Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nézem a heti odds-okat, és ami a legjobban kiugrik, az a ti meccsetek: -2vel kezdett az odds, most -3, de itt a kezdeti a nagyon fura.
Adva egy 9-4-es hazi csapat, ami játszik egy 7-6-ossal, ahol még csak nem is biztos, hogy ARod visszatérhet, és mégis, gyakorlatilag a bukik így is esélyesebbnek tekintik a Packerst, mint a Panthers (mivel alapesetben a hazai pálya -3 pontot jelent a fogadóirodáknál, de itt még ez sem volt meg a kezdeti oddsoknál)...

Persze ettől függetlenül simán nyerhettek 4 TD különbséggel is, de ez nagyon wtf line.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Szerintem nagyon jó meccset hoztunk egyébként. Volt pár itélet amit ha ellenünk fújnak húzom a szám de nem tudtam volna ellene érvekkel vitatkozni.

Nyomás meg volt igaz hogy Vikings B/2.0 o falla ellen. Addison Pep nagyon jó kis páros szépen haladnak mind2en 10+ sac felé.
Short tudott vilantani megint mikor nagyon kellet. Love, Star szintén nagyon rendbe vannak ezzel az edzők is tisztában vannak és Star szerződése 2. Helyen szerepel. Butler is mutat élet jeleket. Addison se igy nézett ki első pár évébe mint most, de nem is volt első körös.... remélem lesz belőle valami.

Lukeot elég agy feladatok elé állította egyrészt a stáb másrészt a Vikes. El is hibázott szereléseket. A jövőben örülnék ha azért valahogy megoldodna hogy nem az ellenfél legjobb elkapoja jusson rá nem ez volt élete meccse és TD nek se. Egyre inkább indokolatlanná válik 3 LB a pályán. Mayo-tol csak annyi maradt meg hogy valahol a pálya másik részén hátrálás közben elesik......többet mondott minden szónál.

Munnerly-n legjobb meccse volt ez idén annak ellenére hogy a hibátlantol messze volt. Colinnak találtunk egy olyan helyet ahol nem lehet nagyon elszúrni Luke elnavigálja és hasznos is tudott lenni futás ellen. JBryd kb 60% ba blitzre ment így azért elég kiszámítható volt ha felküldtük és oda ért de Kenum elég jól bujkált ki a sackekból egész nap.

Worley pár meccse már teljesen elfogadható és nem az INT volt az egyetlen mozzanata. Bradberry is a jobb formáját hozta, szerintem kezdik felvenni a ritmust, tegnap mégiscsak csak 2 1000yardos elkapot fogtak. Colemannek is jobb meccse volt Adams meg teljesen korrekt és azt minden meccsen hozza, Rudolph TD rajta volt de azt levédekezni már túl Elit dolog lenne.

Cam amilyen bizonytalanul futkosott úgy oda vert a hosszú futása. Én nem tudom vannak e ennyire rafkosak de 3-4 alkalom volt amikor rossz irányba fordul vagy megtorpan, és teljesen olyam hatást kellt mintha probálmá eljátszani hogy fél futni. Vikes mindenesetre nem számolt vele a végjátékba.

Az O fal szerintem meg van véve Darly Williams előtt ideje nekem is fejet hajtani, mikor elbaszta még az is jól jött ki (Fun TD) ezen kívül meccsek óta nyomokban enged nyomást Top 10 RT a PFF szerint.
Norwell megérdemli a nagypénzt mondom ezt annak ellenére hogy Turnernek szerintem nem tett jót a lové. Ryan sokat számított a többieknek áldásom rá örülök neki, egy Center játékot kielemezni nem tudok de rosszabb nem lett a fal. Matt teljesítménye is stabil meccsek óta lehet hogy egy jó hosszú távú megoldás lesz ha tud nálunk fejlődgetni és nyugi van körülötte.

