Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 2 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Vegignezve a tobb mint 2 oras edzesvideot, 2 megjegyzes:
(nyilvan semmi opengamebook sztory)
1: Lehetsz atlagosnal akar furgebb iranyito is, mint pl.Huntley, Oweh utoler, hiaba menekulsz. Flasssh.
2. Jake Verity bol egesz jo kicker lesz, megint szerezhetunk erte pikket sanyarubb rugohelyzetu csapattol. Tetszett a magabiztossaga.
RedFive
Nekem aki tetszett az Rashod Bateman játéka, ugy szopatta Marlon Humphrey-t pedig top 10-es corner a ligában, nagyon jól futotta az útvonalakat, keze az valami brutálisan jó, 50/50 % labdákat szépen lehuzza, nem akarom elkiabalni de szerintem draftoltunk végre egy elitnek tűnő elkapot.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Vegignezve a tobb mint 2 oras edzesvideot, 2 megjegyzes:
(nyilvan semmi opengamebook sztory)
1: Lehetsz atlagosnal akar furgebb iranyito is, mint pl.Huntley, Oweh utoler, hiaba menekulsz. Flasssh.
2. Jake Verity bol egesz jo kicker lesz, megint szerezhetunk erte pikket sanyarubb rugohelyzetu csapattol. Tetszett a magabiztossaga.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Allitolag... 💜💜💜

 nfltraderumors.co/justin-houston-has-reportedly-reached-out-to-ravens-about-signing-with-them/

Screenshot-2021-07-31-16-16-51-1
RedFive
Szerintem már megszereztük, az olvastam 1 év 4 millió dollárért igazoljuk le. Nagy fogás, remélem jobban beválik mint Jannick Ngakoue, mert akkor nagyon sokat erősödtünk azon a poszton.
Norbi180
Igen. Mar megjelent a hir az nfl.com -on is.

 www.nfl.com/news/justin-houston-signing-one-year-deal-with-ravens-worth-up-to-4-million

Annyit fuznek hozza, hogy a hirek szerint Harbough val abban egyezett meg, hogy nem lesz agyonhasznalva, ami nalam abszolute pozitiv fogadtatasra talalo momentum, mert nagy hive vagyok a melyseg kialakitasanak, es a fegyverek okos felhasznalasanak. Hosszu lesz a szezon, es nem csak pass rushban hanem egy jo mentori szerepkorben is szamitanek ra.👍😉😊
RedFive
Anno bescoutoltuk őt is, csak jött a fű balhéja és mégsem kellett vagy még a 3.körnél is alacsonyabban akartuk megszerezni és megelőztek Kansasban.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés

Open stadium practice.
Elo adas a nyitott edzesrol. A Youtube-on nezzuk vagy 3000en, a stadionban meg tobben lehetnek. 😁 Bakker nem kicsit hianyzik mar a foci... 😄

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
"Justin Houston a veteran passzrohamozo egyeves szerzodest kotott a Baltimore Ravens- szel, max 4 millio dollar ertekben. Houston alapfizetese 1,075 millio dollar lesz, 1 millio dollaros alairasi bonusszal és osztonzokkel, amelyek osszerteke akar 4 millio dollar is lehet."
RedFive
Passzrohamozó 😀
ThySoul
Ez meg nem volt meg? ☺ A legszemleletesebb szo a tevekenysegre. A poszt valosagos feladatkori leirasa. 😊
RedFive
Ez egyébként így van. A passzsiettető egy PC megfogalmazás 😆 egy igazi passrusher el akarja taposni a qb-t a földbe döngölni, éppen ezért nemhogy sietteti - rohamozza az irányítót. Fura is lenne a rohamutászokat - siettető utászoknak hívni 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
"Justin Houston a veteran passzrohamozo egyeves szerzodest kotott a Baltimore Ravens- szel, max 4 millio dollar ertekben. Houston alapfizetese 1,075 millio dollar lesz, 1 millio dollaros alairasi bonusszal és osztonzokkel, amelyek osszerteke akar 4 millio dollar is lehet."
RedFive
Passzrohamozó 😀
ThySoul
Ez meg nem volt meg? ☺ A legszemleletesebb szo a tevekenysegre. A poszt valosagos feladatkori leirasa. 😊

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 409
"Justin Houston a veteran passzrohamozo egyeves szerzodest kotott a Baltimore Ravens- szel, max 4 millio dollar ertekben. Houston alapfizetese 1,075 millio dollar lesz, 1 millio dollaros alairasi bonusszal és osztonzokkel, amelyek osszerteke akar 4 millio dollar is lehet."
RedFive
Passzrohamozó 😀
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
"Justin Houston a veteran passzrohamozo egyeves szerzodest kotott a Baltimore Ravens- szel, max 4 millio dollar ertekben. Houston alapfizetese 1,075 millio dollar lesz, 1 millio dollaros alairasi bonusszal és osztonzokkel, amelyek osszerteke akar 4 millio dollar is lehet."

