Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Hurneymester is fel lett függesztve, mert beperelte az exasszony hogy időnként durvult otthon. A bíró nem talált semmit, de most ugye az NFL is vizsgálódik, Hatalmas, mi tud még történni? Eddig nem nagyon foglalkoztam a GM jelöltekkel, mert úgy gondoltam, hogy simán Hurneyé a meló, ezek után érdekes les a sztori. Mellesleg ez tök jó így a draft és FA előtt, nyilván nem volna munka....
gabokocka
Ki interjúztat btw?
Csak mert ugye a franchise for sale.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Hurneymester is fel lett függesztve, mert beperelte az exasszony hogy időnként durvult otthon. A bíró nem talált semmit, de most ugye az NFL is vizsgálódik, Hatalmas, mi tud még történni? Eddig nem nagyon foglalkoztam a GM jelöltekkel, mert úgy gondoltam, hogy simán Hurneyé a meló, ezek után érdekes les a sztori. Mellesleg ez tök jó így a draft és FA előtt, nyilván nem volna munka....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
18 ban Kalil is visszavonul. Remélem még 19 februárra jut neki 1 meccs
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Bennem az merült fel, hogy ki interjúztat? Tina Becker? Ron? Hurney saját magát? Mókás helyzet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Vajon a GM interjúk full kamuk és Hurney szerződése már alá is van írva, vagy tényleg keresünk valakit? Van egy tippem 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Bryan Hoke lesz a DL coach és Travelle Wharton jön Matsko mellé OL coachnak. Hoke-ot fingom sincs hogy böktük ki magunknak, semmiféle kapcsolatot nem látok. Wharton ugye nem meglepő.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Steve Russ lesz az új LB edző, az Air Force DC állását hagyja ott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Nézzük úgy, hogy jó lesz egy kis vérfrissítés. Egyébként amiket Norv nyilatkozott az O-ról, tetszik, legalább lesz mit várni, hogy azután essünk pofára 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Washingtonban bízok, de tényleg sok jó pozíciós edzőt vesztettünk, ebből lehet gond,

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Sam Mills III-ról kiderül most miért "tartjuk". Neki kéne a DL vagy a LB edzőnek lenni.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja és nagyon úgy néz ki, hogy Wilks marad itten. Hogy ez jó-e vagy sem, majd kiderül.
gabokocka
Nem derül ki, megy a sivatagba. Hát érdekes offseason lesz, kíváncsi vagyok jön-e valaki kintről, vagy Ron építkezik tovább belülről. Na meg az is kérdéses, kit visz magával Wilks.
gabokocka
Állítólag az LB edzőt DC-nak.
Bazzani
Nem, a DL coach, Washington lesz a befutó, várható volt. Hát két év alatt szépen kiürült a védő oldalon lévő edzői stáb.
szerk.: mármint Washington lesz nálunk a DC, Holcomb pedig Arizonában, ha jól nézem. Picit zavaros voltam.
gabokocka
 bit.ly/2BkToCU  twitter.com/nfltrade_rumors/status/955510510186827777/photo/1

Én is úgy értettem, hogy az LB edzőt viszi magával.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Ja és nagyon úgy néz ki, hogy Wilks marad itten. Hogy ez jó-e vagy sem, majd kiderül.
gabokocka
Nem derül ki, megy a sivatagba. Hát érdekes offseason lesz, kíváncsi vagyok jön-e valaki kintről, vagy Ron építkezik tovább belülről. Na meg az is kérdéses, kit visz magával Wilks.
gabokocka
Állítólag az LB edzőt DC-nak.
Bazzani
Nem, a DL coach, Washington lesz a befutó, várható volt. Hát két év alatt szépen kiürült a védő oldalon lévő edzői stáb.
szerk.: mármint Washington lesz nálunk a DC, Holcomb pedig Arizonában, ha jól nézem. Picit zavaros voltam.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja és nagyon úgy néz ki, hogy Wilks marad itten. Hogy ez jó-e vagy sem, majd kiderül.
gabokocka
Nem derül ki, megy a sivatagba. Hát érdekes offseason lesz, kíváncsi vagyok jön-e valaki kintről, vagy Ron építkezik tovább belülről. Na meg az is kérdéses, kit visz magával Wilks.
gabokocka
Állítólag az LB edzőt DC-nak.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Ja és nagyon úgy néz ki, hogy Wilks marad itten. Hogy ez jó-e vagy sem, majd kiderül.
gabokocka
Nem derül ki, megy a sivatagba. Hát érdekes offseason lesz, kíváncsi vagyok jön-e valaki kintről, vagy Ron építkezik tovább belülről. Na meg az is kérdéses, kit visz magával Wilks.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Ja és nagyon úgy néz ki, hogy Wilks marad itten. Hogy ez jó-e vagy sem, majd kiderül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Pep állítólag 2 évre jönne vissza, közel a megegyezés, nyami.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Blackburn értelmes csóka, drasztikus visszaesést nem várok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Egyszer van jó special teamünk, rögtön lelép az edző 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Lejárt a szerződése és más lehetőségek után nézett a hírek szerint, Blackburn lép a helyére.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 408 — Törzsvendég
 www.12up.com/posts/5952043-panthers-fire-special-teams-coordinator?a_aid=40920

