Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Petermann szédületes formajavulásról tett tanubizonyságot. Csak egy IT! Tudja valaki, hogy egy év alatt Taylor hány TD-t dobott?
Buffalo Bill
Ne bántsd szegényt van elég baja így is 😊 Egy TD-t dobott utána megsérült, Webb dobott egy interceptiont.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Megvan az új séma neve:
OMO
One Man Offense
Sédi király ajándékbul hozta ezt a meccset...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Petermann szédületes formajavulásról tett tanubizonyságot. Csak egy IT! Tudja valaki, hogy egy év alatt Taylor hány TD-t dobott?
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Ez egy elég beteg meccs volt, amin szakmailag nem nagyon lehet mit elemezni. De a lényeg a 7-6, a többit meglátjuk 😊 Remélem, jövő héten a Dolphinst is ilyen időben látjuk vendégül!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Peterman fog kezdeni...jó kis csata várható 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bizony, általában nem lehet őt nem szeretni. Most volt egy ilyen jelenete, előferdül, lapozható 😊
A futásotok egész jól ment, meg a CB-k egészen pöpecül védekeztek a meccsen

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ez van, ezt már a sorsolás elkészítésekor el lehetett könyvelni bukónak. Jobbak voltak, marad a szokás szerinti gratuláció.

Ettől függetlenül amit Gronk White-tal csinált, az legalább két meccses eltiltásért kiált. Persze megússza majd egy ejnye-bejnyével valószínűleg...
Hungarian Bill
Tényleg csúnya volt amit Gronk csinált,de ha befúják a DPI-t mert White minden volt csak szabályos nem akkor nincs ez....
ThundersNFL
sajnos nem tudok neked igazat adni, akár befúják a DPI-t akár nem amit csinált az sajna undorító volt, szerencsére ez nem jellemző rá, de most elmentek neki otthonról, ez van, fogadjuk el 😕
Cuchulain82
Ha befújják valószinű nem csinálta volna Gronk. Most jött ki rajta, hogy vele lehet csinálni mindent bünti nélkül...
ThundersNFL
Hagyjuk, ez szerecsenmosdatás.
Tahó gyökér volt. Van ilyen, nem kell kifogást keresni. Ettől még remek játékos, lehet őt szeretni.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ez van, ezt már a sorsolás elkészítésekor el lehetett könyvelni bukónak. Jobbak voltak, marad a szokás szerinti gratuláció.

Ettől függetlenül amit Gronk White-tal csinált, az legalább két meccses eltiltásért kiált. Persze megússza majd egy ejnye-bejnyével valószínűleg...
Hungarian Bill
Tényleg csúnya volt amit Gronk csinált,de ha befúják a DPI-t mert White minden volt csak szabályos nem akkor nincs ez....
ThundersNFL
sajnos nem tudok neked igazat adni, akár befúják a DPI-t akár nem amit csinált az sajna undorító volt, szerencsére ez nem jellemző rá, de most elmentek neki otthonról, ez van, fogadjuk el 😕
Cuchulain82
Ha befújják valószinű nem csinálta volna Gronk. Most jött ki rajta, hogy vele lehet csinálni mindent bünti nélkül...
ThundersNFL
ezt értem, de ahogy ráugrott teljesen nyilvánvaló volt hogy törleszteni akar, ráadásul hátulról egy fekvő ellenfélre, lehet én vagyok kényes de ez nekem nem fér bele, még akkor sem ha a kedvenc csapatom egyik legkedveltebb játékosa csinálja
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Teljesen mindegy, befújják-e a DPI-t, vagy nem. Ez akkor sem focipályára való, ebben alighanem mindannyian egyetértünk. Főleg nem garbage time-ban.

Részemről erről a témáról ennyit kívántam szólni, de örülök, hogy a Pats-szurkolók nagy része is így látja ezt a szitut.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha befújják valószinű nem csinálta volna Gronk. Most jött ki rajta, hogy vele lehet csinálni mindent bünti nélkül...
ThundersNFL
OK, csak ne (így) jöjjön ki rajta.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Ez van, ezt már a sorsolás elkészítésekor el lehetett könyvelni bukónak. Jobbak voltak, marad a szokás szerinti gratuláció.

