Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
[sarcasm]Lamar Jackson is the first QB in NFL history who played as Lamar Jackson for the Baltimore Ravens in his first two NFL starts[/sarcasm]
😀 😀 😀

| Matthew99, ez nem neked, hanem a fontos statistikáknak szólt 😊 |
Collapo
Ja én a szöveget nem is olvastam, csak a kép tetszett meg és azért tettem be nektek ide.
Matthew99
A kép mondjuk tényleg jó 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man
[sarcasm]Lamar Jackson is the first QB in NFL history who played as Lamar Jackson for the Baltimore Ravens in his first two NFL starts[/sarcasm]
😀 😀 😀

| Matthew99, ez nem neked, hanem a fontos statistikáknak szólt 😊 |
Collapo
Ja én a szöveget nem is olvastam, csak a kép tetszett meg és azért tettem be nektek ide.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
[sarcasm]Lamar Jackson is the first QB in NFL history who played as Lamar Jackson for the Baltimore Ravens in his first two NFL starts[/sarcasm]
😀 😀 😀

| Matthew99, ez nem neked, hanem a fontos statistikáknak szólt 😊 |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/46722441_674482989612317_6113897566276037517_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=GWj_V2ragAwAb5rJgt5&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBYpcICBvhgMfsw7MijzjhxBrEUp8p6vD_0sph3LxLuMg&oe=661FD23F
NFL on Instagram: "@new_era8: 190 rushing yards as @Ravens QB1. That’s the most EVER for a QB in his first two starts."
204K likes, 1,543 comments - nflNovember 27, 2018 on : "@new_era8: 190 rushing yards as @Ravens QB1. That’s the most EVER for a QB in his first two starts."


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Vagyis az egyetlen értelmes WR-etek. És csodálkoztok, hogy nincs passzjáték
Wyatt
Ez kicsit túlzó. Snead és Rakfa sem rossz elkapok. A problema az,hogy nincs ki passzoljon nekik biztos kézzel. De hat könnyű annak,akinek van a csapatában egy kiégett Brady.😉
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vagyis az egyetlen értelmes WR-etek. És csodálkoztok, hogy nincs passzjáték

