Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Na Coleman meglepi. Szerettem a karakterét de fos 2 éve. Lehet hozunk komolyabb FA-et?
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Nem igazán értem ezt a 10-et még ér 12-t már nem hozzáállást. Azokat a jó játékosokat kell megfizetni, akik a csapatban vannak, mást sajnos nem tudunk. Joe Thomast nem fogjuk tudni megfizetni, mert nem nálunk játszik, nálunk Norwell van, meg Daryl Williams, őket kell a lehető legjobb megoldással megtartani. Mondjuk Norwell sztem egy öt-hat éves 12-13 milliós szerződést tuti aláírna. Ez meg simán megoldható úgy, hogy idén és jövőre 7-8 misinél többel ne terhelje a sapkát.

Amúgy jövőre Williams olcsóbb lesz? Nem hiszem. Ryan Kalil visszavonul, Matt ha nem javul cutolva lesz, ott állsz majd egy Turnerrel, egy FA Daryl Williamsszel, meg egy nem tudom milyen Motonnal. Nyilván idén húzunk vkit, de Norwellt meg kell tartani, ha jövőre nem akarsz letolt gatyával állni az FA kezdetén.
gabokocka
Szerintem nagyon sok FO így dolgozik hogy belövi hogy neki mennyit ér egy adott játékos, és hát valahol kell hogy legyen egy limit. Ennyi erővel minden játékos azt mondaná hogy most nem minegy hogy 10 vagy 12? Aztán 5 játékosra az már 10 milla. Amúgy Norwell lehet adna egy kis home discountot, persze meg kell próbálni megtartani, de azért nem minden áron.
Tomcsik
Nem minden játékosnál, de van minden keretben 6-8 játékos akinél nem lehet pár milliókon szarakodni. Pont a panthers jó példa erre norman esetével, azóta is azt a hibát nyögik és nem bírják szintre hozni a secondaryt. Norwell t meg kell tartani, ha 10 annyiért, ha 13 annyiért mert 100+ milkós frencsi qb van mögötte akinek stílusa miatt kell is az elit interior ol. Nyílván a teljes képet kell nézni és lehetne matekozni ha lenne vmi ígéretes projekt mögötte, de nincs + ehhez még hozzájön amit gabo is leírt, te meg rugóznál itt 2 millió usd-n az fo helyében. Nem is értem.
peach
Mondjuk én is pipa voltam amikor nem fizettük meg AJ-t...Mondjuk ő menni is akart...

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Kb 6 misi is felszabadult, lehet folytatni Stewarttal és Sheparddal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 408 — Törzsvendég
 twitter.com/PanthersMax/status/968202011052257280

#KeepPounding
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Coleman cut, meglepő, de tetszik, elég fos volt Norman távozása óta.

Továbbá még Matt Kalil 10 milliós opciós bónuszát roster bónusszá alakítottuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Nem igazán értem ezt a 10-et még ér 12-t már nem hozzáállást. Azokat a jó játékosokat kell megfizetni, akik a csapatban vannak, mást sajnos nem tudunk. Joe Thomast nem fogjuk tudni megfizetni, mert nem nálunk játszik, nálunk Norwell van, meg Daryl Williams, őket kell a lehető legjobb megoldással megtartani. Mondjuk Norwell sztem egy öt-hat éves 12-13 milliós szerződést tuti aláírna. Ez meg simán megoldható úgy, hogy idén és jövőre 7-8 misinél többel ne terhelje a sapkát.

