Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Egyszer van jó special teamünk, rögtön lelép az edző 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Lejárt a szerződése és más lehetőségek után nézett a hírek szerint, Blackburn lép a helyére.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 www.12up.com/posts/5952043-panthers-fire-special-teams-coordinator?a_aid=40920

#KeepPounding
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Luke nem megy a probowlra. Jól is teszi, volt már ott eleget, nehogy beszedjen vmi szar sérülést.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amúgy a Saints meccsre visszagondolva, ugyanazt hoztuk ellenük kb, mint a Vikes otthon (kicsit más leosztásban, de a végére ugyanaz jött ki), szóval nem mondanám, hogy rosszul állunk a nagy képet tekintve. Ráadásul, mint ahogy meg lett énekelve kicsivel lejjebb, simán benne van a pakliban, hogy olyan SB lesz, aminek mindkét résztvevőjét elvertük idén.
gabokocka
Ezt nem lehet így nézni, mert a két meccs semmiben nem hasonlított egymásra azon kívül, hogy az utolsó támadáson múlt. A Vikes két és fél negyeden keresztül dominált, tükörsimán vezetett, mi meg egy pillanatig se ugye. Ettől függetlenül tényleg nagyon kevésen múlt, hogy nem nyertünk a múlt héten, és látva a hétvégi meccseket, nem irreális feltételezni, hogy ezzel a kerettel is superbowlba lehetett volna jutni, minden gyengeségünkkel együtt.

Ha guardként számolnánk vele, biztos kipróbáljuk legkésőbb a papíron tét nélküli Falcons meccssengabokocka
Erre azért nem vennék mérget 😊 Meg lehet, hogy most még nem úgy tervezünk, aztán egyszer mégis ott köt ki. De preferálhatóan valóban T-t kéne játszatni vele.

A FA-k között én Martint messzire kerülném, az utóbbi időben sokat volt sérült, és már a mileage is kezd látszani rajta, én valami friss vért szeretnék látni. A huddle-on páran Crowellt írták, ő mondjuk elég fiatal, de annyira nem tűnt meggyőzőnek eddig, mindenesetre opció lehet. Az elkapók közül A Rob lenne talán az ideális jelölt, bár a Jax számára is prioritás lesz gondolom a megtartás. A Packers WR-ek közül egyedül Nelson érdekelne, Decker skill setje jó, de kicsit softnak tűnik nekem a srác, persze nem mondanék rá nemet...
Jakehomer
Szinte biztos, hogy 3 top WR fizetéssel nem megyünk neki a kövi szezonnak. Kb 12-12M a 2 rutinosabb srác fizuja. Nelson felöl jöttek már hírek paycutra való hajlandóságról. És ő ugye Rodgers első szamú embere. Mióta AR a QB Nelson pályája vele együtt emelkedett.
Nagyon meglepődnék ha nem Cobbot tennénk ki plusz Nelson le mondana pár millióról és bemozogna slotba. De persze majd kiderül. De minden offseason találhatás ott kezdődik egyenlőre, hogy Cobb cut, Nelson-CMIII újratárgyalás.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Azért Remmers miatt még mindig tudok szurkolni. Lehet hogy 3 év alatt 2x jutt Super Bowlba kezdőként.
Neki is egy nem semmi storyja van
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Nyilván tisztában vagyok vele, hogy más volt a két meccs lefolyása, de csak oda lyukadtak 59 perc után, ahova mi. Nekünk pl Kamarát jobban sikerült semlegesíteni, ellenben ők azért a passzvédekezést sokkal jobban meg tudták oldani. Mondjuk elképesztő minőségi különbség van a Vikes secondary és a mi hátsó alakzatunk között, nem a mi javunkra. De arra akartam célozni, amit a végén leírtál és ami a playoff kezdete előtt elég irreálisnak tűnt, "simán" be lehetett volna menni a Superbowlba. Crowell fel se merült bennem, mondjuk akik eljönnek a Brownstól, hasítani szoktak máshol (mínusz Pryor), nem rossz gondolat. A Norman biznisz azért is fájó, mert ráment egy teljes draftunk azon kívül, hogy sokkal szarabb lett a sec. Peppersben én is bízom, tényleg meglepne, ha szögre akasztaná. De a lényeg, szeretném ha úgy mehetnénk neki a draftnak, hogy jött egy futó, aki abban az esetben, ha nem jön újonc is reális opció lehet, elkapó detto és a secondarybe és hoztunk valakit. És most azért se akadnék ki, ha elpasszolnánk a jövő évi első kört még egy fontos rookie-ért, vagy veteránért vmi draft előtti trade keretében.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Amúgy a Saints meccsre visszagondolva, ugyanazt hoztuk ellenük kb, mint a Vikes otthon (kicsit más leosztásban, de a végére ugyanaz jött ki), szóval nem mondanám, hogy rosszul állunk a nagy képet tekintve. Ráadásul, mint ahogy meg lett énekelve kicsivel lejjebb, simán benne van a pakliban, hogy olyan SB lesz, aminek mindkét résztvevőjét elvertük idén.
gabokocka
Ezt nem lehet így nézni, mert a két meccs semmiben nem hasonlított egymásra azon kívül, hogy az utolsó támadáson múlt. A Vikes két és fél negyeden keresztül dominált, tükörsimán vezetett, mi meg egy pillanatig se ugye. Ettől függetlenül tényleg nagyon kevésen múlt, hogy nem nyertünk a múlt héten, és látva a hétvégi meccseket, nem irreális feltételezni, hogy ezzel a kerettel is superbowlba lehetett volna jutni, minden gyengeségünkkel együtt.

