Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha meg be lehet rúgni a mezőnygólt, akkor be kell rúgni. Jé, pont ez Stez eletfelfogasa is :d

több mint 4 éve
gedam 5 692
Kicsit jobb érzés, hogy szopott a tobbi is északon.. Azert ez a tegnapi védelem eleg rosszul nezett ki, nyeltuk rendesen. Lemar nem volt pontos, bar várható volt, hogy nem fogja szetdobni ezt a Kansast, nincs is ezzel baj. Ami aggasztott, hogy Hariboek megint nem tudtak váltani, azt eroltettuk amivel felmentunk meccs elejen a palyara. Ez egyenlo a biztos vereseggel POban. Mondhatni belefer ez a vereseg, eleg ergya a North, de itt van boven munka, foleg a vedelemben es az edzoi munkaban. Kifejezetten tetszett hogy ramegyunk negyedikre, viszont az ilyen harmadik es otvar hosszura rahivni a negy yardos passzokat felfogast tovabbra sem értem.
LeviPoki
az oké, hogy nekiimész a 2 pontosnak a meccs elején, meg a 4. és kicsinek az ellenfél térfelén, de a 4.-nek a saját térfélen? és minden kockázatos playt bevállalsz? ökörség volt, túl nagy terhet rakott lemarra. kicsit olyan érzésem volt, hogy úgy meccsel, hogy itt belefér a vereség, nem baj,nézzük meg mi lesz. de így nem lehet meccselni, mert akkor biztos kikapunk. a tavalyi playbookkal hozhattuk volna a mérkőzést: futni kellett volna és futni és futni és futni és futni és futni és aztán már lehetett volna dobni. ha meg be lehet rúgni a mezőnygólt, akkor be kell rúgni. és akkor elérkeztünk a védelemhez. elsősorban itt is a hívásokkal van baj, sokszor teljesen agyatlanul és hatástalanul blitzeltünk és egy-két yardos pötyipassz a rohanó passrusholok feje felett már szabad is az út. a nagy játékok esetében is ez a baj, a rengeteg hatástalanul blitzelő emberke a secondaryból. csak oda kell dobni annak a helyére, aki éppen rohan a qb felé a semmiért. ez a játék a gyenge o fallal rendelkező bowns ellen jó lehet, de annyira kiszámítható, hogy mindig, de mindig el lesz küldve plusz emberke a qb-ra a sec.-ből, csak figyelni kell ki rohan és a helyére dobni. tavaly weddle egy csomószor áthívta a játékot és visszaállt az egész sec passz sávot védekezni.
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Kicsit jobb érzés, hogy szopott a tobbi is északon.. Azert ez a tegnapi védelem eleg rosszul nezett ki, nyeltuk rendesen. Lemar nem volt pontos, bar várható volt, hogy nem fogja szetdobni ezt a Kansast, nincs is ezzel baj. Ami aggasztott, hogy Hariboek megint nem tudtak váltani, azt eroltettuk amivel felmentunk meccs elejen a palyara. Ez egyenlo a biztos vereseggel POban. Mondhatni belefer ez a vereseg, eleg ergya a North, de itt van boven munka, foleg a vedelemben es az edzoi munkaban. Kifejezetten tetszett hogy ramegyunk negyedikre, viszont az ilyen harmadik es otvar hosszura rahivni a negy yardos passzokat felfogast tovabbra sem értem.
több mint 4 éve
lucio 323
Nagy merészség megmondani ennyi meccs alapján, hogy valaki bust vagy sem...általában kell két év, hogy reális kép legyen. Hol vagyunk ettől. Az eddigiek alapján nekem nem tűnik egyébkén annak, ugyanakkor az ilyen stílusú irányítók nem hosszú életűek az nfl-ben...
A mai meccsen meg szerintem az eredmény szorosabb lett, mint amilyen a játék képe volt, Lamar meg szerintem jobban játszott mint a statisztikái mutatták. A D szörnyű volt, ugyanakkor a KC ellen minden D annak tűnik. A mai vereség beleférhet, a következő meccseket azonban hozni kell(ene).
több mint 4 éve
gedam 5 692
Poén ide, poén oda, végülis amint megvolt a tavalyi és az idei 1/1, és egy igazi csapat jött szembe, máris árnyaltabb az irányító teljesítménye. Bár 5.8-as átlaggal futni több, mint korrket.
Többet kéne futnia, kevesebbet dobálnia.
Sobri Jóska
lamar folyamatosan nagyító alatt játszik, pedig így vagy úgy garantáltan halad vele az o 400 yard felett és rak fel pontokat a táblára. hogy a levegőben, a földön vagy a föld alatt, azt én sem tudom megmondani, de 22 évesen ezt hozza. aztán előjönni olyankor, amikor kikapunk és közepesen dobál (nem rosszul), hogy megmondtam, az nevetséges. ebben a vereségben mindenki benne volt kb., kivéve az o-t. hárbó, védelem, bírók, ha fontossági sorrendre vagy kíváncsi. de persze nem vagy, mert a tévedésedre keresel csak önigazolást, hogy lemar bust. nem az. lemar playmaker. idén meglesz neki a 4000 passzolt és 1000 futott yard felett és a rájátszás. nekünk ez jutott.
gedam
Én csípem a futó Irányítókat.
Lamart is csípem.
Sose írtam még róla.
Most se írtam, hogy mit mondtam meg, ahogy nem is mondtam semmit se meg.
Azt se, hogy bust.
A többi stimmel. 😊

