Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Beane az év menedzsere Daboll az év segédedzője
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
A facén láttam: "Kansas! The Winter is coming!" és a menet élen Josh Allen masírozott.
Buffalo Bill
Mondjuk nekik az nem jott be. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
A facén láttam: "Kansas! The Winter is coming!" és a menet élen Josh Allen masírozott.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az edzőkeringő nyertesei:

 mobile.twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1351247095039209477
dande
Azért még várjunk ezzel, lehet ti még fel tudtok vázolni egy olyan projektet, amin elgondolkodik Daboll. De a legbölcsebb döntést akkor hozza, ha vár még egy évet. Jövőre a Bears vonzó célpont lehet neki szerintem, főleg ha magasan tud majd QB-t draftolni.
Hungarian Bill
Mi???? Épp azon kezd a hányinger kerülgetni, hogy közel állunk műmájer mcdaniels kinevezéséhez.... Bárcsak nálunk is visszamondaná, ha így lenne, akkor esetleg jöhet Daboll 😛
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Az edzőkeringő nyertesei:

 mobile.twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1351247095039209477
dande
Azért még várjunk ezzel, lehet ti még fel tudtok vázolni egy olyan projektet, amin elgondolkodik Daboll. De a legbölcsebb döntést akkor hozza, ha vár még egy évet. Jövőre a Bears vonzó célpont lehet neki szerintem, főleg ha magasan tud majd QB-t draftolni.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az edzőkeringő nyertesei:

 mobile.twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1351247095039209477
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Hát eddig is eljutottunk... Drukkolok Mahomes felépüléséért, mert egy olyan (esetleges) győzelem, ahol nem játszik ellenünk, nem igazán meggyőző. Hallgathatnánk a "mi lett volna, ha" kifogásokat. Gyógyuljon meg, úgy zúzzuk le a főnököket. (Vagy kapjunk ki.) Ez a szezon így is, úgy is szép volt.
Buffalo Bill
Szerintem, bár a sportértéke valóban nagyobb, ha Mahomes-szal győzitek le a KC-t, ha győztök, le kell tojni a buborgókat. Az NFL-ben nincs könnyű ellenfél, a PO-ban meg főleg! Itt nincs vigaszág, SB-ba ingyen nem jut senki......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Hát eddig is eljutottunk... Drukkolok Mahomes felépüléséért, mert egy olyan (esetleges) győzelem, ahol nem játszik ellenünk, nem igazán meggyőző. Hallgathatnánk a "mi lett volna, ha" kifogásokat. Gyógyuljon meg, úgy zúzzuk le a főnököket. (Vagy kapjunk ki.) Ez a szezon így is, úgy is szép volt.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Daboll marad Buffaloban vajon? Eagles Texans a szabad már csak, jelenleg egyikse egy leányálom (és finoman fogalmaztam akkor), főleg ha Watson tényleg otthagyja Houstont
ThySoul
Aránylag ritka h álommeló legyen egy üres főedzői szék 😊
Btw Daboll irányában csak houstoni érdeklődésről hallani, az Eaglesnél nem merült még (?) fel a neve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 409
Daboll marad Buffaloban vajon? Eagles Texans a szabad már csak, jelenleg egyikse egy leányálom (és finoman fogalmaztam akkor), főleg ha Watson tényleg otthagyja Houstont
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Én mint első bandwagoner (2019 első Pats elleni), már látom ahogy a Bills felülkerekedik a Bucson a döntőben!
gyeek
Nagyon adnám a párosítást! Már csak azért is, mert legendásan rosszul megy TB-nek a Buffalo ellen 😊)
Wyatt
Ha ellene sikerülne a franchise történetének első SB-ját megnyerni, ráadásul a saját pályáján, az lenne a megfelelő kárpótlás az elmúlt 20 év mélytorkosaiért. 😊

Na de addig jön az AFC-döntő jövő hétfőn 0:40-kor, irány az Arrowhead! Remélhetőleg Mahomes felépül, én drukkolok neki! A legjobbakat kell legyőzni, az étvágy pedig már megvan hozzá. 😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én mint első bandwagoner (2019 első Pats elleni), már látom ahogy a Bills felülkerekedik a Bucson a döntőben!
gyeek
Nagyon adnám a párosítást! Már csak azért is, mert legendásan rosszul megy TB-nek a Buffalo ellen 😊)

több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 155
Szimpatikus szurkolótábor (tudom, volt már korábban is hasonló) 👏