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Allitolag... 💜💜💜

 nfltraderumors.co/justin-houston-has-reportedly-reached-out-to-ravens-about-signing-with-them/

Screenshot-2021-07-31-16-16-51-1
RedFive
Szerintem már megszereztük, az olvastam 1 év 4 millió dollárért igazoljuk le. Nagy fogás, remélem jobban beválik mint Jannick Ngakoue, mert akkor nagyon sokat erősödtünk azon a poszton.
Norbi180
Igen. Mar megjelent a hir az nfl.com -on is.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xwecowjugjy1lb2hchhc
Justin Houston signing one-year deal with Ravens worth up to $4 million
Justin Houston's NFL career will see another year -- or at least another training camp. The veteran edge rusher is signing a one-year deal with the Ravens worth up to $4 million, Tom Pelissero reports.


Annyit fuznek hozza, hogy a hirek szerint Harbough val abban egyezett meg, hogy nem lesz agyonhasznalva, ami nalam abszolute pozitiv fogadtatasra talalo momentum, mert nagy hive vagyok a melyseg kialakitasanak, es a fegyverek okos felhasznalasanak. Hosszu lesz a szezon, es nem csak pass rushban hanem egy jo mentori szerepkorben is szamitanek ra.👍😉😊

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Allitolag... 💜💜💜

 nfltraderumors.co/justin-houston-has-reportedly-reached-out-to-ravens-about-signing-with-them/

Screenshot-2021-07-31-16-16-51-1
RedFive
Szerintem már megszereztük, az olvastam 1 év 4 millió dollárért igazoljuk le. Nagy fogás, remélem jobban beválik mint Jannick Ngakoue, mert akkor nagyon sokat erősödtünk azon a poszton.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Screenshot-2021-07-31-18-04-59-1

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
 fansided.com/2021/07/31/justin-houston-ravens-deal-imminent/amp/

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Allitolag... 💜💜💜

 nfltraderumors.co/justin-houston-has-reportedly-reached-out-to-ravens-about-signing-with-them/

Screenshot-2021-07-31-16-16-51-1

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Justin Houston edzesbe allt.
Az, hogy ezt piros helmetben tette, a Kansas fanokat tolti el remennyel (marmint, hogy ujra oda ir majd ala).
A szlogen - "Nobody cares" - pedig a Baltimore Flock szivebe csal remenyt...

Screenshot-2021-07-31-03-47-37-1



Az insta hozzaszolasok mennyisegeben a Chiefs fanok, a minosegeben a Ravens Flock win. ☺

Van aki mar el is kiabalna:


Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Pletyo: az eddigi edzeseken (kulonosen penteken) a ket ujonc pass rusher Oweh és Hayes remekul villogtak.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
A Bleacher Report Adrian Ealy -t valasztotta Ravens legjobb UDFA - igazolasanak. OT a posztja, nem bannam ha bejonne a joslat, egy fajin tackle-t halaszni a zavarosbol kiba jol jonne.

Ugyanigy a Cincinnati Bengalsnel: Pooka Williams Jr., RB, Kansas

A Cleveland Brownsnal: Marvin Wilson, DT, Florida State

A Pittsburgh Steelersnel: Jamar Watson, Edge, Kentucky.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Ez vót már?
Ravens coach John Harbaugh confirms QB Lamar Jackson and RB Gus Edwards tested positive for COVID-19
Klaci79
Par podcastet mar vegighallgattam rola, de homaly. A csapatnal az oltottak aranya 90% felett van, de azt nem tudni hogy ki nincs oltva. Mondjuk nem tokmindegy akkor se ha oltva is meg lehet betegedni. Meg szimplan lehet csak hordozni is. Remelem, ha mar igy esett, oltott hordozok es ennyi volt... Amugy ki legyen most virusgazda ha nem egy QB... Nyald az ujjad, dobd a bogyot, add a handoffot, de TC elott, es ne baszd falhoz az egesz idenyt.
RedFive
Elvileg nincs oltva mert 5 negativ tesztje volt elotte es csak azt kell tesztelni naponta aki nincs oltva v vmi ilyesmi volt twitteren.
Morfil
Marlon Humphrey beszelhetne a fejevel. Ha mar az FO nem hatott ra ezugyben.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
Ez vót már?
Ravens coach John Harbaugh confirms QB Lamar Jackson and RB Gus Edwards tested positive for COVID-19
Klaci79
Par podcastet mar vegighallgattam rola, de homaly. A csapatnal az oltottak aranya 90% felett van, de azt nem tudni hogy ki nincs oltva. Mondjuk nem tokmindegy akkor se ha oltva is meg lehet betegedni. Meg szimplan lehet csak hordozni is. Remelem, ha mar igy esett, oltott hordozok es ennyi volt... Amugy ki legyen most virusgazda ha nem egy QB... Nyald az ujjad, dobd a bogyot, add a handoffot, de TC elott, es ne baszd falhoz az egesz idenyt.
RedFive
Elvileg nincs oltva mert 5 negativ tesztje volt elotte es csak azt kell tesztelni naponta aki nincs oltva v vmi ilyesmi volt twitteren.

