Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Preseason:
@BUF, MIA, NE, @PIT

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ki mit vár a drafttól?

Én első körben Davenport, aztán a második körben egy center, a safety/TE needjeink meg maradnak a spájzban 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ne hülyéskedjünk már, mindenki szteroidon van, elronthatta a cycle-t vagy benézte, hogy mikor jönnek az ellenőrök 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ha valóban doppingolt nem valami baromsagrol van szó mert hogy sok minden van listán aminek igen kevés a teljesítményre gyakorolt hatása akkor kivágnám. Valószínűleg érzi hogy utol érte a kor és ezért próbálkozik ha ez nélkül úgyse fog menni neki mint tavaly akkor tényleg inkább keresünk idén valakit 3. LB nek mert Mayot 1 meccsen se akarom kezdőbe látni
Turóczi Szabolcs
Azt állítja, hogy nem szedett semmit. Kevés ember van, akinek ekkora távolságból elhiszem, de TD az. Mondom ezt ugye arany-feketében
Gyurma Pappa
Én inkább úgy fogalmaznék, semmi olyat nem szedett, amit más nem. Leüli a négy meccset aztán megy tovább az élet. Optimális esetben a 3. LB a snapek 30%-ában kéne fenn legyen, remélem Washington nem lesz akkora kretén, hogy 3 LB-rel állunk fel 3 WR ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ha valóban doppingolt nem valami baromsagrol van szó mert hogy sok minden van listán aminek igen kevés a teljesítményre gyakorolt hatása akkor kivágnám. Valószínűleg érzi hogy utol érte a kor és ezért próbálkozik ha ez nélkül úgyse fog menni neki mint tavaly akkor tényleg inkább keresünk idén valakit 3. LB nek mert Mayot 1 meccsen se akarom kezdőbe látni
Turóczi Szabolcs
Azt állítja, hogy nem szedett semmit. Kevés ember van, akinek ekkora távolságból elhiszem, de TD az. Mondom ezt ugye arany-feketében

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Ha valóban doppingolt nem valami baromsagrol van szó mert hogy sok minden van listán aminek igen kevés a teljesítményre gyakorolt hatása akkor kivágnám. Valószínűleg érzi hogy utol érte a kor és ezért próbálkozik ha ez nélkül úgyse fog menni neki mint tavaly akkor tényleg inkább keresünk idén valakit 3. LB nek mert Mayot 1 meccsen se akarom kezdőbe látni
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
TD az első négy meccsre eltiltva, már látom a LB picket a draft elején, amitől majd szétbasz az ideg 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Akkor a támadók után nézzük meg a D-t is:

DE: Pep, Addison, Horton, Hall, Cox, Zach Moore, Efe Obada (Pep, Addison, Horton, Cox, CJ)
Érdekes a helyzet, mert egyfelől ugye elég öreg a két kezdő, viszont nem gondolom, hogy az idei jó szerepléshez most feltétlenül draftolni kell korán egy edge rushert. Nem azt mondom, hogy hiba volna, mert tényleg meg kell találni a jövő emberét, de ahhoz, hogy idén hasítson a D sztem egyáltalán nem szükséges plusz ember. Pep tavaly a szezon második felében kb fél karral játszott, CJ egy rakás lótrutyi volt, ellenben Hortonból normális rotációs játékos lett, Cox is szerepet kapott és képes volt arra, hogy UDFA-ként kiszorítsa CJ-t az aktív keretből (Riverát ismerve ez bizony nagy szó) és van gyakorlatilag egy harmadik körös pickünk, aki most mutatkozik majd be. Sztem ez elég jó depth, csak azért ne húzzunk még egy projekt DE-et, hogy eggyel többen legyünk, csak akkor válasszunk ki valakit, ha az tényleg istenáldotta tehetség és kihagyhatatlannak érezzük a választását.

DT: KK, Poe, Butler, Love, Drew Iddings (KK, Star, Butler, Love)
Sikerült erősödnünk, mert véleményem szerint Poe egy szinttel Star felett van, viszont nem vagyok biztos benne, hogy ezt a pénzt a védőfal közepébe kellett volna fektetni. Innentől viszont Butler potenciális trade alap, hiszen az nem nagy biznisz egyik fél részére sem, hogy egy első körös játékos az újonc szerződése alatt nem kap szerepet kezdőként, már pedig itt ez lesz a helyzet. Love bőven megfelelne a rotációba, mögé kukáznánk még valakit és vígan el lehetne így karistolni, pláne hogy olyan endjeink vannak, akik szinte bármikor bemozgathatók középre.

