Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Attól nem kell félned, hogy cserélgetni fogja a QB-kat mecs közben, én úgy gondolom vagy Flacco vagy LJ fog játszani, max lessz pár Flacco WR play ...
Mivel ez nem egy must win meccs lehet próbálgatni azt hogy F el mennyire megy a futás vagy LJ-nek mennyire megy a passzjáték, nincs igazából nagy tétje...
malkav
Abbol a szempontbol van tétje,ha a denver vagy a titans győz minden meccsen. Akkor nagyon kell vagy a kc vagy a chargers ellen a siker. Tehat azert bolcsebb lenne megprobalni nyerni. Ket vereseg eseten megint kiadtuk a kezunkbol a gyeplot.
LeviPoki
A PO sokat szamit neked. 😊
Barki barkitol kikaphat, de normal ugymenetnel:
- a Broncos a LAC-tol kikaphat, de utolso meccs kerdes szamit-e meg nekik. Tie break nekunk kedvez
- Colts kikap a Texanstol, akkor az utolso heten Titans, kerdes szamit-e meg majd nekik
- Titans, 10-6 ha a Colts nem veri el. Tie break nekunk.

Nyerni biztos probalunk, de ellenunk a KC biztosan a LAC meg valoszinu hogy mindent belead ( ha kikap a Bengals-KC parostol akkor nem ) tehat valoszinuleg nyerni kell egyikuk ellen, a TB-Browns mellett.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Attól nem kell félned, hogy cserélgetni fogja a QB-kat mecs közben, én úgy gondolom vagy Flacco vagy LJ fog játszani, max lessz pár Flacco WR play ...
Mivel ez nem egy must win meccs lehet próbálgatni azt hogy F el mennyire megy a futás vagy LJ-nek mennyire megy a passzjáték, nincs igazából nagy tétje...
malkav
Abbol a szempontbol van tétje,ha a denver vagy a titans győz minden meccsen. Akkor nagyon kell vagy a kc vagy a chargers ellen a siker. Tehat azert bolcsebb lenne megprobalni nyerni. Ket vereseg eseten megint kiadtuk a kezunkbol a gyeplot.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
...max lessz pár Flacco WR play ...

malkav
Azokat nagyon szeretem...Egy tektonikus lemez dinamikaja erdekesebb.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Na ki fog kezdeni QB poszton vasárnap ?
malkav
Remélem Flacco..LJbol nekem szemely szerint eleg is volt. Futott 70valahany yardot,ebbol fumblizott harmat,egyet el is vesztettunk. 50 szazalekkal passzolt 120 yardot. Ez köszi,de sokat nem ér. Minek van relative rendes elkapo gardank,ha ketto egyenest nem tud a szerencsetlen dobni? Flaccoval is tud Edwards futni,o is at tudja adni neki a labdat. Sztem szart se ér a gyerek.
LeviPoki
Nyílván a paszjátékban Flacco sokkal jobb, de nem vagyok benne biztos hog LJ nélkül is működni fog a futójáték.
Ha paszolni nem is tud, de egy LB-t kivesz a futójátékból azzal hogy ott van a pályán.
A Kérdés igazából az lenne, hogy ad-e annyi pluszt Flakon a paszjátékba, mint amit LJ a futójátékba...
SZVSZ teljesen mindegy melyik QB lesz bent ha a védelem odateszi magát...
malkav
beírtam hülyeségből ezt a joe jacksont, de egy kicsit félek, hogy nem elég tökös hárbó és váltogatni fogja a két irányítót, ami a lehető legrosszabb megoldás. én szeretem flaccot, de amíg nyerünk lamarral, neki kell kezdenie.ha a meccsen nagyon nem megy neki, le kell hozni, de egy félidőt minimum megérdemel. agresszívnak kell maradnunk, ezt a meccset amúgy is fix bukóra veszi mindenki, lehet bátran kockáztatni, hátha bejön.
ami nagyon fontos:
az utsó három meccsen 62%-ban nálunk volt a labda, ezzel magasan vezetjük az nfl-t, második a chargers 57%-al.
mahomest a pálya szélén kell tartani, egyértelműen lamarral kell kezdeni.
gedam
A KC ellen a jo kis fizikalitast kellene jatszani, amit mar nem lehet. A mai KC O egy tiz evvel ezelotti BAL D ellen remek lenne.

Flacco-val akkor lenne eselyunk ha o es MM is elete legjobb formajat hozna es nem csak pontokra hanem az orara is gondolva. Ebben az esetben jobb lenne az eselyunk vele mint LJ-vel. Erre viszont nagyon kicsi eselyt latok.

