Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Nagy valószínűséggel Wood karrierjének vége.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Nem hittem volna h sikerül rosszabbat találni Dennisonnál...
empty taxi
Dennison magasra tette a lécet, szóval legalább azt várjuk meg, még hív pár playt, utána lehet fikázni.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Végülis volt ligautolsó offense a keze alatt Clevelandben 2009-ben, és most ugye a Bamával egyetemi bajnokságot nyert. A két helyezés számtani közepével már kibékülnék.

Chudzinski szerintem jobban illett volna ide.
Hungarian Bill
Ez az offenzív koordinátor dolog hogyan működik dolog, ez sokszor annyira nem magán a koordinátoron múlik.
Az van, hogy megint költözünk, így valójában a meccseket sincs időm nézni, de Schottenheimer miatt dumálgattam egy két "régi cimborámmal". Az a helyzet,
hogy bármilyen nyomorult módon hangzik, nagyon-nagyon kevés D alapállású vezetőedző hagyja az O koordinátorát "önmegvalósítani", és legtöbbszőr abból kell amúgy is főzni, ami van. Levezették, bebizonyították, és így van.
Nem mondom, hogy nincs igazuk azoknak, akik nem bizakodnak olyan nagyon, de én megvárom az első meccseket, hogy lássam mit csinál.
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Végülis volt ligautolsó offense a keze alatt Clevelandben 2009-ben, és most ugye a Bamával egyetemi bajnokságot nyert. A két helyezés számtani közepével már kibékülnék.

Chudzinski szerintem jobban illett volna ide.
több mint 6 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Egy kanadai edző 😂😂😂😂
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nem hittem volna h sikerül rosszabbat találni Dennisonnál...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919



"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Dennison kirúgva, OC-t keresünk.
Hungarian Bill
El is küldtem az önéletrajzom nekik.
Muffalo_Bafia
Csuzi lesz vagy Mekkoj a spanhálóból
sutianap
Shula
baggio 🏈
Bevell???
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 806 — No es importante
Dennison kirúgva, OC-t keresünk.
Hungarian Bill
El is küldtem az önéletrajzom nekik.
Muffalo_Bafia
Csuzi lesz vagy Mekkoj a spanhálóból
sutianap
Shula


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
Dennison kirúgva, OC-t keresünk.
Hungarian Bill
El is küldtem az önéletrajzom nekik.
Muffalo_Bafia
Csuzi lesz vagy Mekkoj a spanhálóból


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Dennison kirúgva, OC-t keresünk.
Hungarian Bill
El is küldtem az önéletrajzom nekik.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Dennison kirúgva, OC-t keresünk.
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
FA piacról nagyobb esély van QB-re , a draftolás nem jön be nálunk.
WR hozható onnan és ha K-Will befejezi ,fal is fog kelleni. De nem WR kell ide hanem QB főleg , mert ha megnézzük Woods vagy Goodwin szereplését kiderült hogy nem velük volt a baj. Benjamin,Matthews és a végére Zay Jones is egész használható lett. Nyilván az OC is benne van ebben vastagon.
Az LB poszt tavaly óta need, Zach Brown és Bradham elengedése óta meg borzasztó, ha jön is egy használható tuti elmegy/elcseréljük lásd Poz vagy Alonso..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Eddig is valószínű volt, hogy vége a TT-érának itt, de Mr. Beane alábbi nyilatkozatát követően ez közel biztosra vehető:

‘“You want a franchise quarterback. Everybody does,” he said. “I said that back when I got here. That’s one of the GM’s main jobs is to have a franchise quarterback. It’s a quarterback league. Where you get it, I really don’t care. If you give me one, whether he’s on the street now, whether he’s a free agent, whether I draft him, I’ll take one anywhere.”’
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Kár azért a Tévéért.
 twitter.com/abake6/status/950160611845005315
iktriad
Kár minden dollárért, amit a nyomorult szülei, és az állam az oktatására elköltöttek.
Helmut Zimmer
12 dollár, Big Macekkel együtt. Belefér.

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Lehet csak a másnap beszél belőlem, de én nagyon pesszimista vagyok a folytatással kapcsolatban.
Nem fogok nagyáriát írni, mert mégiscsak PO meccs volt, de az egészen nyilvánvaló edzői bakikon (Jakenek igaza van, szerintem), a teljesen impotens O-n, az O playmakerek hiányán kívül baromira fájt, hogy nincs egy olyan LB a keretben, aki képes horizontálisan is bejátszani a pályát. Csak azért nem mondom, hogy nagyon elférne Paul Richardson, mert nagyon hiányozna Seattleből.
Taylorról kegyeleti okokból most nem emlékeznék meg, remélem egyben van. De vele sehova nem jutunk. Tényleg csípem, és mnagelgetett, de ez akkor is kevés volt.