LB: Luke, TD, Shaq, Ben Jacobs, David Mayo, Jared Norris, Richie Brown (Luke, TD, Shaq, Ben Jacobs, David Mayo, Jared Norris)
Itt nem változott semmi, továbbra is ligaelit egység, annyi fog idén kiderülni, hogy Shaq képes-e teljes játékidőben átvenni TD szerepét. Egy veterán cserét el tudnék képzeli olcsóért, aki nem szaladgál össze-vissza a pályán, ha a védelemben is fel kell menni, mert Mayo sajnos nem az a szint.

CB: Bradberry, Cockrell, Captain, Elder, Seymour, Gunter, Sanchez, Cole Luke, Lorenzo Doss (Bradberry, Worley, Captain, Seymour, Gunter)
Worley lett lecserélve Cockrellre, illetve reméljük Elder komoly konkurenciája lesz Munnerlynnek. Hogy ez mekkora erősítés azt majd meglátjuk, én komolyabb tehetség injekciót vártam az FA piacról, mondjuk Breelanddel ez meg is történt volna, azt konkrétan beszoptuk. Ennek ellenére nem repesnék a boldogságtól, ha CB-t draftolnánk az első körben, de valahol érthető lenne az is. Meglátjuk, mást egyelőre nem tudok írni. Illetve még annyit, ha Bradberry lépne egy szintet előre az sokat lendítene az egész egységen.

S: Adams, Searcy, Cox, Colins Jones, Southward, Parms (Adams, Coleman, Byrd, Jones)
Nem lettünk sokkal acélosabbak, Searcy váltja Colemant, mondhatnám, hogy nem vagyunk megmentve. Nagyon kéne egy fiatal tehetség, és akkor máris egész pofás lenne a helyzet, így viszont elég kiábrándító. Mondjuk Ron alatt sosem volt átlag feletti képességekkel bíró safetynk, sőt, átlagos is ritkán, úgyhogy nem érne váratlanul, ha nem draftolnánk safety-t egyáltalán. De azért én szeretném 😊

A front seven ligaelit, azt a teljesítményt veszem alapnak, ami a playoff meccsen kijött. Konkrétan nulla futás lett engedve az Ingram Kamara duónak, és ha valamit akarunk idén, akkor ebből kell kiindulni. Nyilván ha jön szembe egy elit QB, akkor szét fogja szedni a secondaryt, de azon kell dolgozni, hogy egy átlagos kezdő ezt azért már ne tudja megtenni. És a playoffban a végén oda lett adva a labda az O-nak hogy nyerje meg a meccset, remélem idén egy potensebb támadósorral (és egyenlő feltételekkel a zebráktól....) be is fogjuk tudni húzni ezeket a meccseket. Nagyon kéne egy playmaker a secondarybe mert anélkül a passrushnak is nehezebb dolga van, és nem bízhatunk abban, hogy majd fumblikat gyűjtünk, pickek nélkül nehéz sorunk lesz.

Az egész csapat hasonló erejűnek tűnik mint tavaly, ami egyfelől 11 győzelemre jó volt, de másfelől az extra hiányzott belőle. A keret erejét az élmezőny végére, a középmezőny elejére tenném jelenleg a draft nélkül, de Ron azért ki szokta hozni a csapatból ami benne van, szezon végén mindig jók vagyunk, a kérdés az lesz, hogy a nagy meccseket meg tudjuk-e nyerni (pl 1-4 voltunk tavaly a Saints Falcons duó ellen). Szóval továbbra is minden benne van a csapatban, nem robbantottunk bankot az FA-n, de nem is dőlt össze a ház. Hurney is többnek tűnik most, mint volt az első regnálása alatt (már amennyire egy fél holtszezon alapján ez megítélhető), szóval bizakodni lehet, a lényegi dolgok úgyis, decemberben, januárban dőlnek majd el.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Este, ha lesz időm összehozom.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Vártam D oldalról is hasonlót Gabo de azt szívesen megírnám én is
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Gondoltam összerittyentem mi változott tavaly óta posztonként így a draft előtt (zárójelben a Saints elleni PO meccs aktív keretében és a körül levőket raktam). Első körben a támadókat nézzük:

QB: Cam, Gilbert (Cam, DA)
Hangoztattuk intenzíven (vagy leginkább a charlotte-i média), hogy szeretnénk minőségi cserét Cam mögé, nos ez nem valósult meg, vagy visszajön DA, vagy megpróbálunk Graysonból (esetleg egy újoncból) csere QB-t faragni. Igazából nálunk a szezonnak kampeca, ha Newton kidől, nincs már Foles kaliberű backup a piacon, szóval itt nagy változás nem volt.

