Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Shaddy nagyot játszott Kansasben.
Buffalo Bill
Azt mondta ma, hogy elvezi a focit ujra. Illetve a falemberek mondtak (foleg Tardiff), nagyon jo viszonyt apol veluk, mindenkinek van egy jo szava, es azt mondja "egyutt megcsinaljuk ezt, egyutt jo futasokat tolunk", es ezert nagy kedvvel es elszantsaggal blokkolnak neki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Shaddy nagyot játszott Kansasben.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Előre a Bills -Jags konf döntőért!


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem értettem a meccset. Az első félidőben mindent eldönthettünk volna, a Bengals játéka nem volt értékelhető, nyugodtan vártam a második félidőt. Ami akkor jött, az több volt, mint egyszerű rövidzárlat. Magunkra húztuk az ellenfelet, aki ki is használta minden tévedésünket. Grat a védelemnek, ők hozták a mérkőzést. Allen nagyot hibázott, Gore hozta a kötelezőt. Hajrá Bills! Bár eszembe jut, hogy kezdtünk mi 5-0 -val is, mégsem jutottunk a PO-ba.
Buffalo Bill
Én csak 4-0-ra emlékszem 2008-ban, Cardinals jól elvert minket, de akkor még Dick Jauron volt a vezetőedző, és CCheckdown irányított. We punted well.
Hát irányítónk azóta sincs, de futni tudunk.... védelmünk meg akkor is volt, igaz nem ennyire összeszedett.
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Nem értettem a meccset. Az első félidőben mindent eldönthettünk volna, a Bengals játéka nem volt értékelhető, nyugodtan vártam a második félidőt. Ami akkor jött, az több volt, mint egyszerű rövidzárlat. Magunkra húztuk az ellenfelet, aki ki is használta minden tévedésünket. Grat a védelemnek, ők hozták a mérkőzést. Allen nagyot hibázott, Gore hozta a kötelezőt. Hajrá Bills! Bár eszembe jut, hogy kezdtünk mi 5-0 -val is, mégsem jutottunk a PO-ba.
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
2-0 nem jó de nem is tragikus 😊
Ha az O-Line is összeáll egész jó szezont futhatunk, de a második fele húzós lesz.
BillsFan
Nem jó, de nem is tragikus? Ha ez nem jó, akkor mi lenne az? Nem inkább a 0-2 lenne tragikus? Nem értem...
Buffalo Bill
Én a mutatott offense játékra gondolok elsősorban, nem a 2-0 ra!
De ez csak egy idézet és smile van a végén, ne vedd komolyan.
BillsFan
Nem is vettem. Sejtettem, hogy valami ilyesmire gondolsz.
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Sejthető volt, hogy ez nehéz meccs lesz, sajnos azért még mindig nem tudjuk lezárni a meccset... Meglett volna a lehetőség rá, erre hagytuk visszajönni az ellenfelet, és a második félidőben Frazier is túlságosan konzervatív volt a játékhívást illetően. Mindenesetre amikor kellett, akkor a védelem odatette magát, így a game ball egyértelműen nekik jár ismételten, a támadóoldalról pedig Knox játszott nagyot, és Gore is jó volt, de neki azért nem adnám a labdát, mert egy új cipőre nagyobb szüksége lenne 😊

Örülök neki, hogy az ezredik hozzászólásom alkalmával egy 3-0-ás mérleget tudok iderittyenteni. 😊

LET'S GO BUFFALO!!!
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
És mi lenne ha az OC értelmes playeket hívna? csoda 😊
HBill tedd oda az ezrediket! 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
A Bills 3 meccs után is veretlen 2011 óta először.
iktriad
Annak a csapatnak az ékköve Chan Gailey, mint HC, Fitzmagic, mint kezdő QB, és egy olyan védelem, ami a jelenlegi közelében sem volt... Igazi rock&roll idők voltak!
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Tapadtok mint a rágógumi

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
grat a győzelemhez

egy kérdés: a végén a White int utáni endzoneba futás miért nem volt safety?
Cuchulain82
Köszi 😊

Steratore azt mondta, hogy attól függetlenül, hogy nem ért hozzá senki az ellenfélből, azzal, hogy lefeküdt, jelezte, hogy nem akar semerre se menni, így innentől halott volt a labda. De BillsFan minden bizonnyal elmondja a vonatkozó szabályt is erre 😊
Hungarian Bill
pontosan, nem akart előrehaladni és szerintem le is fújták a sporik



