Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Péterember az új Brady!
alatriste
Jaja, az első kezdésén több interceptionje volt, mint Bradynek két teljes évében, szóval biztosan így lesz 😀
Wyatt
Altatott. Most under the radar pedig berobban majd.
Amúgy nyilvan az első meccse olyan volt amilyen, de az is nyilvánvaló, hogy nem csak ennyit tud. A felcserés kiválasztás miatt Allen handicapel indul, de lehet érdemesebb volna 3-5 hétig még csak szoktatni az újoncot és mellette kipróbálni kezdőként Petermant. Ha kuka akkor meg jöhet az megváltó hatású irányítócsere.
alatriste
Ez persze simán benne van, egy szar meccse mindenkinek lehet, és tényleg lehet, hogy Peterman lesz az első héten a kezdő. De ezt a hendikepes részt nem értem a mondandódban, a felcserés első kör miatt Allen inkább előnyben lenne max szerintem Petermanhez képest 😊

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Péterember az új Brady!
alatriste
Jaja, az első kezdésén több interceptionje volt, mint Bradynek két teljes évében, szóval biztosan így lesz 😀
Wyatt
Altatott. Most under the radar pedig berobban majd.
Amúgy nyilvan az első meccse olyan volt amilyen, de az is nyilvánvaló, hogy nem csak ennyit tud. A felcserés kiválasztás miatt Allen handicapel indul, de lehet érdemesebb volna 3-5 hétig még csak szoktatni az újoncot és mellette kipróbálni kezdőként Petermant. Ha kuka akkor meg jöhet az megváltó hatású irányítócsere.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Péterember az új Brady!
alatriste
Jaja, az első kezdésén több interceptionje volt, mint Bradynek két teljes évében, szóval biztosan így lesz 😀

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Péterember az új Brady!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Egyébként nem mozgott rosszul sem Allen, sem Peterman. Én azért bízok bennetek idén. (Kedvelem ezt a két irányítót, mert annyian leszólták őket, én meg underdog fan vagyok 😊 )
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Myles Garrett összetörte McCarront, Allan kezébe van a kezdő lehetőség. Kyle Williamst sajnálom 😕
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
na bassza meg...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Az első meccs alapján annyi lejött, h megtanultuk használni KB13-at 😊 Viszont ha a sérülések jönnek, akkor nagyon nagy gebaszban leszünk, mert a cserék (főleg a 3rd stringerek) borzasztóak.

Harrison Phillips személyében pedig megvan Kyle utódja, ez egyértelmű 😊
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Nem volt ez rossz elsőre! Az OFF playhívás egészen változatos volt, ehhez mi nem szoktunk hozzá 😊

Peterman nem tehetett az pickről felpattanó labda volt, kár érte addig jól nyomta, Mcarron sem rossz csak sack érzékenynek tűnik, Allen meg szépen padozzon idén, akármi is lehet belőle.
A WR csapat és az OL a nagy kérdés , bár tegnap nem tűntek rossznak.

A DEF meg simán jó lesz, Lawson és Phillips is jó volt tegnap, Tremaine meg hozza az elsőkörös formát!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sziasztok! Az okosoktól kérdezném:
1. Lehet tudni, hogy ki lesz a kezdő irányító?
2. Shaddy maradt nálunk, vagy elment?
Köszi a választ! (Sötét Lajos)
Buffalo Bill
Szia!
1) Még nem lehet tudni.
2) Maradt, egyelőre nincs fejlemény az ügyében.
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Az okosoktól kérdezném:
1. Lehet tudni, hogy ki lesz a kezdő irányító?
2. Shaddy maradt nálunk, vagy elment?
Köszi a választ! (Sötét Lajos)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindig próbálom kitalálni a Bills szándékait a lépéseik mögött. Ritkán sikerül, na de talán majd most!

több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
nézem naponta hogy mi történik a camp-en, idáig nem sok meglepő...
BillsFan
...és akkor jön Beane és leakasztja Corey Colemant. Még a végén lesz aki elkapja a disznóbőrt. Vagy nem.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
nézem naponta hogy mi történik a camp-en, idáig nem sok meglepő...
BillsFan
Amennyi térdszalag szakadásos hír szokott ilyenkor jönni, lehet ez a legjobb.
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
nézem naponta hogy mi történik a camp-en, idáig nem sok meglepő...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Követi valaki a történéseket vagy még tart a téli nyári álom?

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
hát van baj
 fuzovelkifele.com/2018/07/lesean-mccoyt-nagyon-sulyos-dolgokkal-vadoljak/
😕
braxa88
Pedig szerettem volna ha esetleg visszahozzuk, ezek szerint nem véletlen h nem...lehet a Shady mezem is eladóvá válik ha igaz....
dande
Nem fognak kapkodni érte...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
hát van baj
 fuzovelkifele.com/2018/07/lesean-mccoyt-nagyon-sulyos-dolgokkal-vadoljak/
😕
braxa88
Pedig szerettem volna ha esetleg visszahozzuk, ezek szerint nem véletlen h nem...lehet a Shady mezem is eladóvá válik ha igaz....
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hát van baj
 fuzovelkifele.com/2018/07/lesean-mccoyt-nagyon-sulyos-dolgokkal-vadoljak/
😕
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Josh a kezdőkkel gyakorol nem is rosszul, de az egyik passzba Hyde belenyúl és meg is van az első Tremaine INT!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Sziasztok!

Olvasgatva az oldal jövőjével kapcsolatos híreket, én örülök annak, hogy nem kell máshova is regisztrálni. Egyébként sem vagyok az a szívesen költözködős típus, ráadásul itt azért van egy mag, amelynek a hozzászólásait szívesen olvasom, nemcsak ebben a témában.
Hungarian Bill
😀😀😀😀😀
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Sziasztok!

Olvasgatva az oldal jövőjével kapcsolatos híreket, én örülök annak, hogy nem kell máshova is regisztrálni. Egyébként sem vagyok az a szívesen költözködős típus, ráadásul itt azért van egy mag, amelynek a hozzászólásait szívesen olvasom, nemcsak ebben a témában.
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Na most, hogy marad minden, visszatérek.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Blék ájm vilijem
 m.youtube.com/watch?v=Eo2rKWg1pSg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Ugyanmár, én a Bills topicot is csak miattad olvasom.
(Na meg Peteman miatt, dobálgat már?) 😀
akdestroyer
Az OTA első hetét az első csapattal kezdte, aztán...azóta egy szót sem írnak róla 😀
Ezen a héten McCarron kapta meg a lehetőséget az első csapattal, de ha Allen így tolja, ahogy, akkor Péterember és McCarron is megy benchet sikálni.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."