RB: CMC, CAP, Fozzy (Stew, CMC, CAP Fozzy)
Darabra mindenképp kevesebben lettünk, de a tavalyi Stew távozása már nem akora érvágás sajnos. Ide sanszosan érkezik valaki a draftról, a lényeg úgyis az lesz, mit kezd Norv a tavalyi top10-es pickünkkel. CAP-ről se mondtunk még le, de az elmúlt napokban elhangzottak szerintem inkább csak smokescreen és udvariassági körök voltak. Fozzy epizódszerepekre idén is jó lehet.

FB: Armah (Armah)
Itt nem változott semmi, nem tudom mennyire akarjuk majd használni, de az, hogy nincs normális TE Olsen mögött és ő is rutinosabb lett egy évvel, javítja a rosterre kerülése esélyeit.

WR: Fun, Torrey, Wright, Samuel, Byrd, Shepard, Rasheed Bailey, Austin Duke, Mose Frazier, Jamaal Jones, Fred Ross (Fun, Bersin, Clay, Frazier, Shepard)
Mi sem mutatja jobban, hogy keressük a megoldást, mintsem az, hogy igencsak fel van töltve camp bodyval a roster ezen része, hátha találunk egy gyémántot a szemétdombon. És sztem még a draftról is jöhet valaki. Idén sema mienk lesz a legerősebb elkapó sor, de 2015-ben sem tűnt acélosnak a brigád, pláne Benji sérülése után. Sztem Fun qrvajó lesz idén, tavaly a fél szezont sérülten nyomta le, 1000 yard 10 TD simán kinézhet neki, ha minden rendben lesz.

TE: Olsen, Manhertz, Evan Baylis, Taylor Kent (Olsen, Dickson, Manhertz)
Nem tudom hány éve keressük Olsen mögé az utánpótlást, de idén ez elodázhatatlanná vált. Dickson elment (no nem ezért), Greg tavaly elég csúnyán megsérült, ő se lesz fiatalabb, kacsintgat a TV-s szakma felé, kéne egy TE draft nagyon. FA-n nézegettük Ebront és Willsont, de ők drágák voltak nekünk, így marad egy újonc, akit remélhetőleg sikerül beépíteni, Az, hogy Rivera jókat mondott Manhertzről tök mindegy, nem fogja azt mondani, hogy szar és mindenképp TE-et akarunk draftolni.

OL: MattK, RyanK, Turner, Williams, Moton, Sirles, Silatolu, Larsen, Van Roten, Dorian Johnson, Blaine Clausell, Zach Banner (MattK, Norwell, RyanK, Turner, Williams, Moton, Silatolu, Larsen)
A fő kérdés, hogy Norwellt miként sikerül pótolni. Elvileg Moton, Sirles, Larsen is kap esélyt, hogy LG legyen, draftról is jöhet egy korai, középső körös pick, de a lényeg, hogy egységként jól működjenek. Nagy szó volna, ha RyanK le tudna hozni egy egészséges szezont, tavaly azért sokat szoptunk a hiánya miatt, még akkor is, ha Larsen korrekt csere. Emiatt akár kihúzhatjuk a jövő centerét is, egy embert mindenképp várok a draftról a falba, és akkor komoly harc lehet még a rosterhelyét is, ami sosem rossz.

Az egész offense legnagyobb kérdése számomra Norv. Volt-e akkora kerékkötő Shula, mint aminek ki volt kiáltva, mert azért valljuk meg, ez nem egy világmegváltó roster, mégis voltak meccsek, amikor qrva jól játszottunk, utána meg jött a szokásos terített betli. Cam se volt mindig egészséges, remélem idén egy teljes felkészüléssel a háta mögött nyilván jobb teljesítményre lehet képes. Meglátjuk mi lesz, fontos volna jó pár tehetséges fiatalt hozni a draftról, én inkább a támadókat helyezném előtérbe a védelem megerősítése helyett.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Szerintem már csak úgy lesz igazolás ha kivágunk valakit. Ezeket draftrol fogjuk megoldani. Szerintem semmi nincs már a sapka alatt, de jól kiköltekeztuk magunk. Egy kezdő Free Safety kelleni fog draftrol és egy kezdő DE is. Nekem Armani Watts tetszene 3. Körben, be is mockoltàk valahol mióta kinéztem.

Aki piacon maradt az már túl drága szerintem.

Ron azt nyilatkozta hogy számít CameronAP re, és Manhetzre. Ez nem sejtet sok jót. En amúgy nem hiszem el hogy CMC ből nem lehet teljes értékű futó a mai NFLbe.

