Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
Kezd visszajönni a remény nálam a playoffal kapcsolatban. Szerintem a Kansas ellen is maradjon Lamar, és futásra koncentráljunk, ezáltal több pihenőt adva a D-nek. Szerintetek 9-7 mérleggel (Kansas és Chargers bukó és BUcccs, Browns győzelemmel) meglehetne a playoff vagy inkább 10-6 kellene ?
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Flacco cut now.

LJ start.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pozitívum: tartott a D#... és a sorozat, hogy Matt Ryan annyira nem jó ellenünk is maradt

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Egy fiatal innovatív támadófelfogású OC-HC az életét adná egy olyan nyers tehetségért mint Lamar Jackson. 21 éves, amióta kezdő kb a liga legjobban futó csapata lettünk. Mi lenne ha lenne 1 szakember aki ráírná a playeket és fejlesztené a dobásképességét? Ez a csávó egy csiszolatlan gyémánt, amit fejleszteni kell, de kurvára megéri, mert lábon retteg tőle a liga, ezt látja mindenki. Lehet jönni azzal h szar védelmek, de vegyük már észre, a ligában kb. 5 jó védelem van, abból is 1 nálunk van. A dobásán fejleszteni kell ez tény, de bőven van ideje fejlődni. És a Ravensnek is van bőven ideje meglátni h mi sül ki belőle, hisz még 4 évig itt lesz olcsóért. Ha Flacco és Harbaugh kapott 5-6 évet úgy h minden éven nézhetetlen volt az egész O , akkor az a QB aki most került a ligában hozzánk első körösként, és olyat tud, amiben a legjobb , benne van a fejlődési potenciál, nem érdemel 3-4 évet úgy h ráírják az O-t egy megfelelő tudású OC-val? Lamar simán Franchise QB lesz, én ebben biztos vagyok. Az elmúlt két meccsen , mindkétszer volt 4. negyedes védelmi TD-nk, miért? Mert a védelem nem hulla fáradt 3&outoktól, hanem végig bírják azt amit tudnak. Megvannak még a rookie hátrányai bőven, de vhogy a CLE topikban nem olvastam, h sosem lesz belőle semmi, mert elvesztett 1 labdát. Mayfield 3 intet dobott félidőben. Nem látom a miértjét, h miért kéne tovább Flaccoval folytatni akár lesz Playoff akár nem. Jövő szezontól ez a HC-ra is igaz. Lamar elmeszelését meg meg kell hagyni 3-4 évvel későbbiekre, miután megkapja a támogatást, és nem válik be mégse.
KeyG
Teljesen igazad van ezeknek hiába magyarázzuk, hogy lemar kurva tehetséges játékos.
Norbi180
Szerencsére téged már mindenki némított, ezért eregetnek arra, amit írsz. 😊
Bocsi a feedért fiúk.
kristóf17
Én nem némítottam. Érdekes pszichopatológiai jelenségnek tűnik
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Egy fiatal innovatív támadófelfogású OC-HC az életét adná egy olyan nyers tehetségért mint Lamar Jackson. 21 éves, amióta kezdő kb a liga legjobban futó csapata lettünk. Mi lenne ha lenne 1 szakember aki ráírná a playeket és fejlesztené a dobásképességét? Ez a csávó egy csiszolatlan gyémánt, amit fejleszteni kell, de kurvára megéri, mert lábon retteg tőle a liga, ezt látja mindenki. Lehet jönni azzal h szar védelmek, de vegyük már észre, a ligában kb. 5 jó védelem van, abból is 1 nálunk van. A dobásán fejleszteni kell ez tény, de bőven van ideje fejlődni. És a Ravensnek is van bőven ideje meglátni h mi sül ki belőle, hisz még 4 évig itt lesz olcsóért. Ha Flacco és Harbaugh kapott 5-6 évet úgy h minden éven nézhetetlen volt az egész O , akkor az a QB aki most került a ligában hozzánk első körösként, és olyat tud, amiben a legjobb , benne van a fejlődési potenciál, nem érdemel 3-4 évet úgy h ráírják az O-t egy megfelelő tudású OC-val? Lamar simán Franchise QB lesz, én ebben biztos vagyok. Az elmúlt két meccsen , mindkétszer volt 4. negyedes védelmi TD-nk, miért? Mert a védelem nem hulla fáradt 3&outoktól, hanem végig bírják azt amit tudnak. Megvannak még a rookie hátrányai bőven, de vhogy a CLE topikban nem olvastam, h sosem lesz belőle semmi, mert elvesztett 1 labdát. Mayfield 3 intet dobott félidőben. Nem látom a miértjét, h miért kéne tovább Flaccoval folytatni akár lesz Playoff akár nem. Jövő szezontól ez a HC-ra is igaz. Lamar elmeszelését meg meg kell hagyni 3-4 évvel későbbiekre, miután megkapja a támogatást, és nem válik be mégse.
