Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Rosszul láttam volna?
Buffalo Bill
Én imádom, hogy mindig optimista vagy 😊
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Volt szerencsém megnézni a Lions elleni meccset, nekem a következők jöttek le:
1. Első félidőben erőltettük a futást, Allen tette a dolgát, kevés volt a passz.
2. Harmadik negyedben új QB, új taktika, jöhettek a passzok, és működött is a dolog, míg Jackson be nem állt.
3. A védelem állat, de még mindig sok a fegyelmezetlenség. Szerencsénkre a Lions fegyelmezetlenebb volt.
Rosszul láttam volna? Vagy valami elkerülte a figyelmemet?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hauschka marad még 2 évre évi 4 millióért.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1166797425195016194
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
A második meccset nem láttam de inkább azt kellett volna megnéznem... 3. negyedben inkább lefeküdtem aludni.
Elég siralmas volt az O-Line, nagyon kell ide Morse és az hogy mindenki a helyén játsszon, Allen ma nem kapott túl sok szerepet 6/3 és egy csúnya pick amit visszafújtak, run heavy volt a játék inkább és az öregek hozták amit kell , Singletary is jó volt.
A D fog életben tartani minket kérdés hogy meddig bírják, 6-9 győzelem kinézhet de ehhez nagyon kellene az Offense!
White ,Wallace és Gore megúszta nagyobb sérülés nélkül , Spain még kérdéses de hírek szerint az első héten már lesz!
BillsFan
Special team is ergya volt nagyon. Ócska induló pozik, de a Lionst sikerült jó sokszor , mar a turnovereken túl
Sok hiba, éretlen irányító.
Azt nem értem miért kell blitzeltetni a fiatalságot... mer amügy tényleg nem megy.
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
A második meccset nem láttam de inkább azt kellett volna megnéznem... 3. negyedben inkább lefeküdtem aludni.
Elég siralmas volt az O-Line, nagyon kell ide Morse és az hogy mindenki a helyén játsszon, Allen ma nem kapott túl sok szerepet 6/3 és egy csúnya pick amit visszafújtak, run heavy volt a játék inkább és az öregek hozták amit kell , Singletary is jó volt.
A D fog életben tartani minket kérdés hogy meddig bírják, 6-9 győzelem kinézhet de ehhez nagyon kellene az Offense!
White ,Wallace és Gore megúszta nagyobb sérülés nélkül , Spain még kérdéses de hírek szerint az első héten már lesz!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
cyberfox Buffalo Bills 77
Nekem is egy félidőt sikerült megnézni hajnalban, a másodikat majd ismétlésben.

Félelmetes milyen sok büntetést nyelünk be, szerencsénk volt, h a Lions is belehúzott rendesen.
Hát rem. Allan ennél azért jobb lesz az alapszakaszra, mert az első félidőben nem igazán láttam benne semmi biztatót. És amíg nem tud pontosabban passzolni, tuti, h marad a futás-futás-passz-punt 😕
A jó, h a két öreg azért néha még eltud indulni... de ki tudja, kitartanak e a szezon végéig. És ha nem lesz passzjáték mire lesz ez elég...

Én a védelemnél sem estem hanyatt...mondjuk okés,h preseason, és ebből nem lehet sok következtetést levonni, de örültem volna, ha sokkal többször odaérünk az irányítóra.
a secondary is benézett egy két nagyobb playt...
Az jó h redzone-ban gyakran meg tudjuk állítani őket,de nemtom...bízok,h ennél csak jobbak leszünk. 😊
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Újabb győzelem! Egy félidőt sikerült megnézni, az alapján:

- Allennek messze nem ez volt élete félideje, az interception teljesen felesleges volt. Nagyon megköszönhetjük a sporinak, hogy azt benézte. A 2-minute-drill már jó volt, csak ez még egy félidő alatt is kevéske. Ahogy látom, Barkley megint jól játszott a másodikban, tök jó egy ilyen backup QB 😊
- A futás úgy-ahogy működött a két öreggel, remélhetőleg a fal is fejlődik, és elfelejtjük a holdingokat. Cody Ford már felvette a ritmust RT-ben 😊