A mai meccs árnyalja a teljesítményét, 5.8-al futni elég jó, a futást kéne forszírozni, nem a dobásokat, hatékonyságnövelési szempontból. Csak megismételtem, ha nem csak a belső démonaidra akarsz reagálni.
Sobri Jóska
de
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Gedam, tejesen igazad van, majd most jönnek a károgok, pedig ez nem rajta múlott hanem a védelem volt gyenge igyis hogy közepesen dobott igyis felraktunk 28 pontot. Üzenem a károgoknak hogy kutya nem kíváncsi a véleményükre tartsák meg maguknak, ne ide irogasanak.
Norbi180
Az károgás, hogy jó az 5.8-as futásátlag, és hatékonyabb lenne futnia, mint 50%-al dobálni?

több mint 4 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Gedam, tejesen igazad van, majd most jönnek a károgok, pedig ez nem rajta múlott hanem a védelem volt gyenge igyis hogy közepesen dobott igyis felraktunk 28 pontot. Üzenem a károgoknak hogy kutya nem kíváncsi a véleményükre tartsák meg maguknak, ne ide irogasanak.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Poén ide, poén oda, végülis amint megvolt a tavalyi és az idei 1/1, és egy igazi csapat jött szembe, máris árnyaltabb az irányító teljesítménye. Bár 5.8-as átlaggal futni több, mint korrket.
Többet kéne futnia, kevesebbet dobálnia.
Sobri Jóska
lamar folyamatosan nagyító alatt játszik, pedig így vagy úgy garantáltan halad vele az o 400 yard felett és rak fel pontokat a táblára. hogy a levegőben, a földön vagy a föld alatt, azt én sem tudom megmondani, de 22 évesen ezt hozza. aztán előjönni olyankor, amikor kikapunk és közepesen dobál (nem rosszul), hogy megmondtam, az nevetséges. ebben a vereségben mindenki benne volt kb., kivéve az o-t. hárbó, védelem, bírók, ha fontossági sorrendre vagy kíváncsi. de persze nem vagy, mert a tévedésedre keresel csak önigazolást, hogy lemar bust. nem az. lemar playmaker. idén meglesz neki a 4000 passzolt és 1000 futott yard felett és a rájátszás. nekünk ez jutott.
gedam
Én csípem a futó Irányítókat.
Lamart is csípem.
Sose írtam még róla.
Most se írtam, hogy mit mondtam meg, ahogy nem is mondtam semmit se meg.
Azt se, hogy bust.
A többi stimmel. 😊