A futó teljesítmény nagyon a falra van utalva. Stewnak a nagyfutáson kívül is voltak szép momentumai a Falcons ellen se tudták levinni csak kiverték a kezéből a labdát.
CMC futásain annyira látszik hogy elkapó, agilis mozgékony megfontolt a robbanékony, gyors, és állat helyett. Örülök hogy ez a stáb ennyire tudja használni de még rengeteg kell hogy legyen benne.

Funchess mindenki ellen kb ennyit hoz 60-100 yard / meccs az hogy most Rhodes mellet hozta tök jó.
Bersin megvett ahogy Bryd is, Shepard meg tönkre vissz, volt megint egy play ahol 0,5 ott kellet volna még futni a routon de nem, ezt Funchess is eljátszotta multhéten és ilyet egy Slot nem engedhet meg magának.

Nagyon koncentráltak és feltűzeltek voltak a srácok 7 ilyen meccset szeretnék még látni.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Most már figyelni kell a sérülésekre nagyon.

Ryan nyaka miatt nem vagyok nyugodt, nem tudom volt e tünet de ha volt is pályán kellet maradnia mert Larsen se volt aktív.

Shaq egyáltalán nem hiányzott a Rudolph TD nél ugyan ott lettünk volna vele is.

Olsennel állítólag nincs baja, de labdát nem kapott még.

Peppersnek jót tett a magasabb snapszám csak ne üsson vissza. Ha megkapja a sacket amit Love-nak írtak akkor 154 nél jár és 10,5 idén.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 189
Ha jól gondolom 11-5 el még kitudunk esni ha a Falcons ellen kapunk ki? Hawks ver minket tiebreakbe?
Turóczi Szabolcs
biztos ?? ha a hawks 11-5 el áll akkor nem a rams lesz a wild card helyen ?
Midnight
Maradék meccsek:3 Atlanta-Hawks győzelem, 2 Saints-Rams-Panthers győzelem esetén nem jut be a Carolina.
PEEtör
ezt még egyszer ha lehet mert nem értem xD a panthers meg a carolina nem ugyan az a csapat?? Kappa xDD
Midnight
Az Atlanta Hawks meg mintha kosárcsapat lenne 😀

De itt szerintem arról van szó, hogy ha ti söpritek a maradék meccseiteket (és ezzel nyeritek a divet), illetve a Seattle is be tudja húzni a Westet ha minden meccsét nyeri, emellett a Saints és a Rams is nyer még két meccset, akkor mi 11-5-tel is kiesünk.
Jakehomer
Ja így már értem. Hirtelen nem tudtam mért esnétek ki ha a rams-nek is ugyan olyan mérlege lenne mint nektek, de aztán megnéztem hogy jobb a conf.-on belül a mérlegük ha jól láttam
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Ha jól gondolom 11-5 el még kitudunk esni ha a Falcons ellen kapunk ki? Hawks ver minket tiebreakbe?
Turóczi Szabolcs
biztos ?? ha a hawks 11-5 el áll akkor nem a rams lesz a wild card helyen ?
Midnight
Maradék meccsek:3 Atlanta-Hawks győzelem, 2 Saints-Rams-Panthers győzelem esetén nem jut be a Carolina.
PEEtör
ezt még egyszer ha lehet mert nem értem xD a panthers meg a carolina nem ugyan az a csapat?? Kappa xDD
Midnight
Az Atlanta Hawks meg mintha kosárcsapat lenne 😀