Amúgy jövőre Williams olcsóbb lesz? Nem hiszem. Ryan Kalil visszavonul, Matt ha nem javul cutolva lesz, ott állsz majd egy Turnerrel, egy FA Daryl Williamsszel, meg egy nem tudom milyen Motonnal. Nyilván idén húzunk vkit, de Norwellt meg kell tartani, ha jövőre nem akarsz letolt gatyával állni az FA kezdetén.
gabokocka
Szerintem nagyon sok FO így dolgozik hogy belövi hogy neki mennyit ér egy adott játékos, és hát valahol kell hogy legyen egy limit. Ennyi erővel minden játékos azt mondaná hogy most nem minegy hogy 10 vagy 12? Aztán 5 játékosra az már 10 milla. Amúgy Norwell lehet adna egy kis home discountot, persze meg kell próbálni megtartani, de azért nem minden áron.
Tomcsik
Nem minden játékosnál, de van minden keretben 6-8 játékos akinél nem lehet pár milliókon szarakodni. Pont a panthers jó példa erre norman esetével, azóta is azt a hibát nyögik és nem bírják szintre hozni a secondaryt. Norwell t meg kell tartani, ha 10 annyiért, ha 13 annyiért mert 100+ milkós frencsi qb van mögötte akinek stílusa miatt kell is az elit interior ol. Nyílván a teljes képet kell nézni és lehetne matekozni ha lenne vmi ígéretes projekt mögötte, de nincs + ehhez még hozzájön amit gabo is leírt, te meg rugóznál itt 2 millió usd-n az fo helyében. Nem is értem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Nem igazán értem ezt a 10-et még ér 12-t már nem hozzáállást. Azokat a jó játékosokat kell megfizetni, akik a csapatban vannak, mást sajnos nem tudunk. Joe Thomast nem fogjuk tudni megfizetni, mert nem nálunk játszik, nálunk Norwell van, meg Daryl Williams, őket kell a lehető legjobb megoldással megtartani. Mondjuk Norwell sztem egy öt-hat éves 12-13 milliós szerződést tuti aláírna. Ez meg simán megoldható úgy, hogy idén és jövőre 7-8 misinél többel ne terhelje a sapkát.

Amúgy jövőre Williams olcsóbb lesz? Nem hiszem. Ryan Kalil visszavonul, Matt ha nem javul cutolva lesz, ott állsz majd egy Turnerrel, egy FA Daryl Williamsszel, meg egy nem tudom milyen Motonnal. Nyilván idén húzunk vkit, de Norwellt meg kell tartani, ha jövőre nem akarsz letolt gatyával állni az FA kezdetén.
gabokocka
Szerintem nagyon sok FO így dolgozik hogy belövi hogy neki mennyit ér egy adott játékos, és hát valahol kell hogy legyen egy limit. Ennyi erővel minden játékos azt mondaná hogy most nem minegy hogy 10 vagy 12? Aztán 5 játékosra az már 10 milla. Amúgy Norwell lehet adna egy kis home discountot, persze meg kell próbálni megtartani, de azért nem minden áron.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Nem igazán értem ezt a 10-et még ér 12-t már nem hozzáállást. Azokat a jó játékosokat kell megfizetni, akik a csapatban vannak, mást sajnos nem tudunk. Joe Thomast nem fogjuk tudni megfizetni, mert nem nálunk játszik, nálunk Norwell van, meg Daryl Williams, őket kell a lehető legjobb megoldással megtartani. Mondjuk Norwell sztem egy öt-hat éves 12-13 milliós szerződést tuti aláírna. Ez meg simán megoldható úgy, hogy idén és jövőre 7-8 misinél többel ne terhelje a sapkát.

Amúgy jövőre Williams olcsóbb lesz? Nem hiszem. Ryan Kalil visszavonul, Matt ha nem javul cutolva lesz, ott állsz majd egy Turnerrel, egy FA Daryl Williamsszel, meg egy nem tudom milyen Motonnal. Nyilván idén húzunk vkit, de Norwellt meg kell tartani, ha jövőre nem akarsz letolt gatyával állni az FA kezdetén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Érdekes hogy mennyi lesz Norwell ára, egyesek azt mondják A taggel még mi járnánk jól. Na ez a pont ahol én is azt mondom ne már 14 millát ne perkáljünk ki neki. Egy far nehéz 5 éves szerződés teljesen oké de 10 m fölé ne fizessünk már 18 ba. Ha 10 ért nem akar maradni akkor menjen is pedig jobban kedvelem és jobbnak is tartom mint Turnert. Plusz ha Motont Guardban képzeljük el akkor inkább Turner helyére passzolna.