#KeepPounding
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Luke nem megy a probowlra. Jól is teszi, volt már ott eleget, nehogy beszedjen vmi szar sérülést.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amúgy a Saints meccsre visszagondolva, ugyanazt hoztuk ellenük kb, mint a Vikes otthon (kicsit más leosztásban, de a végére ugyanaz jött ki), szóval nem mondanám, hogy rosszul állunk a nagy képet tekintve. Ráadásul, mint ahogy meg lett énekelve kicsivel lejjebb, simán benne van a pakliban, hogy olyan SB lesz, aminek mindkét résztvevőjét elvertük idén.
gabokocka
Ezt nem lehet így nézni, mert a két meccs semmiben nem hasonlított egymásra azon kívül, hogy az utolsó támadáson múlt. A Vikes két és fél negyeden keresztül dominált, tükörsimán vezetett, mi meg egy pillanatig se ugye. Ettől függetlenül tényleg nagyon kevésen múlt, hogy nem nyertünk a múlt héten, és látva a hétvégi meccseket, nem irreális feltételezni, hogy ezzel a kerettel is superbowlba lehetett volna jutni, minden gyengeségünkkel együtt.

Ha guardként számolnánk vele, biztos kipróbáljuk legkésőbb a papíron tét nélküli Falcons meccssengabokocka
Erre azért nem vennék mérget 😊 Meg lehet, hogy most még nem úgy tervezünk, aztán egyszer mégis ott köt ki. De preferálhatóan valóban T-t kéne játszatni vele.

A FA-k között én Martint messzire kerülném, az utóbbi időben sokat volt sérült, és már a mileage is kezd látszani rajta, én valami friss vért szeretnék látni. A huddle-on páran Crowellt írták, ő mondjuk elég fiatal, de annyira nem tűnt meggyőzőnek eddig, mindenesetre opció lehet. Az elkapók közül A Rob lenne talán az ideális jelölt, bár a Jax számára is prioritás lesz gondolom a megtartás. A Packers WR-ek közül egyedül Nelson érdekelne, Decker skill setje jó, de kicsit softnak tűnik nekem a srác, persze nem mondanék rá nemet...
Jakehomer
Szinte biztos, hogy 3 top WR fizetéssel nem megyünk neki a kövi szezonnak. Kb 12-12M a 2 rutinosabb srác fizuja. Nelson felöl jöttek már hírek paycutra való hajlandóságról. És ő ugye Rodgers első szamú embere. Mióta AR a QB Nelson pályája vele együtt emelkedett.
Nagyon meglepődnék ha nem Cobbot tennénk ki plusz Nelson le mondana pár millióról és bemozogna slotba. De persze majd kiderül. De minden offseason találhatás ott kezdődik egyenlőre, hogy Cobb cut, Nelson-CMIII újratárgyalás.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Azért Remmers miatt még mindig tudok szurkolni. Lehet hogy 3 év alatt 2x jutt Super Bowlba kezdőként.
Neki is egy nem semmi storyja van
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Nyilván tisztában vagyok vele, hogy más volt a két meccs lefolyása, de csak oda lyukadtak 59 perc után, ahova mi. Nekünk pl Kamarát jobban sikerült semlegesíteni, ellenben ők azért a passzvédekezést sokkal jobban meg tudták oldani. Mondjuk elképesztő minőségi különbség van a Vikes secondary és a mi hátsó alakzatunk között, nem a mi javunkra. De arra akartam célozni, amit a végén leírtál és ami a playoff kezdete előtt elég irreálisnak tűnt, "simán" be lehetett volna menni a Superbowlba. Crowell fel se merült bennem, mondjuk akik eljönnek a Brownstól, hasítani szoktak máshol (mínusz Pryor), nem rossz gondolat. A Norman biznisz azért is fájó, mert ráment egy teljes draftunk azon kívül, hogy sokkal szarabb lett a sec. Peppersben én is bízom, tényleg meglepne, ha szögre akasztaná. De a lényeg, szeretném ha úgy mehetnénk neki a draftnak, hogy jött egy futó, aki abban az esetben, ha nem jön újonc is reális opció lehet, elkapó detto és a secondarybe és hoztunk valakit. És most azért se akadnék ki, ha elpasszolnánk a jövő évi első kört még egy fontos rookie-ért, vagy veteránért vmi draft előtti trade keretében.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Amúgy a Saints meccsre visszagondolva, ugyanazt hoztuk ellenük kb, mint a Vikes otthon (kicsit más leosztásban, de a végére ugyanaz jött ki), szóval nem mondanám, hogy rosszul állunk a nagy képet tekintve. Ráadásul, mint ahogy meg lett énekelve kicsivel lejjebb, simán benne van a pakliban, hogy olyan SB lesz, aminek mindkét résztvevőjét elvertük idén.
gabokocka
Ezt nem lehet így nézni, mert a két meccs semmiben nem hasonlított egymásra azon kívül, hogy az utolsó támadáson múlt. A Vikes két és fél negyeden keresztül dominált, tükörsimán vezetett, mi meg egy pillanatig se ugye. Ettől függetlenül tényleg nagyon kevésen múlt, hogy nem nyertünk a múlt héten, és látva a hétvégi meccseket, nem irreális feltételezni, hogy ezzel a kerettel is superbowlba lehetett volna jutni, minden gyengeségünkkel együtt.