De itt szerintem arról van szó, hogy ha ti söpritek a maradék meccseiteket (és ezzel nyeritek a divet), illetve a Seattle is be tudja húzni a Westet ha minden meccsét nyeri, emellett a Saints és a Rams is nyer még két meccset, akkor mi 11-5-tel is kiesünk.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 189
Ha jól gondolom 11-5 el még kitudunk esni ha a Falcons ellen kapunk ki? Hawks ver minket tiebreakbe?
Turóczi Szabolcs
biztos ?? ha a hawks 11-5 el áll akkor nem a rams lesz a wild card helyen ?
Midnight
Maradék meccsek:3 Atlanta-Hawks győzelem, 2 Saints-Rams-Panthers győzelem esetén nem jut be a Carolina.
PEEtör
ezt még egyszer ha lehet mert nem értem xD a panthers meg a carolina nem ugyan az a csapat?? Kappa xDD
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ha jól gondolom 11-5 el még kitudunk esni ha a Falcons ellen kapunk ki? Hawks ver minket tiebreakbe?
Turóczi Szabolcs
biztos ?? ha a hawks 11-5 el áll akkor nem a rams lesz a wild card helyen ?
Midnight
Maradék meccsek:3 Atlanta-Hawks győzelem, 2 Saints-Rams-Panthers győzelem esetén nem jut be a Carolina.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 189
Ha jól gondolom 11-5 el még kitudunk esni ha a Falcons ellen kapunk ki? Hawks ver minket tiebreakbe?
Turóczi Szabolcs
biztos ?? ha a hawks 11-5 el áll akkor nem a rams lesz a wild card helyen ?
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Ha jól gondolom 11-5 el még kitudunk esni ha a Falcons ellen kapunk ki? Hawks ver minket tiebreakbe?
Turóczi Szabolcs
Igen ki!
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Ha jól gondolom 11-5 el még kitudunk esni ha a Falcons ellen kapunk ki? Hawks ver minket tiebreakbe?
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Elég nagy a katyvasz még a divizióba. Hawks szerintem a sok sérüléssel meg a várható eltiltásokkal kiírta magát. Packerst nekünk kéne kiírni most.

Ha verjuk a Gb akkor ők ugye ránk már nem veszélyesek mert 7-7v 10-4. Ha a Hawks kikap a Rams ellen és a Dallas nyeri a kövi meccsét akkor abbol a párosbol is 1 csapat marad aki ránk veszélyes.
Lions-t ugy áll mint a Dallas de őket ügye vertük. Szóval ha verjuk a packers akkor ők sehogy se tudnak minket kiszorítani a PO ból.

Hawks Dallassal nem tudom kinek áll a Tiebraker de ők egymás ellen is mennek tehát lényegébe 1 győzelem és már csak egyikükre kell figyelni. Jó lenne ha a Falcons ellen márcsak a kiemelés lenne a tét.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Sikerült megnézni, qrva nagy duplavé volt. Mindkét csapatrész akkor lépett elő, amikor kellett, végre nálunk jöttek a nagy játékok, mi csináltuk meg fontos pillanatban azokat a playeket, amiket ellenünk szoktak.

Így nézve, hogy tudtam az eredményt, rohadtul nem láttam, hogy ordas mákunk lett volna akár a bírókkal, akár a felpattanó labdákkal. Két fumbli volt, egyet visszaszedett a Vikings a saját 5 yardoson, egy pedig hozzánk került a stripsacknél. Ott pedig a lassításnál egyértelműen látszott, hogy Addison kiütötte Keenum kezéből a labdát, csak rajta maradt is kilökte mint egy súlylökő, sima fumbli. Addison mutatta is egyből, hogy gyerünk ráugrani, mert az szabad labda. Ezek a reakciók mindig árulkodók. Mindkét csapatnak volt még egy-egy felpattanó pickje. Ezen kívül nem is volt kérdéses flag, amit kaptunk volna, Thielen nem TD-je pedig tök egyértelmű, nyilvánvalóan megmozdult a labda, nem is értem Zimmer mit hőbörgött.

Ellenben Seymour DPI-je simán mehetett volna fordítva is, amivel az 5 yardosra került a Vikes, mindkét fél húzta vonta egymást, valamint Kendricks is taszajtott egyet Camen egy passz után (Newton homorított bőven, kevéssé volt elegáns), minket ugye megrépáztak 15 yardra Peppers eseténél a Superdomeban.

Szóval egyáltalán nem éreztem, hogy lejtett volna a pálya. Az döntött, hogy mi a redzoneban jobbak voltunk, ugye a pick után megkapta a 6 yardoson a Vikes O a labdát, nem tudtak semmit kezdeni, mi pedig Cam nagy futása után betuszkoltuk. Kábé ez lett a különbség a végén.