Ha guardként számolnánk vele, biztos kipróbáljuk legkésőbb a papíron tét nélküli Falcons meccssengabokocka
Erre azért nem vennék mérget 😊 Meg lehet, hogy most még nem úgy tervezünk, aztán egyszer mégis ott köt ki. De preferálhatóan valóban T-t kéne játszatni vele.

A FA-k között én Martint messzire kerülném, az utóbbi időben sokat volt sérült, és már a mileage is kezd látszani rajta, én valami friss vért szeretnék látni. A huddle-on páran Crowellt írták, ő mondjuk elég fiatal, de annyira nem tűnt meggyőzőnek eddig, mindenesetre opció lehet. Az elkapók közül A Rob lenne talán az ideális jelölt, bár a Jax számára is prioritás lesz gondolom a megtartás. A Packers WR-ek közül egyedül Nelson érdekelne, Decker skill setje jó, de kicsit softnak tűnik nekem a srác, persze nem mondanék rá nemet...

Egyébként Samuel egyetemen nem volt sérülékeny, ez az idei két sérülés remélhetőleg fluke volt (a második tényleg szimpla pech), Byrd ugye egy kick returnnél halt le, az sajnos benne van a pakliban - mondanám, hogy ne legyen visszahordó, de ha ő nincs, akkor mikor csinálunk KR TD-t? 😊 Nyilván a campbe mindig kell competition, de én elégedett lennék azzal is, ha csak egy már bizonyított WR-t hoznánk.

A nagy FA corner igazolások gyakran sülnek el rosszul, attól egy kicsit fáznék, hogy 10 milliót kipengessünk valakinek, aki a mi rendszerünkbe nem feltétlenül illik bele. Sajnos azzal, hogy Gettleman elbaszta JNo ügyét, rengeteg problémát kreált a secondaryben, ez az egy dolog, amit nem tudok elnézni neki. Az, hogy a safety poszton ilyen látványosan kizárólag kukázunk, valszeg Rivera miatt is van, úgyhogy meglepne egy korai safety pick.

