Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Ha jól gondolom 11-5 el még kitudunk esni ha a Falcons ellen kapunk ki? Hawks ver minket tiebreakbe?
Turóczi Szabolcs
Igen ki!
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Ha jól gondolom 11-5 el még kitudunk esni ha a Falcons ellen kapunk ki? Hawks ver minket tiebreakbe?
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Elég nagy a katyvasz még a divizióba. Hawks szerintem a sok sérüléssel meg a várható eltiltásokkal kiírta magát. Packerst nekünk kéne kiírni most.

Ha verjuk a Gb akkor ők ugye ránk már nem veszélyesek mert 7-7v 10-4. Ha a Hawks kikap a Rams ellen és a Dallas nyeri a kövi meccsét akkor abbol a párosbol is 1 csapat marad aki ránk veszélyes.
Lions-t ugy áll mint a Dallas de őket ügye vertük. Szóval ha verjuk a packers akkor ők sehogy se tudnak minket kiszorítani a PO ból.

Hawks Dallassal nem tudom kinek áll a Tiebraker de ők egymás ellen is mennek tehát lényegébe 1 győzelem és már csak egyikükre kell figyelni. Jó lenne ha a Falcons ellen márcsak a kiemelés lenne a tét.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Sikerült megnézni, qrva nagy duplavé volt. Mindkét csapatrész akkor lépett elő, amikor kellett, végre nálunk jöttek a nagy játékok, mi csináltuk meg fontos pillanatban azokat a playeket, amiket ellenünk szoktak.

Így nézve, hogy tudtam az eredményt, rohadtul nem láttam, hogy ordas mákunk lett volna akár a bírókkal, akár a felpattanó labdákkal. Két fumbli volt, egyet visszaszedett a Vikings a saját 5 yardoson, egy pedig hozzánk került a stripsacknél. Ott pedig a lassításnál egyértelműen látszott, hogy Addison kiütötte Keenum kezéből a labdát, csak rajta maradt is kilökte mint egy súlylökő, sima fumbli. Addison mutatta is egyből, hogy gyerünk ráugrani, mert az szabad labda. Ezek a reakciók mindig árulkodók. Mindkét csapatnak volt még egy-egy felpattanó pickje. Ezen kívül nem is volt kérdéses flag, amit kaptunk volna, Thielen nem TD-je pedig tök egyértelmű, nyilvánvalóan megmozdult a labda, nem is értem Zimmer mit hőbörgött.

Ellenben Seymour DPI-je simán mehetett volna fordítva is, amivel az 5 yardosra került a Vikes, mindkét fél húzta vonta egymást, valamint Kendricks is taszajtott egyet Camen egy passz után (Newton homorított bőven, kevéssé volt elegáns), minket ugye megrépáztak 15 yardra Peppers eseténél a Superdomeban.

Szóval egyáltalán nem éreztem, hogy lejtett volna a pálya. Az döntött, hogy mi a redzoneban jobbak voltunk, ugye a pick után megkapta a 6 yardoson a Vikes O a labdát, nem tudtak semmit kezdeni, mi pedig Cam nagy futása után betuszkoltuk. Kábé ez lett a különbség a végén.

A védőfal végre hozta, ami optimális esetben elvárható, a két end terrorizált bőven, Short belül dominált, emellé jöttek a blitzek, tetszetős volt. A nagy Thielen playen kívül, meg egy elbaszott Bradberry szerelésen kívül én nem nagyon érzem, hogy lehetett volna jobban játszani, nyilván Keenum kétszer háromszor elszaladt a hónunk alatt, de így is jó volt a passrush.

Az O felemás volt, viszont a hatékonyság remek, erre lehet építeni. Végre használtuk Byrdöt, meg is hálálta, valamint Stew is karrier meccset hozott, nem csak a három TD meg a nagy futás miatt, hanem ismét azt lehetett látni, hogy 3 ember kell levigye, ment mint a buldózer.

