Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Az a baj, hogy a Chargers és a Ravens sorsolása is könnyűnek tűnik, ha ők hozzák mindkét meccsüket, akkor nektek is kell....

A Titans sztem a Ramstől és a Jagstől is ki fog kapni.
gabokocka
Az lenne a jó, ha a Titans nyerné az egyik meccsét, és ők is 9-7, mert akkor a tiebreaker a Billsnek kedvezne a Chargers ellen. Titans és Bills jutna be akkor. Nem tudom van-e realitása, hogy esetleg a Jax elengedi az utolsó meccsét majd.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Az a baj, hogy a Chargers és a Ravens sorsolása is könnyűnek tűnik, ha ők hozzák mindkét meccsüket, akkor nektek is kell....

A Titans sztem a Ramstől és a Jagstől is ki fog kapni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Szép volt, gratula, még egyszer nyerjetek és lesz Bills PO meccs 😊

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Ha jól emlékszem, mióta a csapatnak szurkolok - 2004 - még nem volt olyan, hogy két meccsel az alapszakasz vége előtt playoff-pozíciót érő helyen tanyázzon a csapat!

Ugyanakkor olyan jó sokszor volt, hogy egy megnyert meccset buktunk el az utolsó negyedben, most is majdnem sikerült összeszerencsétlenkedni egy hosszabbítást. Az offense megint eltűnt teljesen a második félidőre, és ez nem épp a legjobb előjel jövő hétre, ahol nem lesz elég, ha csak mezőnygólok jönnek össze...

Ettől függetlenül örüljünk annak, hogy még életben vagyunk, sőt, a saját kezünkben a sorsunk!
Hungarian Bill
Öröm és bódottá', de...
Ebben a szezonban ez már nem az első alkalom, hogy a második félidőre az offense nem mutat magáról életjelet sem, nem, hogy valami értelmes drive-ot. Ezen dolgozni kell, mert borzalmas. Nem csak nézői szemmel, hanem meccsek mehetnek el ezen a balfaszkodáson.
Értem én, hogy nincs Dareus, de erre a front sevenre tud valaki mondani valami biztatót? Linebacker sorunk úgy, ahogy van egy nagy semmi, egyedül Milano az, aki mutat valamit, bár ő is inkább a jövő zenéje. A falban van egy öreg Williams, egy szenvedő Hughes, egy sérült Lawson. Viszont rajtuk kívül, ami van emberanyag, az egyszerűen a practice squad szintet sem éri el.
Tyrod jó volt, grat McCoy-nak a 10k-hoz.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Ha jól emlékszem, mióta a csapatnak szurkolok - 2004 - még nem volt olyan, hogy két meccsel az alapszakasz vége előtt playoff-pozíciót érő helyen tanyázzon a csapat!

Ugyanakkor olyan jó sokszor volt, hogy egy megnyert meccset buktunk el az utolsó negyedben, most is majdnem sikerült összeszerencsétlenkedni egy hosszabbítást. Az offense megint eltűnt teljesen a második félidőre, és ez nem épp a legjobb előjel jövő hétre, ahol nem lesz elég, ha csak mezőnygólok jönnek össze...

