Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
v1l1an Baltimore Ravens 26
Ja és szép volt PANTERS!!! HA HA
több mint 10 éve
v1l1an Baltimore Ravens 26
Szerintem tegnap végre az első félidőben úgy játszottunk ahogy mindig kellene egyedül Rice /18futás 30 jard 1.7 átl./lógott ki.Most a fal is jobban játszott Pierce számai már türhetőbbek - nem tudom miért nem kap több lehetőséget - és Flakon is jobban dobált. De a második félidő kaka lett.Összességében még van hova fejlődni főleg futásban.A D viszont megint megmutatta hogy van benne ráció a jövőre nézve.GORAVENS
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Monroe megtartásáért szerintem mindent befog dobni Oz, én személy szerint Ohert is beáldoznám érte minden szívfájdalom nélkül, ha úgy hozza a sors.

Tegnapi meccsről: D rettenetesen ott volt, bár azért partnerre talált a bengálsz O-ban, Az, hogy a liga legjobb olineja mekkorát szenvedett a pass rush ellen az nem volt semmi. Kijár a kalapemelés a srácok előtt.

O meg... áhh hagyjuk. Nincs futás, nem tudjuk az órát koordinálni, nem tudjuk a passzjátékot segíteni, aki pedig ezért felelős továbbra is ténykedik a csapat körül.
Nincs keresni valónk a PO-ban, verjük meg a Vasast és draftoljunk minél magasabban.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jó lenne, ha Daryl eljutna idén legalábba ProBowlba, annyira megérdemli az elismerést. A 10 év alatt kb ugyanígy játszott mindig, csak mindenki átnézett rajta, mert nálunk játszott.
iktriad
Én régebb óta nézem és szeretem a játékát, ráadásul szerintem az itteni séma is jól jön neki... remélem a JMeki visszaáll és figyeli a futást, akkor Deril is több labdát tud szedni, mert abban is jó.
És örülök, hogy Monroe itt is megállja a helyét. Szerintem is nem szabadna hagynotok, hogy elmenjen, ha már 2 picket is adtatok érte.iktriad
2 olyan pick, amit kompenzációval visszakapunk kb, de az Ő stabilitása kell a mi falunknak... Ő ezért is lenne fontos.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Daryl pusztít, szerintem az elmúlt 2-3 év legjobb statjait és játékát hozza... maximálisan él a felkínált lehetőséggel... és a lájmbekkerek vezére is tud lenni...

Mandró teljesen jól hozza a posztját, kevesebbszer verik meg mint BigMeket, szerintem őt is újra kéne igazolni, kerül amibe kerül... szokja még a rendszert, de a fal stabilabb, mióta van, a sackeket többnyire nem Ő engedi... szezon végére össze is állhat az OL... még a futást kéne az egységnek jobban segíteni és boldog is lennék... Jó igazolás volt Ő is...Collapo
Köszi szépen.

Jó lenne, ha Daryl eljutna idén legalábba ProBowlba, annyira megérdemli az elismerést. A 10 év alatt kb ugyanígy játszott mindig, csak mindenki átnézett rajta, mert nálunk játszott.

És örülök, hogy Monroe itt is megállja a helyét. Szerintem is nem szabadna hagynotok, hogy elmenjen, ha már 2 picket is adtatok érte.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Daryl pusztít, szerintem az elmúlt 2-3 év legjobb statjait és játékát hozza... maximálisan él a felkínált lehetőséggel... és a lájmbekkerek vezére is tud lenni...

Mandró teljesen jól hozza a posztját, kevesebbszer verik meg mint BigMeket, szerintem őt is újra kéne igazolni, kerül amibe kerül... szokja még a rendszert, de a fal stabilabb, mióta van, a sackeket többnyire nem Ő engedi... szezon végére össze is állhat az OL... még a futást kéne az egységnek jobban segíteni és boldog is lennék... Jó igazolás volt Ő is...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Monroe hogy teljesít mióta itt van? Meg vagytok vele elégedve?
Darylről nem kérdezek, látom a statjain, hogy ő volt az év egyik legjobb ár/érték igazolása.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Megnyert egy már az első félidőben megnyert, majd a másodikban elvesztett meccset... ezt a második félidei töketlenkedést 😀