Drága lesz megtartani ha sikerül de, ahogy nézem a drága és jó falakat az NFL ben, akkor megéri.

Amire baromira nem éri meg költeni már az a LB sor ehhez képest komoly összegek esnek ott le. Remélem nem halad el a csapat mellet az idő, mert az elmúlt években telerakuk 1-2körrel a front7-t a Secondarybe meg csak kukázunk ( 1-2 kivetelel). Az eredmények azt mutatják nem ez a jó út. Bizok benne hogy az idei offseasonba történik felismerés és előre lépés.
Turóczi Szabolcs
Hát igen azért egy G nem ér 14 millát, mi Sittont 8 ért nem tartottuk meg, ahogy mondtad is olyan 10-11 milla körülit elmennék, de tovább tuti nem...

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Érdekes hogy mennyi lesz Norwell ára, egyesek azt mondják A taggel még mi járnánk jól. Na ez a pont ahol én is azt mondom ne már 14 millát ne perkáljünk ki neki. Egy far nehéz 5 éves szerződés teljesen oké de 10 m fölé ne fizessünk már 18 ba. Ha 10 ért nem akar maradni akkor menjen is pedig jobban kedvelem és jobbnak is tartom mint Turnert. Plusz ha Motont Guardban képzeljük el akkor inkább Turner helyére passzolna.

Drága lesz megtartani ha sikerül de, ahogy nézem a drága és jó falakat az NFL ben, akkor megéri.

Amire baromira nem éri meg költeni már az a LB sor ehhez képest komoly összegek esnek ott le. Remélem nem halad el a csapat mellet az idő, mert az elmúlt években telerakuk 1-2körrel a front7-t a Secondarybe meg csak kukázunk ( 1-2 kivetelel). Az eredmények azt mutatják nem ez a jó út. Bizok benne hogy az idei offseasonba történik felismerés és előre lépés.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Állítolag Normantől (vagyis inkább a szerződésétől) szabadulna a Skins, hát én bepróbálnám... Sztem komoly pickbe nem fájna, bár lehet sima cut lesz.

Peters a Ramsbe megy, az ellenérték komoly irányadó lehet, nyilván az újonc szerződése miatt is ő sokkal értékesebb.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Már készülve kicsit a draftra, nézegetem a prospectek. Szerintem mindig az első kör vége felé a legnehezebb húzni. Már elfogynak posztonként a Top 3-4 játékosok ezért needre húzni különösen rossz mert gyakorlatilag nem választasz hanem aki marad. A needjeinket nézve nem látok olyat aki ott lesz még nekünk.
Nem tudom mekkora QB run lesz ez gyanítom a Brownstol meg a Giantstol függ. De reális esélyt látok rá hogy Lamar Jackson bent lesz még nekünk, én őt húznam be 1 körbe.

A következők miatt. Nem nem akarnék belőle WR csinálni, Camet se akarom versenyeztetni. Egy luxus cserének viszont nagyon jó lenne. A jövőre gondolva pedig szerintem 3 év alatt fog kihagyni Cam meccseket sérülés miatt akkor betudunk dobni egy hasonló stílusú jatékost, esetleg jól játszik felviszi az értékét. Aztán 3. éve után lehívni az 5-et és eldönteni,hogy elcseréljük egy 2. kör elejére( nincs nagy különbség az 1. kör végéhez képest) vagy Camet szétverték-e már annyira hogy inkább megtartjuk és 5. évébe bedobjuk a kezdődbe.

