Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Primetime Bills!

December 18., 2:15: Dolphins @ Bills
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 404
Első kiemelés meg is van
ThySoul
Minimum jovohetig. 😆
Fasza hét volt. Pats verés, aztán Jets, Fins ,Chiefs vereség. Kedvezően alakultak a meccsek.
Bazsinho
Mondjuk szerintem idény végéig nem marad meg az előny, nekünk lesz még dolphins-bengals kettős (meg egy jets), nem hinném hogy a végét hozzuk 5-0val
ThySoul
Csoportmeccseket hozzuk én elégedett leszek , plussz lesz még egy Bears is, ami azért hozható.
Szerintem a Jets, Dolphins ellen fűti a stábot és a játékosokat a visszavágási vágy. Azon a két meccsen magunkat vertük meg.
Bazsinho
Ja nekem is csak a csoport a lényeg, tavaly is mindegy volt hogy idegenben volt a chiefs elleni meccs ott is mi balfaszkodtuk el

Engem ami jobban izgatna az a pihenőhét, tekintve hogy minden meccsen leserul a fél csapat nem lenne rossz ha egyel kevesebbet kéne játszani a PO-ban
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 921
Első kiemelés meg is van
ThySoul
Minimum jovohetig. 😆
Fasza hét volt. Pats verés, aztán Jets, Fins ,Chiefs vereség. Kedvezően alakultak a meccsek.
Bazsinho
Mondjuk szerintem idény végéig nem marad meg az előny, nekünk lesz még dolphins-bengals kettős (meg egy jets), nem hinném hogy a végét hozzuk 5-0val
ThySoul
Csoportmeccseket hozzuk én elégedett leszek , plussz lesz még egy Bears is, ami azért hozható.
Szerintem a Jets, Dolphins ellen fűti a stábot és a játékosokat a visszavágási vágy. Azon a két meccsen magunkat vertük meg.
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 404
Első kiemelés meg is van
ThySoul
Minimum jovohetig. 😆
Fasza hét volt. Pats verés, aztán Jets, Fins ,Chiefs vereség. Kedvezően alakultak a meccsek.
Bazsinho
Mondjuk szerintem idény végéig nem marad meg az előny, nekünk lesz még dolphins-bengals kettős (meg egy jets), nem hinném hogy a végét hozzuk 5-0val
több mint 1 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Első kiemelés meg is van
ThySoul
Fújjákle!
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 921
Első kiemelés meg is van
ThySoul
Minimum jovohetig. 😆
Fasza hét volt. Pats verés, aztán Jets, Fins ,Chiefs vereség. Kedvezően alakultak a meccsek.
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 404
Első kiemelés meg is van
több mint 1 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Elam sérült vagy miért inaktív ?
BillsFan
Elam már elvileg felépült. Állítólag azért volt inaktív, mert a defensive gameplan erre a meccsre a DB-k közül másokra épült. Szóval "taktikai okokból" maradt ki.
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 404
Josh Allen was 0.3 yards from the sideline on this 8-yard TD pass, the 2nd-closest to the sideline on a completion in the NGS era.

Since 2016, there have been four completions with a release within a yard of the sideline; Allen has three of them.
több mint 1 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Poyer picket sajnálom , az ítélet "didnt survive the ground" volt, de én annyit láttam hogy hátára érkezett és megmozdult a labda a kezében, de földre nem esett le. Lehet hogy csak elfogult vagyok 😊
Dawkins nagyon hiányzott , Allen gyógyulgat PO-ra kell élesnek lenni, White-ot sem erőltetik ,Elam sérült vagy miért inaktív ? Rhodes kezdett a helyén.
Akkor lesz szép igazán ez a győzelem, ha otthon hozzuk a Fins , Jets meccseket.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 1 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Egyetértek az előttem szólókkal, sportszakmai szempontból az első félidő volt értékelhető. Védőoldalon Edmunds és White visszatérése egyértelműen jót tett a brigádnak, és hiába Von hiánya, a passrush is jobb volt, mint amire előzetesen számítottam. Frazier elővette a blitz-csomagokat, magához képest meglepően tökös playeket is hívott. 😊