Én Pep visszatérésével számolok, láthatóan élvezte, hogy újra itt van, az egekbe dicsérte a légkört és a társaságot, egy pillanatig nem érződött a levezetés, minden jel arra utal, hogy még játszani akar. Hallra kíváncsi leszek, ő kicsit premature lett IR-re rakva, talán ha Hurney nem pöcsöl annyit a kicker kérdésen, rosteren tudtuk volna tartani. Ettől függetlenül a korai DE pick is abszolút benne van a pakliban, pláne ha esik 1-2. körben valaki, akit be tudunk BPA-zni.

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Mást nem nagyon tudsz kivágni úgy, hogy megérje. olyan cutokat tudnánk csinálni, amivel kb. nulla hely keletkezik, viszont űr lesz utána a csapatban. Ryan Kalilon tudsz még 7.5 misit spórolni, két hónappal ezelőtt azt mondtam volna menjem, de a visszatérése után szemmel láthatóan jobb lett a fal, tehát ha az egészsége engedi, akkor maradjon (nyilván egy gesztus értékű paycutot lehet kunyerálni tőle). Most ilyen Colin Jones, Fozzy és társai, akik után 1 millió felszabadul az nem tétel, aki jön helyettük, az kb ugyanannyiba fog kerülni.
gabokocka
Ja hát Kalil belemehetne a paycutba. Én se látok semmi mozgás teret. Munnerlyval kretén szerződés sikerült kötni.

Fal egyébként szerintem se vészes összeg. És tök egyértelmű hogy nekünk ott kell megnyerni a meccseket.

Szarul fog kinézni a DL ha Pep visszavonul és Start elengedjük.

Veteránok win now modba lesznek.

Adams, Peppers ( ha marad) Ryan Kalil, Munnerly,Thomas Davis.

Ezen a szálon be lehetne fűzni Pepperst a maradásra Kalilt a paycutra.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Mást nem nagyon tudsz kivágni úgy, hogy megérje. olyan cutokat tudnánk csinálni, amivel kb. nulla hely keletkezik, viszont űr lesz utána a csapatban. Ryan Kalilon tudsz még 7.5 misit spórolni, két hónappal ezelőtt azt mondtam volna menjem, de a visszatérése után szemmel láthatóan jobb lett a fal, tehát ha az egészsége engedi, akkor maradjon (nyilván egy gesztus értékű paycutot lehet kunyerálni tőle). Most ilyen Colin Jones, Fozzy és társai, akik után 1 millió felszabadul az nem tétel, aki jön helyettük, az kb ugyanannyiba fog kerülni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Hasonlóan gondolom mint Gabo.
Butlert nem tudom csak elképzelni kezdőnek, Star helyén meg semennyire, DT csak nem hozunk a a drafton 😀 FA aki kb hozná azt a szintet az nem lenne olcsóbb. Lehet hogy komolyabban bele kell nyúlni a Csapatba Cutoknál hogy legyen hely.

CB helyzet az dühitő, most rá jönni hogy fizetni kéne valakinek majdnem annyit mint Normannek csak közbe elbasztunk 2 évet.
Olyam nagy playmakert nem látok CB között de ugye változhat. Grimesal jön az asszony is azért nem kell Trumain Johnsont nem tartom sokra , meg ő 15+ fizetést kap 2 éve. Ehhez úgy állok higy draft. Mondom miért.

Egyrészt nem kell feltétlenül első körbe. Masrészt könnyű felülni a vonatra amit most White és Lattimore indított, ilyenkor kicsit elkell vonatkoztatni ezektől meg a bustoktol is, és megkérdezni, tudunk jobbat draftolni mint Worley? Hogy klasszikust idézek " inkább igen mint nem .

Ami a CB fejlődését illeti. Persze nem kell 2 évére sztárnak lenni Norman se volt, Normanhez se kell viszonyítani. De mondjon valaki 1 CB aki 3. Évébe is inkább volt szar mint jó aztán tisztességes karriert futott be. Tehát nem kell róluk lemondani de legyen verseny minimum. Gunterre kiváncsi vagyok megprobáljuk e beépíteni.

