Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 408 — Törzsvendég
Captain inaktív, tudtok valamit újat a héten történtekkel kapcsolatban?

#KeepPounding
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Mondjuk ebből nem derül ki, hogy egy titkárnő segge lett megfogdosva, vagy egy feka, mexikói, arab, kínai munkavállaló lett dikriminálva, majd okosabb leszünk.

A meccs kérdése, a Rodgers megközelítése miatt dobott 15 yardos büntik száma:

Over/under 2.5?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 408 — Törzsvendég
Na már más sem hiányzott
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2014%2F0916%2Fnfl_g_panth_cr_1296x729.jpg
Panthers owner facing misconduct allegations
Panthers owner and founder Jerry Richardson is the subject of a workplace misconduct investigation, the team announced Friday.

#KeepPounding
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Larsen fog RG játszani ha teljesen egészséges
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Turner nem lesz, megnézném Motont, mondjuk sztem Silatolu fog játszani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Packers ellen kiderül mi volt ez a Vikes elleni Win. Egy közepes csapat fellángolása vagy egy közepes csapat felemelkedése.
Ha nyerünk szerintem 12-4 ha veszítünk 10-6. Amúgy meg nemhiszem el hogy 3 fordulóval a vége előtt 9-4 el minden meccsunk élet halál harc. Hol van már a 7-8-1 es play off
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Én a 11-5 látom a szezon végén, tehát a kövi 3ból 2t nyerünk szerintem, Tampa mellett vagy a GB v a FALCONS meglesz, én a GB ellenit érzem inkább Wnek.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Turner nem edzett agyrázkódás miatt. Azt mikor sikerült begyűjteni?
gabokocka
Szerintem Stew ugros TD jénél. Utána csak térdelni volt fent az O előtte meg csak észreveszik.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Turner nem edzett agyrázkódás miatt. Azt mikor sikerült begyűjteni?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Jonathan Stewart lett a hét támadója az NFC-ben.

iktriad
Ezt se gondoltam volna, hogy lesz még hét támadója. 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jonathan Stewart lett a hét támadója az NFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/940952962658127872
több mint 6 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Nagyon helyes, a legjobbakat kell legyűrni, ha komoly céljaink vannak, és egy Rodgersszel felálló Packers pedig mindig mindenkire veszélyes. Nem tudom, mennyire lesz rozsdás, de nekünk nyilvánvalóan a legjobb Rodgersből kell készülni. Remélem Ron nem hagyja majd otthon a tökeit, és az agresszív D mellett dönt, nem kell az a buzi soft coverage, ami után mindig végigmasírozik az ellen a pályán. Jöhetnek a blitzek, érjünk oda jó néhányszor, még ha ebben benne van az is, hogy egy-két nagyobb játékot becumizunk. Capers védelme a futkorászó irányítókat nem szokta kedvelni, úgyhogy Cam kösse fel a nyúlcipőt és jöhetnek az option játékok. CMC-t kéne egy kicsit jobban bevonni ismét a játékba, illetve remélem Olsen is egyre jobban belelendül.

Jó meccs lesz 😊
gabokocka
valószinüleg nem hagyja otthon a tökeit, mert ha 1x bukunk, akkor már egyáltalán nincs esélyünk. Tehát Ha nyerünk, még vagyunk. Továbbá játszani akar már. Valószinüleg, összerántja a csapatot is. A meccs eleje lesz szerintem kérdés, hogy ott megtud-e lógni a Panthers. Ha nem, akkor megéghettek.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Én is örülök neki, hogy Rodgers játszhat, az csak a csapat hasznára válik, ha erős ellenfelekkel játszik (ha meg nem tudunk nyerni itthon, akkor nem is érdemlünk playoffot), másrészt azért ciki lett volna egy Hundley vezette Packerstől kiszopni 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Nagyon helyes, a legjobbakat kell legyűrni, ha komoly céljaink vannak, és egy Rodgersszel felálló Packers pedig mindig mindenkire veszélyes. Nem tudom, mennyire lesz rozsdás, de nekünk nyilvánvalóan a legjobb Rodgersből kell készülni. Remélem Ron nem hagyja majd otthon a tökeit, és az agresszív D mellett dönt, nem kell az a buzi soft coverage, ami után mindig végigmasírozik az ellen a pályán. Jöhetnek a blitzek, érjünk oda jó néhányszor, még ha ebben benne van az is, hogy egy-két nagyobb játékot becumizunk. Capers védelme a futkorászó irányítókat nem szokta kedvelni, úgyhogy Cam kösse fel a nyúlcipőt és jöhetnek az option játékok. CMC-t kéne egy kicsit jobban bevonni ismét a játékba, illetve remélem Olsen is egyre jobban belelendül.

Jó meccs lesz 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Na Aaron ellen kell bizonyítania a csapatnak 😊 nehéz meccs lesz, az biztos. Valamiért a 15-1es szezon Packers elleni meccs érzés van bennem 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy Kalil visszatérése azért jót tett a falnak, igen összeszedett volt az egység a liga egyik legjobb frontja ellen. Olsen is sokat játszott, azonban ő még nem az igazi, nem is nagyon kerestük. Olyan jó volna, ha össze tudnánk úgy állni, hogy már nem hal le senki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Szeretjük ha underdogok vagyunk, vért kell inni és a védelemnek úgy kijönni a meccsre, mint Cam pickje után. Hét játék, mínusz kilenc yard asszem.