Támadóoldalon nagyon jól kontrolláltuk az órát, nem adtuk fel a futást sem, és végre nem Allen volt a legtöbb futott yarddal rendelkező játékosunk. 😊 Allen kimozgós, felugorva, ellentétes irányba dobós TD-jét eddig azt hittem, csak a Maddenben lehet megcsinálni, de most újra ránkcáfol ez az ember, hogy nem evilági. 😊 Szépen lassan vissza fog ő térni a korábbi formához, Tony Gonzalez nagyon benézett valamit, amikor Wentzhez hasonló jövőt jósolt neki.

Én most mindkét koordinátornak adnék egy pacsit, nagyon jól lehozták ezt a meccset! Azt viszont fura volt nézni, hogy a Pats gyakorlatilag már a fordításunkat követően arra rendezkedett be, hogy minél kisebb legyen a zakó. Ez nem BB-re vall, és gyakorlatilag az egész második félidőben ezen gondolkodtam, hogy mi lehet az ok. Lehetett is, mert túl sok izgalmat nem tartogatott.

Végre megvan az első csoportgyőzelem, ez talán még több gátat szakít át a fiúkban! Ahogy Thy fantárs is írta, jussunk be a PO-ba, ott meg el lehet ereszteni a lovakat, immáron egy visszatérő és egészséges Vonnal. 😊
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 404
Vége az első félidőnbek. A kommentárok ismét borzalmasak, nem azzal törődnek, ami a pályán történik. Viszont Edmunds egyenlőre rámcáfol, hála az Istennek! Allan javuló formát mutat. Izgi.
Buffalo Bill
Az önbizalom rendben volt, a Davisnak dobott TD az nem e világi volt konkrétan+a visszafujt Diggs td meg tipikus allen hosszú td volt amit packers óta nem lehetett látni (kiforog, jobbra fut és bedobja endzoneba)

Én ezt is várom az alapszakasz végétől, kisérletezzenek mi működik, mi nem, Allen szedje össze magát fejben aztán a PO-ban mehet ami a csövön kifér
több mint 1 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Nem tudom, hogyan lehetne jelezni az Aréna4-nek, hogy a kommentátorok a mérkőzéssel foglalkozzanak. Boncolgatni Jones szereplését vannak hosszabb idők. Mit mondott Kurt Warner, miközben 3. és 1-re áll fel a csapat, nem igazán érdekes.
Buffalo Bill
Ez eléggé szubjektív dolog szerintem, de átadom 😉
r.baggio
Előre is köszönöm. A gond nem csak az enyém, másoktól is hallom, hogy néha teljesen érdektelen dolgokról beszélgetnek, mi közben folyik a játék. Mintha nem érdekelné őket az egész, de hát le kell vezetni, addig is szórakoztassuk magunkat.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Nem tudom, hogyan lehetne jelezni az Aréna4-nek, hogy a kommentátorok a mérkőzéssel foglalkozzanak. Boncolgatni Jones szereplését vannak hosszabb idők. Mit mondott Kurt Warner, miközben 3. és 1-re áll fel a csapat, nem igazán érdekes.
Buffalo Bill
Ez eléggé szubjektív dolog szerintem, de átadom 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 768 — !SuPeR6BoWL!
Stefon Diggs: "I want the fucking Dolphins" 😀
KeyG
csak nehogy Kanada sorsára jusson a Horvátok ellenében

