Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
😀 😀 😀
A mai Peterman irányítói teljesítmény sok-mindendre választ ad.

Hipotézis 0a: Feltételezés - Korábbiaktól eltérő playhívást látunk
Hipotézis 0a: Elemzett tényezőt - játékhívás diverzifikációja (pl. :futás, passz, passz területre, passz emberhez, priorizált routek, 1 ütemű passz, 2 ütemű passz, 2+ütem)

H0b: Feltételezés - kigyakorolt játékot látunk
H0b: elemzett tényező: Pontosság 1. szándékból (szűkítve), egyéni kapcsolati hibák.

Szélsőértékek:
H0a+b igaz - további elemzés iránya (további meccsekkel) Peterman csere előkészített, és eltervezett volt. A felprogramozást eleve úgy tervezték, hogy TT eddig tart , esetleg kicsit tovább.
H1a+b igaz - Pánikgomb ütögetése volt a csere.
Köztes állapotok egyedi elemzést igényelnek. Persze tele lesz zajjal, és egy meccs nem meccs, ezt tudjuk.

😛 😛 😛
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Pörög a topic 😊
Helmut Zimmer
Van bőven esemény, ami beszédtémát okozzon. 😊
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Pörög a topic 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem tudom. Benji megszerzése mennyiben szól szerinted jobban a jövőnek, mint ha megtartják Watkinst? Aki pontosan ugyanazt az ívet írja le: az első két évben 2000 yard, 15-16 TD, a következőben fél év alatt bő 400 és IR mindkettő. Watkinsért adták két első kört (már akkor nonszensz volt mondjuk, de mindegy), majd eladod egy 2. körért, hogy jó, legyen rebuild. Aztán amikor rájössz, hogy ez így kevés, akkor hozod a magasabb változatát (kb a mérete az egyetlen, amire el tudom fogadni, cserébe plusz két év) két pickért cserébe. Ez így pont úgy jön le, hogy 5–2-nél elhitték, hogy ebből PO lesz, gyorsan szerezzünk akkor egy WR-t, hátha összejön. Miután egy rakat embert elcseréltek a rebuild jegyében.

De tegyük fel, igazad van, és nem ezért jött Benji, hanem a jövő miatt, és hogy legyen kivel lehetősége fejlődni Petermannek, mondjuk emiatt szerintem meg felesleges volt akkor elengedni Watkinst, mert mindkettő sérülékeny, mindkettő problémás, magas WR meg amúgy is volt. De oké, jött pl Matthews is tényleg, így azért összességében jött idén három WR, más kérdés, hogy ebből kettőnek gyakorlatilag le is jár a szerződése, de Benjamin 8.5 misiért maradhat. Nem tudom, jelen állapotban pl erőltetnék-e Matthews maradását.

A védelem jó volt, kiszedték Dareust: két meccsen 81 pont, 494 futott yard. Én elhiszem, hogy mocsok nagy locker room cancer volt, de akkor a távozása elvileg felszabadítja a társaságot, nem ennyire romba dönti.

Szerintem az év eleji manőverek és Dareus elküldése is dettó moneyball, Benjié nekem inkább na akkor kapkodjunk valamit, hátha mégis jó lesz a csapat – és mindegyik húzás fordítva sült el: amikor tankolni kezdtek, akkor nyertek, amikor a PO lett a cél, akkor összeestek. Mondjuk azzal egyetértek, hogy meg kell próbálni mást is, mert Tyroddal szerintem nem volt nagy jövő, pláne nem 18 millióért. Mert amíg ezt 2-3 millióért csinálja, és van közben pénz arra, hogy elit emberanyagot halmozzanak fel, addig jó, de úgy, hogy neki kellene vezetnie a csapatot, ahhoz ő kevés szerintem

