Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 4 éve
gedam 5 692
lefele cserére van esély? lehet érdemes volna.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Ravens' Tucker agrees to 4-year, $20M extension

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Semmi meglepő: Stanleynek lehívtuk az 5. éves opcióját.
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Bízom benne h Chris Lindström vagy DK Metcalf lesz a választásunk első körben.
KeyG
Metcalf több kételyt támaszt ,AJ Brownt fogta az ellenfél 1.cbje úgy gyűjtögették a yardokat,a routokat sem a legjobban futja.Nekünk olyan wr kell, akinek nem rogersi lézerpasszokat dobtak, hanem bármilyen pontatlan passz kapó wr,mint Metcalf párja, Brown.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Bízom benne h Chris Lindström vagy DK Metcalf lesz a választásunk első körben.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dolphins-Ravens kezdésnek
Klaci79
Itt a többi. 3 prime time meccs, de egyik sem a Steelers ellen | (még) | .
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Dolphins-Ravens kezdésnek
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Azért beírom Yanda egy évet rátolt a jelenlegi szerződésére, így 2020-ig marad a csapatnál.
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Egyszerű lenne a megoldás, játszatni kéne a tavaly 5. körben bestealezett csodafegyvert
Wyatt
A nyilatkozatok alapján kap lehetőséget.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
anno a Cooper-Crabtree-Roberts trió hozta össze Carr-nak a liga legtöbb dropját 1 szezon alatt...
Rolni
Suszter, maradj meg Crabtree kaptafájánál... legalább nem lesz nagy visszaesés a droppok számában 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 4 éve
gedam 5 692
Seth Roberts érkezett 1 évre, comp pickben nem számít, hát nem egy no1 WR, de depthnek elmegy, ha jól emlékszem rá ő egy speedy, valami raider írna róla pár sort?! Kezek, routjai milyenek?
cikesz
Roberts egy remek story...UDFA srácból lett hasznos csapattag, remek blokkoló WR, szerintem nálatok emiatt is került fel a térképre...futójátékot és Lamar futásait is remekül tudja támogatni majd.

Nálunk kapott egy hosszabbítást még Mckenzietől, de végül megbizható #3 elkapóvá nem érett be, így sok lett a fizuja mostanra... gondolom itt nem 4M-t fog keresni...

Nem rossz route futó, de nem egy ász. Volt több igazi cluth elkapása és game winning TD-je is...jó sebessége van és elég fizikális is...sajnos a kezei elég lyukasak, nálunk a fanbase leginkább a droppok miatt orrolt meg rá, ezzel lesznek gondjaitok... anno a Cooper-Crabtree-Roberts trió hozta össze Carr-nak a liga legtöbb dropját 1 szezon alatt...

Megfelelő összegért egy jól blokkoló hasznos depth ember lesz/lehet akiben mindig benne lesz 1-1 nagy elkapés és nagy drop is.
Rolni
támadásban tulajdonképpen megleszünk, lesz 10 falemberünk meg egy futonk.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Seth Roberts érkezett 1 évre, comp pickben nem számít, hát nem egy no1 WR, de depthnek elmegy, ha jól emlékszem rá ő egy speedy, valami raider írna róla pár sort?! Kezek, routjai milyenek?
cikesz
Roberts egy remek story...UDFA srácból lett hasznos csapattag, remek blokkoló WR, szerintem nálatok emiatt is került fel a térképre...futójátékot és Lamar futásait is remekül tudja támogatni majd.

Nálunk kapott egy hosszabbítást még Mckenzietől, de végül megbizható #3 elkapóvá nem érett be, így sok lett a fizuja mostanra... gondolom itt nem 4M-t fog keresni...

Nem rossz route futó, de nem egy ász. Volt több igazi cluth elkapása és game winning TD-je is...jó sebessége van és elég fizikális is...sajnos a kezei elég lyukasak, nálunk a fanbase leginkább a droppok miatt orrolt meg rá, ezzel lesznek gondjaitok... anno a Cooper-Crabtree-Roberts trió hozta össze Carr-nak a liga legtöbb dropját 1 szezon alatt...

Megfelelő összegért egy jól blokkoló hasznos depth ember lesz/lehet akiben mindig benne lesz 1-1 nagy elkapés és nagy drop is.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
gedam 5 692
Seth Roberts érkezett 1 évre, comp pickben nem számít, hát nem egy no1 WR, de depthnek elmegy, ha jól emlékszem rá ő egy speedy, valami raider írna róla pár sort?! Kezek, routjai milyenek?
cikesz
mondjuk sztem ha draftról húzunk wr-t az is fogja majd a fejét, hogy hova került. elit wr elkerül minket messziről, senki sem akarja a statjait lerontani. egyedüli esélyünk értelmes wr-re, ha vmi sztív szmisz szerű csávót találnánk, aki még egy évet levezetne, de az sztem nagyon kéne. aki egy kicsit biztatná lemart, egy kis terhet venne le róla. dez bryant nemtom milyen állapotban van, meg mennyire lenne mentor, fasz tudja ki jöhet még szóba.
gedam
Dez Byrant pont nem ez az opció, első 2 meccs után menne a sírás, hogy nem kap elég labdát vagy lamar túl dobná egyszer, biztos mondaná "nem baj töki, majd legközelebb..mindent bele"