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 976
Stefon Diggs: "I want the fucking Dolphins" 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 404
Hát ez kemény volt, bár a végeredmény mást mutat. Bízom benne, hogy a PO-ra tartalékoljuk a sérültjeinket, egyre jobb a csapat. Elvettek tőlünk egy TD-t, meg Poyer szerelését, de így is hoztuk a kötelezőt. Nem tudom, hogyan lehetne jelezni az Aréna4-nek, hogy a kommentátorok a mérkőzéssel foglalkozzanak. Boncolgatni Jones szereplését vannak hosszabb idők. Mit mondott Kurt Warner, miközben 3. és 1-re áll fel a csapat, nem igazán érdekes.
Buffalo Bill
Másképp látjuk ez tükörsima volt. Kétszer annyi futott yard egy run first csapat ellen, kétszer annyi támadóidő is. Ilyen statok mellett, 90-95% a Bills W. Bevallom már a harmadik negyedet se akartam nézni, mert ez a Pats mintha fehér zászlóval ment volna ki, hogy ne verjetek agyon.
KeyG
Ugyanez, félidőben el is dőlt, a Bills onnan arra ment hogy ne bukja el, a Pats a meccs végét leszámítva haladni sem bírt
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 976
Hát ez kemény volt, bár a végeredmény mást mutat. Bízom benne, hogy a PO-ra tartalékoljuk a sérültjeinket, egyre jobb a csapat. Elvettek tőlünk egy TD-t, meg Poyer szerelését, de így is hoztuk a kötelezőt. Nem tudom, hogyan lehetne jelezni az Aréna4-nek, hogy a kommentátorok a mérkőzéssel foglalkozzanak. Boncolgatni Jones szereplését vannak hosszabb idők. Mit mondott Kurt Warner, miközben 3. és 1-re áll fel a csapat, nem igazán érdekes.
Buffalo Bill
Másképp látjuk ez tükörsima volt. Kétszer annyi futott yard egy run first csapat ellen, kétszer annyi támadóidő is. Ilyen statok mellett, 90-95% a Bills W. Bevallom már a harmadik negyedet se akartam nézni, mert ez a Pats mintha fehér zászlóval ment volna ki, hogy ne verjetek agyon.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 768 — !SuPeR6BoWL!
Grt Bills!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Hát ez kemény volt, bár a végeredmény mást mutat. Bízom benne, hogy a PO-ra tartalékoljuk a sérültjeinket, egyre jobb a csapat. Elvettek tőlünk egy TD-t, meg Poyer szerelését, de így is hoztuk a kötelezőt. Nem tudom, hogyan lehetne jelezni az Aréna4-nek, hogy a kommentátorok a mérkőzéssel foglalkozzanak. Boncolgatni Jones szereplését vannak hosszabb idők. Mit mondott Kurt Warner, miközben 3. és 1-re áll fel a csapat, nem igazán érdekes.
több mint 1 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Vége az első félidőnbek. A kommentárok ismét borzalmasak, nem azzal törődnek, ami a pályán történik. Viszont Edmunds egyenlőre rámcáfol, hála az Istennek! Allan javuló formát mutat. Izgi.
több mint 1 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Most, hogy a német válogatottnak sikerült leszerepelnie gurulósban, itt az idő javítani a tojás verzióban. 😊

Én arra számítok, hogy a múlt heti Lions elleni idegőrlés egy kicsit jobban összehozta a csapatot, és most a 3 csoportmeccs előtt. Fura 8-3-as mérleggel úgy nekiállni a hátralévő meccseknek, hogy "must win", de ez van, idén erős az AFC, főleg a mi csoportunk.

White talán a legjobbkor tér vissza, a secondarybe nagyon elkél az erősítés, főleg úgy, hogy most a passrush tekintetében némi visszaesésre számítok. Ettől függetlenül a DL szerencsére továbbra is mély, ha úgy alakul, még mindig képes meccseket eldönteni.

Még mindig úgy gondolom, hogy az AFC-ben mi vagyunk az a csapat, akit meg kell verni a SB-hez, így hát ennek szellemében is kell pályára lépni, főleg Foxboróban.