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mondjuk ha valami pozitív kell a szezonnal kapcsolatban akkor az az, hogy sok rookie kapott idén lehetőséget... Játszik Hurst, Adrews, LJ, Brown Jr., Young. Averett és Boozeman is alapcserék. csak a sérültek (Scott, Senat, Elliot) és Lasley meg Sieler aki még nem lépett pályára....
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Egy par dolog. Kezdem a szokasossal: menjenek az edzok, ahogy-ahova csak akarnak.
Irtam mar hogy JH mar a franchise "ellenebe" megy. Ugy tunik hogy a PO vagy legalabb a bejutas eselye fontosabb, mint a jovo. Van eselyunk, ha bejutunk egy KC, NE, Vasas elleneben ( 10% tobb mint a tobbiek ellen de... ) idegenben? Tudom barmi lehet ( ha mi a maximumot hozzuk es minden nekunk pattan, fujodik es ok meg rossz napot fognak ki ), de haromszor?
A D papiron a legtobbet blitzel harmadik kiserletnel, de ettol nem vagyunk se jok se agresszivak. A max 4 emberes nyomasnal ahol gyakorlatilag mindenki meg akarja verni aki szemben all vele egyenileg, sehova nem jutunk mert a CB-k ennyi ideig nem tudnak megfogni egy kozepes elkapogardat sem, a TE-ket gyakorlatilag talan a tulfizetett S-nk es a nemsokara tulfizetett LB-nk tudja fogni a legrosszabbul.
Az O rosszabb sokkal. Flacco-val mindent dobatunk 0 futas mellett es kijelenthetjuk hogy ez az erossege 😕. LJ-nel is ha csak futunk hogy fog kiderulni hogy mi lehet belole. Dobott mar zonavedekezes ellen? Egy jo parharcra radobattnak vele, de konyorgom ez keves lesz a jovoben. A futasnal ez a wildcat-hez hasonlit a leginkabb a D szempontjabol ami ok egy darabig, de itt lenne egy fel ev es kiderulhetne, hogy LJ kepes-e QB-t jatszani, valoszinuleg nem lenne PO es az eselye is hamarabb szallna el, de ezt JH nem engedheti meg. Pedig nem ertem kit akar megetettni, hogy mi 7 cm-re vagy egy 4 and hosszura voltunk a jo csapatoktol.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 976
Azt majd az utolsó meccsünk lessz, addigra kiderül mennyire annak a meccsnek nekifeszülni....
Szerintem az Atlanta meg a TB elleni fog sokmindenről dönteni...
malkav
mondom a forgatókönyvet. az utolsó meccs előtt vezetjük a csoportot. szoros meccsen ver minket s browns, a picbörg előz minket és a vájdkárdról is lecsúszunk. 👍🏼👍
gedam
Falnak mennék. Edwards teljesítményéhez mit szóltok?
KeyG
ő számomra az egész qb kérdésben a kulcs. én megnézném flaccoval, ha vele nem hozná ezeket a számokat lj-t kezdetném. most 5yardot szinte bármikor fut, így sztem joe játéka működne. de ha nem tudná ezt mellette produkálni, akkor nem. nagy talány, hogy önmagától ilyen jó vagy csak ez a támadóséma fekszik neki.
gedam
Én erre írtam tegnap asszem, h LJ így is nagyobb kihívások elé állítja a védelmeket, h nem passzol úgy mint Flacco. Sztem az LJ séma fekszik neki. De elválik, mert ha Flacco felépül úgy is a kezébe adják a kezdőt. Collins-t el kell felejteni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gedam 5 692
Azt majd az utolsó meccsünk lessz, addigra kiderül mennyire annak a meccsnek nekifeszülni....
Szerintem az Atlanta meg a TB elleni fog sokmindenről dönteni...
malkav
mondom a forgatókönyvet. az utolsó meccs előtt vezetjük a csoportot. szoros meccsen ver minket s browns, a picbörg előz minket és a vájdkárdról is lecsúszunk. 👍🏼👍
gedam
Falnak mennék. Edwards teljesítményéhez mit szóltok?
KeyG
ő számomra az egész qb kérdésben a kulcs. én megnézném flaccoval, ha vele nem hozná ezeket a számokat lj-t kezdetném. most 5yardot szinte bármikor fut, így sztem joe játéka működne. de ha nem tudná ezt mellette produkálni, akkor nem. nagy talány, hogy önmagától ilyen jó vagy csak ez a támadóséma fekszik neki.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 976
Azt majd az utolsó meccsünk lessz, addigra kiderül mennyire annak a meccsnek nekifeszülni....
Szerintem az Atlanta meg a TB elleni fog sokmindenről dönteni...
malkav
mondom a forgatókönyvet. az utolsó meccs előtt vezetjük a csoportot. szoros meccsen ver minket s browns, a picbörg előz minket és a vájdkárdról is lecsúszunk. 👍🏼👍
gedam
Falnak mennék. Edwards teljesítményéhez mit szóltok?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gedam 5 692
Azt majd az utolsó meccsünk lessz, addigra kiderül mennyire annak a meccsnek nekifeszülni....
Szerintem az Atlanta meg a TB elleni fog sokmindenről dönteni...
malkav
mondom a forgatókönyvet. az utolsó meccs előtt vezetjük a csoportot. szoros meccsen ver minket s browns, a picbörg előz minket és a vájdkárdról is lecsúszunk. 👍🏼👍
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Újabb szép győzelem egy gyengécske csapat ellen.
Szerintem 2012 után is a követendő stratégiának a 2014-es WCO kellett volna hogy legyen.Nem itt tartanánk.Joe erősségei a playaction-okkal jöttek ki.Sokat agyaltunk,hogy ki találta ki az airflaccot.
Az 1.félidő alapján a Harbough lehetett,ahogy próbálta az airlamart.
A 2.félidő sokkal jobb volt,amikor lamar erősségeire építették a gameplant.
Sokkal szórakoztatóbb és hatékonyabb volt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 976
Azt majd az utolsó meccsünk lessz, addigra kiderül mennyire annak a meccsnek nekifeszülni....
Szerintem az Atlanta meg a TB elleni fog sokmindenről dönteni...
malkav
Ha a TB-t nem verjük sincs miről beszélni. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azt majd az utolsó meccsünk lessz, addigra kiderül mennyire annak a meccsnek nekifeszülni....
Szerintem az Atlanta meg a TB elleni fog sokmindenről dönteni...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 976
Nekem LJ zsákutcának tűnik. Múlt héten is írtam, olyan dolgokat néz be, amelyek szerintem nem fejleszthetőek. ennek eredményeként ma az első félidőben 18 kísérletből dobott 2 intet. Ugyanakkor lábon nagyon jó, végre megy vele az O. De: az NFL-ben nem tudott hosszú távon sikeres lenni ilyen stílusú irányító. Erre alapozni a franchise-t szerintem zsákutca. Ne legyen igazam, őszintén szólva én szívesen elnéznék egy 7 perc alatt az ellenen szisztematikusan átfutó csapatot. De azért pl. azt a teljesítményt, amit a csapa a NO ellen letett, LJ-vel nehezen elképzelhető. Ugyanakkor: ez az év már jó eséllyel megy a levesbe, simán rá lehetne áldozni LJ-re, kicsit felépíteni a jövő évre.
lucio
annak örülök, hogy kiderült egy könnyebb meccsen, hogy lj-t nem érdemes dobatni. ez most belefért, ha másik meccsen kísérletezget morty sztem szopunk. legalább már látja, hogy nem érdemes. a szezon szerintem nincs a levesben, ha azt értjük ezalatt, hogy rájáciba juthatunk.
gedam
Számomra pont azt bizonyította be h fejlődik. Voltak nagyon jó passzai, a 2 Int meg megpattanó labda. Flacco jobb passzba ez egyértelmű, de nála is megvannak ezek.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 976
Akkor innentől kezdve a saját kezünkben. Az ellenfeleink sorsolása könnyű, nekünk hátra van 4 nehéz meccs,plusz a Tampa..Talán még a Falcons ellen kicsit könnyebb lesz a helyzet,de elnézve a tegnapi Browns, az kegyetlen lesz..A tegnapi Vasas betli nem jött rosszul, de nem látom őket hogy lehetne befogni. Vélemények? Van esélyünk? Eltudom képzelni ha már nyílt titok JH menesztése,hogy megtáltosodik a csapat,ahogy volt ez Lewisnál is, nagyon adnám..
LeviPoki
Ha a Browns oda vissza ver minket, akkor nincs is miről beszélnünk. Az szégyen lenne. Pedig jó a véleményem róluk, és jövőre már ők is Playoff vagy környékén lesznek.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 976
ebből a oats, chargers, Siants simán lehet vereség... + a bengals elleni is mindig paprikás szokott lenni... azon múlik, hogy mondjuk a Saintsnek mennyire kell még a győzelem...
malkav
Én úgy hiszem ha másért nem az első kiemelésért kell nekik. Ott is minden meccs számítani fog, Saints utolsó 3 meccse: Panthers Steelers Panthers.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért
Akkor innentől kezdve a saját kezünkben. Az ellenfeleink sorsolása könnyű, nekünk hátra van 4 nehéz meccs,plusz a Tampa..Talán még a Falcons ellen kicsit könnyebb lesz a helyzet,de elnézve a tegnapi Browns, az kegyetlen lesz..A tegnapi Vasas betli nem jött rosszul, de nem látom őket hogy lehetne befogni. Vélemények? Van esélyünk? Eltudom képzelni ha már nyílt titok JH menesztése,hogy megtáltosodik a csapat,ahogy volt ez Lewisnál is, nagyon adnám..
LeviPoki
Mondjuk én még nem szállnék fel a hype vonatra, mégiscsak az Raiders vertük meg akiknek 2 győzelmük volt. És az első félidőnk nem volt annyira impozáns.