Szóval fasza volt, jön a Packers, remélem Rodgersszel, kellenek az ilyen meccsek, hogy összeálljunk, mint a g...sbugyi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
grat srácok! szép mecs volt. nekünk nem volt annyira csúcs a teljesítményünk de ez nem csökkent az eredményeteken.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Múlt héten joggal basztattuk Shulát, de most nagyon jó gameplant rakott össze, persze nem kellett feltalálnia a spanyolviaszt, világos volt, hogy a Vikes secondary a mi elkapóink ellen óriási mismatch, de nagyon bejöttek azok az új futó playek, amiket ezen a meccsen vetettünk be először. A legjobb példa természetesen Stew hosszú futott TD-je, amikor megleptük a Vikes D-t a négy jobb oldalon blokkoló falemberrel. Aztán a második félidőre ki lettünk elemezve, és nem is ment úgy a futás, a passzjátékunk pedig végig nagyon esetleges volt, a legjobb passz play, FunFun TD-je egy broken playből született Cam zseniális menekülése után.

A védelem sok yardot engedett, de a nyomás kimondottan erős volt végig Keenumon, csak mivel jól mozog a srác a zsebben, több sackről is lecsúsztunk. A zónánk nem volt olyan jó szerintem, rengeteget droppoltak a Vikes elkapói, Rudolphról folyamatosan le voltunk maradva. Úgy láttam, legtöbbször nickel felállásban voltunk és Captain játszott sokat, nem Colin, de utóbbinak sem volt feltűnő hibája. A turnovereknél aztán volt szerencsénk is, különösen Bradberry pickjénél, az konkrétan belepattant a kezébe, és a fumble is nagyon kicsin múlt. És ugye Thielen elejtett két TD-t is, az se jött rosszul...

A végén a defense megint eljátszotta, amit szokott, ha egy TD-nél nagyobb az előny, már fel se húztam magam, csak Cam pickjénél, ami kicsit peches volt, de ha nem olyan szar a passz, akkor nem pattan fel a labda McC kezéről. Szerencsére Cam jóvá tette a hibát, ráadásul pont Sendejót ültette látványosan seggre, aki leszedte a picket előtte 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Kivételesen összejött minden és top5 csapatot vertünk. Ha mindig tudunk így futni akkor senkitől nem kell tartani. Éppenséggel pont mindenki jobb napját fogta ki. 2 Cornerunk külön kiemelendő azt nem értettem Seymour minek jött be amikor Worleynak ma jól ment(nem az INT miatt). Az is kifejezten tetszett hogy Colin volt a Will. Mayot nem nagyon láttam a pályán. Beleronditottunk a végén de végülis happy end lett.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Erről most lemaradtam, de nagyobb bajunk ne legyen 😊
Még kettőt kell nyerni, utána meg négyet 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Gratula a csapatnak, ma az égiek és mindenki veletek volt. Na meg a végén kellett egy szép Cam villanás! A PO-ban visszavágunk!
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Kár volt a végén lerontani az egész jó teljesítményt, de Cam a legjobbkor villant. Nagyon jól pattantak ma a labdák...

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Sztem a legtöbb esetben úgyis zóna lesz, illetve Luke is megysokszor TE-ekkel (emlékezzünk csak a Gronkos esetekre).
Engem inkább az aggaszt, miként oldjuk meg Keenum playaction, rollout és zsebből kimozgós játékait, ezeket nagyon okosan hívják, elég nehéz ellene védekezni. Illetve támadó oldalon miként kerüljük el a harmadik és hosszúakat, mert akkor garantáltan lemészárolják Newtont.
Össze kéne rakni mindhárom csapatrésznek egy teljes meccset, amire azért elég rég volt példa, nem kéne az elején jelentős, két labdabirtoklásos hátrányba kerülni, mert akkor megint jön az ész nélküli playhívás. Szóval van nehézség bőven, de azért ez a keret alkalmas nagy dolgokra, láttuk már idén is többször, csak nem kéne balfaszkodni sem az oldalvonal mellett, sem a pályán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Nem azért hangsúlyoztam ki mert hogy ő lenne az aduász. Azért mondtam mert ő az akire most papíron sincs ember. Pont ez miatt hogy sok a fegyver a Safety-k Diggs Thielen-re kellenek segíteni. Luke TD maradjin a futásra és fogni a közepét. Nagy segítség lett volna ha valaki tud menni 1v1 be a TEen és nem ég meg. Shaq meg elvileg erre van.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Nem hiszem, hogy Rudolph őrzésére kel fektetni majd a fő hangsúlyt, Thielenre inkább fordítanék extra figyelmet. Nagyon komplett csapat a Vikings, mint támadó, mind pedig védő oldalon nagyon sok mindenkire kell figyelni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Shaq játéka kizárt. Az egyetlen pozitívum hogy a Saints ellen sérülten játszott szóval lehet nem akkora Láma mint ott kinézet.