Ettől függetlenül amit Gronk White-tal csinált, az legalább két meccses eltiltásért kiált. Persze megússza majd egy ejnye-bejnyével valószínűleg...
Hungarian Bill
Tényleg csúnya volt amit Gronk csinált,de ha befúják a DPI-t mert White minden volt csak szabályos nem akkor nincs ez....
ThundersNFL
sajnos nem tudok neked igazat adni, akár befúják a DPI-t akár nem amit csinált az sajna undorító volt, szerencsére ez nem jellemző rá, de most elmentek neki otthonról, ez van, fogadjuk el 😕
Cuchulain82
Ha befújják valószinű nem csinálta volna Gronk. Most jött ki rajta, hogy vele lehet csinálni mindent bünti nélkül...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ez van, ezt már a sorsolás elkészítésekor el lehetett könyvelni bukónak. Jobbak voltak, marad a szokás szerinti gratuláció.

Ettől függetlenül amit Gronk White-tal csinált, az legalább két meccses eltiltásért kiált. Persze megússza majd egy ejnye-bejnyével valószínűleg...
Hungarian Bill
Tényleg csúnya volt amit Gronk csinált,de ha befúják a DPI-t mert White minden volt csak szabályos nem akkor nincs ez....
ThundersNFL
sajnos nem tudok neked igazat adni, akár befúják a DPI-t akár nem amit csinált az sajna undorító volt, szerencsére ez nem jellemző rá, de most elmentek neki otthonról, ez van, fogadjuk el 😕
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Innentől mehet Peterman time, ami a csövön kifér.
Muffalo_Bafia
Én a hőseimet nem feledem.

Kyle Williams... Shady... mondjuk nem akárkit adtunk érte... Mit mondasz nekik a pályájuk vége felé?
Azt, hogy Peterman time?
Király!!! 😕
Helmut Zimmer
"A víz szalad, a kő marad,
a kő marad."
Muffalo_Bafia
"Mindegy, hogy homokszem vagy kőszikla, a vízben ugyanúgy elsüllyed."
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Ez van, ezt már a sorsolás elkészítésekor el lehetett könyvelni bukónak. Jobbak voltak, marad a szokás szerinti gratuláció.

Ettől függetlenül amit Gronk White-tal csinált, az legalább két meccses eltiltásért kiált. Persze megússza majd egy ejnye-bejnyével valószínűleg...
Hungarian Bill
Tényleg csúnya volt amit Gronk csinált,de ha befúják a DPI-t mert White minden volt csak szabályos nem akkor nincs ez....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Innentől mehet Peterman time, ami a csövön kifér.
Muffalo_Bafia
Én a hőseimet nem feledem.

Kyle Williams... Shady... mondjuk nem akárkit adtunk érte... Mit mondasz nekik a pályájuk vége felé?
Azt, hogy Peterman time?
Király!!! 😕
Helmut Zimmer
A fürtöskét mindig lehagyod! Ejnye


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Innentől mehet Peterman time, ami a csövön kifér.
Muffalo_Bafia
Én a hőseimet nem feledem.

Kyle Williams... Shady... mondjuk nem akárkit adtunk érte... Mit mondasz nekik a pályájuk vége felé?
Azt, hogy Peterman time?
Király!!! 😕
Helmut Zimmer
"A víz szalad, a kő marad,
a kő marad."

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Innentől mehet Peterman time, ami a csövön kifér.
Muffalo_Bafia
Én a hőseimet nem feledem.

Kyle Williams... Shady... mondjuk nem akárkit adtunk érte... Mit mondasz nekik a pályájuk vége felé?
Azt, hogy Peterman time?
Király!!! 😕
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Ez van, ezt már a sorsolás elkészítésekor el lehetett könyvelni bukónak. Jobbak voltak, marad a szokás szerinti gratuláció.