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
grat a győzelemhez

egy kérdés: a végén a White int utáni endzoneba futás miért nem volt safety?
Cuchulain82
Köszi 😊

Steratore azt mondta, hogy attól függetlenül, hogy nem ért hozzá senki az ellenfélből, azzal, hogy lefeküdt, jelezte, hogy nem akar semerre se menni, így innentől halott volt a labda. De BillsFan minden bizonnyal elmondja a vonatkozó szabályt is erre 😊
Hungarian Bill
szívesen 😊

csak nekem baromi fura volt, meg a Bengals edző sem igen értette a dolgot
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
grat a győzelemhez

egy kérdés: a végén a White int utáni endzoneba futás miért nem volt safety?
Cuchulain82
Köszi 😊

Steratore azt mondta, hogy attól függetlenül, hogy nem ért hozzá senki az ellenfélből, azzal, hogy lefeküdt, jelezte, hogy nem akar semerre se menni, így innentől halott volt a labda. De BillsFan minden bizonnyal elmondja a vonatkozó szabályt is erre 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bills 3 meccs után is veretlen 2011 óta először.
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
grat a győzelemhez

egy kérdés: a végén a White int utáni endzoneba futás miért nem volt safety?
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
OFF
Muffalo mit vàrsz a ma esti ND- Dawgs meccstől ?
BillsFan
Semmi jót. Underdog meccs és szerintem az is lesz. Ahol eldőlhet és el is fog dőlni az a futás. Ha elveszik a futást esélytelen, ha meg nem állítják meg a futást...akkor is esélytelen. Szóval ott vagyunk, ahol a part szakad. Szerintem Fromm-nak sem kell majd túlvállalnia magát, elég, ha végigmenedzseli a meccset.
De, csodák mindig történhetnek!
Muffalo_Bafia
De jó kis meccs lett belőle !



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Home opener!
Viva Los Bills !



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
OFF
Muffalo mit vàrsz a ma esti ND- Dawgs meccstől ?
BillsFan
Semmi jót. Underdog meccs és szerintem az is lesz. Ahol eldőlhet és el is fog dőlni az a futás. Ha elveszik a futást esélytelen, ha meg nem állítják meg a futást...akkor is esélytelen. Szóval ott vagyunk, ahol a part szakad. Szerintem Fromm-nak sem kell majd túlvállalnia magát, elég, ha végigmenedzseli a meccset.
De, csodák mindig történhetnek!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
OFF
Muffalo mit vàrsz a ma esti ND- Dawgs meccstől ?



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Vegre sikerlut megneznem a meccset. 😛 Allenrol egy szo jutott eszembe: hatarozott. Nagyon gyorsan eldonti mi legyen, es gyorsan meg is inditja a jatekot. Ha futni akar, fut, ha dobni, akkor dob, de nem hezital sokat rajta. Remek!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
2-0 nem jó de nem is tragikus 😊
Ha az O-Line is összeáll egész jó szezont futhatunk, de a második fele húzós lesz.
BillsFan
Nem jó, de nem is tragikus? Ha ez nem jó, akkor mi lenne az? Nem inkább a 0-2 lenne tragikus? Nem értem...
Buffalo Bill
Én a mutatott offense játékra gondolok elsősorban, nem a 2-0 ra!
De ez csak egy idézet és smile van a végén, ne vedd komolyan.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
2-0 nem jó de nem is tragikus 😊
Ha az O-Line is összeáll egész jó szezont futhatunk, de a második fele húzós lesz.
BillsFan
Nem jó, de nem is tragikus? Ha ez nem jó, akkor mi lenne az? Nem inkább a 0-2 lenne tragikus? Nem értem...
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919


Change my mind.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
2-0 nem jó de nem is tragikus 😊
Ha az O-Line is összeáll egész jó szezont futhatunk, de a második fele húzós lesz.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 323 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Mi olyanok vagyunk amilyenek, Brees "papa" is megsérült, úgyhogy felszállok lassan a Bills bandwagonra! 😉 Remélem ez nem jelenti Allen kidőlését! 😊