Ki fogja fogni Rudolphot?
Követelem Ladarius Guntert az aktív keretbe. Mayonál nem lehet roszabb coverbe. Munnerly Bryd meg laza 20-25 centivel alacsonyabb
Luke kicsit többet ér annal hogy el menjen egy TE el mindenfelé. Kíváncsian várom hogy oldjuk meg ezt a problémát de azért gyanítom nem ugy ahogy számomra logikus.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Hát akkor 4 meccsből 3 a feladat vagy 2 és az egyik a Falcons.

A Browns el vitte az Egyetlen GM et akivel foglalkoztam volna már jövőre lehet hogy Hurney ki lesz nevezve állandóra még 1 évig. Amit elég nagy bajnak tartok.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Olsen és Kalil is edzett, előbbi ráadásul bármiféle megkötés nélkül, ez jó hír.
Kalil lehet kelleni is fog, mivel Larsen nem edzhetett, csakúgy mint Clay, Stew és Shaq sem.
Gonosz volnék, ha azt mondanám, remélem Stew pihen hétvégén és megnézhetjük CAP-et kicsit behatóbban. Bár ekkor tutira CMC-t használnánk azokra a snapekre is, hogy kinyírjuk, szóval fene se tudja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Wins: 10-2, 7-5, 6-6, 6-6, 5-7, 5-7, 4-8, 2-10

Losses
10-2, 9-3 (2×), 3-9

Ugye a Pats mellett a Falcons a másik 50%+ csapat, de nekik is csak egy igazán jó győzelmük van, az a helyzet, hogy az AFC East (oké ők ott hármat buktak érthetetlen módon) és az NFC North nagyon kedvező schedule-t biztosít az egész divnek.
Jakehomer
Helyettük melyik csoportot kellett volna kapni, hogy lényegesen erősebb legyen a sorsolás? Az AFC két kontender csapatából kaptunk egyet, a többi csapat igazából mind középszer vagy még az se. Az NFC-ben az Északot semmivel nem érzem rosszabbnak, mint a Nyugatot vagy a Keletet, pláne, hogy a Kelet (az NFC?) legjobbjával játszottunk - ezt egyenlíti ki a Frisco.

Szóval sztem még átlag feletti erősségű a sorsolás, az a helyzet, hogy idén nincsenek kiemelkedő csapatok, így nehéz volna ennél sokkal erősebbet összerakni. Sztem a szezon végére több pozitív mérlegű csapat lesz a menetrendünkben, mint negatív.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Igazából a futás elleni védekezés egyáltalán nem volt szar, egy futás lett benézve nagyon, azon kívül 3,3 átlagolt az Ingram-Kamara duó a rengeteg elbaszott szerelés ellenére. Így azért sztem a védőfal nem annyira hunyó a sztoriban. Nyilván nem lehet úgy értékelni, hogy azt a játékot nem nézed, de így azért árnyalja a képet. Az offense viszont úgy játszott, mintha random hívták volna a playeket, semmi gameplan, amit megold Cam az fasza, amit nem akkor bassza Isten, így sikerült. Kb nulla valósult meg abból, hogy az erősségeinkre, illetve a Saints D gyengeségeire építsünk, és hát így nehéz.

Ezek után Wilks magára vállalta a zakót, mondván rengeteg elhibázott szerelés volt. Ami egyfelől igaz, másfelől ez sztem csak részben az ő felelőssége, hiszen azt a feladatát megoldotta aránylag jól, hogy a játékosok ott legyenek, hogy meg tudják csinálni a playt, csak egyéni hibák miatt ez nem sikerült. De tetszik, hogy kiállt és nem mismásolt, hanem azt mondta, elbasztuk. Ebből lehet építkezni, nyilván a játékosokat is zavarja, hogy az edző magára veszi, ha van bennük kis önérzet (nyilván van, azért nem véletlenül top10 egység) akkor lehet előrelépni.