A mai meccs árnyalja a teljesítményét, 5.8-al futni elég jó, a futást kéne forszírozni, nem a dobásokat, hatékonyságnövelési szempontból. Csak megismételtem, ha nem csak a belső démonaidra akarsz reagálni.

több mint 4 éve
gedam 5 692
Poén ide, poén oda, végülis amint megvolt a tavalyi és az idei 1/1, és egy igazi csapat jött szembe, máris árnyaltabb az irányító teljesítménye. Bár 5.8-as átlaggal futni több, mint korrket.
Többet kéne futnia, kevesebbet dobálnia.
Sobri Jóska
lamar folyamatosan nagyító alatt játszik, pedig így vagy úgy garantáltan halad vele az o 400 yard felett és rak fel pontokat a táblára. hogy a levegőben, a földön vagy a föld alatt, azt én sem tudom megmondani, de 22 évesen ezt hozza. aztán előjönni olyankor, amikor kikapunk és közepesen dobál (nem rosszul), hogy megmondtam, az nevetséges. ebben a vereségben mindenki benne volt kb., kivéve az o-t. hárbó, védelem, bírók, ha fontossági sorrendre vagy kíváncsi. de persze nem vagy, mert a tévedésedre keresel csak önigazolást, hogy lemar bust. nem az. lemar playmaker. idén meglesz neki a 4000 passzolt és 1000 futott yard felett és a rájátszás. nekünk ez jutott.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Poén ide, poén oda, végülis amint megvolt a tavalyi és az idei 1/1, és egy igazi csapat jött szembe, máris árnyaltabb az irányító teljesítménye. Bár 5.8-as átlaggal futni több, mint korrket.
Többet kéne futnia, kevesebbet dobálnia.

több mint 4 éve
gedam 5 692
LOL
 twitter.com/barstoolsports/status/1175825367657058305
iktriad
óriáspoén, de a los-ot elhagyva nem lehet passzolni még mindig

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 815 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL
 twitter.com/barstoolsports/status/1175825367657058305
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
Ilyen gyenge rosterunk sem volt meg miota Ravens drukker vagyok.

A #D front seven nagyjabol nulla, cserebe a Secondary bitang.

Tamadofal szinten gyenge, de legalabb Yanda meg itt van. QB es az elkapo sor fiatal.

En felek a kovetkezo szezontol, ha pozitiv lesz, akkor Lamar eron felul teljesitett megint.
Voice
4 honapja irtam.

Ezek utan csak pénzért szolalok meg itt.
Voice
Ez nagy dolog, hogy így bevállaltad, én is szoktam így járni a megállapításaimmal 😊
Secondary-t azért akkor Tavon Young-al és Jimmy Smith-el együtt mérted, ami nem ugyanaz a liga.
Szerintem a front 7 nem szar most sem, semmit nem futottak eddig ellenünk, de igen: a passrush Suggs+ZaDarius nélkül fos. Fergusson ezek szerint még nem üzemkész (eddig healthy scratch volt). Viszont a támadó fal eddig kifejezetten jó, ha nincs sérülés egész végig jó maradhat.
Ez a passrush + mélylabdák ellen dadogó secondary nem egy életbiztosítás Mahomes ellen, lehet hogy azt mondanám Wink helyében: kockáztassunk és Earl-t meg néha Humphreyt mondjuk kifejezetten INT-re vadásztassuk. Lehet több esélyünk lenne mintha mindenkit megpróbálunk lefedni egy preventívebb coverage-ben, mert nem fog menni. A másik fegyver primitívebb: ne legyen Mahomes a pályán, aminek a záloga fussunk orrvérzésig. Én asszem hogy csak kevés pontos meccsen van jó esélyünk.
Rolf
Ezt lehet bárhogy érteni, de mond meg mi nem vált be abból amit jósoltam.
Lamar jelenleg a legjobban teljesítő irányító a ligában. 1100 yard 2 meccsen. stbstb
Voice
hat az OL eddig jo, a front7 nem nulla, es a secondary meg nem bitang 😊 de a többi stimmel: Lamar es a fiatal WR sor telleg jo
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ilyen gyenge rosterunk sem volt meg miota Ravens drukker vagyok.

