Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 3 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Remèljük valamelyik csúszik annyit.
Egy Guard azèrt kellene majd.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Kèt jó pick needre, hol van màr a règi BOA szemlèlet 😊 Nekem tetszik idàig.
WR,CB,OL jöhet mèg!
BillsFan
OL szerintem nem kell, viszont léptettem a kedvenceim-boardon: Gandy Golden, vagy Bryce Hall.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Asszem én szeretem ezt a draftot. 😊
Helmut Zimmer
Elmegy. Mondjuk Pittmant egy picivel előbb kikapták, mint vártam, szóval csak 98%-ban vagyok elégedett.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Kèt jó pick needre, hol van màr a règi BOA szemlèlet 😊 Nekem tetszik idàig.
WR,CB,OL jöhet mèg!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Asszem én szeretem ezt a draftot. 😊
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Bent maradt még Michael Pittman, szóval Beane, válaszd ki. Ha nem, ugrik a bringád kereke.
Muffalo_Bafia
Majd cseréltek helyette Curtis Samuelért, hogy az avatorod továbbra is aktuális legyen. 😊
 twitter.com/RapSheet/status/1253713882297876481
iktriad
Boooooo.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bent maradt még Michael Pittman, szóval Beane, válaszd ki. Ha nem, ugrik a bringád kereke.
Muffalo_Bafia
Majd cseréltek helyette Curtis Samuelért, hogy az avatorod továbbra is aktuális legyen. 😊
 twitter.com/RapSheet/status/1253713882297876481
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Bent maradt még Michael Pittman, szóval Beane, válaszd ki. Ha nem, ugrik a bringád kereke.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Amúgy meg:


Muffalo_Bafia
Ettől most nem lett jobb 😀
Helmut Zimmer
Super bowl.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Amúgy meg:


Muffalo_Bafia
Ettől most nem lett jobb 😀
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Amúgy meg:


"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Daryl Williams egész korrekt húzás
Amadeus
Ha agyon akarják veretni Josh Allent akkor biztos.
gabokocka
A 2017-es Darrylt igazoltuk, nem a 2019-est.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Daryl Williams egész korrekt húzás
Amadeus
Ha agyon akarják veretni Josh Allent akkor biztos.
gabokocka
Istenem, de jó hogy nem nekem kellett ezt így kimondanom! 😊
Túl sok meccseteket néztem....
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Daryl Williams egész korrekt húzás
Amadeus
Ha agyon akarják veretni Josh Allent akkor biztos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Daryl Williams egész korrekt húzás

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Amúgy vicces, de Shaq Lawson elengedéséről egy szót sem beszéltünk. Általában keveset beszéltünk róla, pedig a rögös kezdetek után remek kis játékos vált belőle.
Nem miatta van passrush, de remek alkatrésze volt a védelemnek.
Én nagyon sajnálom, hogy elment, ...és pont a Finshez.
Helmut Zimmer
Addison tökéletesen be fogja "tölteni" az űrt, amit Lawson hagyott maga után. Illetve, több lehetőséget Darryl Johnsonnak, annak ellenére, hogy 7. körös volt, mutatott jó dolgokat.
Ami amúgy tényleg vicces, hogy senki nem beszél Darryl érkezéséről...Itt tud majd az eredeti pozíciójában játszani, és Ford is vissza kerül oda, ahova való, guardba.
És ami egyenesen röhejes, hogy senki nem beszél a 2017es kedvencemről, EJ Gaines visszatérésről.

EJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Amúgy vicces, de Shaq Lawson elengedéséről egy szót sem beszéltünk. Általában keveset beszéltünk róla, pedig a rögös kezdetek után remek kis játékos vált belőle.
Nem miatta van passrush, de remek alkatrésze volt a védelemnek.
Én nagyon sajnálom, hogy elment, ...és pont a Finshez.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hiteles forrásból tudom, hogy:
 www.youtube.com/watch?v=OsEkaqJathw

Ahogy állnak a dolgok sztem simán nyeritek a csoportot. Kb egyetlen kompetens csapat a csoportba. Hány év után lehet meg a csoport gyözelem?
Hightower94
Várjunk még ezzel, én nem hiszek a "Pats tankolni fog" című mesében. Mi továbbra is bárkit meg tudunk verni, és bárkitől ki is tudunk kapni.
Hungarian Bill
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Ahogy állnak a dolgok sztem simán nyeritek a csoportot. Kb egyetlen kompetens csapat a csoportba. Hány év után lehet meg a csoport gyözelem?
Hightower94
Várjunk még ezzel, én nem hiszek a "Pats tankolni fog" című mesében. Mi továbbra is bárkit meg tudunk verni, és bárkitől ki is tudunk kapni.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Ahogy állnak a dolgok sztem simán nyeritek a csoportot. Kb egyetlen kompetens csapat a csoportba. Hány év után lehet meg a csoport gyözelem?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hát eljött a napja, hogy elment...
Sokkal csendesebben, mint ahogy vártam.