Megkövetem Ihedigbo-t... megállja a helyét, faszán játszott tegnap... az uccsó belenyúlás reflex volt, AJ meg annyira fogalmatlan volt a HájlMérinél, hogy az ölébepottyant.... azért leizzadtam a végére de a D# kimagasló volt...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Aztán is tett valamit 😊

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Justin Tucker, a Baltimore Ravens rúgója, nem mindennapi módon kérte meg barátnője, Amanda Bass kezét.
A pár egy Baltimore-i hotelben vacsorázott, mikor Tucker elnézést kért, hogy mosdóba szeretne menni, majd a hotel tetejére osont fel. Mire Bass kisasszonyt felkísérték, addigra a gyertyákkal kivilágított tetőteraszon már várta élete párja és barátaik, az All Time Low zenekar, akik a "Marry Me" című számot játszották, miközben Justin a nagy kérdést feltette szerelmének. Amanda természetesen igent mondott, így ha minden jól megy, 2015 tavaszán egybekelhetnek.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Szeretnék pár hozzászólást idézni a baltimoreravens.com oldalról, ahol arról írtak, hogy az O pistol formationt fog a jövőben többet használni a futójáték megsegítésére.malkav
Pistol formation? Nofene, ez látványos is lehet. 2008-ban, amikor Flacco még nagyon zöld volt, akkor elég sok futott yardja volt, szám szerint 180, 52 futásból. Sok látványos oldalsó scrambling, vagy tervezett futás volt bootlegből (ellenünk is volt ebből TD-je). Megvan hozzá az atletikussága, akkor hiányoltátok is, hogy miért nem hívja rá Cameron gyakrabban. Most lehet, hogy megint több ilyet látunk majd pistolból, read optionől?
Persze a QB-t védő shotgun felállás miatt van ez az egész kompenzálás, a gyenge fal miatt. Ez a ZBS-re váltás is, tipikusan az az oka, mint nálunk is, hogy rohadtul nem megy a drive blocking, mert a LG-C és a RT poszton puding ember van, nincs semmi ereje. Nálunk a Beachum-Foster-Gilbert fosgyenge futásblokkoló hármas képtelen bárkit erőből előretolni. Jöjjenek akkor jobb híján a páros blokkok.
Nagyon kell jövőre egy RT Oher helyére meg egy center (és egy egészséges Osemele). Na és egy megbízható slot WR (mondjuk Marlon Brown sztem nagyon jó is lehet még), Pitta távozása esetén meg egy elkapó TE. Szerencsétekre buldózer RT és WR terén brutál jó lesz a draft.
A BBDB meg érdekes, pláne, hogy a press cover az erőssége Webbnek és Smith-nek is...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
malkav: a csapat próbálkozik, az eddigi O# szar volt... lássuk ezt a sémát... mondjuk ha nyáron gyakoroljuk lehet jobban örültem volna, de ez van. Még össze is jöhet 😊 Amúgy már a sütik (Brownie->Browns) ellen be is vetettük... nekem továbbra is a screen és a néha meghúzott fineszes end-around hiányzik... bár utóbbit a pistol és a miatta fellépő védők eléggé megölik... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szeretnék pár hozzászólást idézni a baltimoreravens.com oldalról, ahol arról írtak, hogy az O pistol formationt fog a jövőben többet használni a futójáték megsegítésére. A legtöbb Ravens hozzászóló nagy örömmel és érdeklődéssel fogadta a hírt.
😀

KidNme:

OR,
you could tell Ray to wait for his blockers to open a hole instead of running into the backs of our guys and once he DOES get thru a hole, you need to tell him that if a guy "touches" him, it's OK to not fall down.
(Vagy elmondhatnátok Ray-nek hogy várja meg míg a blokkolók lyukakat nyitnak a falba ahelyett hogy nekik rohan és ha ez sikerült akkor azt is mondjátok meg neki hogyha egy védő megérinti nem haragszunk meg ha nem esik egyből össze.)

plantsman:

How about come Sunday we get to see the victory formation.
(Mi lenne ha vasárnap a győzelem formációt láthatnánk)