Én mondjuk a CB-sorcserét sem értettem, de az egészen bejött ahhoz képes. Gilmore nem marasztalását én még pozitívnak is fogom fel, Darbyt én nem engedtem volna el, mert jó volt, és neki még egy évvel tovább is volt szerződése, mint Gainesnek, akit jövőre meg kell fizetni megint. Mondjuk az érte jövő Matthews nem tudom, mennyire volt tényező a cserében, mert Watkinst pótolni nem tudta, a gyakorlatilag első körös Jones sem vált be, és hozzák a harmadik WR-t, amiből kettő csak idén olcsó már. Megoldás nincs, de legalább a fasza CB sincs már. Nekem ez inkább kapkodásnak tűnik többször is, de lehet, hogy Benji jó megoldás lesz végül, meg Peterman is, és akkor valóban nem számít a többi, meg lesz pickjük is szépen. Aztán ha mindkettő bukta, akkor ugyanott van a csapat, hogy van sok pick, aztán remélik, egyszer a tehetség is összeáll. Csak közben elengedtél egy Watkinst, egy Raglandot, egy Dareust, egy Darbyt a korábbi évek előkelő pickjeiből, akiknek a helyére hozol három WR-t, egy 1. körös CB-t, meg majd valamikor egy DT-t, aki talán helyre rakja megint a falat. A WR-ek még olcsóbban sem igen lesznek, a DT mondjuk igen

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Csak én gondolom úgy, hogy itt csapat épül?
TT megkapta a szezon felét megvan a tape , megvannak a skillek most nézzük meg, hogy mit tud Peterman és majd az év végén eldöntjük, hogy merre.
Ez nem PO csapat jelenleg. Nincs eredménykényszer. Az, hogy jobb a mérleg, mint várták na bummm. Benji sem a szezon hátralévő meccseire jött. Ez a szezon jelenleg a billsnek eg 16meccses előszezon. 100szor jobb az irány, mint a browns féle moneyball...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Cornerback Tre’Davious White has 11 combined interceptions and passes defended, the third-most for a rookie at this point of the season in the last 12 years.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A szitu szar, de nagyon drukkolok Petermannak. Már csak miatta is (és White miatt) ezt a meccset is kénytelen leszek megnézni minimum utólag. Az idei class kedvenc QBja volt a draft előtt nekem. Azóta mondjuk Watson játékába kissé bele lehetett szerelmesedni, de nagyon várom mit mutat majd Péterember.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem az jött le, hogy a stábnak már viszketett az ujja a ravaszon, mivel szerintük akkora tálentumot rejtegetnek a padon Peterman személyében, hogy azt pazarlás lenne tovább ott tartani...
Kiváncsi leszek mennyire változik vele a play-calling, mert T-Mobile esetében nekem az volt a benyomásom kezdettől fogva mintha kb Tebow lenne a center mögött, annyira limitált volt a passzjáték.

több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Sok érdekes döntés volt már itt off season-ban is, meglátjuk mi lesz, a PO már elment, ideje kísérletezni ennyi. Persze az 5-2 jól hangzott, de mi tudtuk hogy ez nem a valós erőviszonyokat mutatja. Nyilván nem TO a hibás, inkább a komplett OFF túl kevés időt tölt a pályán, ergo a DEF ha szar ha nem ,elfárad...
De mit is vártunk depth és elkapók nélkül, de az hogy Matthews ,Benjamin és Clay is a pályán volt elvárható lett volna valamilyen passz játék. Szerintem ez verte ki a biztosítékot.

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
gabokocka
Nyilván nem mondhatja azt senki, hogy miatta futott a Saints (meg a Jets is), mert ugye nem védőről beszélünk, de abban az ő keze is benne van, hogy a védelemnek gyakorlatilag 0-24 a pályán kell lennie, mert a driveok rögtön 3&out-tal végződnek. Annyi idő alatt meg jóformán egy nagyot köpni sincs ideje az embernek.

Szerkesztette: Muffalo_Bafia

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Taylor kivágásával vmi 16 milliót lehet spórolni jövőre. Azt hiszem ezt nem akarják kifizetni neki, akkor meg nézzék már meg az újoncot, aki már az ő emberük, hogy mit tud.

Nyilván nem Taylor miatt futott 300 yardot a Saints. De azt se lehet mondani, hogy ő olyan qrva jó volt.

Ha nem váltanak, sztem max egy meccset nyertek volna, amilyen formát mutat a csapat. Lehet így se fognak többet, de legalább vmit megpróbáltak.

