Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 212
hát eddig elég szar sajnos Allen...le kellene nyugodnia, mondjuk nem mintha az OL segítené a munkáját
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 854 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Végre felélénkült a Bills topic! 😆
Én az NFL schedule nevű mobil alkalmazást ajánlom!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként a the Score nevű sportoldal androdios alkalmazását is ajánlom szeretettel, én azt használom nemcsak NFL-l kapcsolatban, s nagyon jól bevált nekem.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kicsit fura a diskurzus...az NFL.com főoldalán ott van fent a menüben, hogy scores...ennél könnyebben nem megtalálhatóak az eredmények szerintem. Rögtön előhozza, és kiválasztod a fordulót, majd meccset és ennyi 😊
Ahogy alább írták, play-by-play is lehet nézni, meg minden playa statja ott van.
Chargers LT
Mondjuk kicsit néztem, amikor nem tudtam ott váltani a fordulók között, de az adblocker deaktiválásával megoldódott a probléma 😀

Mondjuk nem feltétlenül egy konkrét meccset akar csak megnézni az ember, nekem meg már tényleg az a legegyszerűbb, hogy a csapatokról ott megtalálok mindent 😊

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Kicsit fura a diskurzus...az NFL.com főoldalán ott van fent a menüben, hogy scores...ennél könnyebben nem megtalálhatóak az eredmények szerintem. Rögtön előhozza, és kiválasztod a fordulót, majd meccset és ennyi 😊
Ahogy alább írták, play-by-play is lehet nézni, meg minden playa statja ott van.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Az nfl.com évről évre egyre ratyibb, de én már évek óta úgy csinálom, hogy rámegyek a standingsre, ott kiválasztom a csapatokat, amiket meg akarok nézni, és azoknak az adatlapjáról mindent elérsz pl
Wyatt
Ja, pont ugyanezt csinálom én is, normális statok után is fél napot kell kutatni, teljesen átláthatatlan lett az oldal.
gabokocka
Mobile app meg még kurva lassú is... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Az nfl.com évről évre egyre ratyibb, de én már évek óta úgy csinálom, hogy rámegyek a standingsre, ott kiválasztom a csapatokat, amiket meg akarok nézni, és azoknak az adatlapjáról mindent elérsz pl
Wyatt
Ja, pont ugyanezt csinálom én is, normális statok után is fél napot kell kutatni, teljesen átláthatatlan lett az oldal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az nfl.com évről évre egyre ratyibb, de én már évek óta úgy csinálom, hogy rámegyek a standingsre, ott kiválasztom a csapatokat, amiket meg akarok nézni, és azoknak az adatlapjáról mindent elérsz pl

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Sziasztok! Nem tudom, mi a különlegesség a szezon előtti meccsekben, de az eredményeket szinte lehetetlen megtalálni. Hiába keresem az NFL, vagy a Bills honlapján az első hét eredményét, csak annyit tudok, hogy kikaptunk, ha nem tévedek, a Carolinától. Tudna valaki többet is írni?
Köszönöm, előre is!
Buffalo Bill
Eredményekért az eredmenyek.com is elég jó hely, ha nem a részletekre kíváncsi az ember.
Link:  www.eredmenyek.com/amerikai-futball/usa/nfl/eredmenyek/
Gerichill
Meccs közben is folyamatosan frissül, plusz ha rámész a game centerre, szinte play-by-play látod mi volt

 www.nfl.com/scores
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 522
Sziasztok! Nem tudom, mi a különlegesség a szezon előtti meccsekben, de az eredményeket szinte lehetetlen megtalálni. Hiába keresem az NFL, vagy a Bills honlapján az első hét eredményét, csak annyit tudok, hogy kikaptunk, ha nem tévedek, a Carolinától. Tudna valaki többet is írni?
Köszönöm, előre is!
Buffalo Bill
Eredményekért az eredmenyek.com is elég jó hely, ha nem a részletekre kíváncsi az ember.
Link:  www.eredmenyek.com/amerikai-futball/usa/nfl/eredmenyek/
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 212
Sziasztok! Nem tudom, mi a különlegesség a szezon előtti meccsekben, de az eredményeket szinte lehetetlen megtalálni. Hiába keresem az NFL, vagy a Bills honlapján az első hét eredményét, csak annyit tudok, hogy kikaptunk, ha nem tévedek, a Carolinától. Tudna valaki többet is írni?
Köszönöm, előre is!
Buffalo Bill
eredményekről általában itt:
http://s.espncdn.com/stitcher/sports/football/nfl/events/401030993.png?templateId=espn.com.share.1
Bills 19-17 Browns (Aug 17, 2018) Box Score - ESPN
Box score for the Buffalo Bills vs. Cleveland Browns NFL game from August 17, 2018 on ESPN. Includes all passing, rushing and receiving stats.


