Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Hát, a karácsony csak egy félideig volt boldog. 😊

Jövő héten sokmindennek össze kéne jönne ahhoz, hogy megszakadjon ez a csúnya sorozat, de személy szerint már annak is örülök, hogy hosszú idő után az alapszakasz utolsó meccsén még van számunkra tét, ami a PO-t illeti.

Ja, és Al Riveron... Áh, mindegy, karácsony van, boldogat neki is.
több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Hajrá fiúk! Boldogabb Karácsonyt!
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Boldog Karácsonyt mindenkinek!


Muffalo_Bafia
ez nagyon nagy 😉
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Boldog Karácsonyt mindenkinek!


"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Kellemes karácsonyi ünnepeket valamennyi Bills, illetve NFL-szimpatizánsnak!

Az utóbbi évek legfontosabb meccse következik, remélhetőleg meg leszünk ajándékozva egy győzelemmel. 😊
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Gratuláció a McCoy-Incognito-Hyde triónak, akik bekerültek a Pro Bowl-keretbe! 😊
Hungarian Bill
White helye is ott lenne, fej fej mellett teljesitenek Lattimoreal, de mint a Darby-Peters esetnél is a média nem a buffaloi sracot karolta fel...
alatriste
White is és Latti is megérdemelné/megérdemli. Talib helyett simán ott lehetne White!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gratuláció a McCoy-Incognito-Hyde triónak, akik bekerültek a Pro Bowl-keretbe! 😊
Hungarian Bill
White helye is ott lenne, fej fej mellett teljesitenek Lattimoreal, de mint a Darby-Peters esetnél is a média nem a buffaloi sracot karolta fel...


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Gratuláció a McCoy-Incognito-Hyde triónak, akik bekerültek a Pro Bowl-keretbe! 😊
több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Az a baj, hogy a Chargers és a Ravens sorsolása is könnyűnek tűnik, ha ők hozzák mindkét meccsüket, akkor nektek is kell....

A Titans sztem a Ramstől és a Jagstől is ki fog kapni.
gabokocka
Az lenne a jó, ha a Titans nyerné az egyik meccsét, és ők is 9-7, mert akkor a tiebreaker a Billsnek kedvezne a Chargers ellen. Titans és Bills jutna be akkor. Nem tudom van-e realitása, hogy esetleg a Jax elengedi az utolsó meccsét majd.
proki
Tetszik az elgondolásod! 😊 A probléma az, hogy a Ravensnak irtó könnyű két meccse van, és a papírforma szerint 10-6-tal zárnak, tehát valójában egy WC helyre pályázhat a Titans, a Bills és a Chargers.
Nandito
Itt valami hiba csúszott akkor a számításaimba 😊
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Az a baj, hogy a Chargers és a Ravens sorsolása is könnyűnek tűnik, ha ők hozzák mindkét meccsüket, akkor nektek is kell....

A Titans sztem a Ramstől és a Jagstől is ki fog kapni.
gabokocka
Az lenne a jó, ha a Titans nyerné az egyik meccsét, és ők is 9-7, mert akkor a tiebreaker a Billsnek kedvezne a Chargers ellen. Titans és Bills jutna be akkor. Nem tudom van-e realitása, hogy esetleg a Jax elengedi az utolsó meccsét majd.
proki
Tetszik az elgondolásod! 😊 A probléma az, hogy a Ravensnak irtó könnyű két meccse van, és a papírforma szerint 10-6-tal zárnak, tehát valójában egy WC helyre pályázhat a Titans, a Bills és a Chargers.

Music City Miracle
több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Az a baj, hogy a Chargers és a Ravens sorsolása is könnyűnek tűnik, ha ők hozzák mindkét meccsüket, akkor nektek is kell....

A Titans sztem a Ramstől és a Jagstől is ki fog kapni.
gabokocka
Az lenne a jó, ha a Titans nyerné az egyik meccsét, és ők is 9-7, mert akkor a tiebreaker a Billsnek kedvezne a Chargers ellen. Titans és Bills jutna be akkor. Nem tudom van-e realitása, hogy esetleg a Jax elengedi az utolsó meccsét majd.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Az a baj, hogy a Chargers és a Ravens sorsolása is könnyűnek tűnik, ha ők hozzák mindkét meccsüket, akkor nektek is kell....

A Titans sztem a Ramstől és a Jagstől is ki fog kapni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Szép volt, gratula, még egyszer nyerjetek és lesz Bills PO meccs 😊

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Ha jól emlékszem, mióta a csapatnak szurkolok - 2004 - még nem volt olyan, hogy két meccsel az alapszakasz vége előtt playoff-pozíciót érő helyen tanyázzon a csapat!

Ugyanakkor olyan jó sokszor volt, hogy egy megnyert meccset buktunk el az utolsó negyedben, most is majdnem sikerült összeszerencsétlenkedni egy hosszabbítást. Az offense megint eltűnt teljesen a második félidőre, és ez nem épp a legjobb előjel jövő hétre, ahol nem lesz elég, ha csak mezőnygólok jönnek össze...

