Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ez mi vot??


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt is megéltük. A Bills a követendő példa lett más csapatok szemében.

Mondjuk nálunk a QB kivételével(aki Meyer ölébe hullott, mint egy másik hosszú hajú szőke egy Ohio-i bárban) mindent elkúrunk amit csak lehet, de ez már a mi bajunk.
több mint 2 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Rezgett a léc. Az elején a futást erőltettük, nem tudom, miért. A fal nem védte Allent, a védelmük piszok jól működött. Ellenben nálunk Edmunds ismét lemaradt a passzokról, a 11-es és 17-es WR lubickolt a pályán. Szerencsénk volt. Aztán a második félidőre egy új Bills jött ki. Nagyon jó volt Beasley és White. Poyer labdaszerzése csak hab volt a tortán. Allen futásai is a legjobbkor jöttek, a csapat megint összelapátolta a győzelmet.
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 388
Előre jelzés :
Most tényleg megb@sszuk őket (tévedtem én valaha?)
ThySoul
Megmondtam
több mint 2 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Valaki nézi? Ha igen, milyen címen?
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 388
Előre jelzés :
Most tényleg megb@sszuk őket (tévedtem én valaha?)
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Knoxnak eltört egy csont a kezében, reméljük nem lesz hosszú távú. Idén végre jó eddig.
Bazsinho
Többen is írták twitteren, hogy a bye alatt rendbe lehet rakni, hogy utána kihagyás nélkül játszhasson.
több mint 2 éve
Bazsinho Buffalo Bills 921
Knoxnak eltört egy csont a kezében, reméljük nem lesz hosszú távú. Idén végre jó eddig.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ebben az a szpesöl, hogy Allen kapásból befuthatott volna, de még passzoltak kettőt, hogy mert csak???

Matthew99
Nagy csatában van Bell Chargers elleni TD-jével abban a kategóriában, hogy ezt konkrétan még talán én is megcsináltam volna


több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Jó meccs volt, sztem nem a Titans nyerte meg, hanem mi veszítettük el. (Milano és Rousseau) nevét nem is hallottam. Ha jobbak, lehet, hogy nyerünk.) De mindegy, igazi, macsó döntés volt, aztán elbuktuk. Ha bejön, edző sporit a vállukon viszok haza a szurkolók. Ez a foci.
A kommentárokat hallgatva úgy tűnt, hogy csak egy csapat volt a pályán (a Titans), minket annyira lesajnálnak, hogy valami rettenet. És ez megy minden fronton, Bills-es cuccokat itthon alig lehet kapni, az összefoglalókban másodperceket kapunk, stb.
Tudja azt valaki, hogy Beasley-t miért fütyülik ki?
Buffalo Bill
Király meccs volt, nekünk az idei legjobb! 😊 A végére igaz, hogy Ti buktátok el, de előtte szerintem mi is sokat tettünk érte, hogy nyerjünk.
Streamen nézted? Én az Arena4-en, ott főleg a Billst dicsérték. A magyar közvetítésben az hangzott el, hogy Beasley vakcinaellenes, ezért fütyülik ki.
Nandito
Annyit pontosítok, hogy azért fütyülik ki, mert nagyon agresszív módon lépett fel a csapattal szemben a témában.
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Jó meccs volt, sztem nem a Titans nyerte meg, hanem mi veszítettük el. (Milano és Rousseau) nevét nem is hallottam. Ha jobbak, lehet, hogy nyerünk.) De mindegy, igazi, macsó döntés volt, aztán elbuktuk. Ha bejön, edző sporit a vállukon viszok haza a szurkolók. Ez a foci.
A kommentárokat hallgatva úgy tűnt, hogy csak egy csapat volt a pályán (a Titans), minket annyira lesajnálnak, hogy valami rettenet. És ez megy minden fronton, Bills-es cuccokat itthon alig lehet kapni, az összefoglalókban másodperceket kapunk, stb.
Tudja azt valaki, hogy Beasley-t miért fütyülik ki?
Buffalo Bill
Király meccs volt, nekünk az idei legjobb! 😊 A végére igaz, hogy Ti buktátok el, de előtte szerintem mi is sokat tettünk érte, hogy nyerjünk.
Streamen nézted? Én az Arena4-en, ott főleg a Billst dicsérték. A magyar közvetítésben az hangzott el, hogy Beasley vakcinaellenes, ezért fütyülik ki.