A KC ugyan villamgyorsan vegig tud menni, de akkor is fontos uralni az orat mert egy faradt D-nek eselye se lesz es nagyon fontos hogy lecsokkentsuk a tamadasaik szamat ( Flacco ev eleji teljesitmenyet nezve 2x annyi lehetosege lenne a KC-nak, ami biztos kudarc). Ettol fuggetlenul LJ kezet is elo kellene venni, mert anelkul minden meccs egy csoda hogy kepesek vagyunk igy nyerni a mai NFL-ben.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Attól nem kell félned, hogy cserélgetni fogja a QB-kat mecs közben, én úgy gondolom vagy Flacco vagy LJ fog játszani, max lessz pár Flacco WR play ...
Mivel ez nem egy must win meccs lehet próbálgatni azt hogy F el mennyire megy a futás vagy LJ-nek mennyire megy a passzjáték, nincs igazából nagy tétje...
több mint 5 éve
gedam 5 692
Na ki fog kezdeni QB poszton vasárnap ?
malkav
Remélem Flacco..LJbol nekem szemely szerint eleg is volt. Futott 70valahany yardot,ebbol fumblizott harmat,egyet el is vesztettunk. 50 szazalekkal passzolt 120 yardot. Ez köszi,de sokat nem ér. Minek van relative rendes elkapo gardank,ha ketto egyenest nem tud a szerencsetlen dobni? Flaccoval is tud Edwards futni,o is at tudja adni neki a labdat. Sztem szart se ér a gyerek.
LeviPoki
Nyílván a paszjátékban Flacco sokkal jobb, de nem vagyok benne biztos hog LJ nélkül is működni fog a futójáték.
Ha paszolni nem is tud, de egy LB-t kivesz a futójátékból azzal hogy ott van a pályán.
A Kérdés igazából az lenne, hogy ad-e annyi pluszt Flakon a paszjátékba, mint amit LJ a futójátékba...
SZVSZ teljesen mindegy melyik QB lesz bent ha a védelem odateszi magát...
malkav
beírtam hülyeségből ezt a joe jacksont, de egy kicsit félek, hogy nem elég tökös hárbó és váltogatni fogja a két irányítót, ami a lehető legrosszabb megoldás. én szeretem flaccot, de amíg nyerünk lamarral, neki kell kezdenie.ha a meccsen nagyon nem megy neki, le kell hozni, de egy félidőt minimum megérdemel. agresszívnak kell maradnunk, ezt a meccset amúgy is fix bukóra veszi mindenki, lehet bátran kockáztatni, hátha bejön.
ami nagyon fontos:
az utsó három meccsen 62%-ban nálunk volt a labda, ezzel magasan vezetjük az nfl-t, második a chargers 57%-al.
mahomest a pálya szélén kell tartani, egyértelműen lamarral kell kezdeni.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Mit ér a némítás, ha folyton idézgetik 😀
malkav
elnézést kérek 😉
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na ki fog kezdeni QB poszton vasárnap ?
malkav
Remélem Flacco..LJbol nekem szemely szerint eleg is volt. Futott 70valahany yardot,ebbol fumblizott harmat,egyet el is vesztettunk. 50 szazalekkal passzolt 120 yardot. Ez köszi,de sokat nem ér. Minek van relative rendes elkapo gardank,ha ketto egyenest nem tud a szerencsetlen dobni? Flaccoval is tud Edwards futni,o is at tudja adni neki a labdat. Sztem szart se ér a gyerek.
LeviPoki
Meg a másik úgy csinálsz mintha nem lehetne fejleszteni a dobásain, nem fogom megérteni miért kell lenézni öt 21 éves baszod és ott van az nfl ben nem kis dolog csak még nyers 1-2év és baszott komoly játékos lesz és megmutatja nektek akik lenézik, érdekes amióta lemar kezd védelem sokkal jobb. Fogadd el flacoo ideje lejárt motiválatlan szar, jön jövö nagy sztárja lemar jackson.
Norbi180
ha már ennyire lelkesedsz érte akkor nem árt tudni hogy a neve Lamar Jackson
Cuchulain82
Mit ér a némítás, ha folyton idézgetik 😀
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na ki fog kezdeni QB poszton vasárnap ?
malkav
Remélem Flacco..LJbol nekem szemely szerint eleg is volt. Futott 70valahany yardot,ebbol fumblizott harmat,egyet el is vesztettunk. 50 szazalekkal passzolt 120 yardot. Ez köszi,de sokat nem ér. Minek van relative rendes elkapo gardank,ha ketto egyenest nem tud a szerencsetlen dobni? Flaccoval is tud Edwards futni,o is at tudja adni neki a labdat. Sztem szart se ér a gyerek.