Nem vagyon szerelmes Jackson játékába , de ezt én egy hosszútávon jó döntésnek látom és nem látok olyan needet a csapatba amit az első kör végéről kéne/tudnánk megoldani.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Hurney kinevezve, el lehet kezdeni dolgozni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Az is érdekes lesz hogyha nem nagyon jönnek új arcok a védelembe. Pep visszajön Star helyet egy veterán. Akkor messze miénk lesz a legöregebb védelem a ligában. Azt is megkockáztatom hogy 30+ lesz a kezdő
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Hurneymagic visszatért, így most már nagyon meglepő lenne, ha nem ő lenne a GM.
Kéne az a hosszabbítás Norwell-lel, mert hiába tesszük adott esetben a legjobban fizetett guarddá a ligában, egy-két év múlva az már messze nem lesz olyan borzasztó összeg, ahogy emelkedik a cap, illetve egy hosszú szerződés okos konstrukcióban most még nem is lenne vészes.
Pep állítólag hajlik a visszatérésre, jó hír.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Shula a Giantsnél kötött ki 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért durva fizuk mennek itten a QB-knak, Cam szinte ingyen van itt. Kíváncsi vagyok hogy Ryan és Brees mennyiért ír alá, a team friendly deal is 25 misi körül kezdődik ezek után.
gabokocka
Brees esetében pedig az nem is csupán friendly már a mostani szerződések függvényében 😊

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Kicsit Lb kérdés foglalkoztat, most hogy tudjuk TD utolsó idénye jön. 
3 első körös LB is van most a keretben, ami tekintve a tendenciákat eleg nagy luxus és a védelem játékán is meglátszott. Nem nagyon jöttek be az. Olcso srácok gondolok itt Boulware Cash Mayo trióra, de nem gondolom hogy draftot kéne rá használni. 2 db jó LB elég minden csapatnak. Nekünk valaki olyam kellene aki elég jól elvan futás ellen Sambe , nem teljesen homály esetleg egy TE ellen és ha Luke helyére kell beugrania akkor legalább a futást tudja fogni. 
Will Compton szerintem ilyen őt szívesen elnézném a védelmi snapek 30%-ban.
A másik aki nem az előbb leírt kategória az Kevin Pierre Luis, ügye Lukeal együtt jatszotak Bostonba, ő is FA lesz, és szerintem egy olyan olcsó megoldás aki nekünk pont elég lenne. Ő esetleg akkor is ha ennyire erőltetni akarjuk a Base felállást mint most.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Azért durva fizuk mennek itten a QB-knak, Cam szinte ingyen van itt. Kíváncsi vagyok hogy Ryan és Brees mennyiért ír alá, a team friendly deal is 25 misi körül kezdődik ezek után.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Formálni lehet a kereten ez nem téma. De most őszintén ki hisz abban hogy stew shepard és CJ is ki lesz vágva?
Gano élete szezonját hozta ugyhogy sokat kér, meg is fogja kapni. Norwellel meg lehet egyezni egy Turner szintű fizuban. Pepperst meg biztis vagyok benne hogy ráfogják venni még 1 évre.

Meglátjuk ki lesz FA még idén, de Safetyt akor is csak kukáztunk mikor darabra se volt meg. Cornert vicces lenne drágán hozni a norman story után. A filozofiat ismerve Dicksont előbb igazoljuk vissza mint probálkozunk másnál.


WR meg főleg nem fog jönni aki ér valamit.