Tom Brady sokkal fontosabb szereplője volt az AFC-nek annál, hogy a róla való megemlékezést Pats szurkolókra lehessen bízni... 😊 Nyilván viccelek, ők sokkal avatottabbak nálam, de azért mégis end of an era, illik pár szót szólni erről az egészen elképesztő játékosról. Viszont én most lehetek szubjektív, elengedhetem a számokat, mert Bills szurkoló vagyok. Ezért nem is megyek le kutyába (ráadásul itt azért mind ismerjük őt).

Kezdem azzal, hogy nagyon csíptem a fiatal Bradyt, nagyon tetszett az eltökéltsége, a hozzáállása. Brady maga az amerikai álom tán utolsó igazi kolosszális ikonja. A legkisebb fiúként feljutott a csúcsra. Nem sok ilyen történet van ma már. Mindezt fiatalon olyan cool módon tette, hogy az ember csak röhögni tudott egy-egy reakcióján. Én 2006-ig komolyan azt gondoltam, hogy Brady az egyik legnagyobb figura a bolygón. Érdemes megnézni, ahogy az SB XL-en reagál, amikor több alkalommal hívják, mint SB MVP-t, illetve viccesen fog kezet Bennel.

Ő volt kora legnagyobb irányítója? Melyik koré? Soha senki nem tudott ennyi ideig a csúcson maradni. Hány alkalommal olvastuk Brady vagy McNabb, Brady, vagy Manning, Brady vagy ARod, Brady, vagy az új generációs sztárok közül gyakorlatilag akárki, és ez a csávó mindig viszonyítási pont maradt.

Ha egy kicsit mélyebben tekintünk a számaira, látható, hogy korszakai voltak a játékának aszerint, hogy hogyan mozgott együtt Brady, és a Pats teljesítménye.
Két dolgot azonban nagyon mély együtt-mozgás elemzés nélkül is lehet látni.

1.) Gyakorlatilag nem volt olyan éra, ahol "Brady csak azért volt jó, mert a csapat jó körülötte"- Amúgy meg voltak elég "vegyes" csapatok New Englandben.- Ha valaki megnézi mondjuk a 2006-ost, akkor épp ésszel szinte nem is érti azt a teljesítményt.

2.) Végig kiemelkedően stabil volt mind a csapat, mind Brady teljesítménye éven belül (lehettek gyengébb meccsek, voltak is, de mi itt érákat nézünk).
Ha a természetes errorokat kivesszük (2008-as év pl) és csak éveket nézünk, látszik hogy érák vannak, és az érák között van markáns különbség, de az éra maga stabil, és ha a korszak többi irányítójához viszonyítjuk a mért, és kompozit értékeket, akkor Brady sosem rossz, legfeljebb "jobb, mint az átlag". Egyébként van nála stabilabban jó irányító korszakonként, de kiemelkedő így is.

Viszont szeretném rögtön jelezni, hogy számomra Tom Brady sohasem a számokról szólt, hanem röviden arról hogy az in time of need legény a gáton. Nyilván itt is van error, de azért, mert annyit kellet gáton állnia, hogy abba becsúszik egy-egy a sokaságból lefelé kilógó teljesítmény.

Brady olyan klasszikus értéket testesít meg számomra, mint az olvasás, a zseb presence, pontosság, az összpontosítás képessége, a soha fel nem adás, játékértés, a belerakott meló. Tényleg döbbenetes mit dolgozott, hogy ez így legyen. Egyetemek szakedzői karain legendák keringtek arról, hogy Brady minden edzésen hevederrel edz a zsebben, mennyi egyensúlyi edzése van, hogy a magasságából adódó "esetlenségét" javítsa, hogy a mozgását hányszor elemzi, és amint talál valamit azonnal javít, hogy jógázik, mennyit jógázik, mennyit lóg a csapattársakkal, mennyire partner, mennyire a foci az első.