 www.instagram.com/p/CKJwnSAhGtm/?igshid=1cg3ubogbhd1h

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Megmondtam, hogy az új sapka szállítja a győzelmet 😀 (egy esetleges SB - re egy mezet kell vegyek úgy látszik)
ThySoul
Még mindig eladó az eredeti hamisítvány McCoy és Taylor mezem!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 409
Megmondtam, hogy az új sapka szállítja a győzelmet 😀 (egy esetleges SB - re egy mezet kell vegyek úgy látszik)
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Hát ez nektek nagyon kijárt! Grat 😊
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Hát én végigszenvedtem ezt a meccset.Gratula Nektek!
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Osztom Hungarian Bill véleményét, védelmünk a régi, cseppet sem szép időket idézte. Amikor mindenkinek az volt a véleménye, hogy egy rakat fos ez a csapat, de a védelme a liga egyik legjobbja. Aztán lett egy jó irányítónk, meg klassz támadó sorunk egy gyengélkedő védelemmel. Azért nyertük a meccseket, mert több pontot szereztünk, mint az ellenfél. Most viszont együtt van a kettő, a special team sem rossz, a QB-ról már ne is beszéljünk. Az edzői gárda is jól fel tudja készíteni a fiúkat. Mi kell még álmaink valóra váltásához?
Buffalo Bill
A szerencse az kell, de nagyon!😊
BillsFan
Akkor vinni kell a kapufákat Tampába!
több mint 3 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Osztom Hungarian Bill véleményét, védelmünk a régi, cseppet sem szép időket idézte. Amikor mindenkinek az volt a véleménye, hogy egy rakat fos ez a csapat, de a védelme a liga egyik legjobbja. Aztán lett egy jó irányítónk, meg klassz támadó sorunk egy gyengélkedő védelemmel. Azért nyertük a meccseket, mert több pontot szereztünk, mint az ellenfél. Most viszont együtt van a kettő, a special team sem rossz, a QB-ról már ne is beszéljünk. Az edzői gárda is jól fel tudja készíteni a fiúkat. Mi kell még álmaink valóra váltásához?
Buffalo Bill
A szerencse az kell, de nagyon!😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Osztom Hungarian Bill véleményét, védelmünk a régi, cseppet sem szép időket idézte. Amikor mindenkinek az volt a véleménye, hogy egy rakat fos ez a csapat, de a védelme a liga egyik legjobbja. Aztán lett egy jó irányítónk, meg klassz támadó sorunk egy gyengélkedő védelemmel. Azért nyertük a meccseket, mert több pontot szereztünk, mint az ellenfél. Most viszont együtt van a kettő, a special team sem rossz, a QB-ról már ne is beszéljünk. Az edzői gárda is jól fel tudja készíteni a fiúkat. Mi kell még álmaink valóra váltásához?
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Valamit nagyon rosszul csinálhatunk, mert ahogy látom, ezt a meccset se mi nyertük meg, hanem az ellenfél vesztette el.
Muffalo_Bafia
Ezzel vitatkkoznom kell. Nagyon felkészültünk futás ellen, és Lamart is levettük a pályáról. A futóinkat nagyon jól őrizték, de Allen ennek ellenére sem dobott interseptionst. Jobbak voltunk, nem a szerencse döntött.
Buffalo Bill
Irónia, irónia!!!!!!!
Muffalo_Bafia
Bocsánat! Nem jött le nekem... (Pedig vicces csávó lennék)
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Én mint első bandwagoner (2019 első Pats elleni), már látom ahogy a Bills felülkerekedik a Bucson a döntőben!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Hölgyeim és Uraim, a Defense megérkezett a rájátszásba, mégpedig nem is akárhogy! 😊 Pedig ahogy indult a meccs, az nem nekünk kedvezett, de szerencsére a hazai kapufa velünk volt az első, elég impresszív Ravens-drive végén (meg aztán később is).

Ami kifejezetten meglepett, az a pass rush. Hol szimplán négy emberrel, hol kreatív blitzhívásokkal ott voltunk Jackson arcában. Így is csoda, hogy hányszor tudta meghosszabbítani támadássorozatot a mobilitásával, ha nem ő van az ellenfélnél, akkor a zacsik számát simán duplázhattuk volna.

A támadósortól komoly extra most nem kellett, valahogy erre számítottam, hogy futójáték ma nem igazán fog létezni. Passzjátékot illetően most Diggs és Brown volt inkább használva, a második félidei, LJ agyrázkódása utáni hosszú passzívásokat mondjuk nem értettem. Simán lehetett volna faragni az órából, mert a screenek, 5-6 yardos ütempasszok is hatékonyak voltak. Dabollt nem a mai meccs alapján nevezik ki LA-ben, annyi bizonyos. Jó lenne majd egy olyan támadókoordinátort találni, aki picit életre kelti a futójátékot is. Motor az újonc szezonjában jó volt, viszont idén inkább azt bizonyítja, hogy egy jó kis iparos második számú futónál nincs több benne...

Diggsről: valahogy azt érzem, mikor Bills meccset nézek idejött ez a primadonnának dedikált csávó, és az öltözőbe mindenki elhitte neki, hogy nyerni jött ide, és egy mentalitást invesztált a MCD által létrehozott kultúrába, és ez a győztesek mentalitása. A győzni akarás, győzni TUDÁS megtestesítője, ami csak a legnagyobbakra jellemző!
cikesz
Igen, kb 2-3 oldallal visszább pont erről ment a diskurzus, hogy a sok szakértő mekkora öltözői robbanástól tartott, miután cseréltünk érte, aztán most meg ott járunk, hogy a szezon legjobb igazolása az egész NFL-ben. Itt is egy hasonló kultúra kiépítése van folyamatban, mint nálatok, ebbe pedig primadonnák nem férnek bele, csak olyanok, akik képesek 4 negyeden keresztül zakatolni a sikerért.

Akár a Chiefs, akár a Browns lesz az ellenfél a konf. döntőben, abban biztos lehet mindenki, hogy ez a csapat most már elhiszi magáról, és gyakorlatilag követeli, hogy a legjobbakkal említsék egy lapon anélkül, hogy ennek a médiában hangot adna! Valami ilyesmit szerettünk volna látni az elmúlt két évtizedben, most megkaptuk. És a legszebb, hogy még messze nincs vége. 😊