A #D front seven nagyjabol nulla, cserebe a Secondary bitang.

Tamadofal szinten gyenge, de legalabb Yanda meg itt van. QB es az elkapo sor fiatal.

En felek a kovetkezo szezontol, ha pozitiv lesz, akkor Lamar eron felul teljesitett megint.
Voice
4 honapja irtam.

Ezek utan csak pénzért szolalok meg itt.
Voice
Ez nagy dolog, hogy így bevállaltad, én is szoktam így járni a megállapításaimmal 😊
Secondary-t azért akkor Tavon Young-al és Jimmy Smith-el együtt mérted, ami nem ugyanaz a liga.
Szerintem a front 7 nem szar most sem, semmit nem futottak eddig ellenünk, de igen: a passrush Suggs+ZaDarius nélkül fos. Fergusson ezek szerint még nem üzemkész (eddig healthy scratch volt). Viszont a támadó fal eddig kifejezetten jó, ha nincs sérülés egész végig jó maradhat.
Ez a passrush + mélylabdák ellen dadogó secondary nem egy életbiztosítás Mahomes ellen, lehet hogy azt mondanám Wink helyében: kockáztassunk és Earl-t meg néha Humphreyt mondjuk kifejezetten INT-re vadásztassuk. Lehet több esélyünk lenne mintha mindenkit megpróbálunk lefedni egy preventívebb coverage-ben, mert nem fog menni. A másik fegyver primitívebb: ne legyen Mahomes a pályán, aminek a záloga fussunk orrvérzésig. Én asszem hogy csak kevés pontos meccsen van jó esélyünk.
Rolf
Ezt lehet bárhogy érteni, de mond meg mi nem vált be abból amit jósoltam.
Lamar jelenleg a legjobban teljesítő irányító a ligában. 1100 yard 2 meccsen. stbstb


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
Ilyen gyenge rosterunk sem volt meg miota Ravens drukker vagyok.

A #D front seven nagyjabol nulla, cserebe a Secondary bitang.

Tamadofal szinten gyenge, de legalabb Yanda meg itt van. QB es az elkapo sor fiatal.

En felek a kovetkezo szezontol, ha pozitiv lesz, akkor Lamar eron felul teljesitett megint.
Voice
4 honapja irtam.

Ezek utan csak pénzért szolalok meg itt.
Voice
Ez nagy dolog, hogy így bevállaltad, én is szoktam így járni a megállapításaimmal 😊
Secondary-t azért akkor Tavon Young-al és Jimmy Smith-el együtt mérted, ami nem ugyanaz a liga.
Szerintem a front 7 nem szar most sem, semmit nem futottak eddig ellenünk, de igen: a passrush Suggs+ZaDarius nélkül fos. Fergusson ezek szerint még nem üzemkész (eddig healthy scratch volt). Viszont a támadó fal eddig kifejezetten jó, ha nincs sérülés egész végig jó maradhat.
Ez a passrush + mélylabdák ellen dadogó secondary nem egy életbiztosítás Mahomes ellen, lehet hogy azt mondanám Wink helyében: kockáztassunk és Earl-t meg néha Humphreyt mondjuk kifejezetten INT-re vadásztassuk. Lehet több esélyünk lenne mintha mindenkit megpróbálunk lefedni egy preventívebb coverage-ben, mert nem fog menni. A másik fegyver primitívebb: ne legyen Mahomes a pályán, aminek a záloga fussunk orrvérzésig. Én asszem hogy csak kevés pontos meccsen van jó esélyünk.
több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
No majd holnap kiderül hogyan játszik a Baltimore Sooners...
Azért Hurst elég sokszor üres volt, csak LJ nem őt nézte...
Mwglátjuk mivel rukkolázunk elő, kellene egy jó futóteljesítmény hogyy a padra szögezzük Mahomest...
több mint 4 éve
gedam 5 692
 twitter.com/GeneFrenette/status/1175422120781705217
Tony Adams
szerintem itt inkabb az tortenhetett, hogy sikerult valami belso problemat elsimitani a jagsnel.
winston
nekem volt egy olyan megérzésem, amikor remzi azt mondta, ő nem akarta, hogy kimenjen, hogy tradet kért, hogy ez csak egy nyomásgyakorlás a csapat felé és nem igazán akar elmenni. (több hogy nem fért el)
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 twitter.com/GeneFrenette/status/1175422120781705217
Tony Adams
szerintem itt inkabb az tortenhetett, hogy sikerult valami belso problemat elsimitani a jagsnel.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 twitter.com/GeneFrenette/status/1175422120781705217
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ilyen gyenge rosterunk sem volt meg miota Ravens drukker vagyok.