Go Bills!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 438 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 921
Von Miller a Jets ellen akár már visszatérhet.
McD nyilatkozta hogy Miller hiányában azt várná AJ -tol Rousseau tol hogy ők előre lépnek és megmutatják magukat. Hát hát jó lenne.
Bazsinho
Rousseau még csakcsak, sérülés előtt jó idénye volt (bár abban nagy szerepe volt annak hogy von van a túloldalon), AJ-től viszont nem tudom mit várnak. Milyen jó hogy két második meg egy első kör van a dline széleiben és nincs két értelmes kezdőnk 😀

Lehet tippelni hány Allen int lesz, szar könyök, 0 önbizalom, Pats D, kettőt bemondok minimum
ThySoul
Epenesenak voltak jó momentumai, csak kevés, nagy befolyással nincs a meccsre az biztos.
Dawkins nem lesz.
A fal akkor megint gatya lesz.
Amúgy Spencer Brown idegesít a legjobban, nagyon sokszor verik meg
Bazsinho
A fal az egyetlen dolog talán amit idén nem szidnék, évek óta most néz ki először értelmesen a futójáték+Allen általában elég védelmet kap. Nem elit, de szerintem liga közepe az meg már bőven elég.

Ami inkább irritáló hogy mennyire nem akarunk ide(meg úgy az egész offensebe) invesztálni, boogie után egy pickkel jött Humphrey a Chiefshez, nyilván top3 center azóta is, idén is inkább húztunk egy szituációs futót meg egy csere linebackert mintsem jöjjön valaki a falba. Ne legyen igazam, de van egy olyan érzésem hogyha marad mcd hosszú távon olyanok leszünk mint a packers, jönnek majd folyton az első körös védők Allen meg oldja meg ahogy akarja
ThySoul
Arra céloztam hogy Morse + Dawkins kiesése meglátszott a múltkor. Vékony ott a lehetőség.
De legalább Morse játszik.
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 404
Von Miller a Jets ellen akár már visszatérhet.
McD nyilatkozta hogy Miller hiányában azt várná AJ -tol Rousseau tol hogy ők előre lépnek és megmutatják magukat. Hát hát jó lenne.
Bazsinho
Rousseau még csakcsak, sérülés előtt jó idénye volt (bár abban nagy szerepe volt annak hogy von van a túloldalon), AJ-től viszont nem tudom mit várnak. Milyen jó hogy két második meg egy első kör van a dline széleiben és nincs két értelmes kezdőnk 😀

Lehet tippelni hány Allen int lesz, szar könyök, 0 önbizalom, Pats D, kettőt bemondok minimum
ThySoul
Epenesenak voltak jó momentumai, csak kevés, nagy befolyással nincs a meccsre az biztos.
Dawkins nem lesz.
A fal akkor megint gatya lesz.
Amúgy Spencer Brown idegesít a legjobban, nagyon sokszor verik meg
Bazsinho
A fal az egyetlen dolog talán amit idén nem szidnék, évek óta most néz ki először értelmesen a futójáték+Allen általában elég védelmet kap. Nem elit, de szerintem liga közepe az meg már bőven elég.

Ami inkább irritáló hogy mennyire nem akarunk ide(meg úgy az egész offensebe) invesztálni, boogie után egy pickkel jött Humphrey a Chiefshez, nyilván top3 center azóta is, idén is inkább húztunk egy szituációs futót meg egy csere linebackert mintsem jöjjön valaki a falba. Ne legyen igazam, de van egy olyan érzésem hogyha marad mcd hosszú távon olyanok leszünk mint a packers, jönnek majd folyton az első körös védők Allen meg oldja meg ahogy akarja
ThySoul
igaz, talán Dawkins volt az utolsó magas OL pick, milyen érdekes be is jött!
BillsFan
Asszem ford volt még második körös, ő nyilván bust de azon kívül nem jött senki első két körben. Alapból nem is zavarna ha más posztokat jobban preferálnak, azzal viszont igen ha második körben hoznak egy csere edget meg futót, harmadik körben meg csere linebackert miközben jöhetne tehetség falba azért (meg WR sorba is, nagyon reménykedtem hogy felmozgunk jameson williamsert)