A védőfal végre hozta, ami optimális esetben elvárható, a két end terrorizált bőven, Short belül dominált, emellé jöttek a blitzek, tetszetős volt. A nagy Thielen playen kívül, meg egy elbaszott Bradberry szerelésen kívül én nem nagyon érzem, hogy lehetett volna jobban játszani, nyilván Keenum kétszer háromszor elszaladt a hónunk alatt, de így is jó volt a passrush.

Az O felemás volt, viszont a hatékonyság remek, erre lehet építeni. Végre használtuk Byrdöt, meg is hálálta, valamint Stew is karrier meccset hozott, nem csak a három TD meg a nagy futás miatt, hanem ismét azt lehetett látni, hogy 3 ember kell levigye, ment mint a buldózer.

Szóval fasza volt, jön a Packers, remélem Rodgersszel, kellenek az ilyen meccsek, hogy összeálljunk, mint a g...sbugyi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
grat srácok! szép mecs volt. nekünk nem volt annyira csúcs a teljesítményünk de ez nem csökkent az eredményeteken.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Múlt héten joggal basztattuk Shulát, de most nagyon jó gameplant rakott össze, persze nem kellett feltalálnia a spanyolviaszt, világos volt, hogy a Vikes secondary a mi elkapóink ellen óriási mismatch, de nagyon bejöttek azok az új futó playek, amiket ezen a meccsen vetettünk be először. A legjobb példa természetesen Stew hosszú futott TD-je, amikor megleptük a Vikes D-t a négy jobb oldalon blokkoló falemberrel. Aztán a második félidőre ki lettünk elemezve, és nem is ment úgy a futás, a passzjátékunk pedig végig nagyon esetleges volt, a legjobb passz play, FunFun TD-je egy broken playből született Cam zseniális menekülése után.

A védelem sok yardot engedett, de a nyomás kimondottan erős volt végig Keenumon, csak mivel jól mozog a srác a zsebben, több sackről is lecsúsztunk. A zónánk nem volt olyan jó szerintem, rengeteget droppoltak a Vikes elkapói, Rudolphról folyamatosan le voltunk maradva. Úgy láttam, legtöbbször nickel felállásban voltunk és Captain játszott sokat, nem Colin, de utóbbinak sem volt feltűnő hibája. A turnovereknél aztán volt szerencsénk is, különösen Bradberry pickjénél, az konkrétan belepattant a kezébe, és a fumble is nagyon kicsin múlt. És ugye Thielen elejtett két TD-t is, az se jött rosszul...

A végén a defense megint eljátszotta, amit szokott, ha egy TD-nél nagyobb az előny, már fel se húztam magam, csak Cam pickjénél, ami kicsit peches volt, de ha nem olyan szar a passz, akkor nem pattan fel a labda McC kezéről. Szerencsére Cam jóvá tette a hibát, ráadásul pont Sendejót ültette látványosan seggre, aki leszedte a picket előtte 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Kivételesen összejött minden és top5 csapatot vertünk. Ha mindig tudunk így futni akkor senkitől nem kell tartani. Éppenséggel pont mindenki jobb napját fogta ki. 2 Cornerunk külön kiemelendő azt nem értettem Seymour minek jött be amikor Worleynak ma jól ment(nem az INT miatt). Az is kifejezten tetszett hogy Colin volt a Will. Mayot nem nagyon láttam a pályán. Beleronditottunk a végén de végülis happy end lett.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Erről most lemaradtam, de nagyobb bajunk ne legyen 😊
Még kettőt kell nyerni, utána meg négyet 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Gratula a csapatnak, ma az égiek és mindenki veletek volt. Na meg a végén kellett egy szép Cam villanás! A PO-ban visszavágunk!
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Kár volt a végén lerontani az egész jó teljesítményt, de Cam a legjobbkor villant. Nagyon jól pattantak ma a labdák...