LeviPoki
Nyílván a paszjátékban Flacco sokkal jobb, de nem vagyok benne biztos hog LJ nélkül is működni fog a futójáték.
Ha paszolni nem is tud, de egy LB-t kivesz a futójátékból azzal hogy ott van a pályán.
A Kérdés igazából az lenne, hogy ad-e annyi pluszt Flakon a paszjátékba, mint amit LJ a futójátékba...
SZVSZ teljesen mindegy melyik QB lesz bent ha a védelem odateszi magát...
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Na ki fog kezdeni QB poszton vasárnap ?
malkav
Remélem Flacco..LJbol nekem szemely szerint eleg is volt. Futott 70valahany yardot,ebbol fumblizott harmat,egyet el is vesztettunk. 50 szazalekkal passzolt 120 yardot. Ez köszi,de sokat nem ér. Minek van relative rendes elkapo gardank,ha ketto egyenest nem tud a szerencsetlen dobni? Flaccoval is tud Edwards futni,o is at tudja adni neki a labdat. Sztem szart se ér a gyerek.
LeviPoki
Meg a másik úgy csinálsz mintha nem lehetne fejleszteni a dobásain, nem fogom megérteni miért kell lenézni öt 21 éves baszod és ott van az nfl ben nem kis dolog csak még nyers 1-2év és baszott komoly játékos lesz és megmutatja nektek akik lenézik, érdekes amióta lemar kezd védelem sokkal jobb. Fogadd el flacoo ideje lejárt motiválatlan szar, jön jövö nagy sztárja lemar jackson.
Norbi180
ha már ennyire lelkesedsz érte akkor nem árt tudni hogy a neve Lamar Jackson
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Na ki fog kezdeni QB poszton vasárnap ?
malkav
Remélem Flacco..LJbol nekem szemely szerint eleg is volt. Futott 70valahany yardot,ebbol fumblizott harmat,egyet el is vesztettunk. 50 szazalekkal passzolt 120 yardot. Ez köszi,de sokat nem ér. Minek van relative rendes elkapo gardank,ha ketto egyenest nem tud a szerencsetlen dobni? Flaccoval is tud Edwards futni,o is at tudja adni neki a labdat. Sztem szart se ér a gyerek.
LeviPoki
Meg a másik úgy csinálsz mintha nem lehetne fejleszteni a dobásain, nem fogom megérteni miért kell lenézni öt 21 éves baszod és ott van az nfl ben nem kis dolog csak még nyers 1-2év és baszott komoly játékos lesz és megmutatja nektek akik lenézik, érdekes amióta lemar kezd védelem sokkal jobb. Fogadd el flacoo ideje lejárt motiválatlan szar, jön jövö nagy sztárja lemar jackson.
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Na ki fog kezdeni QB poszton vasárnap ?
malkav
Remélem Flacco..LJbol nekem szemely szerint eleg is volt. Futott 70valahany yardot,ebbol fumblizott harmat,egyet el is vesztettunk. 50 szazalekkal passzolt 120 yardot. Ez köszi,de sokat nem ér. Minek van relative rendes elkapo gardank,ha ketto egyenest nem tud a szerencsetlen dobni? Flaccoval is tud Edwards futni,o is at tudja adni neki a labdat. Sztem szart se ér a gyerek.
LeviPoki
Szerintem meg flacco egy kalap szar, inkább nézem lemart mint ezt a buvalbaszott flacckot. Remélem szezon végén kibaszák mint macskákat szarni, rengeteg pénzt visz el és a teljesítménye egy kalap szar, ha visza rakják kezdöbe akkor tuti vereség míg lemaral simán nyerhetünk.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Na ki fog kezdeni QB poszton vasárnap ?
malkav
Remélem Flacco..LJbol nekem szemely szerint eleg is volt. Futott 70valahany yardot,ebbol fumblizott harmat,egyet el is vesztettunk. 50 szazalekkal passzolt 120 yardot. Ez köszi,de sokat nem ér. Minek van relative rendes elkapo gardank,ha ketto egyenest nem tud a szerencsetlen dobni? Flaccoval is tud Edwards futni,o is at tudja adni neki a labdat. Sztem szart se ér a gyerek.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Na ki fog kezdeni QB poszton vasárnap ?