Ettől függetlenül örüljünk annak, hogy még életben vagyunk, sőt, a saját kezünkben a sorsunk!
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Benjamin jó kis mismatch ezeknél a fellőtt labdáknál, remélem jövőre irányító is lesz hozzá.
Muffalo_Bafia
Lenne ha nem Watkins formáját hozná idáig, többet volt sérült mint a pályán..
BillsFan
Én a következő szezonra jövendölöm a normális irányító eljövetelét, addig felőlem akár fejen is állhat a getorade bödön tetején, csak a következő szezonra legyen egyben.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Lenne ha nem Watkins formáját hozná idáig, többet volt sérült mint a pályán..
BillsFan
Most is sántikált, de a meccs végén már a szurkolókkal hógolyózott. 😊 Igaz, ahhoz inkább kéz, és nem térd kell...
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Köszönöm Helmutnak a kiigazítást, a mérkőzés statisztikáját olvastam, ott csak ennyi volt. Köszönöm Gordonnak a linket, megnéztem, tavaly 15 meccsen játszott, 17 passzolt TD és 6 futott. Kevesebbre gondoltam. Mellette volt 6 int.-je és 4 fum-ja. Én nem tartom rossz irányítónak, csak lehetne egy kicsit merészebb.
Buffalo Bill
Taylornál jók a globális mutatók, de ha nem a meccsek átlagát nézed, hanem a meccseket, megváltozik a kép.
A jó gamemanagerek is tudnak olyan meccseket hozni, ahol különösebb hiba nélkül haladgat 160-200 yardokat, legfeljebb alásegít a futójáték, és a védelem.
Taylornak ha nem megy, akkor reménytelen a helyzet. Nem stabil (nem szabályozott mat stat nyelvén) a teljesítménye, ezt lehetne elemezni, akár statisztikailag is, ez segíthetné a mélyebb szakmai elemzést. Valószínűleg ezt az ellenfelek már megtették, találtak olyan szisztematikus hatást, amivel drámaian bele tudnak nyúlni a teljesítményébe. (mondjuk mi meg nem).

Lehet, hogy azért tett le róla az OC mert arra a következtetésre jutott, hogy javíthatatlan a tényező.
De ez csak kósza gondolat....vagy mert ostoba az OC, de hogy a teljes edzői kar hülyék gyülekezete lenne azt én azért nem feltételezem.

Hogy hogyan cserélték anno arról leírtam a véleményem.
(Nem csináltam normalitás vizsgálatot, mert annyira nem érdekelt, meg mindegy is , aki Taylort szereti, az akkor is szeretni fogja, ha nem akkor meg károg, hogy "megmondtam").
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Benjamin jó kis mismatch ezeknél a fellőtt labdáknál, remélem jövőre irányító is lesz hozzá.
Muffalo_Bafia
Lenne ha nem Watkins formáját hozná idáig, többet volt sérült mint a pályán..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Azért kemény, hogy a szezon közepi brutál összeomlás után ismét összeállt a csapat és küzd, mint malac a jégen. Annyira szurkolok a PO-ért, meg kéne legyen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Benjamin jó kis mismatch ezeknél a fellőtt labdáknál, remélem jövőre irányító is lesz hozzá.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Köszönöm Helmutnak a kiigazítást, a mérkőzés statisztikáját olvastam, ott csak ennyi volt. Köszönöm Gordonnak a linket, megnéztem, tavaly 15 meccsen játszott, 17 passzolt TD és 6 futott. Kevesebbre gondoltam. Mellette volt 6 int.-je és 4 fum-ja. Én nem tartom rossz irányítónak, csak lehetne egy kicsit merészebb.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Petermann szédületes formajavulásról tett tanubizonyságot. Csak egy IT! Tudja valaki, hogy egy év alatt Taylor hány TD-t dobott?
Buffalo Bill
nem olyan nagy dolog erre rákeresni.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/qx6t1lqmc9ws9ledobzn
Tyrod Taylor Stats, News and Video - QB | NFL.com
Latest on QB Tyrod Taylor including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Petermann szédületes formajavulásról tett tanubizonyságot. Csak egy IT! Tudja valaki, hogy egy év alatt Taylor hány TD-t dobott?
Buffalo Bill
Webb dobta az Intercityt, Peterman 1 TD-t dobott.
Vagy rossz meccset néztem?
Mindegy jól szórakoztam.