- D# oldalon főleg 4 emberes pass rush volt, de azért néha-néha így is sikerült odaérni Staffordhoz Hughes nélkül is. LB-sorból Edmunds tényleg sokat fejlődött tavaly óta.
- Secondary továbbra is jó, remélhetőleg White a szezonkezdetre ismét egészséges lesz. Jó kis egység a D, kár, hogy jó zsugások lesznek innen kivágva 😕
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Tudom, ritkán szólok hozzá, de mindent hűségesen és érdeklődőn elolvasok. Talán azért, mert nem vagyok valami nagy szakértő, egyszerűen "csak" szeretem az amerikai focit, és ezt a csapatot. Engem a véletlen tett Bills drukkerré '92-ben, de nem bántam meg, képtelen lennék váltani. Volt szerencsém '14-ben a helyszínen szurkolni a csapatnak a Colts ellen (győztünk), remélem, még kijutok oda. Töretlenül hiszek a playoff-ban, szerintem idén ismét sikerülni fog. A tippem 9-7.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
ki mit gondol az idei szezonról...? van esély a 8-8-ra..?
cyberfox
van, szerintem... imádom ezt a csapatot. 2. pre meccs alapján nem mondanék túl sokat, de az biztos, hogy sok a hiba a támadó oldalon, és amúgy sok intuíció nincs benne. Én Allenben még nem látom az áttörést, de hiszek.
Új barátságok kapcsolatok alakulnak ki nyilván, és épül a kémia. Attól nem félek, hogy Allen fel meri e dobni, ha kell.... A többit nem tudom.

A védelemnél én érzem az boogiet 😊. Az a kérdés, hogy mennyire fogunk belebonyolódni a sémába. Ebben van egy evolúció. MekkDermett sok pozitív tulajdonságának egyike (amit szeretek), hogy jól skálázza a védelmi séma összetettségét. Ő azért nagyon visszavágta a védelmet anno ösztönlény szintre, és onnan kezdte felskálázni. Kérdés, hogy ezzel idén hova jutunk.... meg mondjuk talán nem kellett volna anno kirakni a két cornert csak azért mert azok programsor alapján akartak játszani. Mindegy késő bánat. Tavaly már többet csapdáztunk, de meg is égtünk pár alkalommal. Évek óta gond, hogy az irányítók fel tudnak lépni ellenünk, mert nem tudunk egy egész meccsen keresztül nyomást gyakorolni belülről (Williams ide - Williams oda).
Nagyon kell a konzisztens belső nyomás a falból, erre rátesz a tény, hogy... 2*Rosen, 2*Darnold, 1*Mayfield, 1* Haskins (szerintem addigra ő irányít)- 6 meccs rookie és másodéves irányítók ellen. Nyilván remek, zseniális gyerekek, de nagyon nem fogják szeretni a haircutot.
Oliver mennyire fog ezen segíteni azt nem tudom. Nem tagadom, nem az a típusú DL játékos, akit szeretek, de nem volt rossz az ő bemutatkozása, remélem jó lesz.

 www.buffalobills.com/video/analyzing-bills-dt-ed-oliver-s-nfl-debut-baldy-s-breakdowns
több mint 4 éve
cyberfox Buffalo Bills 77
ki mit gondol az idei szezonról...? van esély a 8-8-ra..?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
November 28 Cowboys-Bills TNF.
Bazzani
Bizony, ráadásul Hálaadás napján. 1994-ben játszottunk utoljára ekkor, akkor pont a Lionst vertük. Igaz akkor én még matchboxokkal voltam elfoglalva 😊
Hungarian Bill
'93 ota szurkolok a Billsnek... nem lehet veletlen egybeeses... 😉 mondjuk ay sem, h azota nem kerultunk meg a donto kozelebe sem 😀
cyberfox
93 óta? A Billsnek?