A baj csupán annyi, hogy az offense playhívása engem sokkal jobban zavar, és semmi garancia nincs rá, hogy Shula a következő meccsen nem a kretén formáját veszi elő, hanem az okosat (mert az is van, lásd Falcons meccs). Továbbra is vallom, hogy egy qrva nehezen levédekezhető támadóegységünk lehetne, ha kihúznánk a fejünk a seggünkből és elkezdenénk nyomatni a működő játékokat. Használjuk Byrdöt és Clayt, Funchess egyre jobban belenő a no1 elkapó szerepbe (mondjuk ez most pont nem a legjobb meccse volt a kulcs drop és aztán a 4 kísérletes szar route miatt), szép lassan jön vissza Olsen, CMC ki slotba, CAP is kapjon labdát, fusson Cam, jöjjenek a bootlegek, hozzuk döntési helyzetbe a védelmeket, hogy próbálják kitalálni mi az isten nyila jön majd a snap után. Nem, mi felállunk empty backfielddel, CMC lejön harmadikra, Stew fut shotgunból 3&1-re és még sorolhatnám az orbitális baromságokat. Szóval igazából sztem a keret alkalmas lehetne nagy dolgokra, már csak a stábnak kéne hozzá idomulni.

Egyébként Rivera szerint Kalil betegen játszott, igazából nem éreztem olyan nagyon rossznak, két fájó büntije volt, különben egész korrektül tartott a zseb, és korábban is írtam, Jordan az előző héten Whitworthről is csinált sackeket, szóval ezért nem kell a fejünket a falba verni. Nekem egyre jobban tetszik a fal, Cam sokszor másodpercekig állhatott a passz előtt, nem emiatt nem nyertünk. De most jó teszt jön, a liga egyik, ha nem a legjobb, legkomplettebb védelme, meg lehet mutatni, hogy van keresnivaló a playoffban.

A roster menedzselés sztem most nem annyira para, az öregedő veteránoknak vagy nincs szerződésük, vagy eléggé nobrainer feladat a kivágásuk.