Ettől függetlenül örüljünk annak, hogy még életben vagyunk, sőt, a saját kezünkben a sorsunk!
Hungarian Bill
Öröm és bódottá', de...
Ebben a szezonban ez már nem az első alkalom, hogy a második félidőre az offense nem mutat magáról életjelet sem, nem, hogy valami értelmes drive-ot. Ezen dolgozni kell, mert borzalmas. Nem csak nézői szemmel, hanem meccsek mehetnek el ezen a balfaszkodáson.
Értem én, hogy nincs Dareus, de erre a front sevenre tud valaki mondani valami biztatót? Linebacker sorunk úgy, ahogy van egy nagy semmi, egyedül Milano az, aki mutat valamit, bár ő is inkább a jövő zenéje. A falban van egy öreg Williams, egy szenvedő Hughes, egy sérült Lawson. Viszont rajtuk kívül, ami van emberanyag, az egyszerűen a practice squad szintet sem éri el.
Tyrod jó volt, grat McCoy-nak a 10k-hoz.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Ha jól emlékszem, mióta a csapatnak szurkolok - 2004 - még nem volt olyan, hogy két meccsel az alapszakasz vége előtt playoff-pozíciót érő helyen tanyázzon a csapat!

Ugyanakkor olyan jó sokszor volt, hogy egy megnyert meccset buktunk el az utolsó negyedben, most is majdnem sikerült összeszerencsétlenkedni egy hosszabbítást. Az offense megint eltűnt teljesen a második félidőre, és ez nem épp a legjobb előjel jövő hétre, ahol nem lesz elég, ha csak mezőnygólok jönnek össze...

Ettől függetlenül örüljünk annak, hogy még életben vagyunk, sőt, a saját kezünkben a sorsunk!
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Benjamin jó kis mismatch ezeknél a fellőtt labdáknál, remélem jövőre irányító is lesz hozzá.
Muffalo_Bafia
Lenne ha nem Watkins formáját hozná idáig, többet volt sérült mint a pályán..
BillsFan
Én a következő szezonra jövendölöm a normális irányító eljövetelét, addig felőlem akár fejen is állhat a getorade bödön tetején, csak a következő szezonra legyen egyben.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Lenne ha nem Watkins formáját hozná idáig, többet volt sérült mint a pályán..
BillsFan
Most is sántikált, de a meccs végén már a szurkolókkal hógolyózott. 😊 Igaz, ahhoz inkább kéz, és nem térd kell...
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Köszönöm Helmutnak a kiigazítást, a mérkőzés statisztikáját olvastam, ott csak ennyi volt. Köszönöm Gordonnak a linket, megnéztem, tavaly 15 meccsen játszott, 17 passzolt TD és 6 futott. Kevesebbre gondoltam. Mellette volt 6 int.-je és 4 fum-ja. Én nem tartom rossz irányítónak, csak lehetne egy kicsit merészebb.
Buffalo Bill
Taylornál jók a globális mutatók, de ha nem a meccsek átlagát nézed, hanem a meccseket, megváltozik a kép.
A jó gamemanagerek is tudnak olyan meccseket hozni, ahol különösebb hiba nélkül haladgat 160-200 yardokat, legfeljebb alásegít a futójáték, és a védelem.
Taylornak ha nem megy, akkor reménytelen a helyzet. Nem stabil (nem szabályozott mat stat nyelvén) a teljesítménye, ezt lehetne elemezni, akár statisztikailag is, ez segíthetné a mélyebb szakmai elemzést. Valószínűleg ezt az ellenfelek már megtették, találtak olyan szisztematikus hatást, amivel drámaian bele tudnak nyúlni a teljesítményébe. (mondjuk mi meg nem).

Lehet, hogy azért tett le róla az OC mert arra a következtetésre jutott, hogy javíthatatlan a tényező.
De ez csak kósza gondolat....vagy mert ostoba az OC, de hogy a teljes edzői kar hülyék gyülekezete lenne azt én azért nem feltételezem.

Hogy hogyan cserélték anno arról leírtam a véleményem.
(Nem csináltam normalitás vizsgálatot, mert annyira nem érdekelt, meg mindegy is , aki Taylort szereti, az akkor is szeretni fogja, ha nem akkor meg károg, hogy "megmondtam").
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Benjamin jó kis mismatch ezeknél a fellőtt labdáknál, remélem jövőre irányító is lesz hozzá.
Muffalo_Bafia
Lenne ha nem Watkins formáját hozná idáig, többet volt sérült mint a pályán..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Azért kemény, hogy a szezon közepi brutál összeomlás után ismét összeállt a csapat és küzd, mint malac a jégen. Annyira szurkolok a PO-ért, meg kéne legyen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Benjamin jó kis mismatch ezeknél a fellőtt labdáknál, remélem jövőre irányító is lesz hozzá.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Köszönöm Helmutnak a kiigazítást, a mérkőzés statisztikáját olvastam, ott csak ennyi volt. Köszönöm Gordonnak a linket, megnéztem, tavaly 15 meccsen játszott, 17 passzolt TD és 6 futott. Kevesebbre gondoltam. Mellette volt 6 int.-je és 4 fum-ja. Én nem tartom rossz irányítónak, csak lehetne egy kicsit merészebb.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Petermann szédületes formajavulásról tett tanubizonyságot. Csak egy IT! Tudja valaki, hogy egy év alatt Taylor hány TD-t dobott?
Buffalo Bill
nem olyan nagy dolog erre rákeresni.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/qx6t1lqmc9ws9ledobzn
Tyrod Taylor Stats, News and Video - QB | NFL.com
Latest on QB Tyrod Taylor including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Petermann szédületes formajavulásról tett tanubizonyságot. Csak egy IT! Tudja valaki, hogy egy év alatt Taylor hány TD-t dobott?
Buffalo Bill
Webb dobta az Intercityt, Peterman 1 TD-t dobott.
Vagy rossz meccset néztem?
Mindegy jól szórakoztam.

Nem tudom hány TD-t dobott Taylor "egy év alatt".
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
gratulálok a győzelemhez, az utóbbi idők egyik legszórakoztatóbb meccse volt 😊 /imádom a havas meccseket/
remélem idén összejön nektek a playoff