Inkább Garcon,Thomas vagy Rishard Matthews.
cikesz
thomas jöhet. vegyük meg az összes tamás nevű playát.
gedam
Azt persze! 😀 😀 😀
Kellene egy Top elkapó?
MT-t nem adjuk, csak iszonyatosan drágán
Fattyu
Sztem most Demaryius Thomasra gondolt a szerző.
empty taxi
megnéztem má’ mi van vele:

 www.google.com/amp/s/denver.cbslocal.com/2019/02/28/demaryius-thomas-arrest-charges-vehicular-assault-speeding-former-denver-broncos/amp/
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Seth Roberts érkezett 1 évre, comp pickben nem számít, hát nem egy no1 WR, de depthnek elmegy, ha jól emlékszem rá ő egy speedy, valami raider írna róla pár sort?! Kezek, routjai milyenek?
cikesz
mondjuk sztem ha draftról húzunk wr-t az is fogja majd a fejét, hogy hova került. elit wr elkerül minket messziről, senki sem akarja a statjait lerontani. egyedüli esélyünk értelmes wr-re, ha vmi sztív szmisz szerű csávót találnánk, aki még egy évet levezetne, de az sztem nagyon kéne. aki egy kicsit biztatná lemart, egy kis terhet venne le róla. dez bryant nemtom milyen állapotban van, meg mennyire lenne mentor, fasz tudja ki jöhet még szóba.
gedam
Dez Byrant pont nem ez az opció, első 2 meccs után menne a sírás, hogy nem kap elég labdát vagy lamar túl dobná egyszer, biztos mondaná "nem baj töki, majd legközelebb..mindent bele"

Inkább Garcon,Thomas vagy Rishard Matthews.
cikesz
thomas jöhet. vegyük meg az összes tamás nevű playát.
gedam
Azt persze! 😀 😀 😀
Kellene egy Top elkapó?
MT-t nem adjuk, csak iszonyatosan drágán
Fattyu
Sztem most Demaryius Thomasra gondolt a szerző.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Seth Roberts érkezett 1 évre, comp pickben nem számít, hát nem egy no1 WR, de depthnek elmegy, ha jól emlékszem rá ő egy speedy, valami raider írna róla pár sort?! Kezek, routjai milyenek?
cikesz
mondjuk sztem ha draftról húzunk wr-t az is fogja majd a fejét, hogy hova került. elit wr elkerül minket messziről, senki sem akarja a statjait lerontani. egyedüli esélyünk értelmes wr-re, ha vmi sztív szmisz szerű csávót találnánk, aki még egy évet levezetne, de az sztem nagyon kéne. aki egy kicsit biztatná lemart, egy kis terhet venne le róla. dez bryant nemtom milyen állapotban van, meg mennyire lenne mentor, fasz tudja ki jöhet még szóba.
gedam
Dez Byrant pont nem ez az opció, első 2 meccs után menne a sírás, hogy nem kap elég labdát vagy lamar túl dobná egyszer, biztos mondaná "nem baj töki, majd legközelebb..mindent bele"

Inkább Garcon,Thomas vagy Rishard Matthews.
cikesz
thomas jöhet. vegyük meg az összes tamás nevű playát.
gedam
Azt persze! 😀 😀 😀
Kellene egy Top elkapó?
MT-t nem adjuk, csak iszonyatosan drágán

több mint 4 éve
gedam 5 692
Seth Roberts érkezett 1 évre, comp pickben nem számít, hát nem egy no1 WR, de depthnek elmegy, ha jól emlékszem rá ő egy speedy, valami raider írna róla pár sort?! Kezek, routjai milyenek?
cikesz
mondjuk sztem ha draftról húzunk wr-t az is fogja majd a fejét, hogy hova került. elit wr elkerül minket messziről, senki sem akarja a statjait lerontani. egyedüli esélyünk értelmes wr-re, ha vmi sztív szmisz szerű csávót találnánk, aki még egy évet levezetne, de az sztem nagyon kéne. aki egy kicsit biztatná lemart, egy kis terhet venne le róla. dez bryant nemtom milyen állapotban van, meg mennyire lenne mentor, fasz tudja ki jöhet még szóba.
gedam
Dez Byrant pont nem ez az opció, első 2 meccs után menne a sírás, hogy nem kap elég labdát vagy lamar túl dobná egyszer, biztos mondaná "nem baj töki, majd legközelebb..mindent bele"