Incognito pedig nem rasszista, hanem antropológus...ennyi!
Helmut Zimmer
Incognitot szerintem senki nem az eszéért szereti őt inkább hagyjuk is
Taylor remélem jól van, kíváncsi lennék a véleményedre hogy milyen QB kellene /Peterman számomra elég reménytelennek tűnik/ ennek az edzői stábnak, de szerintem legalább egy de inkább kettő használható elkapót szerezniük kellene, hogy normálisan tudjon haladni az O
Cuchulain82
Én ráúsznék Kirk Cousinsre. (Fal van, kell draftolni TE-t + elkapót)

üdv.
Helmut Zimmer
a fal valóban jó, Cousinsszal kapcsolatban nem tudom volna-e elég cap hozzá, TE poszton Clay annyira nem rossz, bár jöhet mellé valaki, WR mindenképpen kell
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
nincs egy olyan LB a keretben, aki képes horizontálisan is bejátszani a pályát.
Helmut Zimmer
 kepkezelo.com/images/bmf26rxvpvxwuiygckbr.jpg

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tebow óta ilyet nem láttam

 kepkezelo.com/images/4e3tyrup9zfs2te8lwmk.jpg

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Lehet csak a másnap beszél belőlem, de én nagyon pesszimista vagyok a folytatással kapcsolatban.
Nem fogok nagyáriát írni, mert mégiscsak PO meccs volt, de az egészen nyilvánvaló edzői bakikon (Jakenek igaza van, szerintem), a teljesen impotens O-n, az O playmakerek hiányán kívül baromira fájt, hogy nincs egy olyan LB a keretben, aki képes horizontálisan is bejátszani a pályát. Csak azért nem mondom, hogy nagyon elférne Paul Richardson, mert nagyon hiányozna Seattleből.
Taylorról kegyeleti okokból most nem emlékeznék meg, remélem egyben van. De vele sehova nem jutunk. Tényleg csípem, és mnagelgetett, de ez akkor is kevés volt.

Incognito pedig nem rasszista, hanem antropológus...ennyi!
Helmut Zimmer
Incognitot szerintem senki nem az eszéért szereti őt inkább hagyjuk is
Taylor remélem jól van, kíváncsi lennék a véleményedre hogy milyen QB kellene /Peterman számomra elég reménytelennek tűnik/ ennek az edzői stábnak, de szerintem legalább egy de inkább kettő használható elkapót szerezniük kellene, hogy normálisan tudjon haladni az O
Cuchulain82
Én ráúsznék Kirk Cousinsre. (Fal van, kell draftolni TE-t + elkapót)

üdv.

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kár azért a Tévéért.
 twitter.com/abake6/status/950160611845005315
iktriad
Kár minden dollárért, amit a nyomorult szülei, és az állam az oktatására elköltöttek.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Kár azért a Tévéért.
 twitter.com/abake6/status/950160611845005315
iktriad
Még jó hogy nem kapcsolt át menet közben a Barátok köztre, mert akkor a házat is szétverte volna.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
Kár azért a Tévéért.
 twitter.com/abake6/status/950160611845005315
iktriad
Nem tudom mi baja, a kedvence Gilmore még simán győzhet idén. 😉
több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Kár azért a Tévéért.
 twitter.com/abake6/status/950160611845005315
iktriad
Van, aki semminek sem tud örülni...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kár azért a Tévéért.
 twitter.com/abake6/status/950160611845005315
több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Először is örülök, hogy annyi év után ismét volt miért izgulnom januárban. Gratulálok a csapatnak.
Amit én láttam (bár nem értek hozzá):
1. Nincsenek szélső elkapóink, a támadó játékunk olyan átlátszó, mint a pókháló.
2. A Tight End-ünk elfelejtette levetni az öltözőben a Zsolnay porcelán mellényét, úgy pattantak le róla a labdák, hogy öröm volt nézni.
3. Taylor rettenetesen megbecsüli a labdát, a helyébe én is azt tenném, hacsak nem tudnék messzire pontosan dobni.
4. Én a linebackerek nyakába varrnám a vereséget, mivel képtelenek voltak az ellenfél QB-jére is figyelni, szaladhatott, mint a bolond. Az, hogy az első félidő végén megtréfált minket, belefér, de a második félidőre már illet volna úgy kijönni a pályára, hogy felkészülünk belőle. Elhiszem, hogy nehéz volt féken tartani a Jax RB-jét, és az ő futóik el tudták kapni a labdát, de hát azért kapnak olyan sok pénzt, hogy még a QB-re is figyeljenek.
5. A második félidei hiányosságaink megkérdőjelezik az edzői team bölcsességét.

De azért továbbra is hajrá Bills!