Taylort személy szerint sajnálom, de jövőre simán kiköthet olyan helyen ahol kezdőként számítanak rá, sok rosszabb kezdő QB van nála.
gabokocka
Bárcsak minden ilyen flottul menne.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Taylor kivágásával vmi 16 milliót lehet spórolni jövőre. Azt hiszem ezt nem akarják kifizetni neki, akkor meg nézzék már meg az újoncot, aki már az ő emberük, hogy mit tud.

Nyilván nem Taylor miatt futott 300 yardot a Saints. De azt se lehet mondani, hogy ő olyan qrva jó volt.

Ha nem váltanak, sztem max egy meccset nyertek volna, amilyen formát mutat a csapat. Lehet így se fognak többet, de legalább vmit megpróbáltak.

Taylort személy szerint sajnálom, de jövőre simán kiköthet olyan helyen ahol kezdőként számítanak rá, sok rosszabb kezdő QB van nála.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Tudom, ilyen nincs, de helyébe kérném a csapattól, akkor inkább vágjanak ki, hátha vmelyik QB needes s még PO eséllyek bíró csapat látna benne fantáziát (ala Jax 😉?). De ez nem fog megtörténni.

Szerk: nagyon nincs is más ilyen csapat....
dande
És mivel lenne előrébb bármelyik csapat, de még akár egy Jaguars is?

Valami elindul jó irányba azt egyből elkezdik rombolni...
ThundersNFL
A 3–47 a jó irány? 😊
Wyatt
Persze, hogy nem.
Nem volt kedvem már tegnap ebbe beleszállni.
McDermott nyílván gyengeelméjű, más magyarázat nincs.

Tegnap néztem a Seahawks 2010-es 1. évét Carrollal, bőséggel voltak ennél sokkal nagyobb cikik is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudom, ilyen nincs, de helyébe kérném a csapattól, akkor inkább vágjanak ki, hátha vmelyik QB needes s még PO eséllyek bíró csapat látna benne fantáziát (ala Jax 😉?). De ez nem fog megtörténni.

Szerk: nagyon nincs is más ilyen csapat....
dande
És mivel lenne előrébb bármelyik csapat, de még akár egy Jaguars is?

Valami elindul jó irányba azt egyből elkezdik rombolni...
ThundersNFL
A 3–47 a jó irány? 😊

több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Az időzítés minden, csak nem jó. McDermott egyik nap kijelenti, hogy még mindig Wild Card helyen vagyunk, ergo a saját kezünkben a sorsunk, erre lecseréljük az irányítót. Fejvakarós a dolog minimum.

Ezt akkor kellett volna meglépni, mikor már minden mindegy, és kiderül, hogy Peterman-e a mi emberünk, vagy draftolni kell-e valakit az első körökben. Persze jól is elsülhet mindez, de itt most a stáb letette a voksát Rico mellett Tyrod ellenében. Nem tudom, hogy csapaton belül ez milyen fogadtatásra talál.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
nem tudtak volna azelott hujek lenni, hogy velunk jatszanak!?!
ehh
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom, ilyen nincs, de helyébe kérném a csapattól, akkor inkább vágjanak ki, hátha vmelyik QB needes s még PO eséllyek bíró csapat látna benne fantáziát (ala Jax 😉?). De ez nem fog megtörténni.

Szerk: nagyon nincs is más ilyen csapat....

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Valami elindul jó irányba azt egyből elkezdik rombolni...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Akkor most Nate fogja a -3 yardokat futni?

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
legalább kiderül hogy nem TT a hunyó a gyenge eredményekben, vicc ami itt megy

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ahelyett hogy kibasznák az OCt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppárézimi: Peterman kezd
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
 www.buffalorumblings.com/2017/11/14/16646026/buffalo-bills-oc-rick-dennsion-should-be-on-hot-seat-tyrod-taylor-lesean-mccoy-nathan-peterman