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Ravens-Debut-Pistol-Formation/521a8d6f-211b-43bd-b2e5-644a9ade732f
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Engem nem a terület feladás zavar, hanem hogy közben lerágják a perceket az óráról, így a támadóknak kevesebb lehetősége van. Legjobban a Steelers ellen jött ez ki. A támadóknak volt 7 labdabirtoklásuk, ebből egy elit O lehet kihoz annyi pontot, ami elég a győzelemhez, csak nekünk nincs ilyen. puffin
Éppen ezért kell az offenzt erősíteni. Flacco szerződésével ezt az utat a FO mag kövezte ki. Innen már nincs visszaút. A szerződése túl nagy ahhoz, hogy most nekiálljunk a D építésének. Meg kell adni neki a fegyvereket. Kezdetnek az Olinet összerakni és hozni lehetőleg első második körben receivert (WR/TE).Blaise
Az a furcsa, ha tényleg Flacco köré szeretnénk felépíteni a csapatot, akkor ezeket már az idei offseasonben meghúzhattuk volna, helyette újjáépítettük a védelmet. Ez így egy kidobott évnek tűnik.

Egy agresszív védelem viszont több lehetőséget biztosíthatna a támadóknak. A több lehetőségből meg talán több pont lenne. Szóval a BBDB-kel az a gondom, hogy szerintem nem illik ehhez a csapathoz.puffin
Tavaly sem volt elit D-nk mégis SB-t nyertünk. A vasasnak volt elit D-je (leszámítva a TO-kat) aztán láttuk mire mentek. Ma már nem elég az elit D. Kell a PO-ban az elit QB vagy elit módon játszó QB és utána jöhet a D, ami már tavaly is BBDB volt. Félre ne értsétek. Kell a jó D de elég a BBDB, főleg ha a kritikus pillanatokban RZ/3rd down elit tud lenni ez utóbbitól pedig nem vagyunk messze.Blaise
Na ez az, tavaly szezon végére volt jó O, elég is volt a BBDB. Most meg nincs jó O, így nem tűnik jónak a BBDB. Az utolsó 3 meccsen egyszer sem sikerült az ellen támadóit megállítani a meccs végén és visszaadni a lehetőséget a támadóknak, szerintem ezek kritikus pillanatoknak számítanak 😊

Így szezon közben talán Spagnuolo-t lehetne megpróbálni.puffin

Valószínűleg Pees utánra gondolták Spagnuolot, de nem verném a seggem a földhöz örömömben ha Ő lenne a DC. Túl friss még a tavalyi fantasztikus egységének az élménye. És a főedzői regnálása alatti Rams D sem volt éppen túl jó. (lehet akkor nem ő volt a felelős az egységért, ha valaki megcáfol majd javítom)Blaise
Csak egy tipp volt 😊 Nekem jó Pees is, ha agresszívabbra veszi a figurát 😀
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Lehet hogy nekem rossz a hozzáállásom, de kb. 2008 óta nézem az NFL mecseket és vártam arra hogy az 52-es LB megkapja a második gyűrűjét. Folyamatosan mentek az ekézések hogy Flaccoval nem lehet SB-be jutni, meg ki fog öregedni a védelem stb. ennek ellenére meglett a gyűrű, Flacco úgy játszott ahogy PM is szeretne már egyszer a rájátszásban. Nyertünk!
Most meg kicseréltük a fél csapatot, tele vagyunk fiatalokkal, új koordinátorokkal persze hogy nem klappol egyből minden. De ha egyszer összeáll a csapat magja akkor megint 5 évig ott leszünk a PO-ban, legalábbis ajánlom nekik hogy így legyen...
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Én nem akarok DC-t cserélni, egyenlőre nincs Dínnel bajom... csak elméletben gondolkodva érdeklődtem 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha már ennyire DC akartok cserélni akkor szurkoljunk annak hogy a Jets kicsit essen vissza és akkor visszakaphatjuk Rexit, na őt szívesen látnám DC-ként a csapatban.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Engem nem a terület feladás zavar, hanem hogy közben lerágják a perceket az óráról, így a támadóknak kevesebb lehetősége van. Legjobban a Steelers ellen jött ez ki. A támadóknak volt 7 labdabirtoklásuk, ebből egy elit O lehet kihoz annyi pontot, ami elég a győzelemhez, csak nekünk nincs ilyen. puffin
Éppen ezért kell az offenzt erősíteni. Flacco szerződésével ezt az utat a FO mag kövezte ki. Innen már nincs visszaút. A szerződése túl nagy ahhoz, hogy most nekiálljunk a D építésének. Meg kell adni neki a fegyvereket. Kezdetnek az Olinet összerakni és hozni lehetőleg első második körben receivert (WR/TE).