Majd ha Falcons meglesz, akkor elkezdek hinni addig még nem élem bele magam túlságosan.
több mint 5 éve
gedam 5 692
Nekem LJ zsákutcának tűnik. Múlt héten is írtam, olyan dolgokat néz be, amelyek szerintem nem fejleszthetőek. ennek eredményeként ma az első félidőben 18 kísérletből dobott 2 intet. Ugyanakkor lábon nagyon jó, végre megy vele az O. De: az NFL-ben nem tudott hosszú távon sikeres lenni ilyen stílusú irányító. Erre alapozni a franchise-t szerintem zsákutca. Ne legyen igazam, őszintén szólva én szívesen elnéznék egy 7 perc alatt az ellenen szisztematikusan átfutó csapatot. De azért pl. azt a teljesítményt, amit a csapa a NO ellen letett, LJ-vel nehezen elképzelhető. Ugyanakkor: ez az év már jó eséllyel megy a levesbe, simán rá lehetne áldozni LJ-re, kicsit felépíteni a jövő évre.
lucio
annak örülök, hogy kiderült egy könnyebb meccsen, hogy lj-t nem érdemes dobatni. ez most belefért, ha másik meccsen kísérletezget morty sztem szopunk. legalább már látja, hogy nem érdemes. a szezon szerintem nincs a levesben, ha azt értjük ezalatt, hogy rájáciba juthatunk.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
ebből a oats, chargers, Siants simán lehet vereség... + a bengals elleni is mindig paprikás szokott lenni... azon múlik, hogy mondjuk a Saintsnek mennyire kell még a győzelem...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 976
Steelers, hátralévő meccsei: Chargers Raiders Patriots Saints Bengals.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Akkor innentől kezdve a saját kezünkben. Az ellenfeleink sorsolása könnyű, nekünk hátra van 4 nehéz meccs,plusz a Tampa..Talán még a Falcons ellen kicsit könnyebb lesz a helyzet,de elnézve a tegnapi Browns, az kegyetlen lesz..A tegnapi Vasas betli nem jött rosszul, de nem látom őket hogy lehetne befogni. Vélemények? Van esélyünk? Eltudom képzelni ha már nyílt titok JH menesztése,hogy megtáltosodik a csapat,ahogy volt ez Lewisnál is, nagyon adnám..
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pozitívum: öljük az órát és így nem fárad el a D#

Remark: don't get hyped!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
lucio 323
Nekem LJ zsákutcának tűnik. Múlt héten is írtam, olyan dolgokat néz be, amelyek szerintem nem fejleszthetőek. ennek eredményeként ma az első félidőben 18 kísérletből dobott 2 intet. Ugyanakkor lábon nagyon jó, végre megy vele az O. De: az NFL-ben nem tudott hosszú távon sikeres lenni ilyen stílusú irányító. Erre alapozni a franchise-t szerintem zsákutca. Ne legyen igazam, őszintén szólva én szívesen elnéznék egy 7 perc alatt az ellenen szisztematikusan átfutó csapatot. De azért pl. azt a teljesítményt, amit a csapa a NO ellen letett, LJ-vel nehezen elképzelhető. Ugyanakkor: ez az év már jó eséllyel megy a levesbe, simán rá lehetne áldozni LJ-re, kicsit felépíteni a jövő évre.