Tavaly az egész csapat szenvedett 1-2 meccset kivéve mert senki nem hitte el hogy passzolni is fogunk A Bersin Clay Shepard trióval, Cam meg nem tudott hosszút dobni év elején röviden se.
Tehat CMC nek nem lesz 1 erő futó stílusa meg 30 labda cipelése Tackleok közt. De egy RPO be elfutkosna Newtonnal együtt 100 yardokat meccsenként
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Searcy középszar box safety, Cockrell ígéretes zone corner. Worleynél a run supportot kivéve mindenben jobb, Sirlesről fogalmam sincs. Papíron nem rossz igazolások, a depthünk most már a legtöbb poszton rendben van. A roster teteje mondjuk egy centit nem javult szerintem, de hátha majd Torrey Smith lesz a megváltó.

Érdekes, hogy a FS piac mennyire halott, volt egy cikk a cbs-en erről, hogy Reid miatt áll az egész, akit szopatnak a csapatok. Fasz tudja, de nem elképzelhetetlen, pl nekünk rohadtul kéne valaki.

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Elvileg Shaq ötödik éves opcióját le fogjuk hívni, ezek szerint töretlen a bizalom az irányába.

Ezekkel az igazolásokkal a mélységet elég sok poszton be tudtuk tölteni (ha létezik ilyen magyar kifejezés), RB, TE, és S poszt az, ahova nekem kéne még legalább egy olyan ember, aki látott már NFL meccset. Illetve backup QB, mert ott annyira akartunk upgrade-elni DA-hez képest, hogy most már nem nagyon van nála jobb a piacon. Az, hogy a hozott játékosok milyen minőséget képviselnek, majd élesben kiderül, de legalább nem szeptemberben kell kukázni mások szemeteséből (persze ezzel nem zárom ki, hogy akkor is érkezhet értékes kiegészítő ember).

Szóval számomra eddig rendben van Hurney munkássága, a drafton tovább bizonyíthat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Sőt, még Silatolu is, kész kánaán 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
GUnter csak vissza lett hozva
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Hat szerintem ezek a pozíciók mint RB TE OG/C pont hogy megoldhatónak középső hátsó körökből a nagy mintát nézve.
Míg egyre ritkàbb hogy DE vagy OT nagyon lecsúszik aztán egy klasszis All Pro játékos lesz, nem azt mondom hogy bármelyikre ne lenne példa, csak hogy a nagy átlagot nézve valószínűbb hogy korrekt kezdő , akar allpro Guardot , Futót húzok 4. Körbe mint az hogy ugyan azon a helyen ugyan ilyen kaliberű OT.

És azért mondom hogy Tackle nem ártana mert jövőre dönteni lehet mi legyen mattKalilal. Moton RT , ezen ment a cink hogy fogalmatlan volt Baloldalon, Williamset ha nem tudjuk megtartani az ő helyét átveheti. Ha draftolunk valami komoly arcot Matt nyakàra akkor jövőre ilyenkor tudni fogjuk hogy elküldjük e vagy sem. Ha Williams meg így játszik majd jövőre is akkor megtarthatjuk ha Kalilt kívágjuk, ha közbe Moton is bejön, az meg elég kényelmes lenne 2 jó OT rookie szerződéssel.

Kezdő Interiort találni kell középső körbe nem kérdés , en csak az első körről beszéltem most.

Tipikus első körös pozíció a DE és az OT. Nekünk egyik se nagy őrültség szóval ezen a vonalon mozognék
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Nálam Searcy és Sirles igazolása rendben van, depthnek mindenképp jók és adott esetben kezdhetnek is, Cockrelltől nem vagyok elájulva, nem érzem, hogy hatalmas upgrade lenne Worleyhoz képest, ellenben drágább. Jobb CB szerződtetésében bíztam, még a végén megint húzunk egyet elöl...

Sztem továbbra is RB, TE, interior OL, S kell legyen a prioritás a drafton, edge rusher, elkapó és CB akkor jöjjön, ha komoly érték az adott helyen a játékos. OT picket nem érteném, ott van Moton, tavalyi második kör, aki még pályát se látott. Hozzunk mellé még egy projektet mikor belül két hely is kiadó lehet a falban jövőre (akár idén is)?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Gyanítom azért a draftrol fog érkezni Guard Safety és Corner is.
Tehát nem velük szeretnénk megoldani. Crockrellbe látok kezdő potenciált.

Szerintem OT vagy DE lesz így első körben, ami jó mert az első körös pozíció.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
9M volt Searcy és Crockrell együtt
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Olvasnak minket!!!
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Mindhármuknak örülök, személy szerint!!

Szerkesztette: Atik15
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 408 — Törzsvendég
és Ross Cockrell CB
 247sports.com/nfl/carolina-panthers/Bolt/NFL-Free-Agency-Ross-Cockrell-signs-with-the-Carolina-Panthers-116595803

#KeepPounding
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Sirles is megjött