KeyG
Teljesen igazad van ezeknek hiába magyarázzuk, hogy lemar kurva tehetséges játékos.
Norbi180
Szerencsére téged már mindenki némított, ezért eregetnek arra, amit írsz. 😊
Bocsi a feedért fiúk.
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Egy fiatal innovatív támadófelfogású OC-HC az életét adná egy olyan nyers tehetségért mint Lamar Jackson. 21 éves, amióta kezdő kb a liga legjobban futó csapata lettünk. Mi lenne ha lenne 1 szakember aki ráírná a playeket és fejlesztené a dobásképességét? Ez a csávó egy csiszolatlan gyémánt, amit fejleszteni kell, de kurvára megéri, mert lábon retteg tőle a liga, ezt látja mindenki. Lehet jönni azzal h szar védelmek, de vegyük már észre, a ligában kb. 5 jó védelem van, abból is 1 nálunk van. A dobásán fejleszteni kell ez tény, de bőven van ideje fejlődni. És a Ravensnek is van bőven ideje meglátni h mi sül ki belőle, hisz még 4 évig itt lesz olcsóért. Ha Flacco és Harbaugh kapott 5-6 évet úgy h minden éven nézhetetlen volt az egész O , akkor az a QB aki most került a ligában hozzánk első körösként, és olyat tud, amiben a legjobb , benne van a fejlődési potenciál, nem érdemel 3-4 évet úgy h ráírják az O-t egy megfelelő tudású OC-val? Lamar simán Franchise QB lesz, én ebben biztos vagyok. Az elmúlt két meccsen , mindkétszer volt 4. negyedes védelmi TD-nk, miért? Mert a védelem nem hulla fáradt 3&outoktól, hanem végig bírják azt amit tudnak. Megvannak még a rookie hátrányai bőven, de vhogy a CLE topikban nem olvastam, h sosem lesz belőle semmi, mert elvesztett 1 labdát. Mayfield 3 intet dobott félidőben. Nem látom a miértjét, h miért kéne tovább Flaccoval folytatni akár lesz Playoff akár nem. Jövő szezontól ez a HC-ra is igaz. Lamar elmeszelését meg meg kell hagyni 3-4 évvel későbbiekre, miután megkapja a támogatást, és nem válik be mégse.
KeyG
Teljesen igazad van ezeknek hiába magyarázzuk, hogy lemar kurva tehetséges játékos.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Egy fiatal innovatív támadófelfogású OC-HC az életét adná egy olyan nyers tehetségért mint Lamar Jackson. 21 éves, amióta kezdő kb a liga legjobban futó csapata lettünk. Mi lenne ha lenne 1 szakember aki ráírná a playeket és fejlesztené a dobásképességét? Ez a csávó egy csiszolatlan gyémánt, amit fejleszteni kell, de kurvára megéri, mert lábon retteg tőle a liga, ezt látja mindenki. Lehet jönni azzal h szar védelmek, de vegyük már észre, a ligában kb. 5 jó védelem van, abból is 1 nálunk van. A dobásán fejleszteni kell ez tény, de bőven van ideje fejlődni. És a Ravensnek is van bőven ideje meglátni h mi sül ki belőle, hisz még 4 évig itt lesz olcsóért. Ha Flacco és Harbaugh kapott 5-6 évet úgy h minden éven nézhetetlen volt az egész O , akkor az a QB aki most került a ligában hozzánk első körösként, és olyat tud, amiben a legjobb , benne van a fejlődési potenciál, nem érdemel 3-4 évet úgy h ráírják az O-t egy megfelelő tudású OC-val? Lamar simán Franchise QB lesz, én ebben biztos vagyok. Az elmúlt két meccsen , mindkétszer volt 4. negyedes védelmi TD-nk, miért? Mert a védelem nem hulla fáradt 3&outoktól, hanem végig bírják azt amit tudnak. Megvannak még a rookie hátrányai bőven, de vhogy a CLE topikban nem olvastam, h sosem lesz belőle semmi, mert elvesztett 1 labdát. Mayfield 3 intet dobott félidőben. Nem látom a miértjét, h miért kéne tovább Flaccoval folytatni akár lesz Playoff akár nem. Jövő szezontól ez a HC-ra is igaz. Lamar elmeszelését meg meg kell hagyni 3-4 évvel későbbiekre, miután megkapja a támogatást, és nem válik be mégse.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Egy dolgot irok csak es ezt nem lehet elvenni LJ-tol hogy a D-k felnek a labatol, de nagyon ( szamomra a merteke nagyon meglepo ).

Amikor RG bejott es lett egy 2 and 10, akkor latszott igazan. LJ-nal ez nem egyertelmu passz, mig RG ( Flacco ) igen es erdemes megnezni milyen jol sikerult a jatek. Egyszoval: Kuka.