A #D front seven nagyjabol nulla, cserebe a Secondary bitang.

Tamadofal szinten gyenge, de legalabb Yanda meg itt van. QB es az elkapo sor fiatal.

En felek a kovetkezo szezontol, ha pozitiv lesz, akkor Lamar eron felul teljesitett megint.
Voice
4 honapja irtam.

Ezek utan csak pénzért szolalok meg itt.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
gedam 5 692
Én egyelőre aggódom amiatt, hogy a passzjáték "csak" Brown és Andrews, pláne a második meccsen vártam többet... és Jackson próbált is diverzifikálni, de a többiek nem sok mindent nyújtottak.

Jó lenne egy harmadik célpontnak/második számú WR-nek felnőni melléjük, szerintem a TE-k nem lesznek elég jók.. én Snead-ben reménykedtem, de lehet h Boykint akarják felhozni, meglátjuk.
(Seth Who?)

És ezt a legjobb DB sort se teljesen értem Averett-tel, remélem cinizmus... szerintem szét fog hajigálni minket Mahomes.. asszem írta valaki, hogy pont a mély labdákat nézzük el. Hát, remek... a Chiefs ellen ezzel a gyengével már írhatjuk is be magunknak a L betűt....

| remélem sikerül a jinx.. |
Igor
endrúz nem edzett, szerdán összeszedett vmi kisebb sérülést. sztem nekünk van a legjobb te osztagunk a ligában.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én egyelőre aggódom amiatt, hogy a passzjáték "csak" Brown és Andrews, pláne a második meccsen vártam többet... és Jackson próbált is diverzifikálni, de a többiek nem sok mindent nyújtottak.

Jó lenne egy harmadik célpontnak/második számú WR-nek felnőni melléjük, szerintem a TE-k nem lesznek elég jók.. én Snead-ben reménykedtem, de lehet h Boykint akarják felhozni, meglátjuk.
(Seth Who?)

És ezt a legjobb DB sort se teljesen értem Averett-tel, remélem cinizmus... szerintem szét fog hajigálni minket Mahomes.. asszem írta valaki, hogy pont a mély labdákat nézzük el. Hát, remek... a Chiefs ellen ezzel a gyengével már írhatjuk is be magunknak a L betűt....