Brady személyisége cheap shot lenne itt, de annyit el kell mondani, hogy vannak korszakok árnyalatnyi különbségekkel. Nálam a Moynahan éra végén valami elszállt. Én ítélkeztem, és ami ott történt, az nekem nem jött be. Ritkán teszek ilyet, mivel a tényeket nem ismerem részleteiben, de ez valahogy gyomorból nem volt gyere be.

Csak azért fontos a személyiség változás, mert a "Gisele érában" szerintem valami változott, a humble guyból az "én életérzés" egy picit előrébb került, talán.
A pályán a szorgos, dolgos, okos, vezér Brady jelentős része megmaradt, sőt nagyon-nagyon sokat fejlődött azáltal, hogy 2007-ben ki tudott próbálni számos dolgot, amit korábban nem.
Igen 2007-ben jött egy könnyű utalás arra, hogy "tudok én olyan lenni, sőt olyanabb, mint Manning" ...csak a Manningek ketten voltak.

Mindenesetre az évek múlásával egyre-egyre több hisztit láttunk akár társakkal, akár edzőkkel, akár sporikkal... már-már csaknem annyi alkalommal kérte számon a sárga zászló a bíróktól, mint Mahomez egy átlagos bemelegítés során, tehát régi önmagához képest sok alkalommal.

Nyilván nem lehet elmenni amellett, hogy a Pats a 2007 utáni "nagy menetet" követően, mintha-mintha már identitásválságba jutott volna, ami azt jelentette, hogy meg lett a kulcs az akkori Pats feltöréséhez, az igazán warrior csapatoknak. Így az akkori Pats "szánalmas módon" az AFC döntőben, vagy az SB-ben ki is kapott. mindig, már már a csúcson lévő Billst idézve.
Aztán 13-ban homlokon csókolta a múzsa Belichicket, amikor is jött egy nagy megújulás. De ez egy másik történet, mindenesetre Brady frusztrációja, főleg a kihagyott 08-as szezont követően érthető volt.

DE a teljesítményt meg kell süvegelni, csodálatos koreográfia, végtelen "kireszeltséggel', megtervezett, kigyakorolt játékok. Bár nem feltétlenül az imprókról emlékszünk Bradyre, amikor azért játék közben észrevett valamit, óriási játékokat húzott be, vagy emlékezzünk a Statue of Libertyaminek volt állítólag impró része.

Szóval nem fog hiányozni! 😊 Nem fog, mert egy korszakot testesít meg, amikor csak szívtunk. Ha teljesen őszinte akarok lenni, szívtunk volna nélküle is, mert rosszak voltunk, mert rosszak vagyunk. Nekünk 20 éve nincs koncepciónk 20 éve nem tudjuk eldönteni, hogy milyen csapat a Bills, és mit akar játszani, márpedig a Path of the Damned Solo mode csak így fog működni. Tom Brady 20 éven át tükröt tartott nekünk, és ezért valahol köszönettel tartozunk neki is.

Én azt gondolom, hogy ismét "identitás-válságban" van a Pats -tehát minket oda vissza simáz -, és valszeg megint megcsókolta a múzsa Belichicket, ahogy nagyjából 7 évente teszi. Ilyenkor az "agg Föld tán vendéghajat veszen..."

Ebbe most nem fért már bele Brady...
A legjobbakat Neki! 😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Brady szabad. Be kéne húzni, már egy jó elkapója biztosan van 😀
Helmut Zimmer
Bár félig trollkodásnak szántad, de tudod, a fasztudja.
Abban egészen biztos vagyok hogy Brady nem a csilliószór megmockolt TB-Raiders duó valamelyikéhez megy, hanem robbant, és az kurva nagyot fog szólni. Csak figyeljetek.
...
akdestroyer
yes

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Jefferson egyike volt a Hawks gyakorlatilag tök ugyanolyan 4-5 DL twinnerjének, bocsánat rendszer játékosának, vannak kétségeim a sikeressége tekintetében...

A Seattle alul értékelt DL-je, Quinton Jefferson jött 2 évre.  twitter.com/RapSheet/status/1240071882549886978
A Denver és a Jags elől halásztátok el az utolsó pillanatban.
 twitter.com/MikeDugar/status/1235981202730803200
iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
McDermott újabb játékosát kapta vissza Vernon Butler személyében.
 twitter.com/RapSheet/status/1240075665820528642
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Seattle alul értékelt DL-je, Quinton Jefferson jött 2 évre.  twitter.com/RapSheet/status/1240071882549886978
A Denver és a Jags elől halásztátok el az utolsó pillanatban.
 twitter.com/MikeDugar/status/1235981202730803200