Ha guardként számolnánk vele, biztos kipróbáljuk legkésőbb a papíron tét nélküli Falcons meccssengabokocka
Erre azért nem vennék mérget 😊 Meg lehet, hogy most még nem úgy tervezünk, aztán egyszer mégis ott köt ki. De preferálhatóan valóban T-t kéne játszatni vele.

A FA-k között én Martint messzire kerülném, az utóbbi időben sokat volt sérült, és már a mileage is kezd látszani rajta, én valami friss vért szeretnék látni. A huddle-on páran Crowellt írták, ő mondjuk elég fiatal, de annyira nem tűnt meggyőzőnek eddig, mindenesetre opció lehet. Az elkapók közül A Rob lenne talán az ideális jelölt, bár a Jax számára is prioritás lesz gondolom a megtartás. A Packers WR-ek közül egyedül Nelson érdekelne, Decker skill setje jó, de kicsit softnak tűnik nekem a srác, persze nem mondanék rá nemet...

Egyébként Samuel egyetemen nem volt sérülékeny, ez az idei két sérülés remélhetőleg fluke volt (a második tényleg szimpla pech), Byrd ugye egy kick returnnél halt le, az sajnos benne van a pakliban - mondanám, hogy ne legyen visszahordó, de ha ő nincs, akkor mikor csinálunk KR TD-t? 😊 Nyilván a campbe mindig kell competition, de én elégedett lennék azzal is, ha csak egy már bizonyított WR-t hoznánk.

A nagy FA corner igazolások gyakran sülnek el rosszul, attól egy kicsit fáznék, hogy 10 milliót kipengessünk valakinek, aki a mi rendszerünkbe nem feltétlenül illik bele. Sajnos azzal, hogy Gettleman elbaszta JNo ügyét, rengeteg problémát kreált a secondaryben, ez az egy dolog, amit nem tudok elnézni neki. Az, hogy a safety poszton ilyen látványosan kizárólag kukázunk, valszeg Rivera miatt is van, úgyhogy meglepne egy korai safety pick.

Én Pep visszatérésével számolok, láthatóan élvezte, hogy újra itt van, az egekbe dicsérte a légkört és a társaságot, egy pillanatig nem érződött a levezetés, minden jel arra utal, hogy még játszani akar. Hallra kíváncsi leszek, ő kicsit premature lett IR-re rakva, talán ha Hurney nem pöcsöl annyit a kicker kérdésen, rosteren tudtuk volna tartani. Ettől függetlenül a korai DE pick is abszolút benne van a pakliban, pláne ha esik 1-2. körben valaki, akit be tudunk BPA-zni.

Perception is reality.