| remélem sikerül a jinx.. |

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
lucio 323
Kb. most jönnek azok a meccsek, amelyek megmutatják, az alapszakaszban mire számíthatunk. (Mer' a PO-ban bármi lehet, ha bejutunk).
A Chiefs ellen kíváncsi vagyok, mennyire fogunk futni, mert az tavaly nagyon ült, és mennyire passzoltatjuk továbbra is Lamart. A D-ben meg ha papíron nekünk van a legjobb DB sorunk (ok, nincs JS), ennek valahol látszani kellene, soha jobb alkalom a bizonyításra...De mi teher nélkül játszhatunk, jelenleg úgy tűnik, fontosabb, hogy a Browns-t verjük, mint a vasárnapi meccs (... ne legyen igazam, de eddig ilyen helyzetekben azt éreztem néha/sokszor, hogy nem igazán készülünk föl az adott meccsre)
Szóval az eredménytől függetlenül is számos érdekességet tartogat ez a meccs.
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
meg ebben az egész o-ban az a szép, ahogy hárbóék felépítették ezt a támadórendszert. vették lamart, mint aki meghatározza a stílust, mentornak idehozták rg3-t és mcsorley is elég atletikus és a stílushoz illő játékosokat draftoltunk és igazoltunk. megkockáztatom, hogy ilyen most nincs az nflben, itt kb. a mozaikban mindenkinek megvan a valid helyettesítője. nyilván egy picivel gyengébb a második ember, mint az első, de maga az o nem okádná össze magát egy-egy sérüléstől.
szóval ha már mea culpa tavaly 5-6 forduló után én sem flaccot áldoztam volna be, haneem harbaught és hoztam volna új edzőt. de aztán nagyon megtetszett, amit lamarral és az o-val csinálnak. stílust adtak egy olyan csapatrésznek, ami nálunk soha nem volt stílusos.
gedam
Pontosan, ugynezen gondolkodtam, hogy a stábra nagyon büszke vagyok! Profi ahogy maximalizálják a Lamar-ban lévő potenciált. Simán el tudom képzelni, hogy egy browns elherdálta volna Jacksont is, valami béna/rugalmatlan rendszerbe erőltetve. Persze az se hátrány hogy lett egy Andrews-unk (ha megnézitek az idei legjobb TE eddig), és egy Hollywood-unk (sok más jó játékos mellett). Hollywood óriási meglepetés nekem, nem néztem ki belőle hogy ennyire sokoldalú és tarthatatlan: akár hova állítják, blokkol (!), contact után yardokat verekszik ki. Zseni!
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001056299/article/lamar-jackson-ravens-have-the-nfls-best-offense-right-now
na
érdekes hogy egy csomó szaki minket lát esélyesebbnek a csífsz ellen. én a védelem miatt azért aggódom
gedam
Hát igen, fura érzés... Kb mióta a csapat létezik mindig a D-ben bíztunk jobban... Azért nincs két egyforma meccs, és bár engem is a Cards elleni teljesítmény elbizonytalanított... de a keret még mindig top 5 D-nek néz ki. A helyezkedésen csiszolni kell, pl TJ23 helyenként szellemeket fogott. A mély labdákat néztük el, de pl goal line D elég jó volt. Szerintem ha tudjuk erőltetni a futást, és ezzel kontrollálni az órát, akkor lesz elég ideje a védőknek pihenni, rákészülni, és ki tudjuk véreztetni őket. Ha beindul az adok kapok, abból nyilván nem mi jövünk ki jól. Korai QB hitek, esetleg 1-2 szerzett labda beköltözhet a tollas fejükbe.
Rolf
Pár big play t nyeltek ,ami most motivációs tényező lesz a secundary heti felkészülésében.
Futás,rövid passzok nem voltak és ami nem tűnt fel meccsen :

Johnny Kinsley retweetelte

Johnny Kinsley


@Brickwallblitz
szept. 17.
Tovább
Total QB Hits Allowed Through Week 2

SF: 3
BAL, DAL: 4
OAK, PIT: 5
NO: 6
KC, NE: 8
IND, MIN: 9
DEN, DET, JAX, WAS: 10
CAR, CIN, NYG, TEN: 11
ATL, CHI, CLE, LAC, LAR: 13
PHI: 14
BUF, SEA: 15
ARI, NYJ, TB: 16
GB: 18
HOU: 19
MIA: 24

Illetve:

Johnny Kinsley retweetelte

Johnny Kinsley


@Brickwallblitz
szept. 17.
Tovább
Total QB Hits Produced Through Week 2

BAL: 21
NO: 18
GB: 17
MIN: 16
CAR, CHI, NE, NYJ: 15
BUF, IND: 14
ATL, CLE, PHI, SF: 13
JAX: 12
ARI, CIN, DET, PIT, TEN: 11
DAL, HOU: 10
KC, LAR, NYG OAK: 8
SEA, TB: 7
LAC, WAS: 6
MIA: 5
DEN: 2

😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related