Music City Miracle
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Tudja azt valaki, hogy Beasley-t miért fütyülik ki?
Buffalo Bill
Azt olvastam valahol, hogy nyíltan vakcina ellenes. De hogy emiatt fütyüluk ki vagy nem, az passz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Jó meccs volt, sztem nem a Titans nyerte meg, hanem mi veszítettük el. (Milano és Rousseau) nevét nem is hallottam. Ha jobbak, lehet, hogy nyerünk.) De mindegy, igazi, macsó döntés volt, aztán elbuktuk. Ha bejön, edző sporit a vállukon viszok haza a szurkolók. Ez a foci.
A kommentárokat hallgatva úgy tűnt, hogy csak egy csapat volt a pályán (a Titans), minket annyira lesajnálnak, hogy valami rettenet. És ez megy minden fronton, Bills-es cuccokat itthon alig lehet kapni, az összefoglalókban másodperceket kapunk, stb.
Tudja azt valaki, hogy Beasley-t miért fütyülik ki?
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Tavaly is 4-2 vel álltunk ilyenkor. Jön a bye week, aztán Dolphins, Jaguars, Jets.
Érthető volt hogy nem akartunk hosszabbitast, csak 2 hét pihenő jön. 🤔
Bazsinho
abban a szituban az a helyes döntés. tulképpen fél yardra a győzelemtől nincs értelme hosszabbításra menni. ott az érmefeldobás és ha még el is találod, vszeg újból végig kell masíroznod a pályán, hogy ugyanolyan helyzetbe kerüljél, mint amit feladsz a meccs végén.
gedam
Teljesen védhető döntés volt , nem is vitatom. Így kell bátran neki menni. Csak még el se indult a play már dőlt befele a fal. Az hogy neki mentek jogos, de lehet mást kellett volna hívni.
Még gondolom látta a stáb ,hogy a Def nem valószínű hogy megallitja oket mezonytavolsagon kívül.
Bazsinho
Teljesen érthető és támogatható döntés volt. Az offense bőven tudott haladni és a potential is megvolt benne. Sajna ahogy néztem, Allen támaszkodó lába pont kicsúszott és nem tudott normálisan beleállni, és konkrétan Simmons is már csak a földbe nyomta bele, de kellett a penetration. Nagyon jó meccs volt, szerintem annyira felszívja magát mindenki, hogy nem tudtok egyből javítani, hogy valami 120-0-s differential-al lehozzátok a kövi 3 meccset 😛
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Ebben az a szpesöl, hogy Allen kapásból befuthatott volna, de még passzoltak kettőt, hogy mert csak???

Matthew99
De Vrabel feje megérte
Bazsinho
Ő a három védő szerelmeskedésére reagált a védelem bal oldalán.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Bazsinho Buffalo Bills 921
Ebben az a szpesöl, hogy Allen kapásból befuthatott volna, de még passzoltak kettőt, hogy mert csak???

Matthew99
De Vrabel feje megérte
több mint 2 éve
Bazsinho Buffalo Bills 921
Tavaly is 4-2 vel álltunk ilyenkor. Jön a bye week, aztán Dolphins, Jaguars, Jets.
Érthető volt hogy nem akartunk hosszabbitast, csak 2 hét pihenő jön. 🤔
Bazsinho
abban a szituban az a helyes döntés. tulképpen fél yardra a győzelemtől nincs értelme hosszabbításra menni. ott az érmefeldobás és ha még el is találod, vszeg újból végig kell masíroznod a pályán, hogy ugyanolyan helyzetbe kerüljél, mint amit feladsz a meccs végén.
gedam
Teljesen védhető döntés volt , nem is vitatom. Így kell bátran neki menni. Csak még el se indult a play már dőlt befele a fal. Az hogy neki mentek jogos, de lehet mást kellett volna hívni.
Még gondolom látta a stáb ,hogy a Def nem valószínű hogy megallitja oket mezonytavolsagon kívül.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Ebben az a szpesöl, hogy Allen kapásból befuthatott volna, de még passzoltak kettőt, hogy mert csak???


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
gedam 5 692
Tavaly is 4-2 vel álltunk ilyenkor. Jön a bye week, aztán Dolphins, Jaguars, Jets.
Érthető volt hogy nem akartunk hosszabbitast, csak 2 hét pihenő jön. 🤔
Bazsinho
abban a szituban az a helyes döntés. tulképpen fél yardra a győzelemtől nincs értelme hosszabbításra menni. ott az érmefeldobás és ha még el is találod, vszeg újból végig kell masíroznod a pályán, hogy ugyanolyan helyzetbe kerüljél, mint amit feladsz a meccs végén.
több mint 2 éve
Bazsinho Buffalo Bills 921
Tavaly is 4-2 vel álltunk ilyenkor. Jön a bye week, aztán Dolphins, Jaguars, Jets.
Érthető volt hogy nem akartunk hosszabbitast, csak 2 hét pihenő jön. 🤔
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Előzetes :
Megb@sszuk őket
ThySoul
Hát vagy nem
ThySoul
DH és ennyi....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 388
Előzetes :
Megb@sszuk őket
ThySoul
Hát vagy nem
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 388
Előzetes :
Megb@sszuk őket
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
ezek a beszúrások nem akarnak menni 😊 majd én akkor, BillsFan egyszer:



Bazsinho másodszor



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Bazsinho Buffalo Bills 921
Nickelodeon 5week NVP: Josh Allen!!!! 😝 Végre ő is megkapta, 2 NVP -nk van most már. Woooow