Muffalo_Bafia
bizony... de csak gerrila modban 😊
cyberfox
Jó, hát beírni én is be tudom, hogy 93 óta az Eaglesnek 😉 😛
dande
jo ,hat nagy ivben leszarom ki hiszi el...😀 csak pont a dologhoz kapcsolodik ezert jegyeztem meg. 😊
cyberfox
Nyugi nem komolyan írtam 😊
több mint 4 éve
cyberfox Buffalo Bills 77
November 28 Cowboys-Bills TNF.
Bazzani
Bizony, ráadásul Hálaadás napján. 1994-ben játszottunk utoljára ekkor, akkor pont a Lionst vertük. Igaz akkor én még matchboxokkal voltam elfoglalva 😊
Hungarian Bill
'93 ota szurkolok a Billsnek... nem lehet veletlen egybeeses... 😉 mondjuk ay sem, h azota nem kerultunk meg a donto kozelebe sem 😀
cyberfox
93 óta? A Billsnek?


Muffalo_Bafia
bizony... de csak gerrila modban 😊
cyberfox
Jó, hát beírni én is be tudom, hogy 93 óta az Eaglesnek 😉 😛
dande
jo ,hat nagy ivben leszarom ki hiszi el...😀 csak pont a dologhoz kapcsolodik ezert jegyeztem meg. 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
November 28 Cowboys-Bills TNF.
Bazzani
Bizony, ráadásul Hálaadás napján. 1994-ben játszottunk utoljára ekkor, akkor pont a Lionst vertük. Igaz akkor én még matchboxokkal voltam elfoglalva 😊
Hungarian Bill
'93 ota szurkolok a Billsnek... nem lehet veletlen egybeeses... 😉 mondjuk ay sem, h azota nem kerultunk meg a donto kozelebe sem 😀
cyberfox
93 óta? A Billsnek?


Muffalo_Bafia
bizony... de csak gerrila modban 😊
cyberfox
Jó, hát beírni én is be tudom, hogy 93 óta az Eaglesnek 😉 😛
több mint 4 éve
cyberfox Buffalo Bills 77
November 28 Cowboys-Bills TNF.
Bazzani
Bizony, ráadásul Hálaadás napján. 1994-ben játszottunk utoljára ekkor, akkor pont a Lionst vertük. Igaz akkor én még matchboxokkal voltam elfoglalva 😊
Hungarian Bill
'93 ota szurkolok a Billsnek... nem lehet veletlen egybeeses... 😉 mondjuk ay sem, h azota nem kerultunk meg a donto kozelebe sem 😀
cyberfox
93 óta? A Billsnek?


Muffalo_Bafia
bizony... de csak gerrila modban 😊
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
November 28 Cowboys-Bills TNF.
Bazzani
Bizony, ráadásul Hálaadás napján. 1994-ben játszottunk utoljára ekkor, akkor pont a Lionst vertük. Igaz akkor én még matchboxokkal voltam elfoglalva 😊
Hungarian Bill
'93 ota szurkolok a Billsnek... nem lehet veletlen egybeeses... 😉 mondjuk ay sem, h azota nem kerultunk meg a donto kozelebe sem 😀
cyberfox
93 óta? A Billsnek?


"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
cyberfox Buffalo Bills 77
November 28 Cowboys-Bills TNF.
Bazzani
Bizony, ráadásul Hálaadás napján. 1994-ben játszottunk utoljára ekkor, akkor pont a Lionst vertük. Igaz akkor én még matchboxokkal voltam elfoglalva 😊
Hungarian Bill
'93 ota szurkolok a Billsnek... nem lehet veletlen egybeeses... 😉 mondjuk ay sem, h azota nem kerultunk meg a donto kozelebe sem 😀
több mint 4 éve
cyberfox Buffalo Bills 77
sziasztok!