Egy agresszív védelem viszont több lehetőséget biztosíthatna a támadóknak. A több lehetőségből meg talán több pont lenne. Szóval a BBDB-kel az a gondom, hogy szerintem nem illik ehhez a csapathoz.puffin
Tavaly sem volt elit D-nk mégis SB-t nyertünk. A vasasnak volt elit D-je (leszámítva a TO-kat) aztán láttuk mire mentek. Ma már nem elég az elit D. Kell a PO-ban az elit QB vagy elit módon játszó QB és utána jöhet a D, ami már tavaly is BBDB volt. Félre ne értsétek. Kell a jó D de elég a BBDB, főleg ha a kritikus pillanatokban RZ/3rd down elit tud lenni ez utóbbitól pedig nem vagyunk messze.

Így szezon közben talán Spagnuolo-t lehetne megpróbálni.puffin

Valószínűleg Pees utánra gondolták Spagnuolot, de nem verném a seggem a földhöz örömömben ha Ő lenne a DC. Túl friss még a tavalyi fantasztikus egységének az élménye. És a főedzői regnálása alatti Rams D sem volt éppen túl jó. (lehet akkor nem ő volt a felelős az egységért, ha valaki megcáfol majd javítom)
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Sikerült visszanéznem Doss elejtett labdáját... Hát már látom mi volt a gond, úgy próbálta megfogni a labdát mint egy punt returner nem úgy mint egy WR ... 😀 remélem emiatt nem lesz cutolva mert benne több fantáziát látok mint JJ-ban.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Így szezon közben talán Spagnuolo-t lehetne megpróbálni.puffin
Igen, talán ezért is hozták, ha Písz látványosat betlizne, O# oldalon megcsináltuk már, éppen benne van a pakliban, meglátjuk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Kastélyt még csak-csak értem, de Píísszel mija gond?Collapo
Nem vagyok kibékülve ezzel a bend but don't break védelemmel, jobban örülnék egy agresszívabb védelemnek.puffin
Nos én is jobban örülnék, ha nem kellene területet feladni, de azért a kapott pontok átlaga 20, ami azért nem rossz, pláne, hogy 50 is volt egy hétig... :S
De ha már így nézzük, ki lenne alkalmas hozzánk szerinted Píísz helyére?!Collapo
Engem nem a terület feladás zavar, hanem hogy közben lerágják a perceket az óráról, így a támadóknak kevesebb lehetősége van. Legjobban a Steelers ellen jött ez ki. A támadóknak volt 7 labdabirtoklásuk, ebből egy elit O lehet kihoz annyi pontot, ami elég a győzelemhez, csak nekünk nincs ilyen. Egy agresszív védelem viszont több lehetőséget biztosíthatna a támadóknak. A több lehetőségből meg talán több pont lenne. Szóval a BBDB-kel az a gondom, hogy szerintem nem illik ehhez a csapathoz.

Így szezon közben talán Spagnuolo-t lehetne megpróbálni.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ihidegbo és Elem sem labdavadász... Huffnágel még inkább az lett volna, ebben kátránynak igaza van, viszont sajnos Huffnágel sajnos olyan lassan lendült bele, hogy valami borzalom...érdekes a secondary, mert tényleg nincs ladbaveszély... ami valóban elég aggasztó...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
szerintem sincs semmi gond Peessel. Pagano egyértelműen jobban tetszett, de azért a védelem jelentős része kicserélődött, az új arcokat be kell illeszteni a rendszerbe, egymáshoz kell szokni és ez még folyamatban van.