Abban bizok lesz 1-2 lecsurgo veterán aki nem drága de még tud hozni jó játékot. Pl Cotch Harper Tilman Jared Allen Oher. Az ilyeneket szoktuk behuzni. Nem a Landry Bell Eifert Tru Johnson, vonalon kell gondolkozni.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Hurneymester is fel lett függesztve, mert beperelte az exasszony hogy időnként durvult otthon. A bíró nem talált semmit, de most ugye az NFL is vizsgálódik, Hatalmas, mi tud még történni?
gabokocka
van még a csapatnál olyan férfi aki komoly pozícióban van? mert akkor ebből még bármi lehet
mellesleg ezt az egész cirkuszt ami a tulajotok körül kialakult és amiből jött az eladás nevetségesnek tartom
Cuchulain82
Amúgy az durva, hogy Hurneynek többek között női ügyvédje is van, és ő nyilatkozta, hogy az egész sztori kitaláció. Nem tisztem Hurneyt védeni, de elváltak 3-4 éve, simán ki lehet találni ilyeneket puszta kibaszásból. A birói meghallgatás után nem is lett semmi az egészből, de az NFL is vizsgálódik ami tök tudja meddig tart. Csak ugye mi így elég komoly versenyhátrányba kerülünk, miközben TD, Kalil,adott esetben Pep utolsó idényükre készülnek....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Hurneymester is fel lett függesztve, mert beperelte az exasszony hogy időnként durvult otthon. A bíró nem talált semmit, de most ugye az NFL is vizsgálódik, Hatalmas, mi tud még történni?
gabokocka
van még a csapatnál olyan férfi aki komoly pozícióban van? mert akkor ebből még bármi lehet
mellesleg ezt az egész cirkuszt ami a tulajotok körül kialakult és amiből jött az eladás nevetségesnek tartom
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Azért ez nem feltétlen így van, el kéne dönteni mit akarunk csinálni. Ha kivágjuk CJ-t, Stewt és Shepardot felszabadul 9 millió. Ha átstrukturálunk még mondjuk három szerződést (Cam, Turner, KK), felszabadulhat még 20 misi és lenne 50 milliónk. Abból azért lehetne alkotni, maradhatna Norwell, Pep és Gano, mellettünk simán lehetne igazolni egy CB-t, egy WR-t és egy TE-et. Ezen kívül Ryan Kalilnál be lehetne próbálkozni egy paycuttal, Olsennel hosszabbítani kéne, szóval lehetne formálni ezt a keretet.

TD, Kalil és remélem Pep utolsó esélye lehet ez a gyűrűre, azt se tudjuk Cam fizikailag meddig bírja a strapát, eléggé win nowban kéne nyomni sztem. Na ennek totál betesz ez a hercehurca.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 536
Jo tanulmányt lehet írni majd a csapatról milyen az ha egy PO csapatnál offseasonba felfordul az egész FO. Milyen hatással van a rövidtávú teljesítményre.

Amúgy nagy munka nincs abba a GM székbe. Norwell ugynokevel kell kb tárgyalni, Pepperst kell vissza hozni, a többiek meg örülhetnek ha itt maradnak. Star szerintem megy, és eltudom képzelni hogy Arizonába. Még az ő helyére se gondolom hogy hoznak valaki jobb nevet.
Ez nem nagy GM munka, szerintem Ron jobban elintézné mint Hurney. Secbe nem fog FA jönni ahogy WR se. Stew pedig marad.

Szóval FA miatt nem kell aggódni hogy elszalad mellettünk. Pepnél más csapat nem játszik. Norwell jó lenne meg All pro meg minden, de csak egy guard, és meglepne ha nem lenne már egy tervezet az asztalon. Dicksonnak meg sok sikert.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Hurneymester is fel lett függesztve, mert beperelte az exasszony hogy időnként durvult otthon. A bíró nem talált semmit, de most ugye az NFL is vizsgálódik, Hatalmas, mi tud még történni? Eddig nem nagyon foglalkoztam a GM jelöltekkel, mert úgy gondoltam, hogy simán Hurneyé a meló, ezek után érdekes les a sztori. Mellesleg ez tök jó így a draft és FA előtt, nyilván nem volna munka....
gabokocka
Ki interjúztat btw?
Csak mert ugye a franchise for sale.
empty taxi
Elvileg commitee, Tina Becker vezetésével, benne Ronnal. Az egész helyzet igen komikus.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.