz

Rendbe kell tenni magunkat eloszor es utana be kell jutni, addig csak a szar tologatasara adunk indokot.
new orl
Nyilván,így van a Rams az,ami kiegyensúlyozott,a D is erős az O is.A Chiefs D gyenge,a Pats is kétarcú.
A PO az más,ott új időszámítás kezdődik.Mi vagyunk a legjobb példa,h a Pats és a Broncos ,49ers is jobb volt papíron,mégis győztünk.

Azt remélem,h a Monty szerződés is már a Romain bácsi boszorkány konyhájához jött , nem pótcselekvés JH részéről, ő már Dacosta embere.
Én nem szerettem igazán soha JH-t ,jó főedző ,csak túl vaskalapos,túl konzervatív.Bármi lesz ,Dacosta hozza a saját stábját.
kátrány
Az nem baj ha van erosebb csapat nalunk ha mi is jok vagyunk. Jelenleg mi nem vagyunk azok, futas nelkul hiaba nem rossz az OL pass protection-ben Flacco egyszer tudott 4 meccsen folyamatosan jol jatszani es se azota se elotte. Ha tudnank futni akkor bizhatnank a D-ben, de igy az O ures jarataiban kikesziti a D-t is. Es uresjaratbol van dogivel es a passzoknal pihen a D 1 percet.

Remelem-Remelem, mert mar 5 evet kidobtunk es csak helyben menetelunk mint egy koreai felvonulason
new orl
Joenak akkor megy igazán,ha megy a futás,ezzel a play action.Az airflacco besült vállalkozás.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Es uresjaratbol van dogivel es a passzoknal pihen a D 1 percet.
new orl
Ezt egy kicsit nem értem... akkor ha 3 and out van futással vagy passzal akkor is ugyanannyit pihen a védelem... (3x 40s támadóidő+3-4 másodperc a play)... Annyi a különbség, hogy egyik esetben a játékidőből elmegy ugyanennyi míg a masik esetben kb. 10 sec. Szóval abban nincs különbség hogy mennyit tud a védelem piheni, abban van különbség, hogy hány drivot kell fent karcolniuk a játék végére.
malkav
Passzjátéknál ,ha földet ér a labda megáll az óra,futásnál tovább pörög.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Es uresjaratbol van dogivel es a passzoknal pihen a D 1 percet.
new orl
Ezt egy kicsit nem értem... akkor ha 3 and out van futással vagy passzal akkor is ugyanannyit pihen a védelem... (3x 40s támadóidő+3-4 másodperc a play)... Annyi a különbség, hogy egyik esetben a játékidőből elmegy ugyanennyi míg a masik esetben kb. 10 sec. Szóval abban nincs különbség hogy mennyit tud a védelem piheni, abban van különbség, hogy hány drivot kell fent karcolniuk a játék végére.
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Október 18.-án jött meg az eredeti Suggs Ravens mezem. Azóta a meccseket abban nézem és szurkolom (idegeskedem) végig. Most nem lesz rajtam a mez. Kiderül én voltam e a fő ludas a Ravens L-ek miatt. 😀
KeyG
Elárulok egy titkot, sajnos nem...mi szimplán csak szarok vagyunk/voltunk.
Szebb jövőt és kisvasútat mindenhova!
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Van még hátra 8 forduló,ha a Steelerst verjük 5-4-el megyünk bye weekre.
Jön a Bengals ,a következő 6 pontos hazai mérkőzés.
Most az Oakland sebezhető.
Falcons,sz*r a védelmük.
Chiefs,nekik is lehet rossz napjuk,a védelmük nekik is gyenge,Joe akár formában is lehet.
Bucks,nyerhetünk jönnek a floridai nyárból a baltimorei fagyba.
Chargers,Kaliforniában sz*rok vagyunk,megyünk a fagyból a nyárba.
Browns otthon verhető.

Ebből akár 10-5 is lehet.Nem lehetetlen küldetés,a Chiefs per pillanat más kávéház,a többi,ha hozunk egy átlagot -a Panthers elleni alatta volt mindennek-verhető.
kátrány
Amit leirsz az igaz. A baj hogy ok rolunk hasonloan velekednek joggal es ki is kaphatunk mindenkitol.
De ha be is kerulunk a PO-ba ott olyanokkal kell jatszani akinel itt irtad hogy: ha, ott szarok vagyunk, mas kavehaz

Rendbe kell tenni magunkat eloszor es utana be kell jutni, addig csak a szar tologatasara adunk indokot.
new orl
Nyilván,így van a Rams az,ami kiegyensúlyozott,a D is erős az O is.A Chiefs D gyenge,a Pats is kétarcú.
A PO az más,ott új időszámítás kezdődik.Mi vagyunk a legjobb példa,h a Pats és a Broncos ,49ers is jobb volt papíron,mégis győztünk.

Azt remélem,h a Monty szerződés is már a Romain bácsi boszorkány konyhájához jött , nem pótcselekvés JH részéről, ő már Dacosta embere.
Én nem szerettem igazán soha JH-t ,jó főedző ,csak túl vaskalapos,túl konzervatív.Bármi lesz ,Dacosta hozza a saját stábját.
kátrány
Az nem baj ha van erosebb csapat nalunk ha mi is jok vagyunk. Jelenleg mi nem vagyunk azok, futas nelkul hiaba nem rossz az OL pass protection-ben Flacco egyszer tudott 4 meccsen folyamatosan jol jatszani es se azota se elotte. Ha tudnank futni akkor bizhatnank a D-ben, de igy az O ures jarataiban kikesziti a D-t is. Es uresjaratbol van dogivel es a passzoknal pihen a D 1 percet.

Remelem-Remelem, mert mar 5 evet kidobtunk es csak helyben menetelunk mint egy koreai felvonulason