Remélem lesz Packers logo kinn és Cam megint leszedi 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Nézem a heti odds-okat, és ami a legjobban kiugrik, az a ti meccsetek: -2vel kezdett az odds, most -3, de itt a kezdeti a nagyon fura.
Adva egy 9-4-es hazi csapat, ami játszik egy 7-6-ossal, ahol még csak nem is biztos, hogy ARod visszatérhet, és mégis, gyakorlatilag a bukik így is esélyesebbnek tekintik a Packerst, mint a Panthers (mivel alapesetben a hazai pálya -3 pontot jelent a fogadóirodáknál, de itt még ez sem volt meg a kezdeti oddsoknál)...

Persze ettől függetlenül simán nyerhettek 4 TD különbséggel is, de ez nagyon wtf line.
PEEtör
Azért lehet mert a Packers futás elleni védelme elég jónak számít míg a passz elleni miatt meccseket veszítenek. Nekünk volt mostanába több 200 yard fölötti meccsunk futva és az elkapoink elég B kategóriássak.

Fordított oldalról a packers elkapó sor jó nevekből áll, a futoik is lényegében elkapók.Nekünk a sec van elkönyvelve gyenge pontnak. Ha van Arod akkor adja magát, Hundley pedig mozgékony KB amit már láttunk idén a Vikes ellen is hogy problémát tud okozni.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nézem a heti odds-okat, és ami a legjobban kiugrik, az a ti meccsetek: -2vel kezdett az odds, most -3, de itt a kezdeti a nagyon fura.
Adva egy 9-4-es hazi csapat, ami játszik egy 7-6-ossal, ahol még csak nem is biztos, hogy ARod visszatérhet, és mégis, gyakorlatilag a bukik így is esélyesebbnek tekintik a Packerst, mint a Panthers (mivel alapesetben a hazai pálya -3 pontot jelent a fogadóirodáknál, de itt még ez sem volt meg a kezdeti oddsoknál)...

Persze ettől függetlenül simán nyerhettek 4 TD különbséggel is, de ez nagyon wtf line.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Szerintem nagyon jó meccset hoztunk egyébként. Volt pár itélet amit ha ellenünk fújnak húzom a szám de nem tudtam volna ellene érvekkel vitatkozni.

Nyomás meg volt igaz hogy Vikings B/2.0 o falla ellen. Addison Pep nagyon jó kis páros szépen haladnak mind2en 10+ sac felé.
Short tudott vilantani megint mikor nagyon kellet. Love, Star szintén nagyon rendbe vannak ezzel az edzők is tisztában vannak és Star szerződése 2. Helyen szerepel. Butler is mutat élet jeleket. Addison se igy nézett ki első pár évébe mint most, de nem is volt első körös.... remélem lesz belőle valami.

Lukeot elég agy feladatok elé állította egyrészt a stáb másrészt a Vikes. El is hibázott szereléseket. A jövőben örülnék ha azért valahogy megoldodna hogy nem az ellenfél legjobb elkapoja jusson rá nem ez volt élete meccse és TD nek se. Egyre inkább indokolatlanná válik 3 LB a pályán. Mayo-tol csak annyi maradt meg hogy valahol a pálya másik részén hátrálás közben elesik......többet mondott minden szónál.

Munnerly-n legjobb meccse volt ez idén annak ellenére hogy a hibátlantol messze volt. Colinnak találtunk egy olyan helyet ahol nem lehet nagyon elszúrni Luke elnavigálja és hasznos is tudott lenni futás ellen. JBryd kb 60% ba blitzre ment így azért elég kiszámítható volt ha felküldtük és oda ért de Kenum elég jól bujkált ki a sackekból egész nap.

Worley pár meccse már teljesen elfogadható és nem az INT volt az egyetlen mozzanata. Bradberry is a jobb formáját hozta, szerintem kezdik felvenni a ritmust, tegnap mégiscsak csak 2 1000yardos elkapot fogtak. Colemannek is jobb meccse volt Adams meg teljesen korrekt és azt minden meccsen hozza, Rudolph TD rajta volt de azt levédekezni már túl Elit dolog lenne.

Cam amilyen bizonytalanul futkosott úgy oda vert a hosszú futása. Én nem tudom vannak e ennyire rafkosak de 3-4 alkalom volt amikor rossz irányba fordul vagy megtorpan, és teljesen olyam hatást kellt mintha probálmá eljátszani hogy fél futni. Vikes mindenesetre nem számolt vele a végjátékba.

Az O fal szerintem meg van véve Darly Williams előtt ideje nekem is fejet hajtani, mikor elbaszta még az is jól jött ki (Fun TD) ezen kívül meccsek óta nyomokban enged nyomást Top 10 RT a PFF szerint.
Norwell megérdemli a nagypénzt mondom ezt annak ellenére hogy Turnernek szerintem nem tett jót a lové. Ryan sokat számított a többieknek áldásom rá örülök neki, egy Center játékot kielemezni nem tudok de rosszabb nem lett a fal. Matt teljesítménye is stabil meccsek óta lehet hogy egy jó hosszú távú megoldás lesz ha tud nálunk fejlődgetni és nyugi van körülötte.