Viszont LJ-nal sem fog igy hosszu tavon mukodni es ezert kellene megnezni milyen lenne QB-nak aki veszelyes labon es nem RB-nek aki veszelyes kezzel, | Az hogy meterekkel tuldobja az nem annyira tragedia, vagy hamar elfelejtettek Flacco utolso ket-harom eveben kifejezetten szarul dobja a hosszukat. | de a ...... ahh, nem untatlak benneteket vele tobbet.

A KC ellen meglatjuk mit er a D es kivancsian varom hogy fogunk O oldalon jatszani ha hatranyban leszunk.
több mint 5 éve
gedam 5 692
Hát én a chiefs ellen is inkább LJ-vel mennék ki... ott a futójátékkal lehet keresnivalónk..
malkav
De közbe hozzuk fel Flacco-t 2nd downoknal trükkös playre 😀
Snagal
természetesen wr-ként
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És akkor mi van 21 éves újonc komolyan mondom idióták vagytok , majd fejlödni fog, jó ha hozzá szoktok hogy ö lesz hosszú idöre a kezdö qb énk. És remélem megmutatja nektek hogy igenis kurva jó játékos lesz. Eredmények eddig öt igazolják és az a lényeg elsö 3 mecse gyözelem.
Norbi180
Haha eredménykövetőkben még nem ezt mondtad nyomorék 😀 😀

Hogy mehet valaki irányitonak ha nem bír passzolni?huuu nem gondoltam volna hogy visza sirom flacot.Norbi180
Vigyétek már le ezt a balfasz néger nyomorékot.Norbi180
NorbiFan
Azt csak azért mondtam mert ideges voltam, azt nem gondoltam komolyan.
Norbi180
UVB vagy Fidelity?

több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Hát én a chiefs ellen is inkább LJ-vel mennék ki... ott a futójátékkal lehet keresnivalónk..
malkav
Most ugye két lehetőségünk van a KC ellen. Vagy leszarjuk és elhisszük, hogy elég csak a Tampát és a Browns-t verni (ami mondjuk egyre reálisabb) Vagy minden áron nyerni akarunk,akkor menjen LJ és próbáljunk futni. Viszont ha ezt a meccset képesek vagyunk előre elengedni, akkor menjen Flacco és meglátjuk, hogy milyen szinten van. PO-ban szerintem egyébként sem kérdéses,hogy Joe-val állunk ki, vagy ha ez kérdés,akkor a probléma nem kicsi.
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 845
Hát én a chiefs ellen is inkább LJ-vel mennék ki... ott a futójátékkal lehet keresnivalónk..
malkav
De közbe hozzuk fel Flacco-t 2nd downoknal trükkös playre 😀
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát én a chiefs ellen is inkább LJ-vel mennék ki... ott a futójátékkal lehet keresnivalónk..
több mint 5 éve
lucio 323
Eszméletlen volt a D és az ST is hozta amit kell. Az O viszont... Egy pozitívumot tudok rá mondani,hogy ölik az órát,relatíve kevés a 3and out,ezáltal pihen a defense..De ez nagyon kevés, teljes homály a srác.
LeviPoki
és itt a dilemma: LJ-vel stabilan tudjuk ölni az órát, és a gyengébb csapatok ellen tudunk futni. Flakonnal nagyobb az upgrade (az idei NO meccs után azt gondoltam, visszatértek a régi szép idők), de ha nem megbvy, 3 and out és jöhet fel újra és újra a D. LJ-nél ez nincs, a labdavesztéseket - úgy tűnik - ellensúlyozza az, hogy uraljuk az órát és a pihentebb D végig hatékonyabb. De: kétlem, hogy ez a liga top csapatai ellen működhet. Viszont a PO-hoz a mai eredmények (és ha a jövő héten a Houston veri a Coltsot) alapján elég, ha a negatív mérlegű Tampa és Browns ellen működik...No...most legyünk okosak....
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Érzelmi hullámvasút... akkor te szerelmes vagy jó gondolom... 😀
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
És akkor mi van 21 éves újonc komolyan mondom idióták vagytok , majd fejlödni fog, jó ha hozzá szoktok hogy ö lesz hosszú idöre a kezdö qb énk. És remélem megmutatja nektek hogy igenis kurva jó játékos lesz. Eredmények eddig öt igazolják és az a lényeg elsö 3 mecse gyözelem.
Norbi180
Haha eredménykövetőkben még nem ezt mondtad nyomorék 😀 😀