összefoglalókat meg itt találsz:
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Nem tudom, mi a különlegesség a szezon előtti meccsekben, de az eredményeket szinte lehetetlen megtalálni. Hiába keresem az NFL, vagy a Bills honlapján az első hét eredményét, csak annyit tudok, hogy kikaptunk, ha nem tévedek, a Carolinától. Tudna valaki többet is írni?
Köszönöm, előre is!
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Allen lesz a kezdő a Bengals ellen , McCarron mégsem törte el a kulcscsontját !!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Péterember az új Brady!
alatriste
Jaja, az első kezdésén több interceptionje volt, mint Bradynek két teljes évében, szóval biztosan így lesz 😀
Wyatt
Altatott. Most under the radar pedig berobban majd.
Amúgy nyilvan az első meccse olyan volt amilyen, de az is nyilvánvaló, hogy nem csak ennyit tud. A felcserés kiválasztás miatt Allen handicapel indul, de lehet érdemesebb volna 3-5 hétig még csak szoktatni az újoncot és mellette kipróbálni kezdőként Petermant. Ha kuka akkor meg jöhet az megváltó hatású irányítócsere.
alatriste
Ez persze simán benne van, egy szar meccse mindenkinek lehet, és tényleg lehet, hogy Peterman lesz az első héten a kezdő. De ezt a hendikepes részt nem értem a mondandódban, a felcserés első kör miatt Allen inkább előnyben lenne max szerintem Petermanhez képest 😊

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Péterember az új Brady!
alatriste
Jaja, az első kezdésén több interceptionje volt, mint Bradynek két teljes évében, szóval biztosan így lesz 😀
Wyatt
Altatott. Most under the radar pedig berobban majd.
Amúgy nyilvan az első meccse olyan volt amilyen, de az is nyilvánvaló, hogy nem csak ennyit tud. A felcserés kiválasztás miatt Allen handicapel indul, de lehet érdemesebb volna 3-5 hétig még csak szoktatni az újoncot és mellette kipróbálni kezdőként Petermant. Ha kuka akkor meg jöhet az megváltó hatású irányítócsere.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Péterember az új Brady!
alatriste
Jaja, az első kezdésén több interceptionje volt, mint Bradynek két teljes évében, szóval biztosan így lesz 😀

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Péterember az új Brady!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Egyébként nem mozgott rosszul sem Allen, sem Peterman. Én azért bízok bennetek idén. (Kedvelem ezt a két irányítót, mert annyian leszólták őket, én meg underdog fan vagyok 😊 )
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Myles Garrett összetörte McCarront, Allan kezébe van a kezdő lehetőség. Kyle Williamst sajnálom 😕
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
na bassza meg...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Az első meccs alapján annyi lejött, h megtanultuk használni KB13-at 😊 Viszont ha a sérülések jönnek, akkor nagyon nagy gebaszban leszünk, mert a cserék (főleg a 3rd stringerek) borzasztóak.

Harrison Phillips személyében pedig megvan Kyle utódja, ez egyértelmű 😊
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Nem volt ez rossz elsőre! Az OFF playhívás egészen változatos volt, ehhez mi nem szoktunk hozzá 😊

Peterman nem tehetett az pickről felpattanó labda volt, kár érte addig jól nyomta, Mcarron sem rossz csak sack érzékenynek tűnik, Allen meg szépen padozzon idén, akármi is lehet belőle.
A WR csapat és az OL a nagy kérdés , bár tegnap nem tűntek rossznak.

A DEF meg simán jó lesz, Lawson és Phillips is jó volt tegnap, Tremaine meg hozza az elsőkörös formát!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sziasztok! Az okosoktól kérdezném:
1. Lehet tudni, hogy ki lesz a kezdő irányító?
2. Shaddy maradt nálunk, vagy elment?
Köszi a választ! (Sötét Lajos)
Buffalo Bill
Szia!
1) Még nem lehet tudni.
2) Maradt, egyelőre nincs fejlemény az ügyében.
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Az okosoktól kérdezném:
1. Lehet tudni, hogy ki lesz a kezdő irányító?
2. Shaddy maradt nálunk, vagy elment?
Köszi a választ! (Sötét Lajos)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindig próbálom kitalálni a Bills szándékait a lépéseik mögött. Ritkán sikerül, na de talán majd most!