A futó teljesítmény nagyon a falra van utalva. Stewnak a nagyfutáson kívül is voltak szép momentumai a Falcons ellen se tudták levinni csak kiverték a kezéből a labdát.
CMC futásain annyira látszik hogy elkapó, agilis mozgékony megfontolt a robbanékony, gyors, és állat helyett. Örülök hogy ez a stáb ennyire tudja használni de még rengeteg kell hogy legyen benne.

Funchess mindenki ellen kb ennyit hoz 60-100 yard / meccs az hogy most Rhodes mellet hozta tök jó.
Bersin megvett ahogy Bryd is, Shepard meg tönkre vissz, volt megint egy play ahol 0,5 ott kellet volna még futni a routon de nem, ezt Funchess is eljátszotta multhéten és ilyet egy Slot nem engedhet meg magának.

Nagyon koncentráltak és feltűzeltek voltak a srácok 7 ilyen meccset szeretnék még látni.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Most már figyelni kell a sérülésekre nagyon.

Ryan nyaka miatt nem vagyok nyugodt, nem tudom volt e tünet de ha volt is pályán kellet maradnia mert Larsen se volt aktív.

Shaq egyáltalán nem hiányzott a Rudolph TD nél ugyan ott lettünk volna vele is.

Olsennel állítólag nincs baja, de labdát nem kapott még.

Peppersnek jót tett a magasabb snapszám csak ne üsson vissza. Ha megkapja a sacket amit Love-nak írtak akkor 154 nél jár és 10,5 idén.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
Ha jól gondolom 11-5 el még kitudunk esni ha a Falcons ellen kapunk ki? Hawks ver minket tiebreakbe?
Turóczi Szabolcs
biztos ?? ha a hawks 11-5 el áll akkor nem a rams lesz a wild card helyen ?
Midnight
Maradék meccsek:3 Atlanta-Hawks győzelem, 2 Saints-Rams-Panthers győzelem esetén nem jut be a Carolina.
PEEtör
ezt még egyszer ha lehet mert nem értem xD a panthers meg a carolina nem ugyan az a csapat?? Kappa xDD
Midnight
Az Atlanta Hawks meg mintha kosárcsapat lenne 😀

De itt szerintem arról van szó, hogy ha ti söpritek a maradék meccseiteket (és ezzel nyeritek a divet), illetve a Seattle is be tudja húzni a Westet ha minden meccsét nyeri, emellett a Saints és a Rams is nyer még két meccset, akkor mi 11-5-tel is kiesünk.
Jakehomer
Ja így már értem. Hirtelen nem tudtam mért esnétek ki ha a rams-nek is ugyan olyan mérlege lenne mint nektek, de aztán megnéztem hogy jobb a conf.-on belül a mérlegük ha jól láttam
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ha jól gondolom 11-5 el még kitudunk esni ha a Falcons ellen kapunk ki? Hawks ver minket tiebreakbe?
Turóczi Szabolcs
biztos ?? ha a hawks 11-5 el áll akkor nem a rams lesz a wild card helyen ?
Midnight
Maradék meccsek:3 Atlanta-Hawks győzelem, 2 Saints-Rams-Panthers győzelem esetén nem jut be a Carolina.
PEEtör
ezt még egyszer ha lehet mert nem értem xD a panthers meg a carolina nem ugyan az a csapat?? Kappa xDD
Midnight
Az Atlanta Hawks meg mintha kosárcsapat lenne 😀

De itt szerintem arról van szó, hogy ha ti söpritek a maradék meccseiteket (és ezzel nyeritek a divet), illetve a Seattle is be tudja húzni a Westet ha minden meccsét nyeri, emellett a Saints és a Rams is nyer még két meccset, akkor mi 11-5-tel is kiesünk.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
Ha jól gondolom 11-5 el még kitudunk esni ha a Falcons ellen kapunk ki? Hawks ver minket tiebreakbe?
Turóczi Szabolcs
biztos ?? ha a hawks 11-5 el áll akkor nem a rams lesz a wild card helyen ?
Midnight
Maradék meccsek:3 Atlanta-Hawks győzelem, 2 Saints-Rams-Panthers győzelem esetén nem jut be a Carolina.
PEEtör
ezt még egyszer ha lehet mert nem értem xD a panthers meg a carolina nem ugyan az a csapat?? Kappa xDD
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ha jól gondolom 11-5 el még kitudunk esni ha a Falcons ellen kapunk ki? Hawks ver minket tiebreakbe?
Turóczi Szabolcs
biztos ?? ha a hawks 11-5 el áll akkor nem a rams lesz a wild card helyen ?
Midnight
Maradék meccsek:3 Atlanta-Hawks győzelem, 2 Saints-Rams-Panthers győzelem esetén nem jut be a Carolina.

Szerkesztette: PEEtör