QB: Cam nyilvánvaló, viszont új backup kell, DA-nek úgy érzem lefőtt a kávé.
RB: Stew kivágásával több, mint 3 milliót lehet spórolni, nem kérdés, hogy meg kell lépni, bármennyire is a kedvenc futója sokunknak. CMC inkább elkapó, mint futó nálam, illetve az option játékoknál hasít, CAP pedig tököm tudja, csak megnézném három-négy meccsen, mit hozna ki Stew snapjeiből. De jövőre futót kell draftolni. Csak ugye erre lőttünk el egy 1/8-at….
WR: FunFun jó, nekünk tökéletes no1 célpont. Samuel sérülése qrva rosszkor jött, de ő jövőre nagyot robbanthat, ha jól használjuk. Utánuk viszont komoly üresség, Shepard kuka, nem hozza, amiért szerződtettük, egyszerű ST playa, neki viszont sok az évi 3 misi fizu. Byrd RFA lesz, nekem ő az örök ígéret, nem tudom ebből mi a stáb és mi az ő sara. Clay újonc, minimumért egy helyet simán foglalhat a rosteren. Bersin…… Szóval ide legalább egy komoly célpont még kell, inkább veterán, mint draftpick.
TE: Olsennel hosszabbítani kell, lejár a szerződése 18-ban, áron alul van itt, Dickson szerződése most jár le, nem rohannék hosszabbítani vele. A többiek vakok. Kell egy újonc, sőt, már évek óta kellett volna.
OL: Ryan Kalil sztem visszavonul, amivel 7.5 misi felszabadul. Ha nem tenné, ki kell vágni, de az első az elegánsabb megoldás mindkét oldalról, illetve ez az elhúzódó nyaksérülése sem vicces, az egészség mindennél fontosabb. Matt érdekes kérdés, nyilván nem ér annyit, amennyit kap, de jobb megoldás sincs, tehát sztem maradni fog. Turner most kapott szerződést, Norwell nálam elsőszámú prioritás a holtszezonban. Williams pedig sztem stabil kezdő RT-vé nőtte ki magát, nem komoly veszélyforrás, egyelőre nekem ennyi elég, amíg újoncszerződéssel van. Ha fejlődik kicsit, akár hosszabbítani is lehet majd vele 19-re, de az még odébb van. Larsen nem égett meg, de ha beruházunk egy centerbe a drafton se lep meg a dolog. Egy picket az első négyből mindenképp ide szánnék, kell a mélység is. Motonból sokat nem láttunk, ő is érdekes kérdés.
DE: CJ kalap kabát, kimerült a tank, Pep még egy évig maradhatna, ha bírja, Addison alap, Hallt meglátjuk, Horton mehhh, kéne egy elit rusher, akár az első körből.
DT: Start nem tudom, olyan sokat nem fizetnék neki, mert bár hasznos, de annyira nem király, mint a draftolásakor gondoltuk. Butlernek kéne előlépni, de ezt kis lépésekkel teszi, KK sem hozza az elit számait, mint korábban, de még így is átlag feletti bőven. Love hasznos, bagóért van, bírom nagyon. Nem tudom mi legyen, ha Star aláír relatíve olcsón, akkor nem variálnék, ha nem, akkor keresnék egy olcsó veterán NT-t a piacon és a hátsó körökben húznék is egyet.
LB: Luke alap, TD öregszik, sérüléssel is bajlódik, de még mindig Shaq előtt jár, ami utóbbira nézve gáz. TD jövő évi capszáma 4.75 millió, annyit biztosan megér, utána kéne elgondolkozni a hogyantovábbról. Shaqnek utolsó éve jön, nem látom, hogy őt igazán meg kéne fizetni, nem tudott elit teljesítménnyel kirukkolni, mondjuk sokszor szarul is használjuk…. Mayo nekem kicsit csalódás, azt hittem jobb lesz mint Klein, de pont ugyanaz a szint, kéne egy hátsó körös atletikus LB, akit hátha kinevelünk (Casht gondoltam ennek, nem jött be).
CB: Bradberry nem lépett előre tavalyhoz képest, de azért ő egy aránylag stabil szintet hoz, nem elit, de megbízható kezdő. Worley és Seymour keresztezéséből egész jó kis CB lenne, kár hogy nem így megy, így egy kezdő még mindenképp kellene. Captain abban a szerepben, amit kap nem rossz, Elder ugye mögé lett draftolva, a nickel posztot ezért nem abajgatnám, meccseljék le a TC-ben, ki a jobb. Munnerlynt jövőre semmiképp se vágnám ki, ha Elder beválik, akkor 19-ben el lehet köszönni tőle. Kell hozni egy veteránt Bradberry mellé, Seymour meg Worley olcsó depthnek tökéletes.
S: Coleman idén szarabb, mint korábban, ellenben Adams kellemes meglepetés. Normális depth nincs, Byrdöt az utcáról szedtük össze, több már nincs is benne sajna. Kell egy fiatal, aki a két veterán mellett fejlődik és az egyiket akár ki is szorítja.

Tehát annyira nem szopó a helyzet, fontosabb volna a keret megfelelő módon történő használata, a tehetségek gondozása, mint a roster teljes felforgatása. Lesz négy pick a top100-ban, ebből a két falba húznék egy-egy embert, egy safety-t, kéne TE, futó, de ott már lehet variálni, hol milyen érték van, például fasza futókat ki lehet fogni a későbbi körökben és a TE sem akkora prémium poszt. Shepard, Kalil és Stew lapátra tételével 13 millió feletti összeg szabadul fel, abból lehet hozni egy CB/WR-t, illetve hosszabbítani Norwellel.