És a Saints meccs kicsit erősített abban az elképzelésben hogy Worley ha elveszti a kezdőt probáljuk ki Safetybe. Most szarul hangzik mert hogy Misstackle gyár stb. De megint az hogy Colemannél nem tud többet csinálni.

Egyetlen pozitívumot láttunk nála, hogy zonázásba nincs elveszve. Amikor nem nyargalnia kell az elkapó után meg lekövetni az irányváltásokat akkor nincs vele nagy gond. Szokos ember fogásra alkalmatlannak tűnik.
Nem azt mondom hogy Bomba megoldás lenne de ha mondjuk Gunter kiszoritja és hozunk valakit innen vagy onnan. Akkor meglehetne próbálni. Én az elhibázott szerelések miat azért nem aggódok mert nagyrészt egész más szituáciokba kell szerelnie egy Cornernek. Azért csuszik lerola mert előtte már megverte az ember. Open fielden vagy levegőben ezzel nem láttam nála gondot.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Amúgy a Saints meccsre visszagondolva, ugyanazt hoztuk ellenük kb, mint a Vikes otthon (kicsit más leosztásban, de a végére ugyanaz jött ki), szóval nem mondanám, hogy rosszul állunk a nagy képet tekintve. Ráadásul, mint ahogy meg lett énekelve kicsivel lejjebb, simán benne van a pakliban, hogy olyan SB lesz, aminek mindkét résztvevőjét elvertük idén.

TD visszavonulása egyelőre egy évvel még minimum odébb van, de az, hogy most úgy érzi, hogy a következő lesz az utolsó szezonja, nem garancia semmire. De ezért lett draftolva Shaq, úgy hogy most legalább meglátjuk, milyen lesz teljes időben kezdőként Luke mellett. Utolsó éve jön az újonc szerződéssel, ki kell derüljön, számíthatunk-e rá hosszú távon. Én csak ezért nem húznék LB-t, max az utolsó négy pick egyikével. És pont hasonló okokból gondolom, hogy Start el kell engedni. Elvittük Butlert az első körben, ne bassza már meg a jóisten, hogy 25 millát költsünk a két kezdő DT-re meg ott üljön mögöttük egy első körös a padon. Derüljön ki, hogy alkalmas-e bármire Butler, vagy sem.

Norwell megtartása esetén most tényleg drágának tűnhetne a fal, de ha jobban mögé nézünk a dolgoknak, akkor ez csak átmeneti állapot. Matt Kalilnak sztem utolsó éve lehet nálunk, ha nem lép szintet, hiszen a szerződése úgy lett kialakítva, hogy az első két évben kb csak az aláírás pénzt kapja, azon kívül kb semmit, 2019-től lenne nagyobb az alapfizu, illetve roster bonus is leesne neki, tehát vele csak akkor tervezünk hosszú távon, ha 2018-ban top10 LT játékot tesz ki a pályára. Daryl Williams contract yearben lesz, vele hosszabbítani kell, és ott van Moton, akit mindent végiggondolva sztem valamelyikük helyettesének draftoltunk. Ha guardként számolnánk vele, biztos kipróbáljuk legkésőbb a papíron tét nélküli Falcons meccssen, de ott Silatolu játszott, aki a WC körben egyébként inaktív volt. Tehát az az érzésem, hogy idén marad így a két tackle, aztán 2019-től Moton átveszi vagy Kalil, vagy Williams helyét, attól függ, hogy alakul a játékuk a szezonban, illetve hogy fejlődik Moton. Emellé ha még odavesszük Ryan Kalil helyzetét is, akinek szintén lejár a zsíros szerződése, többet sérült, mint nem, könnyen lehet, hogy csak két komoly szerződéssel bíró ember lenne a falban 2019-re. Szóval én Norwellt megfizetném, Turner kaliberű szerződést adni neki, így a két guard poszton megvagyunk hosszútávra. Center kell majd, és sztem egy tackle is, így legalább két biztos pont legyen a jövőre nézve.