Nem tudom hány TD-t dobott Taylor "egy év alatt".
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
gratulálok a győzelemhez, az utóbbi idők egyik legszórakoztatóbb meccse volt 😊 /imádom a havas meccseket/
remélem idén összejön nektek a playoff
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Petermann szédületes formajavulásról tett tanubizonyságot. Csak egy IT! Tudja valaki, hogy egy év alatt Taylor hány TD-t dobott?
Buffalo Bill
Ne bántsd szegényt van elég baja így is 😊 Egy TD-t dobott utána megsérült, Webb dobott egy interceptiont.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Megvan az új séma neve:
OMO
One Man Offense
Sédi király ajándékbul hozta ezt a meccset...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Petermann szédületes formajavulásról tett tanubizonyságot. Csak egy IT! Tudja valaki, hogy egy év alatt Taylor hány TD-t dobott?
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Ez egy elég beteg meccs volt, amin szakmailag nem nagyon lehet mit elemezni. De a lényeg a 7-6, a többit meglátjuk 😊 Remélem, jövő héten a Dolphinst is ilyen időben látjuk vendégül!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Peterman fog kezdeni...jó kis csata várható 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bizony, általában nem lehet őt nem szeretni. Most volt egy ilyen jelenete, előferdül, lapozható 😊
A futásotok egész jól ment, meg a CB-k egészen pöpecül védekeztek a meccsen

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ez van, ezt már a sorsolás elkészítésekor el lehetett könyvelni bukónak. Jobbak voltak, marad a szokás szerinti gratuláció.

Ettől függetlenül amit Gronk White-tal csinált, az legalább két meccses eltiltásért kiált. Persze megússza majd egy ejnye-bejnyével valószínűleg...
Hungarian Bill
Tényleg csúnya volt amit Gronk csinált,de ha befúják a DPI-t mert White minden volt csak szabályos nem akkor nincs ez....
ThundersNFL
sajnos nem tudok neked igazat adni, akár befúják a DPI-t akár nem amit csinált az sajna undorító volt, szerencsére ez nem jellemző rá, de most elmentek neki otthonról, ez van, fogadjuk el 😕
Cuchulain82
Ha befújják valószinű nem csinálta volna Gronk. Most jött ki rajta, hogy vele lehet csinálni mindent bünti nélkül...
ThundersNFL
Hagyjuk, ez szerecsenmosdatás.
Tahó gyökér volt. Van ilyen, nem kell kifogást keresni. Ettől még remek játékos, lehet őt szeretni.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ez van, ezt már a sorsolás elkészítésekor el lehetett könyvelni bukónak. Jobbak voltak, marad a szokás szerinti gratuláció.

Ettől függetlenül amit Gronk White-tal csinált, az legalább két meccses eltiltásért kiált. Persze megússza majd egy ejnye-bejnyével valószínűleg...
Hungarian Bill
Tényleg csúnya volt amit Gronk csinált,de ha befúják a DPI-t mert White minden volt csak szabályos nem akkor nincs ez....
ThundersNFL
sajnos nem tudok neked igazat adni, akár befúják a DPI-t akár nem amit csinált az sajna undorító volt, szerencsére ez nem jellemző rá, de most elmentek neki otthonról, ez van, fogadjuk el 😕
Cuchulain82
Ha befújják valószinű nem csinálta volna Gronk. Most jött ki rajta, hogy vele lehet csinálni mindent bünti nélkül...
ThundersNFL
ezt értem, de ahogy ráugrott teljesen nyilvánvaló volt hogy törleszteni akar, ráadásul hátulról egy fekvő ellenfélre, lehet én vagyok kényes de ez nekem nem fér bele, még akkor sem ha a kedvenc csapatom egyik legkedveltebb játékosa csinálja
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Teljesen mindegy, befújják-e a DPI-t, vagy nem. Ez akkor sem focipályára való, ebben alighanem mindannyian egyetértünk. Főleg nem garbage time-ban.

Részemről erről a témáról ennyit kívántam szólni, de örülök, hogy a Pats-szurkolók nagy része is így látja ezt a szitut.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha befújják valószinű nem csinálta volna Gronk. Most jött ki rajta, hogy vele lehet csinálni mindent bünti nélkül...
ThundersNFL
OK, csak ne (így) jöjjön ki rajta.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)