Hogy mehet valaki irányitonak ha nem bír passzolni?huuu nem gondoltam volna hogy visza sirom flacot.Norbi180
Vigyétek már le ezt a balfasz néger nyomorékot.Norbi180
NorbiFan
Azt csak azért mondtam mert ideges voltam, azt nem gondoltam komolyan.
több mint 5 éve
NorbiFan 1
És akkor mi van 21 éves újonc komolyan mondom idióták vagytok , majd fejlödni fog, jó ha hozzá szoktok hogy ö lesz hosszú idöre a kezdö qb énk. És remélem megmutatja nektek hogy igenis kurva jó játékos lesz. Eredmények eddig öt igazolják és az a lényeg elsö 3 mecse gyözelem.
Norbi180
Haha eredménykövetőkben még nem ezt mondtad nyomorék 😀 😀

Hogy mehet valaki irányitonak ha nem bír passzolni?huuu nem gondoltam volna hogy visza sirom flacot.Norbi180
Vigyétek már le ezt a balfasz néger nyomorékot.Norbi180


Szerkesztette: NorbiFan
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha kikapna a steelers, és mi hozzuk a két esélyes győzelmünket (Browns, TB) és egy meglepetésgyőzelmet (KC, LAC) akkor lehet esély a csoportgyőzelemre is...
Ők még játszanak a Patsszel és a Saintsszel is ..
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Szopott a Colts, meg a Bengals. Bár a Miami nyert,de nekik lesz még kemény meccsük kettő is,szal nem aggódom. A Jets vezet a Titánok ellen,ha ők esetleg behúzzák,az nekünk kurvajó lenne és óriási lépés a PO felé. a Chargers-Vasas meg tipikus win-win meccs.Akármelyik kap ki az nekünk jó.
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Remélem arra jó volt ez a meccs, hogy felebredjunk a LJ fele tundermesebol, méretekkel túl dobja az elkapokat.
Snagal
És akkor mi van 21 éves újonc komolyan mondom idióták vagytok , majd fejlödni fog, jó ha hozzá szoktok hogy ö lesz hosszú idöre a kezdö qb énk. És remélem megmutatja nektek hogy igenis kurva jó játékos lesz. Eredmények eddig öt igazolják és az a lényeg elsö 3 mecse gyözelem.
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 845
Remélem arra jó volt ez a meccs, hogy felebredjunk a LJ fele tundermesebol, méretekkel túl dobja az elkapokat.
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 845
Őszintén, nem gondoltam volna, hogy az lesz a Falcons ellen, ami. Számomra a legnagyobb pozitívum, hogy szemmel láthatóan nagyobb a csapaton belüli tartás, mint a hit a szurkolókban. LJ "öngólja" meg majdnem fumblija sem ingatta meg a csapatot. Továbbra sem látom LJ-ben a jövő hall of famer ravens qb-jét, de arra láthatóan jó, hogy egyfajta (de csak egyfajta) stratégiát rá építsenek, és ez a liga negatív mérlegű csapatai ellen úgy tűnik elég. Ez amolyan félig tele pohár.
lucio
kurva nagy játékos lesz, majd meglátjátok.
Norbi180
LOL
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Eszméletlen volt a D és az ST is hozta amit kell. Az O viszont... Egy pozitívumot tudok rá mondani,hogy ölik az órát,relatíve kevés a 3and out,ezáltal pihen a defense..De ez nagyon kevés, teljes homály a srác.
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Őszintén, nem gondoltam volna, hogy az lesz a Falcons ellen, ami. Számomra a legnagyobb pozitívum, hogy szemmel láthatóan nagyobb a csapaton belüli tartás, mint a hit a szurkolókban. LJ "öngólja" meg majdnem fumblija sem ingatta meg a csapatot. Továbbra sem látom LJ-ben a jövő hall of famer ravens qb-jét, de arra láthatóan jó, hogy egyfajta (de csak egyfajta) stratégiát rá építsenek, és ez a liga negatív mérlegű csapatai ellen úgy tűnik elég. Ez amolyan félig tele pohár.
lucio
21 éves a gyerek, 3 mecs 3 gyözelem mit vársz töle még,?Majd ha 2 év múlva is így fog dobni akkor meg értem a kritikát felé. Egy csiszolatlan gyémánt,kurva nagy játékos lesz, majd meglátjátok.

Szerkesztette: Norbi180
több mint 5 éve
lucio 323
Őszintén, nem gondoltam volna, hogy az lesz a Falcons ellen, ami. Számomra a legnagyobb pozitívum, hogy szemmel láthatóan nagyobb a csapaton belüli tartás, mint a hit a szurkolókban. LJ "öngólja" meg majdnem fumblija sem ingatta meg a csapatot. Továbbra sem látom LJ-ben a jövő hall of famer ravens qb-jét, de arra láthatóan jó, hogy egyfajta (de csak egyfajta) stratégiát rá építsenek, és ez a liga negatív mérlegű csapatai ellen úgy tűnik elég. Ez amolyan félig tele pohár.