Buffalo Bills

23 feliratkozó

4 hónapja
Stez SMU Mustangs 33 372
Behuztam Barkleyt fantasyben, kezdetni is fogom! <3
Stez
szivesen

4 hónapja
alatriste Green Bay Packers 7 465 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mondanám, hogy én megmondtam...
de én megmondtam. 😀

Liverpool Fc fan
Kansas City Chiefs, LA Rams, AS Roma, Valencia CF szimpatizáns
4 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 9 596
Stez
nem árthatsz vele a csapatodnak...😀 😀 😀
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 33 372

4 hónapja
tüsi91 Chicago Bears 8 117
Matt Barkley kezd a Jets ellen

aztakurva 😀
shawnka
Ez az ember még a ligában van... Magyar bajnokságba nem állná meg a helyét(már bocsánat)....

Ilyen erővel játszhatnának Army vagy Navy playbookal is 😛
dande
Nálunk 3 meccsig 15 milliós QB-nak nézett ki. Aztán elkezdte szórni az INT-eket 😊.
4 hónapja
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 910 — Bills & Dawgs fan
biztos jó meccs lesz, ezt se nézem meg 😛

NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
4 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 18 435 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)

aztakurva 😀
shawnka
Ez az ember még a ligában van... Magyar bajnokságba nem állná meg a helyét(már bocsánat)....

Ilyen erővel játszhatnának Army vagy Navy playbookal is 😛
4 hónapja
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 12 110 — Why is Baker?

aztakurva 😀

4 hónapja
Bazsinho Buffalo Bills 29
 www.youtube.com/watch?v=6Fqmj_9mMvQ
Sixo
Érzelemdús videó. 😊
4 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 17 943 — LIGHTS OUT!

4 hónapja
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 22 807 — 2 & done, here we come
Pryor a fedélzeten...
Klaci79
Kell a QB.
empty taxi
ott van logan thomas, minek még egy
eaglesmcnabb
dual threat

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
4 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 14 547 — TODDHERREMANS79
Pryor a fedélzeten...
Klaci79
Kell a QB.
empty taxi
ott van logan thomas, minek még egy

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Solomon Thomas, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
4 hónapja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 7 187 — Megrögzött Colts Fan
Nem tom, sztem a szokásos buffaloi szélviharban Rosenből nem igazán lett volna QB.
empty taxi
Mindig lett volna egy hátszeles félidő hosszú passzokra és egy szembeszeles west coast/checkdown félidő. Kiismerhetetlen lett volna. 😊
somoskovig
sot, ha jobban belegondolsz, negyedenkent cserelnek terfelet 😊

"THE RIVALRY IS BACK ON." Chris Ballard

'' I'll always be a Colt, that will never change '' Peyton Manning

"You don't say good luck,
You say don't give up!"
4 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 5 833 — 49ers GM
Nem tom, sztem a szokásos buffaloi szélviharban Rosenből nem igazán lett volna QB.
empty taxi
Mindig lett volna egy hátszeles félidő hosszú passzokra és egy szembeszeles west coast/checkdown félidő. Kiismerhetetlen lett volna. 😊
somoskovig
Avagy az angol válogatott a szokásához hűen meglepően agresszívan kezdett? 😀
Wyatt
Pontosan. 😊

4 hónapja
Wyatt New England Patriots 20 141 — Three-time EL-champ^^
empty taxi
somoskovig
Avagy az angol válogatott a szokásához hűen meglepően agresszívan kezdett? 😀

4 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 5 833 — 49ers GM
empty taxi

4 hónapja
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 22 807 — 2 & done, here we come

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
4 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 17 943 — LIGHTS OUT!
OL a nevekhez képest elég korrekt teljesítményt nyújt.

Ami nekem vérlázító, az McDermott QB managementje. Már az, hogy Allent hozta finoman szólva is megkérdőjelezhető. Allennek kell egy OC zseni aki play book-ot tud írni az erősségeire és el tudja rejteni a gyengeségeit. Sokkal inkább illetve volt ide Rosen ilyen edzői stáb és csapattársak mellé. Aztán Tyrod Taylor kirúgása. Okés, hogy nem látták benne a jövőt(benne max meki látta hosszútávra), de kifejezetten jó lett volna okítani, tanítani az első évében ideális esetben padozó Allent. Aztán ha már őt elcserélték mi is lehetne a következő lépés, mint AJ McCarron elcserélése, és a kezdőt Peterman kezébe adni ha Allen megsérül.

4 hónapja
peach Atlanta Falcons 8 967 — return of the falcons
Csak tippelek: a liga egyik legjobb O fala atomjaira hullott, 3 ilyen játékos egyszerre történő távozását nincs egység a ligában ami elbírná.
Bántóan nincs talent az offensben, vagy egy 200 éves shaddy és vége.
Ha valakiről kiderül, hogy eltudja dobni a labdát az menten lesérül és péterember mint egy bumeráng újra és újra a kezdőben találja magát.

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
4 hónapja
Buffalo Bill Buffalo Bills 112 — karsaijanos@gmail.com
Nem is emlékszem ennyire rossz szezonra. Két kérésem is lenne:
1. Nincs egy vállalkozó szellemű "szakember", aki összefoglalót írna a meccsekről?
2. Elemezné valaki, hogy a tavalyi rájátszást követően miért ez a mélyrepülés?
Amit képtelen vagyok felfogni: draftolunk egy hiper-szuper irányítót a főiskoláról, és nálunk csődöt mond. Másoknak (Kansas, 48) bejön. Így jártunk már a Peterson előtti fickóval is (nem ugrik be a neve.) Nemcsak ezeréves magyar átokról beszélünk, hanem ezeréves Bills szopóágról is?
CSAKAZÉRTIS KITARTOK!
4 hónapja
Dissident Aggressor 1 202 — inaktív
Peterman MVP? (Megint Voltpár Pick6)
akdestroyer
Te nem akarsz inkább hazamenni, és kielemezni hogy miért égett a csapat odahaza, ahelyett, hogy mélyíted a Bills szurkolók Peterman miatt érzett szekunder szégyenérzetét?
Félsz Bunditól mi?!

Előre az öncenzúra, öngyarmatosítás útján!!!
4 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 4 863
Peterman MVP? (Megint Voltpár Pick6)
akdestroyer
A 3-ból igazából egy volt az övé. 2 szép védő munka eredménye és az elkapó balfaszkodása volt.

4 hónapja
Hungarian Bill Buffalo Bills 984 — Playoff-bound since 2017
A jövő héten egy képet akarok látni arról, hogy Peterman és Daboll két külön sorszámmal valamelyik munkaügyi központban ücsörög!
Hungarian Bill
Jól láttam ma 4 interception?
Bazsinho
Csak 3-at dobott. A baj inkább az, hogy...

Mindegy, hagyjuk is, hosszú lenne. Elég annyi, hogy 38 labdabirtoklás után sikerült végre TD-t szerezni. Természetesen Peterman futotta!
4 hónapja
Bazsinho Buffalo Bills 29
A jövő héten egy képet akarok látni arról, hogy Peterman és Daboll két külön sorszámmal valamelyik munkaügyi központban ücsörög!
Hungarian Bill
Jól láttam ma 4 interception?
4 hónapja
Hungarian Bill Buffalo Bills 984 — Playoff-bound since 2017