Nézegettem a futók helyzetét a ligában, nyilván Bellt nem mi fogjuk elhozni Pittsburghből, de azért lesznek opciók. Martint 99%, hogy kibasszák, ő megérne egy próbát, Dion Lewisban is látnék fantáziát, ha nem marad Bostonban, esetleg Blountot is meg lehetne környékezni, de ő nagyon végső megoldás. Viszont bárkivel is próbálkozunk, a draftról is kell hozni valakit, négy pick van az első három körben, ebből egy futó kell legyen. Én úgy képzelem el a RB posztot a következő szezonban, hogy egy újonc és egy FA-ről hozott játékos küzd a lead back szerepért, mellettük CMC pedig amolyan hibrid szerepkörben fut, elkap, mindent csinál.

Elkapónak Deckert már említettem, mint potenciális célpont, Allen Robinson, Pryor is esélyes lehet, Maclin egy esetleges cut után engem érdekelne, illetve nem tudom, hogy a Packersnél mi lesz Cobb vagy Nelson sorsa Adams hosszabbítása után, de ha vkit onnan kihajítanak, akkor újabb opció lesz a piacon. A lényeg, hogy egy embert mindenképp szeretnék a draft előtt, meg aztán onnan is, mert hiába néz ki jól, hogy Samuel és Byrd visszajön, egyikükre se lehet sajnos komolyan alapozni a folytonos sérülések miatt. Kell biztosíték, kell depth, inkább az legyen, hogy azon kell gondolkozni, hogy ki maradjon ki az meccsnapi keretből, mintsem megint Bersinnel kelljen a playoffban szerencsétlenkedni. A TE-eknél Dickson szerződése lejár, nem kell meghosszabbítani, menjen isten hírével, draftoljunk az első három körben valakit Olsen mögé, sőt, akár a későbbi körökben is jöhet ember. A piacről Eifert vagy ASJ az, akikben látok fantáziát, nagy pénzt nyilván egyik sem ér ilyen olyan okok miatt, de próbálkozni kell, hátha beletalálunk valakibe.

CB-re viszont adnék nagy pénzt FA-n, akár TruJot, akár Butlert elhoznám, ami azért vicces, mert ugye Norman itt volt, csak nem fizettük meg. De a lényeg, playmaker kell a secondarybe, és nem feltétlen a draftról , Bradberryről és még Worleyről sem teljesen mondanék le, Norman sem második évére lett elit CB. Lattimore és White ugye idén nagyon beletaláltak, de ez nem garancia arra, hogy ha idén húznánk egy CB-t az első körben, akkor ő nálunk is azonnali hatással lenne a védelemre. Szóval, ha egy posztot kéne mondani, amire komoly pénzt szánnék, akkor az a CB. Safetynél pont fordítva érzem, Adams és Coleman veteránnak jó, vérfrissítés kell, és emberemlékezet - Minter - óta nem volt normális safetynk, akit draftoltunk volna. Szóval CB-t a piacról, safety-t a draftról kéne szerezni.

Most van olyan 20 misi körüli helyünk (nyilván függ attól, mennyi lesz a cap), ehhez CJ, Shepard és Stew cutjával még kilencet hozzá tudunk rakni. Norwell hosszabbítása egy jó szerződéssel idénre olyan 6-7 millával terhelné a capet, Gano 3-4 millió, optimális esetben Pep is visszajön 2-3 misiét (ami kimaradt, ha Pep nem jön vissza, DE kell a draft elejéről, ha visszajön, ráér jövőre, ha Hall nem mutat semmit). Ezek után olyan 16-17 millió körül lehetünk, ebből kéne egy CB és egy WR, ami simán megoldható, utána meg egy bivaly draft, ahol az elején jöhetne egy RB, TE, S, és WR tetszőleges sorrendben, ahogy alakul a draft. Kérdés, hogy Hurneymester miként gondolkodik. De továbbra is bizakodó vagyok, jók lehetünk jövőre, csak kéne egy nem elbaszott offseason (az utóbbi kettőt túl jóra nehezen tudnám értékelni).