De most jön a Vikings és nyerni kell, 7-6 vagy valami hasonló eredmény, de ki kell gründolni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Wins: 10-2, 7-5, 6-6, 6-6, 5-7, 5-7, 4-8, 2-10

Losses
10-2, 9-3 (2×), 3-9

Ugye a Pats mellett a Falcons a másik 50%+ csapat, de nekik is csak egy igazán jó győzelmük van, az a helyzet, hogy az AFC East (oké ők ott hármat buktak érthetetlen módon) és az NFC North nagyon kedvező schedule-t biztosít az egész divnek. Ezt persze ki is kell tudni használni, és a Bears elleni betlit leszámítva a hozható meccseket megnyertük (néha nagyon szar, egyszer-kétszer egész jó játékkal), ami jó, és én is úgy érzem, hogy valahol mélyen elég komoly potenciál szunnyad ebben a keretben, de nem nagyon akar előbújni 😊

A pass rush valóban jó volt (leginkább Mario, aki párszor hülyére verte Ramczykot), de a DT-ket nagyon sokszor eltakarították a futó playeknél, aztán mindenki hős akart lenni és ebből jöttek a missed tackle-k - kezdve rögtön a 4th and goalnál, ahol Shaq minél nagyobbat akart ütni, ahelyett, hogy technikából próbálta volna megoldani. Ezt éreztem egész meccsen, hogy mindenki túlságosan akarta a pluszt, Clay is annyira meg akarta ismételni a múlt heti return TD-t, amikor nem volt ott a hely, hogy addig forgolódott, amíg kiverték a kezéből a labdát.

Cam szerintem alapvetően jól játszott, de sok volt a drop és megkérdőjelezhető playcall. Ami nem tetszett, az a hosszú passznál a hátsó lábas dobás (tény, Stew blokkolhatott volna jobban, de nála karrier trend a hátsó lábról indított bombák), meg a futásoknál látványosan hezitált azt az egyet leszámítva a végén, de az scramble volt, nem tervezett option játék. Az O amiatt szenvedett, hogy nem tudtuk széthúzni a pályát, meg Stew hatékonysága továbbra is alacsony. Jelenleg akkor tudunk érdemi O-t pályára tenni, ha Camet sokat futtatjuk, ehhez képest nem is igen törekedtünk erre tegnap.

Amúgy javarészt egyetértek Szabolcs jövőt boncolgató eszmefuttatásával, le kellene dobni azokat a veteránokat, akik már nem a fizetésükhöz mérten tesznek hozzá a csapat játékához. Hurney alatt ez persze nem fog megtörténni (mivel ő csak Richardson yesmanje), valahol tipikus a franchise-ra, hogy Gettlemannek ezért kellett mennie.

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Persze nincs oda a szezon nem arról van szó, csak most kell látni mi van mert holtszezonba mindenki meggyógyult, sose volt ilyen formában " van még a tankba".

Aztán 2 héten kiderül hogy nem.
És ülnek a milliók a padon, game changer játékosokra meg nincs pénz.

Ilyenkor meg mikor nem sikerül teljesíteni a minimumot azok kellenének a győzelemhez.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Baszi, 8-4-gyel állunk, jön három hazai meccs, ne most kezdjük el a holtszezont tervezgetni.

Ez egyáltalán nem volt kilátástalan a hazai meccsel szemben, többször lábon lőttük magunkat, plusz Kamara hozott olyan extrákat amiket tőlünk senki.

Shula faszsága zavar, semmi kreativitás, hol volt a Falcons ellen mutatott ötletes támadójáték? A fal sztem nem volt rossz, Breesre nagyobb nyomást raktunk, mint ők Camre, az egyik sack az fullra az övé volt, a másik előtt volt ugye az encroachment, amit elfelejtettek a zebrák bedobni. Kalil néhányszor megszenvedett Jordannel, de múlt héten is dominált, pedig a Rams fala nem rossz.

Cam bőven jobb volt mint a Jets ellen, hiányoltam az option játékokat, Dickson felé nem is néztünk, Byrd detto, CMC-t is többször kéne keresni. Hány rollout volt? 3&1-re shotgunból fut Stew? Sztem Shula legrosszabb meccse volt idén.

A védelem érdekes, mert szoptuk ugye a bagy futást, különben Ingram simán limitálva volt, Kamaráról potyogtunk le állandó jelleggel. A baj az, hogy TD félig sérült, Shaq nem olyan jó, Mayo meg rossz. Luke marad egyedül, az meg kevés. Worley tegnap egész jö volt, Addison is szóval nem volt kilátástalan, csak mindig az a pici hiányzott, folyton futottunk az eredmény után.

Palardy is elbaszott mindent, amit lehet, remélem ezzel a meccsel letudtuk a faszkodást.