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
s az elemzés:
- teljes szekondari csere volt
- 10 éve megoldhatatlanok a lánybekker posztok
- a két zsebibabától megszabadultunk, node Kyle is elmúlik 100 éves
- az O falat is újra kell rakni, mer Glenn meg Wood is a pályán lesz eltemetve
- O.J.-t kinevezhetnénk personal assistnek, az javítana
- ja a 10 év a risziverekre is vonatkozik
ennyit mára a tudományé stekknikavil ágából
sutianap
Kösz Doki, kimerítő elemzés volt ! 😉
-a sec az első meccs óta más
- lánybekker valóban problémás
- zsebibabák hiányoznak vagy mégse?
- O fal veteránok elfáradnak a szezon felére?
- O.J. hmm érdekes 😊
- elkapdosók voltak/vannak de kéne aki dobál nekik

más:
Helm lécci vigyél bele szakmát mert csak félmondatokban beszélsz, és kíváncsi vagyok a véleményedre!

Köszi, spori voltam 😊
BillsFan
Hi Spori,
Gyűjtöm az erőt. 😊

A helyzet az, hogy:
0.) Nem értem mi van, nem is várható, hiszen a góré is mcdermett a csodálkozástól (elnézést mindenkitől)
1.) Nem tudok változtatni, ahogy egy fan sem.
2.) Senkinek nem tarthatok fegyvert a fejéhez, hogy legalább próbálja eldobni a sztereotípiáit.
3.) Szektások soha ki nem fulladó légiói. Mire átszúrod az egyik szívét fakaróval jön a másik... öt!
4.) 2 hetet késtem azzal is, hogy mikorra ürül ki a felprogramozott playbook 😛

Szóval én mindennek örülök 😀 (Persze nagyon örülök: Benjinek, Persze win now, Igen Tyrod ügyes...Szeretem a Jennifer Aniston filmeket, a Szív bajnoka mély mondanivalóval bír... szóval végtelenségig tudok kényszeredetten vigyorogni 😊 )

De ha komolyan kérded:
- annak tényleg örülök, hogy a vezetésre csapatot hoztak, és nem embert, ez legalább korszerű szemlélet.
- sajnálom, hogy tényleg ennyire hamar kiürült a playbook (illetve felborult az egyensúly)
- D oldalon jelenleg nincs anchor játékos a DL-ben -ez lenne az 1-es. Ehhez nem kell első kör.
- Miután nincs egy horgony ezért a D fal egyensúlya borul elég hamar, így feltűnő, hogy jelenleg (szerintem) nincs igazi kompetens sideline to sideline LB a keretben.
- Ezért is különösen fájó, hogy a védelem folyamatosan a pályán van....
- A D mélyrepülés nem a Jets ellen kezdődött, 6. hét óta elveszett az egyensúly

üdv.
Helm
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
s az elemzés:
- teljes szekondari csere volt
- 10 éve megoldhatatlanok a lánybekker posztok
- a két zsebibabától megszabadultunk, node Kyle is elmúlik 100 éves
- az O falat is újra kell rakni, mer Glenn meg Wood is a pályán lesz eltemetve
- O.J.-t kinevezhetnénk personal assistnek, az javítana
- ja a 10 év a risziverekre is vonatkozik
ennyit mára a tudományé stekknikavil ágából
sutianap
Kösz Doki, kimerítő elemzés volt ! 😉
-a sec az első meccs óta más
- lánybekker valóban problémás
- zsebibabák hiányoznak vagy mégse?
- O fal veteránok elfáradnak a szezon felére?
- O.J. hmm érdekes 😊
- elkapdosók voltak/vannak de kéne aki dobál nekik

más:
Helm lécci vigyél bele szakmát mert csak félmondatokban beszélsz, és kíváncsi vagyok a véleményedre!

Köszi, spori voltam 😊
BillsFan
Azokat a pontokat mondom ami már év elején is problémám volt, most is ugyanezek a problémákok. A néhai csillivilli falakból, a támadó oldalról, ha kiesik Wood vagy Glenn akkor nulla, D oldalon meg a hisztérikák távozásával egy aggastyán állóképességére vagyunk bízva. Retek hüje ötlet teljes csapatrészeket cserélni. Nagyon jól jöttünk ki a sorsolásnak köszönhetően, de mostantól szétkapnak, mint majom a zsebórát.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak