Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
A safety draftnak örülök és végül is Elam is okés. Cyprient jobban szerettem volna, de ha Ozziék szerint Elam jobb, én hiszek nekik 😊
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Highlight helyett a meccsvideók jóval beszédesebbek.


 www.youtube.com/watch?v=t3s0oJ_LhJ0



 www.youtube.com/watch?v=h2MX2Hd6rU4
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
várjuk ki a mágiát 😊Collapo
Ámen. Mondjuk mentalitása és stílusa alapján nálunk a helye. Remélem ezt egy szinttel feljebb a pályán is bizonyítani fogja.

Addig is higlightos videó:
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
várjuk ki a mágiát 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Valami oka biztos van, hogy Ő volt a boardunk első embere, de ez az ok most nagyon nem tudom mi. Húztunk egy nem éppen atletikus, alacsony, hard hitter, boxban otthonosan mozgó safetyt. Ilyen playat találtunk volna hátrébb is.
Biztosan fülig érő szájjal fogok vigyorogni az első komolyabb csontrepesztő ütése után, de most nem vagyok oda meg vissza érte.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Elamtól nem vágom földhöz magam örömömben :/ Cyprien szerintem kapásból jobb, Brownnak is jobban örültem volna.Blaise
Én pont fordítva gondolom, de hát ez a történetben a szép... Szerintem Elam jó lesz ide (szerk: mert passz ellen azt mondják kicsit jobb, mivel covert jobban játszik)... Te'o-t nem húztam volna, még hiányposzt mellett sem, 2-4 körben meg van egy csomó jó játékos... a mezőny ott crowded 😀 Én elvagyok ezzel a pick-kel 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Elamtól nem vágom földhöz magam örömömben :/ Cyprien szerintem kapásból jobb, Brownnak is jobban örültem volna.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
1/20-nál bent van A.Brown/Cyprien/Watson/Hopkins és Genoért is jöhetnek akik meg akarják előzni Jaxet. Happy 😊
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Ha nincs trade akkor ki kit húzna 1/32-n?Blaise
Jonathan Cyprien/Arthur Brown, de szerintem lesz trade.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bal-mike-preston-ravens-will-keep-an-eye-on-oklahoma-left-tackle-lane-johnson-20130424,0,3339690.story?track=rss

Lane Johnsonért való feltrade elég költséges manőver lenne. Szerintem csak füst eregetés, bár nem lennék szomorú, ha valahogy nálunk landolna,de erre kevés az esély. Inkább jelzés értékő, hogy a LT kiemelt prioritást élvez, ennek viszont örülök, ne próbálgassuk KO-t, neki a LG a természetes pozíció.

Nálam most Watson vagy Hopkins lenne az első körös választás. Watson talán reach és nagyon sok meló lenne vele, de nagyon nagy az upsideja, de needre jönne és impact pozícióba. Második körben lenne ő nagyon funny de kétlem, hogy ott benn lenne.

Ha nincs trade akkor ki kit húzna 1/32-n?Blaise
Trade nélkül Te'o - ha már nincs bent, akkor Ogletree. De én az Austinért való feltrade híve vagyok, második körbe hozzunk egy O falembert. Ezzel le is van rendezve az O, összes többi pick (ami a feltrade után maradna) mehetne a D foltozására.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bal-mike-preston-ravens-will-keep-an-eye-on-oklahoma-left-tackle-lane-johnson-20130424,0,3339690.story?track=rss

Lane Johnsonért való feltrade elég költséges manőver lenne. Szerintem csak füst eregetés, bár nem lennék szomorú, ha valahogy nálunk landolna,de erre kevés az esély. Inkább jelzés értékő, hogy a LT kiemelt prioritást élvez, ennek viszont örülök, ne próbálgassuk KO-t, neki a LG a természetes pozíció.

Nálam most Watson vagy Hopkins lenne az első körös választás. Watson talán reach és nagyon sok meló lenne vele, de nagyon nagy az upsideja, de needre jönne és impact pozícióba. Második körben lenne ő nagyon funny de kétlem, hogy ott benn lenne.

Ha nincs trade akkor ki kit húzna 1/32-n?
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem hiszem,hogy máris repülne Rolando,bár nem kértem belőle,már kíváncsi vagyok,mint a h*lye Kindle-re is anno...
Még nem szívta a Ravens öltözőjének a szagát,még a régi közegében van,ahová ezek szerint kódolva van konfliktus.
Májustól kezdődnek a campek,jön a felkészülési időszak,kevesebb ideje lesz a parkokban bandázni,illetve egy teljesen új közegbe kerül,Baltimore-ban.
A Ravens öltözője erős,még Ray és Ed nélkül is..
A Ravens edzői stábja stabil,Harbough-val kicsit katonás is,amivel mind a tulajdonos,mind az GM egyetért,fegyelmezettebbnek kell lennie,mint Oakland-ben.
Ozzy alapos,feltérképezte McClaint,megkapta a nyilvános és nem nyilvános kartonjait,személyes véleményeket.Sabanék boldogultak vele,mi is fogunk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 806 — No es importante
április 27-ig ingyenes az NFL Game Pass, az NFL Network adása mellett a legutóbbi Super Bowl is megtekinthető rajta HD-ben, még a "Coaches Film" is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Rolando McClaint megint letartóztatták. Az offseason nem az erőssége.ulpianus
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rolando McClaint megint letartóztatták. Az offseason nem az erőssége.ulpianus
A helyi Titus Young.
Agyhalál mindkettő, mondjuk legalább a mi hülyénknek a pályán is volt egy jó éve.

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Rolando McClaint megint letartóztatták. Az offseason nem az erőssége.ulpianus
Okos!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Rolando McClaint megint letartóztatták. Az offseason nem az erőssége.ulpianus
Kezdőőődik, Apa, kezdőőődik!!! :S

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Rolando McClaint megint letartóztatták. Az offseason nem az erőssége.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 806 — No es importante


17 years ago today, the Ravens selected Miami LB Ray Lewis with the 26th overall pick


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
schedule
 www.nfl.com/schedules/2013/REG/RAVENS?icampaign=Schedule_release_Teams_HP_CP
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
McPhee azért alapvetően marad DE, csak néha fel fog tűnni OLB poszton is 😊

Még nem hivatalos, de úgy néz ki, hogy a Denver után a 2. héten a Pats következik.

@jeffzrebiecsun: RT @ScottIsaacs: Not official until 8pm, but two sources tell us #Patriots at #Ravens on #MNF, likely week 2, on #WCVB. Likely banner raising for BALpuffin
baaanyeg, ez így.... erős 😮
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 19 perc
The Ravens will open the 2013 season at Denver in a Thurs night kickoff. Full NFL schedule to be released tonight

A baseballosok pedig még mindig bekaphatjákBlaise
A lehető legrosszabb húzás nekünk, bosszúra éhes Denver és Welker... Pitts jobb lett volna 😕
Bazz, milyen kezdés ez... elég hamar ki akarják nyírni a szezonunkat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
McPhee azért alapvetően marad DE, csak néha fel fog tűnni OLB poszton is 😊

Még nem hivatalos, de úgy néz ki, hogy a Denver után a 2. héten a Pats következik.

@jeffzrebiecsun: RT @ScottIsaacs: Not official until 8pm, but two sources tell us #Patriots at #Ravens on #MNF, likely week 2, on #WCVB. Likely banner raising for BAL
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ami viszont érdekes lehet, hogy MekkFi mehet ki OLB-nek... valami hasonlót lehetett várni, a DE poszt manapság elég "crowded", nyüzsgős... Pernell pedig fogyott 10 fontot...Collapo
 alabama.scout.com/a.z?s=14&p=8&c=1&nid=389647

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/udhutpnazjidw2rryn8k
Jarret Johnson Stats, News and Video - OLB | NFL.com
Latest on OLB Jarret Johnson including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


JJ ugyanezt az utat járta be.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 19 perc
The Ravens will open the 2013 season at Denver in a Thurs night kickoff. Full NFL schedule to be released tonight

A baseballosok pedig még mindig bekaphatják