A Vikings idén qrva jó, pattan is nekik a labda, Shurmur okosan építi fel Keenumot, brutál D, példát lehetne venni róluk játékhívás terén. És mégse esélytelen, csak nekünk kéne vezetni, kimozdítani őket a komfortzónából, ne olyan mederben menjen a meccs, ahogy ők szeretnék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Igazából ilyen az NFL van pár csapat ami felül tud emelkedni, mert a gameplan vagy a játékos álomány egésze annyival jobb a másik csapaténál. Aztán van akié annyival gyengébb az átlagnál valamelyikben.
És van a tömeg olyan 20-25 csapat akik között nuanszok vannak és egy nagy megmozdulás vagy egy nagy bénázás dönti el a meccs irányát.

A nagy megmozdulások javarészt elkerülnek a bénázások nem. A közepes csapatok felső harmadának az alján vagyunk játék erőben. Ez pont arra elég hogy kitudunk kapni bárkitől ha bénázunk és nem tudjuk megverni azt a 3-4 csapatot akik konstans jobbak ha vannak nagy megmozdulások se. Egy puntot és egy returnt elbénázni nyilván nem fér bele. Ezek után meg nincs annyi erő a csapatban hogy visszahozza a meccset.

Néha azt érzem úgy játszunk mintha 1 évig tartana egy meccs és majd ugyis kiegyenlitodik hosszútávon a szerencse. Aztán egyszer csak rájövünk hogy már neki kell menni a 4.-nek.

A játékosokat tudom ezen a meccsen csak hibáztatni hogy nem végezték el a dolguk. Persze semmi extra nem volt edzői oldalról de ez a csapat nem is arra van tervezve hogy nagyon látványos legyen a labda bármelyik oldalán.

Ahhoz hogy ilyen csapat nyerjen nem lehet 20+ elhibázot Tackle nem lehet 3-4 komoly drop. Nem lehet 2x eladni a STnek a labdát. Ha ezeket csak lefelezzük ami még mindig nem túl veretes teljesítmény az egyénektől. Akkor nyerhető a meccs.

Cam konkrétan nem tudta bekötni a cipőfűzőjét, iszonyat bizonytalan volt mikor megkellet volna indulni, gyenge game manager szint volt.
O fal szerintem érdemel 3 pontot az 5 ből ugy általában ilyen mobilis QB-val ennek elégnek kéne lenni egy elfogadható 21-28 pontos offensehez meccsenként. Nem tudom kibe van a pénz amit az O falon sporolunk az elit csapatokhoz képest. Ryanbe mondjuk most áll egy pár millió Matt szintű LT meg vicc hogy ilyen drága Turner már nem olcsó, Darly és Norwell még olcsó.

Bármi lesz az évből itt egy komoly takarítás kell mert van pár játékos aki csak a szar felett tartja az orrunk hegyét de ki nem húz belőle. Fogok pár szentségtörő dolgot mondani:

Center képzésbe meg úgy alapba a középsőfal emberekkel ügyesek vagyunk, kikéne használni. Ryan Kaliltol elköszönnék, Larsen nem tudja pótolni tudásban de nem rossz és ami baromi fontos hogy képes játszani. Nem tudom mi lesz Ryanel még idén de szerintem a 32 meccsbol 2 év alatt nem fog játszani 15 öt. Az elkapó szekció olyan mérleggel álló csapatoknál mint mi kb a gyakorló csapat lenne. Funchess képes arra ahol jobb csapatoknál a WR2 ide kéne egy klaszisnak helyet csinálni pénzbe. Stew nem tudom mennyit keres de az sok mert egy 3 körös újonc biztos kevesebbet, és hozzná minimum ezt. CMC az új éra köré kéne tervezni kicsit az offenset mert jelenleg ő van aki tud valami nem átlagosat.

A D line egy pillanat alatt válhat szarrá. CJ ezzel az doppingolással beismerte hogy nem megy neki nem jó a háta sose lesz a régi és megkellet probálnia hátha a szerek. Tőle is elkell köszönni Peppersnek kikéne huznia még1 évet. Addison akinek a kora a teljesítménye is ok, Hortonnál jobb 4. Számú End meg szerintem nem futja.