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Hát ez elég meh volt, eljátszhatták volna ezt a múlt héten a végén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Egy Pats-Vikes Super bowl és akkor szeptemberig osztani fogom hogy őket mi megvertuk.
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Nem lesz könnyű egy olyan akaraterővel, alázattal rendelkező játékost találni, mint Davis, ha visszavonul.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Félek, hogy a Falcons tényleg becsúszik valahogy a Superbowlba.
Jakehomer
Ezt megúsztuk, nem könnyen szurkolnék még egyszer a Patsnek 😊

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Lehet ujra LB draftolni idén juhu
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
 profootballtalk.nbcsports.com/2018/01/12/thomas-davis-says-2018-will-be-his-final-year/?sf179081783=1


több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Megnéztem a cap számokat.
Munnerly maradni fog
Colman is elég megfontolandó

Shepard Stew határeset de ők inkább igen mint nem.

CJ tutti Dickson meg FA lesz.

Norwell szerintem egy Turner féle szerződést kaphat.

Ryan meg paycutba bele mehetne 2-3 millióval.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Amúgy elkapó fronton se fogunk rosszul kinézni Samuel Fun mind2 második körös CMC-t Flexbe fent lehet tartani kb minden snapnél ha van egy értelmes futonk. Bryd meg simán lehet az a plusz faktor ami néha kell.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Nem aggódok az edzők miatt.
Igaziból szerintem azon múlik hogy milyen futónk lesz, egy átlag felettivel már nem lesz különösen gond. Stew átlagos, CMC atlag alatt futott idén. Tényleg ha lesz olyan aki többet kitud hozni a snapból mint azt a fal vagy a play hívás indokolná akkor jók leszünk. Ha nem lesznek Stew toss playek már meccsenként 10 yarddal többet futunk 😀.

Remélem ők is ugy látják hogy ehhez kell egy jó futó ami most nincs. És Norwell-t itt kell tartani.
Ha Stew, Dickson megy akkor Ryan még maradhat is és lesz pénz.
Nem kell hozzá nagy zseninek lenni hogy Lotuleit Norwellt is megtudjuk tartani. Nincs elkaponk és Cornerunk aki meglenne nagyon fizetve szóval amit más csapatok erre költenek azt nekünk a falakra kell. Mindenki akiknek most 2-5 millákat fizetünk pótolható a teljesítménye újonccal.

Coleman Dickson Stew CJ ha ugy van Munnerlytol is meg lehet szabadulni. Akkor meg lehet tartani aki fontos.
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
 twitter.com/JoshNorris/status/951602155412230145
baggio 🏈
Hát ezekkel a kinevezésekkel kb saját magát buktathatja meg Rivera.Az lehet,hogy Turner 8-10 éve top koordinátor volt,de mostanra teljesen elment mellette az NFL. Ez még nem is lenne akkora gáz,hisz lehet meg tud még újulni valahogy,dehogy a legfontosabb Offense pozíciókba saját rokonait is idehozza,akik hát finoman szólva sem az NFL krémje lehet sok lesz.
Kíváncsi leszek ebből mi fog kisülni,de eddig ezek a nagy családi "összejövetelek" az NFL-ben nem sokszor váltak be.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
A D-be nem jött valaki a családból? 😊

Úgy tűnik Wilks maradni fog, a Coltshoz el se ment interjúra, a Giantsnál és a Cardinalsnál járt, de egyik helyen se ő a favorit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
 twitter.com/JoshNorris/status/951602155412230145
baggio 🏈
Szakértő család, természetesen mindenki a tudása és képességei miatt kapott állást.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 twitter.com/JoshNorris/status/951602155412230145
baggio 🏈
sírok
gondolom akkor
Mrs Turner: New Owner

#KeepPounding