Inkább Garcon,Thomas vagy Rishard Matthews.
cikesz
thomas jöhet. vegyük meg az összes tamás nevű playát.
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Seth Roberts érkezett 1 évre, comp pickben nem számít, hát nem egy no1 WR, de depthnek elmegy, ha jól emlékszem rá ő egy speedy, valami raider írna róla pár sort?! Kezek, routjai milyenek?
cikesz
mondjuk sztem ha draftról húzunk wr-t az is fogja majd a fejét, hogy hova került. elit wr elkerül minket messziről, senki sem akarja a statjait lerontani. egyedüli esélyünk értelmes wr-re, ha vmi sztív szmisz szerű csávót találnánk, aki még egy évet levezetne, de az sztem nagyon kéne. aki egy kicsit biztatná lemart, egy kis terhet venne le róla. dez bryant nemtom milyen állapotban van, meg mennyire lenne mentor, fasz tudja ki jöhet még szóba.
gedam
Dez Byrant pont nem ez az opció, első 2 meccs után menne a sírás, hogy nem kap elég labdát vagy lamar túl dobná egyszer, biztos mondaná "nem baj töki, majd legközelebb..mindent bele"

Inkább Garcon,Thomas vagy Rishard Matthews.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyszerű lenne a megoldás, játszatni kéne a tavaly 5. körben bestealezett csodafegyvert

több mint 4 éve
gedam 5 692
Seth Roberts érkezett 1 évre, comp pickben nem számít, hát nem egy no1 WR, de depthnek elmegy, ha jól emlékszem rá ő egy speedy, valami raider írna róla pár sort?! Kezek, routjai milyenek?
cikesz
mondjuk sztem ha draftról húzunk wr-t az is fogja majd a fejét, hogy hova került. elit wr elkerül minket messziről, senki sem akarja a statjait lerontani. egyedüli esélyünk értelmes wr-re, ha vmi sztív szmisz szerű csávót találnánk, aki még egy évet levezetne, de az sztem nagyon kéne. aki egy kicsit biztatná lemart, egy kis terhet venne le róla. dez bryant nemtom milyen állapotban van, meg mennyire lenne mentor, fasz tudja ki jöhet még szóba.
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Seth Roberts érkezett 1 évre, comp pickben nem számít, hát nem egy no1 WR, de depthnek elmegy, ha jól emlékszem rá ő egy speedy, valami raider írna róla pár sort?! Kezek, routjai milyenek?
több mint 5 éve
gedam 5 692
ha jól látom lemar instáját ezavarták dobálózást gyakororolni vmi katonai kiképzőtáborba.
több mint 5 éve
gedam 5 692
Haribó szeretne közös edzéseket lefixálni velünk az előszezonban.
 twitter.com/Ravens/status/1110562711123816448
Ez nekem azt is mondatja egyben, hogy lesz Ravens- Jaguars meccs az előszezonban (általában annak a hetében vannak közös edzések).
iktriad
olyan edzőpartnert keresett akivel fel tudunk készülni a browns támadógépezete ellen
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Haribó szeretne közös edzéseket lefixálni velünk az előszezonban.
 twitter.com/Ravens/status/1110562711123816448
Ez nekem azt is mondatja egyben, hogy lesz Ravens- Jaguars meccs az előszezonban (általában annak a hetében vannak közös edzések).

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
RGIII lesz a csere QB Lamar mögött, 2 évre írt alá, számokat még nem tudni... Nagy piaca nem lehetett, jó döntés.
cikesz
Csere QB miatt eléggé fostam, mert LJ-nek nem árt egy mentor aki hasonló stílusban kezdett... Én imádom RG3-at főleg a csapatbarát megnyilvánulásai is viselkedése miatt.. Sajnálom, hogy nem kellett sehova kezdőnek, de örülök, hogy visszajön hozzánk.
4.5M 2 év az elég baráti...
Eddig Decosta nagyon adja, tetszik, hogy nem fizette túl a saját FAinkat, bár ez Boyle-nál nem teljesen igaz, viszont ő kb. úgy blokkol mint egy G/T...
ET-t túl lehet és kellett fizetni, mert ő legalább akkora öltözői leader mint Weddle volt, csak mellette jobb játékos is.. tavaly volt 3 intje kb. 4 meccsen, Weddle-nek meg 0 16 meccsen.
Szóval nekem tetszik amit a kopasz csinál, jövőre kb ki van pucolva a cap (persze sok szabadügynök is lesz). És most sem vaagyunk esélytelenek a PO-ra.
Egy jó draftal (WR/G/LB/DL needekkel) simán versenybe leszünk észak királya címért..
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
RGIII lesz a csere QB Lamar mögött, 2 évre írt alá, számokat még nem tudni... Nagy piaca nem lehetett, jó döntés.