malkav
joe jackson
kettéfűrészelik a két irányítót deréktájon és lesz egy lamar lábú, flacco felsőtestű qb-nk. de ő a csípőgondjai miatt nem tud kezdeni, így muszáj lesz játszatni a flacco lábú, dzsekó felsőtestű cserét.
gedam
Lamar Flacco - nagyon menő név 😊
több mint 5 éve
gedam 5 692
Na ki fog kezdeni QB poszton vasárnap ?
malkav
joe jackson
kettéfűrészelik a két irányítót deréktájon és lesz egy lamar lábú, flacco felsőtestű qb-nk. de ő a csípőgondjai miatt nem tud kezdeni, így muszáj lesz játszatni a flacco lábú, dzsekó felsőtestű cserét.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na ki fog kezdeni QB poszton vasárnap ?
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
És mi van ha azért kapunk ki a barnáktól mert az már nem számít a PO-hoz és cserékkel játszunk 😀
malkav
Ebben az esetben foleg lenne ertelme mert akkor a TB-KC-LAC is meglenne. 😊
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Riverseket fogni kell a POhoz, illetve ha nem sikerul nincs is ertelme bejutni.
Voice
KC ellen több esélyt látok én mint a chargers ellen...
Mondjuk ezt a nincs értelme bejutni dolgot, meg nem tudom hovatenni.... akkor a Saintsnek sincs éretlem bejutni, mert kikapott a Cowboystól ???
malkav
arra gondol hogy egy eros csapatot is jo lenne elverni es nagyobb hittel indulna neki. szerintem 😊
több mint 5 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
Egyébként nekem fontos nagyon a PO, mégha csak 1 meccs lenne is. Ahogy megfogalmaztátok nem vagyunk reménytelen helyzetben, 2 kötelező kell, meg talán 1 meccs (KC / LAC ). Playoffba meg jók szoktunk lenni, szóval ott sem félnék senkitől AFC oldaláról.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
És mi van ha azért kapunk ki a barnáktól mert az már nem számít a PO-hoz és cserékkel játszunk 😀
malkav
Akkor az van, hogy mi nagyon elbaxtuk az utolsó 4 meccset 😊

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
És mi van ha azért kapunk ki a barnáktól mert az már nem számít a PO-hoz és cserékkel játszunk 😀
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 845
Riverseket fogni kell a POhoz, illetve ha nem sikerul nincs is ertelme bejutni.
Voice
A chargers-t érzem én is igazán nehéznek. De hogy ha nem verjük őket akkor nincs értelme azért azt nem osztom. A browns tol kikaptunk így az egész szezonnak nincs értelme 😊 de ha a poba bejutunk még haza küldheti más is a chargerst aki esetleg nekünk jobban fekvő ellenfél... Ha a brownstol 2x kikapunk na akkor azt mondom nincs értelme 😊
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Riverseket fogni kell a POhoz, illetve ha nem sikerul nincs is ertelme bejutni.
Voice
KC ellen több esélyt látok én mint a chargers ellen...
Mondjuk ezt a nincs értelme bejutni dolgot, meg nem tudom hovatenni.... akkor a Saintsnek sincs éretlem bejutni, mert kikapott a Cowboystól ???
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Kezd visszajönni a remény nálam a playoffal kapcsolatban. Szerintem a Kansas ellen is maradjon Lamar, és futásra koncentráljunk, ezáltal több pihenőt adva a D-nek. Szerintetek 9-7 mérleggel (Kansas és Chargers bukó és BUcccs, Browns győzelemmel) meglehetne a playoff vagy inkább 10-6 kellene ?
Pool94
10-6 al a csoport is meg van szerintem. A 9-7 meg attol fugg h a Titans vagy a Denver megnyerik e az osszes meccsuket,ha igen akkor nem elég. Ha egyszer buknak,akkor mi jutunk be,mert mindketto ellen nyertunk. Aztan ott van a Colts,ok varhatoan negyszer tuti nem fognak nyerni,remenykedjunk h haromszor sem. Ott egyenloseg eseten nem tudom, hogy mi megyunk vagy ok. Hoznunk kell a ket kotelezot es akkor joesellyel ott vagyunk. De a legjobb lenne, ha megutnenk a Chargerst vagy a KC-t.
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Riverseket fogni kell a POhoz, illetve ha nem sikerul nincs is ertelme bejutni.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8