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Sztem a legtöbb esetben úgyis zóna lesz, illetve Luke is megysokszor TE-ekkel (emlékezzünk csak a Gronkos esetekre).
Engem inkább az aggaszt, miként oldjuk meg Keenum playaction, rollout és zsebből kimozgós játékait, ezeket nagyon okosan hívják, elég nehéz ellene védekezni. Illetve támadó oldalon miként kerüljük el a harmadik és hosszúakat, mert akkor garantáltan lemészárolják Newtont.
Össze kéne rakni mindhárom csapatrésznek egy teljes meccset, amire azért elég rég volt példa, nem kéne az elején jelentős, két labdabirtoklásos hátrányba kerülni, mert akkor megint jön az ész nélküli playhívás. Szóval van nehézség bőven, de azért ez a keret alkalmas nagy dolgokra, láttuk már idén is többször, csak nem kéne balfaszkodni sem az oldalvonal mellett, sem a pályán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Nem azért hangsúlyoztam ki mert hogy ő lenne az aduász. Azért mondtam mert ő az akire most papíron sincs ember. Pont ez miatt hogy sok a fegyver a Safety-k Diggs Thielen-re kellenek segíteni. Luke TD maradjin a futásra és fogni a közepét. Nagy segítség lett volna ha valaki tud menni 1v1 be a TEen és nem ég meg. Shaq meg elvileg erre van.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Nem hiszem, hogy Rudolph őrzésére kel fektetni majd a fő hangsúlyt, Thielenre inkább fordítanék extra figyelmet. Nagyon komplett csapat a Vikings, mint támadó, mind pedig védő oldalon nagyon sok mindenkire kell figyelni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Shaq játéka kizárt. Az egyetlen pozitívum hogy a Saints ellen sérülten játszott szóval lehet nem akkora Láma mint ott kinézet.

Ki fogja fogni Rudolphot?
Követelem Ladarius Guntert az aktív keretbe. Mayonál nem lehet roszabb coverbe. Munnerly Bryd meg laza 20-25 centivel alacsonyabb
Luke kicsit többet ér annal hogy el menjen egy TE el mindenfelé. Kíváncsian várom hogy oldjuk meg ezt a problémát de azért gyanítom nem ugy ahogy számomra logikus.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Hát akkor 4 meccsből 3 a feladat vagy 2 és az egyik a Falcons.

A Browns el vitte az Egyetlen GM et akivel foglalkoztam volna már jövőre lehet hogy Hurney ki lesz nevezve állandóra még 1 évig. Amit elég nagy bajnak tartok.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Olsen és Kalil is edzett, előbbi ráadásul bármiféle megkötés nélkül, ez jó hír.
Kalil lehet kelleni is fog, mivel Larsen nem edzhetett, csakúgy mint Clay, Stew és Shaq sem.
Gonosz volnék, ha azt mondanám, remélem Stew pihen hétvégén és megnézhetjük CAP-et kicsit behatóbban. Bár ekkor tutira CMC-t használnánk azokra a snapekre is, hogy kinyírjuk, szóval fene se tudja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Wins: 10-2, 7-5, 6-6, 6-6, 5-7, 5-7, 4-8, 2-10

Losses
10-2, 9-3 (2×), 3-9

Ugye a Pats mellett a Falcons a másik 50%+ csapat, de nekik is csak egy igazán jó győzelmük van, az a helyzet, hogy az AFC East (oké ők ott hármat buktak érthetetlen módon) és az NFC North nagyon kedvező schedule-t biztosít az egész divnek.
Jakehomer
Helyettük melyik csoportot kellett volna kapni, hogy lényegesen erősebb legyen a sorsolás? Az AFC két kontender csapatából kaptunk egyet, a többi csapat igazából mind középszer vagy még az se. Az NFC-ben az Északot semmivel nem érzem rosszabbnak, mint a Nyugatot vagy a Keletet, pláne, hogy a Kelet (az NFC?) legjobbjával játszottunk - ezt egyenlíti ki a Frisco.

Szóval sztem még átlag feletti erősségű a sorsolás, az a helyzet, hogy idén nincsenek kiemelkedő csapatok, így nehéz volna ennél sokkal erősebbet összerakni. Sztem a szezon végére több pozitív mérlegű csapat lesz a menetrendünkben, mint negatív.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.