Ettől függetlenül amit Gronk White-tal csinált, az legalább két meccses eltiltásért kiált. Persze megússza majd egy ejnye-bejnyével valószínűleg...
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Innentől mehet Peterman time, ami a csövön kifér.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Asszem end of an era....
Old Hunter Tyrod Taylor went to Chalice dungeon.
több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Köszönöm Gabokockának és Wyattnek az érdemi hozzászólást. A többiek csak magukat fényezték. Eddig sem írtam sokat erre a blogra, mostantól még kevesebbet fogok. By.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sokáig, legutóbb a Broncos nyert SB-t a remek védelmének köszönhetően. Mondjuk ezt antifocinak azért ne nevezzük, de tény, hogy korábban is volt jónéhány csapat, amelyik remek D-re építette a csapatát, más kérdés, hogy a legtöbb esetben azért kell hozzá egy legalább átlagos támadósor, amelyik a kulcspillanatokban képes megnyerni a meccset.
gabokocka
Így van, a Broncos jó példa, de kb az elmúlt tíz év egyetlen ilyen csapata (múltkor összeszedtem a Patsnél, hátha végleg le lehet számolni a védelem nyeri a bajnokságot baromsággal), és az a fontos, amit Gabo a végén ír. Ha ez megvan, akkor bármeddig képes lehet elmenni egy csapat, ha csak a védelem szuper, a támadók arra sem képesek, hogy két-három first downt összehozzanak, akkor a védelem el fog fáradni, egyre több pontot kap, és a bajnok a következő 27 meccséből 15-öt elveszít.

És ez csak a legfeltűnőbb, rengetegszer van, hogy egy elitnek tűnő védelem rájátszásba sem juttatja végül a csapatot, mert annyira gyengék a támadók. Aztán a végére már nem hoz persze elit számokat, mert a szezon kétharmadában a pályán kell lennie.

Ahol mindkét csapatrész tudja a másikat támogatni, ott a gyengébbnek tűnő védelem is képes lehet szép számokat hozni (a Pats az előző idényben fölényesen a legkevesebb pontot engedte, pedig nem mondanám, hogy a legjobb volt a ligában – az más kérdés, hogy az elmúlt hét meccsen megint kb a legjobb az engedett pontok számába, de ezt most okosan az első négy meccsen elintéztük, hogy ne legyen probléma 😀 ). Csak a védelemmel is sokáig el lehet menni, de ahhoz nagyon dominánsnak kell lenni, vagy legalább egy olyan ST is kell hozzá, ahol a rúgó 50 felett is simán hozza a mezőnygólokat, és olyan visszahordók vannak, akik képesek touchdownokat szerezni, de legalábbis marha jó mezőnypozíciót biztosítani a csapatnak.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Dübörög a topik. Azzal kezdtem, hogy nem vagyok szakértő, csak úgy, mellékesen. Az elírásért elnézést, labdarúgásban sem vagyok szakértő. A lényegi kérdésemre, felvetésemre, nem kaptam választ. De sebaj.
Buffalo Bill
Mert elég paradoxon volt, amit írtál, antifocit emlegetsz, viszont üdítőnek tartod, hogy nem csak harmadikra próbál meg passzolni a csapat. Na már most az tényleg tudatos taktika lehetne, hogy bízva a jó védelemben a támadósor - pláne egy mobilis qb-val - nem is igazán próbálna mást, mint eldugni a labdát, na de akkor hogyan dobott az újonc irányító is öt interceptiont? Nyilvánvaló, hogy sem domináns labdabirtoklásban, sem az ellent 10 pont alatt tartani képes védelemben nem bízik eléggé az edzői gárda.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
Sokáig, legutóbb a Broncos nyert SB-t a remek védelmének köszönhetően. Mondjuk ezt antifocinak azért ne nevezzük, de tény, hogy korábban is volt jónéhány csapat, amelyik remek D-re építette a csapatát, más kérdés, hogy a legtöbb esetben azért kell hozzá egy legalább átlagos támadósor, amelyik a kulcspillanatokban képes megnyerni a meccset.
gabokocka
Ne felejtsd el, hogy ki irányította azt a Broncost | (Ossi) | . Úgy könnyü 😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Sokáig, legutóbb a Broncos nyert SB-t a remek védelmének köszönhetően. Mondjuk ezt antifocinak azért ne nevezzük, de tény, hogy korábban is volt jónéhány csapat, amelyik remek D-re építette a csapatát, más kérdés, hogy a legtöbb esetben azért kell hozzá egy legalább átlagos támadósor, amelyik a kulcspillanatokban képes megnyerni a meccset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.