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 2 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
Ez remek, hogy ugy mennek neki az idenynek h barmelyik meccs kuka lehet LJ miatt 1 pozitiv teszt utan. A hajukra kenhetik a 90%os atoltottsagot, ha pont a QB esik ki.

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Ez vót már?
Ravens coach John Harbaugh confirms QB Lamar Jackson and RB Gus Edwards tested positive for COVID-19
Klaci79
Par podcastet mar vegighallgattam rola, de homaly. A csapatnal az oltottak aranya 90% felett van, de azt nem tudni hogy ki nincs oltva. Mondjuk nem tokmindegy akkor se ha oltva is meg lehet betegedni. Meg szimplan lehet csak hordozni is. Remelem, ha mar igy esett, oltott hordozok es ennyi volt... Amugy ki legyen most virusgazda ha nem egy QB... Nyald az ujjad, dobd a bogyot, add a handoffot, de TC elott, es ne baszd falhoz az egesz idenyt.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Ez vót már?
Ravens coach John Harbaugh confirms QB Lamar Jackson and RB Gus Edwards tested positive for COVID-19
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Mindazonaltal en bizom EDC ben. Minden penz szamit, csak kihozza okosba'

 www.baltimoreravens.com/news/lamar-jackson-gives-update-on-his-contract-situation

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Én nagyon szorítok egy rekord QB-szerződésért, megérdemli a fiú és mi, Steelers-szurkolók is! 😀
Szokol
Nagyon megertem. ☺
Ateltem viszont. BB rahedli penzebol egy centet se sajnaltam.
Amiota viszont leadott belole... 😔
De az semmi! Az edzotabor kezdetere ritmikus sportgimnasztikazora fogyott (grat), a labdagyakorlatatol itt afc eszakon mindenki kezdhet aggodni.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Én nagyon szorítok egy rekord QB-szerződésért, megérdemli a fiú és mi, Steelers-szurkolók is! 😀
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés


...amikor Orlando Brown Jr. mondja hogy Lamar Jackson szerzodese 50 milla/ev lesz...

Mast is torkonragad cseppet vagy csak engem?
RedFive
Mi leszünk akkor a leghülyébb csapat a világon ha kétszer eljátszuk, és nem tanulunk a Flacco esetből. 35 milla per év lenne reális ,én nem is adnák attól többet ,oké hogy bevisz minket a play off-ba de ott megáll a tudomány, van 4 play off mecse mindegyiken bün szar volt.
Norbi180
35? Azt mar Dallasban elb...tak. Dak Prescott bearazta, ez mar csak igy megy arrafele. Mar csak legszebb almaidban usszuk meg 35 bol. Az en legszebb almaimban atlag 38 osztonzokkel 40+, de tartok tole hogy tobb lesz az. A Ravens koruli elemzo potentatok haza tajan 40-45 koze teszik. Kezdhetunk izgulni hogy ne kusszon feljebb. De ha halogatjuk es fut egy probowl szezont, akkor aztan ingunk gatyank... mert akkor mar hiaba mondana barki hogy jobb skill poz playak, jobb fal, edesmindegy lesz. Akkor mar inkabb tenyleg SB es utana 7 szuk esztendo. 😅
RedFive
jó, azért ma aszongyuk, hogy 50 millio, hű de sok, 5 év múlva meg nem kapsz kezdőt érte. a flacco deal is jó lett volna, ha merünk építeni rá és nem sérül meg oly sokszor. 2 évig túlfizeted, 1 évig kb annyit adsz, amennyit ér, 2 évig alulfizeted. ha 5 évet írsz alá kb. így jön ki. mahomes helyébe nem írtam volna alá a 10 évet, ha nem lesz nagyobb sérülés akkor magát rövidíti meg 6 éven keresztül kb.
gedam
Mahomes-nak a csapatbarat szerzodest es a hosszutavu elkotelezettseget mar feltavnal atdolgozzak majd, amikor 'szare-hugye' kategoriaba csuszik es a majdani cap bosegszarujahoz igazitjak, ebben kb biztos vagyok. Sokkal szimpatikusabb pelda, ettol persze LJ ralephet Prescott kisgomboc hakapeszi utjara is, de remelem jo ertelemben fog leesni az allunk a szerzodes bejelentesekor. Az "engem csak a SB meg a gyuru erdekel" hangzatos kijelentesek lozungokka silanyulnak ha egy iranyito citromnak nezi a csapatat es a legfobb pillanatban csak a kifacsaras jut rola eszebe. Ha Lamar azt hiszi hogy 2-5 vagy 10 ev mulva is vidaman nyom cikcakkban egy escape-et egy osszeomlo olcso fal alkotta zsebbol akkor keseru lesz az ebredes.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!