Jól kezdődik a preseason, remélem élénk lesz a fórum sokáig! 😊

Csak a mérkőzés összefoglalóját láttam, az nem nézett ki rosszul... ha minden igaz a következő mérkőzést a Ditroit ellen adja a sport1. El sem hiszem, h képernyőre kerülünk. 😊
és köszi a hardcore fórum tagoknak a sok írkászolást!
cyberfox
Egyetlen tévés mecssunk idén...
fodoroli
November 28 Cowboys-Bills TNF.
Bazzani
meg ugye majd a playoff, conferencia donto...meg hol is lesz a super bowl?? jaa...nem 😀
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
November 28 Cowboys-Bills TNF.
Bazzani
Bizony, ráadásul Hálaadás napján. 1994-ben játszottunk utoljára ekkor, akkor pont a Lionst vertük. Igaz akkor én még matchboxokkal voltam elfoglalva 😊
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
sziasztok!

Jól kezdődik a preseason, remélem élénk lesz a fórum sokáig! 😊

Csak a mérkőzés összefoglalóját láttam, az nem nézett ki rosszul... ha minden igaz a következő mérkőzést a Ditroit ellen adja a sport1. El sem hiszem, h képernyőre kerülünk. 😊
és köszi a hardcore fórum tagoknak a sok írkászolást!
cyberfox
Egyetlen tévés mecssunk idén...
fodoroli
November 28 Cowboys-Bills TNF.

több mint 4 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
sziasztok!

Jól kezdődik a preseason, remélem élénk lesz a fórum sokáig! 😊

Csak a mérkőzés összefoglalóját láttam, az nem nézett ki rosszul... ha minden igaz a következő mérkőzést a Ditroit ellen adja a sport1. El sem hiszem, h képernyőre kerülünk. 😊
és köszi a hardcore fórum tagoknak a sok írkászolást!
cyberfox
Egyetlen tévés mecssunk idén...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
J Allen egész biztató volt, ha tud így fejlődni élesben is, akkor vam esély előre törni.
több mint 4 éve
cyberfox Buffalo Bills 77
sziasztok!

Jól kezdődik a preseason, remélem élénk lesz a fórum sokáig! 😊

Csak a mérkőzés összefoglalóját láttam, az nem nézett ki rosszul... ha minden igaz a következő mérkőzést a Ditroit ellen adja a sport1. El sem hiszem, h képernyőre kerülünk. 😊
és köszi a hardcore fórum tagoknak a sok írkászolást!
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Na kezdek visszaszivárogni én is, és ami még fontosabb: előszezon ide, vagy oda, de újabb győzelem! 😊

Ahogy Horváth Feri mondta: ez már olyan komoly sorozat, mint a Szomszédok volt!

Látta esetleg valaki a meccset?
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
A kezdőket végignéztem kb 1,5 negyedet, O-Line persze nincs a helyzet magaslatán csak Dawkins az aki a helyén játszik, a többiek hol sérültek hol máshol játszanak, ha Morse ott lenne középen egész máshogy nézne ki a fal.
Allen pontossága a régi sajnos, kettő deep ball-t túldobott egy közép rövidet meg alul... egyet meg Zay dobott el ami TD lett volna. Ha jobb döntéseket hoz azzal már előrébb leszünk, Brown és Beasley sokat fog segíteni neki.

RB játék na az nem nagyon volt,Shady pihent ,Gore hozott pár yardot , Singletary meg jó lesz

DEF állat, Alexander és Hughes is pihent de így is jók voltak!

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Nézte valaki a meccset?
Muffalo_Bafia
ja borzalmas amit az Oline művel, irgalmatlan mennyiségű büntetést fognak összeszedni,
Allen fejlődött
Zay fos volt míg a kóc el nem kezdte a cseréket aztán javult
a RB játéktól nem estem hanyatt, aszittem a Shaddy jegelés azér van mer Single akkoraász, háp
A D pofás minden sorban


Aki nem hiszi, annak utánajárnak