Thomas Davisnek szerintem lefött a kavé Gettleman is ugy tervezte elköszön tőle de szerencsére hosszabbítottunk vele igy itt nézhetjük majd ahogy lecseng neki.
Nem azért mondom mert nem szeretem vagy nem tartom fontosnak az öltözőbe, de nem érzem hogy szükség lenne rá a mostani formájában.

Shaqal úgy beültünk 2 székközé ahogy csak lehet. Nem is 2 egyből 4.
Kicsi a Guardokkal veszekedni. Nagy a slot recivert kergetni. Alacsony egy TE ellen és lassú egy RB-hez. Nem verikk agyon de nem is tud limitálni senkit. TD helyét meg nem tudja átvenni főleg amíg itt van. Alapjában a 3 LB felállásunk aggyon van verve, de idén már a Nickel is. Luke egyedül elég lenne és lehetne sokszor veretni 6 DB-el. És eljutunk oda hogy na de kivel? Mike Adams a legjobb secondary játékosunk és legjobb esetbe játszik még 1 évet.

Worley-nak ez a meccse magához képest nem volt rossz. Bradberry mostanában jobb esetbe szürke.
Munnerly hasonló esetbe van mint TD. Colmen meg ott tart hogy ha Boston még itt lenne szerintem már ő kezdene.

A lefelé zuhanó veteránoktol elkell köszönni. Kalil, Stew, TD, Munnerly, Coleman, CJ.

A tölteléket is újra kéne mérlegelni:Shepard Manhertz CBryd Fozzy Cap, Butler Seymour Mayo Worley kiprobálni őket esetleg más szerepben vagy hosszabbtávon.

Ha ezt az átmenetet nem oldjuk meg akkor pár év ilyen hanyatló szenvedés vár ránk amíg nem megy az egész bagázs.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Nem érzem gyengének a schedule-t, azért játszottunk bőven jó csapatokkal, egyszerűen ma szinte minden balul sült el. A bírók többnyire a kétes ítéleteknél ellenünk tévedtek (Kamara második TD-jénél Mayoról a mezt majdnem letépték, akkora holding volt) az idén szinte hibátlan ST adott 10 pontot az ellenfélnek, Pep faszsága, az inchek szinte mindig ellenünk voltak (Funchess negyedikre milyen útvonalat fut, Ingramet ugyanakkor áttolják), szóval ez egy elbaszott meccs volt.

Hál Istennek a Falcons kikapott, jövő héten bár rohadt nehéz lesz, de a Vikest meg kell verni.
gabokocka
Igazad van, hogy mindenből rosszul jöttünk ki/elbasztuk, de a schedule objektíven gyenge. Persze játszottunk jó csapatokkal is - ki is kaptunk a Pats kivételével mindegyiktől (nem, a Falcons nem jó csapat idén).

A Vikes D ellen nem is tudom, mire számítsak, az komoly mészárlás lehet (titkon persze bízik az ember benne, hogy váratlanul megrázzuk magunkat, és az inchek jó oldalán leszünk ezúttal, de hát nem ez a valószínű).

Perception is reality.
több mint 6 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
A probléma az azonos mérleg esetén 4 közös ellenfél elleni eredmény. Az Eagles és a Vikings legyőzte a Redskins-t és a Bears-t, ti kikaptatok otthon a Sasoktól, ergó ha előznénk a Phillyt, akkor ellenetek is nyernünk kell.😊
(4. ellenfél a Rams, mi vertük őket, és a héten pont lesz Eagles - Rams is.)

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Nem érzem gyengének a schedule-t, azért játszottunk bőven jó csapatokkal, egyszerűen ma szinte minden balul sült el. A bírók többnyire a kétes ítéleteknél ellenünk tévedtek (Kamara második TD-jénél Mayoról a mezt majdnem letépték, akkora holding volt) az idén szinte hibátlan ST adott 10 pontot az ellenfélnek, Pep faszsága, az inchek szinte mindig ellenünk voltak (Funchess negyedikre milyen útvonalat fut, Ingramet ugyanakkor áttolják), szóval ez egy elbaszott meccs volt.

Hál Istennek a Falcons kikapott, jövő héten bár rohadt nehéz lesz, de a Vikest meg kell verni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.