A bend but don't breakkel sincs semmi gond szvsz, mert ha van egy irányítód aki ennyit keres azt körbe kell bástyázni és kell találni játszópajtikat. Ez pedig nem két fillér, így óhatatlanul a D-re költött pénz mennyisége "sínyli" meg. (vagy rohadt jól kell draftolni) Kevesebb költségből pedig nehezebb szigorú D-t összerakni. Ezt már a jövőre írtam mert offenz nehéz draftot szeretnék.
Egyébként redzoneban és 3rd downokban ligaelit a D (2. a KC után) engedett pontokban sem vészes, mert az első forduló nagyon elrontja amúgy ott is elit lenne. Inkább a labdaszerzés ami kevés. 4 INT az semmi, és a TO diffünk is -3. Ebben kellene nagyon a fejlődés.Blaise
Én ezért nem küldtem volna el Huffot,bármilyen gyenge volt .Benne lett volna X faktor,ha formába lendült volna.Most van egy kezdő Ihedigbo,aki egy melós,aki hozza ,amit tud semmi egyéb.Egy Reed szintű FS mellett jó,nem ahol ő a rutin.Webb lábadozik,Elam pedig fiatal.Szétdobál minket bármilyen QB,még Campbell is,akiről azt gondoltam,az életben nem ver meg minket.Megtette...
Nekem a cutok,inkább bűnbakképzésnek tűntek,amit Harbstól kitelik.kátrány
Nem hiszem hogy Huffal veretesebb lett volna a TO mutató, safetyknek kell idő míg megérzik a helyüket a védelemben, és Huffnak abból nem volt már sok... Ki kell nevelni egy fiatalt lehet az Ílam vagy Omár tök mindegy csak ne akarjunk első évben nagy teljesítményt tőle. A gond inkább azzal van hogy a CB-k nem képesek helytállni a secondaryban. Ha az egyik CB el tudná hitetni a többi csapattal hogy az ő irányba kár labdát dobni a safetyknek is egyszerűbb lenne labdát szerezni.
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
szerintem sincs semmi gond Peessel. Pagano egyértelműen jobban tetszett, de azért a védelem jelentős része kicserélődött, az új arcokat be kell illeszteni a rendszerbe, egymáshoz kell szokni és ez még folyamatban van.

A bend but don't breakkel sincs semmi gond szvsz, mert ha van egy irányítód aki ennyit keres azt körbe kell bástyázni és kell találni játszópajtikat. Ez pedig nem két fillér, így óhatatlanul a D-re költött pénz mennyisége "sínyli" meg. (vagy rohadt jól kell draftolni) Kevesebb költségből pedig nehezebb szigorú D-t összerakni. Ezt már a jövőre írtam mert offenz nehéz draftot szeretnék.
Egyébként redzoneban és 3rd downokban ligaelit a D (2. a KC után) engedett pontokban sem vészes, mert az első forduló nagyon elrontja amúgy ott is elit lenne. Inkább a labdaszerzés ami kevés. 4 INT az semmi, és a TO diffünk is -3. Ebben kellene nagyon a fejlődés.Blaise
Én ezért nem küldtem volna el Huffot,bármilyen gyenge volt .Benne lett volna X faktor,ha formába lendült volna.Most van egy kezdő Ihedigbo,aki egy melós,aki hozza ,amit tud semmi egyéb.Egy Reed szintű FS mellett jó,nem ahol ő a rutin.Webb lábadozik,Elam pedig fiatal.Szétdobál minket bármilyen QB,még Campbell is,akiről azt gondoltam,az életben nem ver meg minket.Megtette...
Nekem a cutok,inkább bűnbakképzésnek tűntek,amit Harbstól kitelik.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
szerintem sincs semmi gond Peessel. Pagano egyértelműen jobban tetszett, de azért a védelem jelentős része kicserélődött, az új arcokat be kell illeszteni a rendszerbe, egymáshoz kell szokni és ez még folyamatban van.

A bend but don't breakkel sincs semmi gond szvsz, mert ha van egy irányítód aki ennyit keres azt körbe kell bástyázni és kell találni játszópajtikat. Ez pedig nem két fillér, így óhatatlanul a D-re költött pénz mennyisége "sínyli" meg. (vagy rohadt jól kell draftolni) Kevesebb költségből pedig nehezebb szigorú D-t összerakni. Ezt már a jövőre írtam mert offenz nehéz draftot szeretnék.
Egyébként redzoneban és 3rd downokban ligaelit a D (2. a KC után) engedett pontokban sem vészes, mert az első forduló nagyon elrontja amúgy ott is elit lenne. Inkább a labdaszerzés ami kevés. 4 INT az semmi, és a TO diffünk is -3. Ebben kellene nagyon a fejlődés.